GSX-R 600

Típusok, jellemzők, alkatrészek, technika

Moderators: ddt500, viking

Post Reply
Franky79
Posts: 68
Joined: 2007.02.22. 17:32
Location: Esztergom

Post by Franky79 »

viking wrote:
Szisz wrote: ... Valahonnan kéne szereznem még 5 cm-t.... :evil:
Annyi megvan! :twisted: :lol:
Azért annál sokkal konkrétabb lábon áll ! :wink:
GSX-R 600 K5 - THE RED LIGHTNING
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42219
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Post by viking »

Anthony Soprano wrote:
Szisz wrote:
Anthony Soprano wrote:Rövid lábúakra, és kisnővésűekre nem gondoltak a tervezésnél. :roll: :lol:
hát ez az! Rohadt önző a világ! Nem csak a felhőkarcolók akarják élvezni a motorozást! :evil:

a barátom azt mondja kell nekem a sportmotorokhoz vonzódni...a chopperről leérne a lábam :lol:
Ja csak a felhőkarcolókra gondoltak...csak velük meg az a baj hogy túl hosszúak és nem néznek ki jól a motoron. :lol: Mint pl. a Viking... :lol: :lol:
Nézd már meg a Kiállításon készült képeket! Én motorra születtem... :lol:
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

Szisz wrote:
Anthony Soprano wrote:Rövid lábúakra, és kisnővésűekre nem gondoltak a tervezésnél. :roll: :lol:
hát ez az! Rohadt önző a világ! Nem csak a felhőkarcolók akarják élvezni a motorozást! :evil:

a barátom azt mondja kell nekem a sportmotorokhoz vonzódni...a chopperről leérne a lábam :lol:
Ja csak a felhőkarcolókra gondoltak...csak velük meg az a baj hogy túl hosszúak és nem néznek ki jól a motoron. :lol: Mint pl. a Viking... :lol: :lol:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
User avatar
Szisz
Posts: 303
Joined: 2007.02.21. 14:46
Motorom: GSX-R 250 még, lesz R6
Itt motorozok: főleg pálya
Location: Budapest

Post by Szisz »

Anthony Soprano wrote:Rövid lábúakra, és kisnővésűekre nem gondoltak a tervezésnél. :roll: :lol:
hát ez az! Rohadt önző a világ! Nem csak a felhőkarcolók akarják élvezni a motorozást! :evil:

a barátom azt mondja kell nekem a sportmotorokhoz vonzódni...a chopperről leérne a lábam :lol:
User avatar
Szisz
Posts: 303
Joined: 2007.02.21. 14:46
Motorom: GSX-R 250 még, lesz R6
Itt motorozok: főleg pálya
Location: Budapest

Post by Szisz »

balagee wrote:Megoldas: Magas talpu motoroscsizma :)
Most vettem egy Sidi csízmát, és nem volt olcsó...úgyhogy ezt már cseszhetem... :???:
A bakancsban jobban leért a lábam.
Jó, hogy a a bakancsot hordtam, leültettük a gixert, majd megvettem a csízmát, és most ugyanolyan, mintha le sem ültettük volna..
de ráadásul ez az ültetés sem volt olyan jó ötlet, mert változott a stabilitása...állítólag, én nem próbáltam még azóta..és nem is tudom még nincs összeszerelve.
Most épp új ülést csinálnak rá, és állítólag ki tudnak szedni a szívacsból, hogy alacsonyabb legyen..hát majd meglátjuk, de április közepére valahogy csak lesz :cool:
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42219
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Post by viking »

Szisz wrote: ... Valahonnan kéne szereznem még 5 cm-t.... :evil:
Annyi megvan! :twisted: :lol:
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

Szisz wrote:Valahonnan kéne szereznem még 5 cm-t....hogy miért nem tudtam nagyobbra nőni??? :evil:
Ha tudsz motorozz Bufallo-ban! :lol: :lol: Annak a talprendszere legalább 10cm. :lol: Csak a váltás lesz nehézkes. :lol:
Sajnos majdnem minden sportmotor tipusnak 78cm körül van az ülésmagassága...ez van.
Rövid lábúakra, és kisnővésűekre nem gondoltak a tervezésnél. :roll: :lol:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
User avatar
Szisz
Posts: 303
Joined: 2007.02.21. 14:46
Motorom: GSX-R 250 még, lesz R6
Itt motorozok: főleg pálya
Location: Budapest

Post by Szisz »

Franky79 wrote:....úgyhogy inkább csak ráülök és megsimogatom, nem indítom be :lol:

Kezdő akkordnak az sem rossz, de egy kiadós menettel (egy megbeszélt helyen,vagy bánom én...akár a Hungaroringen) nem lehet összehasonlítani az érzést. :cool:
a menet, az már majd a köv. lépcső..betartom a fokozatosság elvét :wink:
User avatar
balagee
A Mentor
Posts: 3359
Joined: 2007.02.21. 11:05
Köridő(k): hring: 1:59:36
Contact:

Post by balagee »

Megoldas: Magas talpu motoroscsizma :)
Babetta forever!

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero.
User avatar
Szisz
Posts: 303
Joined: 2007.02.21. 14:46
Motorom: GSX-R 250 még, lesz R6
Itt motorozok: főleg pálya
Location: Budapest

Post by Szisz »

Anthony Soprano wrote:Nekem is nehézkesen ér le a talpam.Mindkét oldalra kizárt. :lol: Vagy az egyik vagy a másik.Ezért ameddig elindulok + ha még esetleg forogni is kell szűkösen.....az elég röhelyes. :???: :oops: :lol: Ha fent van mind a két lábam és gurulok akkor már nincs gond. :lol: :cool:
Azt mondják nem olyan gáz, ha nem ér le az ember lába rendesen, ha már tud motorozni...na de egy kezdőnek gáz!
Sajnos a gixerrel is volt már a legelején némi problémám, hogy éppen a láábújjhegyem ért le...törött kuplung kar lett az eredmény..:(
azóta picikét sikerült leültetni, de most sem érek le rendesen róla a csízmában :???:
Valahonnan kéne szereznem még 5 cm-t....hogy miért nem tudtam nagyobbra nőni??? :evil:
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

Nekem is nehézkesen ér le a talpam.Mindkét oldalra kizárt. :lol: Vagy az egyik vagy a másik.Ezért ameddig elindulok + ha még esetleg forogni is kell szűkösen.....az elég röhelyes. :???: :oops: :lol: Ha fent van mind a két lábam és gurulok akkor már nincs gond. :lol: :cool:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
Franky79
Posts: 68
Joined: 2007.02.22. 17:32
Location: Esztergom

Post by Franky79 »

Mosméé? :lol:
GSX-R 600 K5 - THE RED LIGHTNING
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42219
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Post by viking »

Innentől privátban, fiatalok... :roll:
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
Franky79
Posts: 68
Joined: 2007.02.22. 17:32
Location: Esztergom

Post by Franky79 »

....úgyhogy inkább csak ráülök és megsimogatom, nem indítom be :lol:[/quote]

Kezdő akkordnak az sem rossz, de egy kiadós menettel (egy megbeszélt helyen,vagy bánom én...akár a Hungaroringen) nem lehet összehasonlítani az érzést. :cool:
GSX-R 600 K5 - THE RED LIGHTNING
Franky79
Posts: 68
Joined: 2007.02.22. 17:32
Location: Esztergom

Post by Franky79 »

viking wrote:Nahát, Franky: gratulálok
Ez gyorsan ment...nekem tovább szokott tartani. :twisted: :lol:
Miért ? Neked többször kell indítózni ? :smt033
GSX-R 600 K5 - THE RED LIGHTNING
Post Reply

Return to “Minden ami egy GsxR-el kapcsolatos lehet”