Feliratkozós - szervezett programok

Itt lehet bátran eszmét cserélni

Moderators: ddt500, nylontacsko, viking

zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

video !

Post by zsir »

az eloadas errol szol:

Miért szép Mona Lisa mosolya? Miért stabilizálják a nők a társadalmakat? Miért egyformák a gyümölcslegyek? A könyv megmutatja, hogy a fenti kérdésekre a válasz ugyanaz. Minden komplex rendszert a gyenge kölcsönhatások stabilizálnak. E kölcsönhatások alkotják a rejtett hálózatokat, amelyeket Szűcs Édua nagyszerű karikatúrái hoznak az olvasóhoz még közelebb. "A könyv kivételesen sok területet kapcsol össze, és mind az új tudományos eredmények iránt érdeklődő laikus olvasónak, mind a hálózatok szakértőinek számos újdonságot ad." Vicsek Tamás akadémikus

kulonos tekintettel:

figyelmetekbe ajánlom ezt a videót és kötelezővé tenném mindenki részére mivel nagyon tanulságos és érthetővé teszi miért fontos türelmesnek és megértőnek lenni másokkal szemben, illetve segít ebben a nehéz időszakban megérteni a többi embertársainkat.

http://ondemand.video.axelero.hu/mte/05 ... szeles.wmv

Különös tekintettel majd figyeljetek a 32 perc 10 másodpercétől. Illetve a 38:00 percnél.
De fontos nézétek végig. kérem.
Üdv. Kellemes Ünnepeket.
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: Feliratkozós - szervezett programok

Post by nylontacsko »

bla-bla-bla-blaaaaaaaaa
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: Feliratkozós - szervezett programok

Post by zsir »

igen én, és fasz voltam es mint irtam tanlutam attol a fasztol es meg követem magam. bocsi ****.

fatylat mindenre es kockuljatok innen ki időnknt. irigykedni lehet es jo is mert tolod magad elore, a baj az ha atmegy utálatba az baj.
mert nem jot szül.

jelsz: kocskuljatok ki, huzatok a gazt es bulizatok. jah es tolerancia aki valtozni akar azt ezt nezze meg sokat lehet belole tanulni
Minden tudas egyeteme: ha megnezed kicsit jobban megerted a vilagot.
http://ondemand.video.axelero.hu/mte/05 ... szeles.wmv
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42219
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Feliratkozós - szervezett programok

Post by viking »

Te ugyanaz a zsír vagy, aki folyamatosan áskálódott a **** ellen, hogy ennyi meg annyi pénze marad a szervezésekből és ő ingyen motorozik, ha visz 6-8 embert, aki át akarta verni (persze ez nem egyedi eset) a felnikkel és a féktárcsákkal?

Te ugyanaz a zsír vagy, akit már több fórumon elküldtek az állandó zsidózásért, komcsizásért, összeesküvés-elméletek gyártásáért? Te beszélsz arról, hogy tolerancia?

"a big buli ! ha barmi is legyen a celja mindig mas ember szemszogebol de meg fog valosulni es aki elmegy cellal megy, inni, csajozni beszelgatni..."
Én is ezt írtam, csak magyarul.

"ogy sved meglepodik vagy nem ? szerintem ahogy halad nezd meg szepen van sajat blogja, kisebb nagyobb sikerekkel, komoly palya sikerei vannak, motorozik mint barom van egy komoly szervezo irodaja, biztos nem keves penze, hogy ilyen meg olyan megtürjük de sikeres ember."

Ezek sikerek? Az utazási iroda az igen, egzisztenciát teremtett magának a semmiből, ezt már máskor is elismertem.
De hogy egy ötvenes éveiben járó embernek annyi legyen a sikere, hogy egy valag pénz és évek ráfordítása után ugyanannyit megy a Hungaroringen, mint egy olyan srác, aki egy éve motorozik egy 750essel?
Közben sorra teszi tönkre az emberi kapcsolatait, összesúgnak a háta mögött, sokaknak -még ha együtt is működnek vele- keserű a szájízük?
Ezért kéne, hogy irigyeljem?
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: Feliratkozós - szervezett programok

Post by nylontacsko »

Van még egy fontos tényező.
Ez a tényező a nem kötelező :smt039
...és higgyétek el, mindenki boldog lenne.
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: Feliratkozós - szervezett programok

Post by zsir »

Az biztos egy remek kis forum lenne ha nem lene egy ket tag itt egyertelmuen tul agresziv, szaraz es nem tudom a lejaratott bunko szot hasznaljam e.
Ezek a tagok allandoan szitjak az elenseges hangulatott es igy nem igazan van mirol beszelni itt, ha van azt majd megmondjak de nagyon.

kerdes mi a celja ennek a forumnak, vagy volt az eredeti celja es valojaban mi valosul meg, de aszem latszik ha megnezuk az aktiv temakat. es hany bejegyzesvan. ennyit a nepszerusegrol es a celokrol.

hogy sved ilyen meg olyan, hogy beszel e a gyerekeivel vagy hogy ki szereti meg nem az a ö magan ügye en is megkerdeztem ezeket magamtol es aszem tole is, de nincs jogunk az ilyen kerdesekre, mert minden ember kise konnyu vagy nehez elete igy is ugy is egy szivas egy ket kivetelt, hogy meg ezen tul is mi ebben vajkaljunk huh meresz dolog igy megkovetem magam.
en egy dolgot megtanultam sved-tol a toleranciat es az emberek eltürését es meg probalni megerteni oket legyenek amilyenek legyenek.

a big buli ! ha barmi is legyen a celja mindig mas ember szemszogebol de meg fog valosulni es aki elmegy cellal megy, inni, csajozni beszelgatni aki ezt firtatja vagy megkerdojelezi az irigy es kesz.

szoval osszegezve ez a forum egy csöd kivetel az hogy vikingnek a motoros lexikalis tudasa jo, de ami itt stilusban megvalosul huh, bele ertve magam, ez a forum olyan mintha egy bolondok haza cream-je jonne ossze. at lehetne nevezni bolondok hazanak es kis hitler forumnak.
hogy sved meglepodik vagy nem ? szerintem ahogy halad nezd meg szepen van sajat blogja, kisebb nagyobb sikerekkel, komoly palya sikerei vannak, motorozik mint barom van egy komoly szervezo irodaja, biztos nem keves penze, hogy ilyen meg olyan megtürjük de sikeres ember.

en örvendek és isten éltesen ****. remélem a forum is felfejlödik azza aminek kellene lennie.

Udv. kellemes unnepeket es BUEK mindenkinek. talalkozunk a big bulin. hurrreeeejjj. !
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42219
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Feliratkozós - szervezett programok

Post by viking »

FélSvéd wrote: De tisztában vagyok vele hogy a rólam alkotott véleményedről meg tudod győzni a szük kis táborodat.
Nem győzködök én senkit.
Mindenki kiismer előbb-utóbb.
Magasról teszek rá, hogy mit kavarsz.
Az úgynevezett haverjaid meg kiröhögnek a hátad mögött és legyintenek.
Meghívtak magukhoz?
Számon tartják az évfordulóidat, a gyerekeidét, a nejedét?
Bármikor fordulhatsz hozzájuk nyűgöddel-bajoddal?

Én legalább megmondom a szemedbe, hogy már nem is hasonlítasz arra a jófej, humoros, kedves srácra, akit 5-6 éve megismertem a motorosokon keresztül.
Hol vannak azok a haverok? Elnök, SV, Badzoli, Balu, Miller...?

És mikor beszélgettél egy jót utoljára a srácaiddal?
Tudod, hogy mi foglalkoztatja/bántja őket?
Nejed?

Sajnállak, nem irigyellek.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42219
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Feliratkozós - szervezett programok

Post by viking »

Értelmetlen a veled való társalgás.
Én leszarom a "Viking fanclub-ot", te vagy a népszerűség betege, nem én.

A jövőben meg fogsz lepődni, nem kicsit.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: Feliratkozós - szervezett programok

Post by FélSvéd »

viking wrote:
FélSvéd wrote:
viking wrote:Eltévedtél, de nagyon.
Pedig most lett volna riportalanyod dögivel.....
Érthető hogy karácsony előtt nem mindenki szórja igy a pénzt, de senki nem fog lemaradni róluk, mert lesz néhány médiaképviselő munkában...
Ja, tavaly is szerveztél Széles utat, a két analfabéta picsa azt sem tudta, hogy ki az a Rizmayer Gábor és végül nem is forgattak.

Az "eltévedtél-t" pedig arra értettem, hogy nem miattad mennek el az emberek, ha Malacka és Tádé szervezné, akkor is elmennének.
Egymással akarnak találkozni, kajálni, piálni, dumálni egyet, átbeszélni az évközi élményeket és ez tőled teljesen független.
Egyre többeknek elege van az öntömjénezésedből, a nyomulásodból.
Az a 10-15 emberke, akikkel rendszeresen jártok pályázni, azok is inkább kihasználnak, mert leszervezed helyettük és még némi engedményt is elérsz.
Jól járnak.
Ennyi, sem több, sem kevesebb.
Ha Kovács 23 János szervezné ezeket az utakat, akkor hozzá dörgölőznének.
Egyrészt szerintem Dodor tudja kit akar filmezni
Mocsok szintén tudja
Pontosan az a szándékom hogy egymással tudjanak beszélgetni, jól látod....
A jövöben is az a célom hogy leszervezzem helyettük és jo árat alkudjak nekik, ezt is kiválóan látod, csak azt nem hogy evvel kihasználnának, én ennek örülök.
Én ugy érzem hogy nem belőlem van elegük az embereknek, hanem inkább egyre többen tünnek el a te színteredről. Úgy tüník hogy hiába probálsz engem eláztatni, a buli jó bizonyíték arra hogy mennyire van elegük belőlem.
De mintha kis irigységet éreznék a hangodból.
A nyomulásomról meg annyit: ha valami jót, valami hasznosat kitalálok akkor azt természetesen el is akarom juttatni minden lehetséges módon az érintettekhez, de úgy érzem ez is kivállóan szokott müködni, ez a célom és a jövőben is igy fogok nyomulni. Ez csak azokat zavarhatja akik nem mozdulnak ki a számitógép mögül, az aktívabbak szerintem örülnek annak hogy én túlbuzgó vagyok és az ötleteim kivitelezéséhez is van energiám.
De tisztában vagyok vele hogy a rólam alkotott véleményedről meg tudod győzni a szük kis táborodat. Sajnálom hogy már nem találod hasznosnak a befektetett energiámat. De az én lejáratásomtól nem fog fellendülni a Viking fanclub....
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42219
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Feliratkozós - szervezett programok

Post by viking »

FélSvéd wrote:
viking wrote:Eltévedtél, de nagyon.
Pedig most lett volna riportalanyod dögivel.....
Érthető hogy karácsony előtt nem mindenki szórja igy a pénzt, de senki nem fog lemaradni róluk, mert lesz néhány médiaképviselő munkában...
Ja, tavaly is szerveztél Széles utat, a két analfabéta picsa azt sem tudta, hogy ki az a Rizmayer Gábor és végül nem is forgattak.

Az "eltévedtél-t" pedig arra értettem, hogy nem miattad mennek el az emberek, ha Malacka és Tádé szervezné, akkor is elmennének.
Egymással akarnak találkozni, kajálni, piálni, dumálni egyet, átbeszélni az évközi élményeket és ez tőled teljesen független.
Egyre többeknek elege van az öntömjénezésedből, a nyomulásodból.
Az a 10-15 emberke, akikkel rendszeresen jártok pályázni, azok is inkább kihasználnak, mert leszervezed helyettük és még némi engedményt is elérsz.
Jól járnak.
Ennyi, sem több, sem kevesebb.
Ha Kovács 23 János szervezné ezeket az utakat, akkor hozzá dörgölőznének.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: Feliratkozós - szervezett programok

Post by nylontacsko »

Pejoratív értettem.
Rá se ránts.
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: Feliratkozós - szervezett programok

Post by FélSvéd »

nylontacsko wrote:Nevetséges vagy. Semmi egyéb.
tudom, fontos elem a szorakoztatáshoz, abból is adok szokás szerint izelítőt...
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: Feliratkozós - szervezett programok

Post by nylontacsko »

Nevetséges vagy. Semmi egyéb.
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: Feliratkozós - szervezett programok

Post by FélSvéd »

viking wrote:Eltévedtél, de nagyon.
Pedig most lett volna riportalanyod dögivel.....
Érthető hogy karácsony előtt nem mindenki szórja igy a pénzt, de senki nem fog lemaradni róluk, mert lesz néhány médiaképviselő munkában...
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42219
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Feliratkozós - szervezett programok

Post by viking »

Eltévedtél, de nagyon.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
Post Reply

Return to “Duma-box”