Pályamotorozás

Szabad topicnyitás!

Moderator: ddt500

zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Post by zsir »

balagee wrote:Celra ra: sacc 110-115 gyari oraval. (ledontve megtobbet csal)
a lenti kepen latod a kanyr sebessegeket egy 04 korrel.
http://hxh.hu/204.jpg
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
balagee
A Mentor
Posts: 3359
Joined: 2007.02.21. 11:05
Köridő(k): hring: 1:59:36
Contact:

Post by balagee »

Celra ra: sacc 110-115 gyari oraval. (ledontve megtobbet csal)
Babetta forever!

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero.
Proxymo
Posts: 258
Joined: 2007.03.05. 22:01

Post by Proxymo »

Na tegnap próbálgattam az uszodás kanyart fék nélkül... Vagy legalábbis kevesebbel.
Nem rossz, nem rossz. Persze azért kicsit mindig fékeztem. Csak kicsit behúztam, hogy adjon egy kis biztonság érzetet. Nem vitás sokkal gyorsabban be lehet venni. Előtte azért olyan nagyon nem gyorsítottam mint eddig. Majd ezt kell egy kicsit visszanövelgetni. Jól kintről kezdem és persze sokszor megint lekésem a belső pontot. Zavart az a szar fehér felszórás, ügye azzal nem kell törődni :?: Most kb úgy megyek mint 2002-ben, az első évemben még a 750-essel. Ebben a kanyarban ért le először a tértem, most persze már nem. (ez a gatya elég szűk, nem is tudok terpeszteni. :lol: )
Nem tudom, hogy ez miatt-e, de 2:24-25 stabilan meg volt. Ennek én örülök. Úgy, hogy egyszer sem pörgettem 10 ezer fölé a motort, 3-as alá nem kapcsoltam és a kanyarok utolsó harmada nem érdekel. Gyorsítok félgázzal, így is szinte csak ott előztem az esti csoportban, néha féktávon. Szerintem ezzel a tempóval is jól lehet érezni magunkat a pályán. Ráadásul utcán, országúton elvileg ennél gyorsabb szituációkkal úgy sem találkozunk, én legalább is ennél tényleg igyekszem nem gyorsabban menni. Így is más dimenzióban vagyunk mint a többi szereplő. Mi lenne akkor ha még 20 másodperccel gyorsabban érne körbe az ember.

A célegyenes előtti kanyarban, a középen 97-et láttam az órámon. Ott mennyivel lehet stabilan, minden csúszás nélkül, mondjuk egy M3-as gumival menni? Szerintettek?
User avatar
Csoda
Posts: 681
Joined: 2007.03.25. 00:10
Itt motorozok: BP

Post by Csoda »

trans wrote:Én megyek! :) Mikorra érdemes odaérni :?:
En is szeretnek, elvileg megyek is.
----------
GSX-R 1000
trans
Posts: 249
Joined: 2007.02.22. 16:14

Post by trans »

Én megyek! :) Mikorra érdemes odaérni :?:
Lui
Posts: 110
Joined: 2007.02.21. 12:40
Location: ÉRD

Post by Lui »

Vasárnap (04.29) pályamotorozás és verseny - Pannónia Ring

Lehetőségünk adódott egy extra nap (a meghirdetett 8 napon felül) lebonyolítására. Az egynapos rendezény időtervét holnap tudjuk közzé tenni.
Klubunk GSX-R tulajdonosai 9000.-, pártoló tagjai 10000.- Ft díj fejében vehetik igénybe a pályanapot.
Aki még nem soha nem vett részt GSX-R Klub által szervezett pálya-rendezvényen, a helyszínen tud klubtagsági kártyát váltani.
A résztevevők számán múlik, hogy mindenkinek egész napos szabad pályamotorozás és egy verseny, vagy két csoport és egy verseny lesz a napi program.
Minden érdeklődőt szeretettel várunk.

Üdv:
Csobor Tünde


Valaki megy esetleg közülünk????
Sponsored by: www.rollingdoor.hu
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Post by zsir »

csülök wrote:Feri, köszönjük a számítást, de milyen cél vezérelt, amikor ezt összeraktad? Csináljunk magunknak pályanapot? Vagy csak hogy megmutasd, mekkora lehúzás?
Azert mert tudom Rezsoke olvassa a forumokat es hatha latja az ok amiert sokan nem mennek az az hogy draga let a penzmosodja wazz

a masik sokan pletyiznek es remenykedek eljut a kis haszonleso fulebe hogy sokan mar unjak a lehuzast. De lehet csak irigyek vagyunk ??

jo kerdes ?
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
Miller
Traktorszelidítő tangóharmonikás
Posts: 4026
Joined: 2007.03.29. 09:24
Motorom: Suzuki AN 400 K1

Post by Miller »

Inkább gyere el a lánckerekedért, te vaskezű moderátor, mer' minnyá elkezdek anyázni :grin: :grin: :grin: :wink:
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42219
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Post by viking »

Ez nem reménykedés kérdése.
Kivágok mindenkit, aki elkezd anyázni.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
Hörcsög
Posts: 79
Joined: 2007.02.22. 10:33
Location: Budapest

Post by Hörcsög »

viking wrote:Itt nem lesz veszekedés.
Jaja, reméljük :)! Da ha már Feri visszafogja magát, akkor minek direkt bosszantani, nem?
Peace!
GSXR 750 K5
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42219
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Post by viking »

Itt nem lesz veszekedés.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
Atika
Posts: 898
Joined: 2007.02.21. 20:10
Motorom: GSXR1000 K4
Location: Újpest

Post by Atika »

Ez nem a Máltai Szeretetszolgálat, így is van hogy nincs zsuga a nyíltnapokon... Dollárorganization...
User avatar
Hörcsög
Posts: 79
Joined: 2007.02.22. 10:33
Location: Budapest

Post by Hörcsög »

Kenyér wrote:
ddt500 wrote:
csülök wrote:Feri, köszönjük a számítást, de milyen cél vezérelt, amikor ezt összeraktad? Csináljunk magunknak pályanapot? Vagy csak hogy megmutasd, mekkora lehúzás?
A motorosok.hu-n kezdték el feszegetni a témát.
De ott biztos nem halgatták meg :twisted: :lol:

bocsi,de magaslabda volt :wink:
Inkább átnéznék az említett fórumra, hátha ott okosabb leszek...
http://www.motorosok.hu/forum/viewtopic.php?t=13

Ha van türelmed elolvasni a 3 oldalt egész érdekes dolgok jönnek ki...

Akkor talán nem írsz ilyet annak, aki tudod, hogy pont erre allergiás! De ha itt is veszekedés kell, akkor érdemes direkt bosszantani :evil: ...
GSXR 750 K5
User avatar
Kenyér
Posts: 2848
Joined: 2007.02.22. 20:16
Motorom: eReSzVú Mille 03
Itt motorozok: Mindehol
Köridő(k): ering1:18,9
Location: Albertirsa
Contact:

Post by Kenyér »

ddt500 wrote:
csülök wrote:Feri, köszönjük a számítást, de milyen cél vezérelt, amikor ezt összeraktad? Csináljunk magunknak pályanapot? Vagy csak hogy megmutasd, mekkora lehúzás?
A motorosok.hu-n kezdték el feszegetni a témát.
De ott biztos nem halgatták meg :twisted: :lol:

bocsi,de magaslabda volt :wink:
http://www.rsvforum.com
"az hogy hülye vagy,és nem értenek meg,nem jelenti azt,hogy művész vagy!"
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39116
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Post by ddt500 »

csülök wrote:Feri, köszönjük a számítást, de milyen cél vezérelt, amikor ezt összeraktad? Csináljunk magunknak pályanapot? Vagy csak hogy megmutasd, mekkora lehúzás?
A motorosok.hu-n kezdték el feszegetni a témát.
Locked

Return to “Egyebek”