2010 Julius 13-14 Rijeka nemcsak Suzukisoknak

Szervezett kül- és belföldi pályanapok.Gazda és moderátor:Félsvéd
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 Julius 13-14 Rijeka nemcsak Suzukisoknak

Post by FélSvéd »

FlagMaestro wrote:
G00fy wrote:Image
OTT VAN CSŐRIKE!!!!! OTT VAN CSŐRIKE!!! :D Mi a rajtszáma? Mert soha nem tudtam H.ringen elolvasni!! :/ Am. cukiiii :D
hogyhogy mi a rajtszáma? nem látod? 56
de a képen nincs ktm ugyhogy hütsd vissza a csu(i)klódat
Ezek mind echte riderek, gsxr-rel, de mivel nem ktm forumban halászol hanem gixxer forumban igy gondolom bejönnek a gixxeresek is csak legyen három lábuk, illetve a szélsö kettövel ugysem tudsz mit kezdeni, azok neked nem is fontosak :lol:
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42219
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: 2010 Julius 13-14 Rijeka nemcsak Suzukisoknak

Post by viking »

Tényleg, még nem is gratuláltam a két győzelmedhez! :smt038 : resp :

Ezt a tibit meg egyszer valaki nagyon szájba fogja szexuálni valami hasonlóért...ez patkányság és életveszélyes! :smt093
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
G00fy
Posts: 285
Joined: 2009.12.30. 21:44
Motorom: GSXR750K4
Köridő(k): régi-hring=1:56, új-hring: 2:03

Re: 2010 Julius 13-14 Rijeka nemcsak Suzukisoknak

Post by G00fy »

Csabcsi rajt előtt 13-án:

Image
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: 2010 Julius 13-14 Rijeka nemcsak Suzukisoknak

Post by nylontacsko »

FélSvéd wrote:
viking wrote:"Rohadt meleg volt, szerintem a pályán 70 fok is lehetett. A pálya nagyon szar, tele van repedésekkel és lyukakkal....nagyon durva. Ráadásul 38 fokos lázzal nyomtam de úgy voltam vele, ha már elmentünk és befizettünk akkor végigcsinálom. A mandulám még mindig brutál :cry: . Ráadásul egy srác szándékosan le akart lökni a pályáról azért mert a párja lekéste az időmérőt és mögöttem kellett rajtolnia :( (Nem mintha én tehetnék róla). Csak beparáztam mert tapasztalatom 0 és rosszabb is lehetett volna minthogy ráfékeztem és majdnem kicsúszott alólam a motor. De volt kamera a motoromon és felvette az egészet. :) Micsoda sportszerűség,,,,nem??? :( Elestek egy páran a fiúk közül, senkinek nem lett baja de a motorok szarrá törtek, tiszta szikla volt minden. A pály mellett pedig kőfejtő volt és hullottak ránk az apróbb kavicsok és a por..... :crazy: :crazy: :crazy: Képek majd lesznek szerintem a fullgas honlapján de én is rakok majd fel a kisanita.hu-ra."

****, erről tudsz valamit?
Van tippem, hogy ki volt az, akinek a párja is indult...
jo a tipped
pontosan nem tudom ki irhatta ezt de nem volt a mi duplaboxunkban
Aki elöször van Rijekában arrol könnyen elképzelhetö hogy ilyen lenyomatok maradnak benne.
Ez a pálya, nagyon öreg, nagyon rázos, de nagyon érdekes is , pont a döntött kanyarjai miatt. Természetesen el kell fogadni hogy egy Hungaroringen felnött pályázonak nem jön be Grobnik.
Veszélyesebb a pálya az átlagnál, de a pályázók nagy része egy néhány kiugró dologért pályázik: kihívás és adrenalin. Ez a pálya böven nyujtja ezeket a szolgáltatásokat. Ha nem tenné már bezárták volna
Köbánya az persze ott van a szomszédba de ránk nem hullik semmi hiszen kb 1-2 km odáig.
Tibi tényleg üvöltözött de az edzett pályázók már hozzászoktak ehhez is. Tehát semmi különleges nem történt.
Ja és persze az esélyesek gyöztek :lol:
Ejjjj de komoly gyerek... még üvöltözik is :smt097 :smt042
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 Julius 13-14 Rijeka nemcsak Suzukisoknak

Post by FélSvéd »

viking wrote:"Rohadt meleg volt, szerintem a pályán 70 fok is lehetett. A pálya nagyon szar, tele van repedésekkel és lyukakkal....nagyon durva. Ráadásul 38 fokos lázzal nyomtam de úgy voltam vele, ha már elmentünk és befizettünk akkor végigcsinálom. A mandulám még mindig brutál :cry: . Ráadásul egy srác szándékosan le akart lökni a pályáról azért mert a párja lekéste az időmérőt és mögöttem kellett rajtolnia :( (Nem mintha én tehetnék róla). Csak beparáztam mert tapasztalatom 0 és rosszabb is lehetett volna minthogy ráfékeztem és majdnem kicsúszott alólam a motor. De volt kamera a motoromon és felvette az egészet. :) Micsoda sportszerűség,,,,nem??? :( Elestek egy páran a fiúk közül, senkinek nem lett baja de a motorok szarrá törtek, tiszta szikla volt minden. A pály mellett pedig kőfejtő volt és hullottak ránk az apróbb kavicsok és a por..... :crazy: :crazy: :crazy: Képek majd lesznek szerintem a fullgas honlapján de én is rakok majd fel a kisanita.hu-ra."

****, erről tudsz valamit?
Van tippem, hogy ki volt az, akinek a párja is indult...
jo a tipped
pontosan nem tudom ki irhatta ezt de nem volt a mi duplaboxunkban
Aki elöször van Rijekában arrol könnyen elképzelhetö hogy ilyen lenyomatok maradnak benne.
Ez a pálya, nagyon öreg, nagyon rázos, de nagyon érdekes is , pont a döntött kanyarjai miatt. Természetesen el kell fogadni hogy egy Hungaroringen felnött pályázonak nem jön be Grobnik.
Veszélyesebb a pálya az átlagnál, de a pályázók nagy része egy néhány kiugró dologért pályázik: kihívás és adrenalin. Ez a pálya böven nyujtja ezeket a szolgáltatásokat. Ha nem tenné már bezárták volna
Köbánya az persze ott van a szomszédba de ránk nem hullik semmi hiszen kb 1-2 km odáig.
Tibi tényleg üvöltözött de az edzett pályázók már hozzászoktak ehhez is. Tehát semmi különleges nem történt.
Ja és persze az esélyesek gyöztek :lol:
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
FlagMaestro
Posts: 201
Joined: 2010.06.25. 13:38
Motorom: a-a
Itt motorozok: Hungaroring
Köridő(k): inkább mentésidőt kérdezz...a legjobb 2 perc
Location: Budapest

Re: 2010 Julius 13-14 Rijeka nemcsak Suzukisoknak

Post by FlagMaestro »

G00fy wrote:Image
OTT VAN CSŐRIKE!!!!! OTT VAN CSŐRIKE!!! :D Mi a rajtszáma? Mert soha nem tudtam H.ringen elolvasni!! :/ Am. cukiiii :D
Az élet egy lengőajtó...Sosem tudod honnan nyílik de mindig pofán vág! :)
User avatar
G00fy
Posts: 285
Joined: 2009.12.30. 21:44
Motorom: GSXR750K4
Köridő(k): régi-hring=1:56, új-hring: 2:03

Re: 2010 Julius 13-14 Rijeka nemcsak Suzukisoknak

Post by G00fy »

viking wrote:"Rohadt meleg volt, szerintem a pályán 70 fok is lehetett. A pálya nagyon szar, tele van repedésekkel és lyukakkal....nagyon durva. Ráadásul 38 fokos lázzal nyomtam de úgy voltam vele, ha már elmentünk és befizettünk akkor végigcsinálom. A mandulám még mindig brutál :cry: . Ráadásul egy srác szándékosan le akart lökni a pályáról azért mert a párja lekéste az időmérőt és mögöttem kellett rajtolnia :( (Nem mintha én tehetnék róla). Csak beparáztam mert tapasztalatom 0 és rosszabb is lehetett volna minthogy ráfékeztem és majdnem kicsúszott alólam a motor. De volt kamera a motoromon és felvette az egészet. :) Micsoda sportszerűség,,,,nem??? :( Elestek egy páran a fiúk közül, senkinek nem lett baja de a motorok szarrá törtek, tiszta szikla volt minden. A pály mellett pedig kőfejtő volt és hullottak ránk az apróbb kavicsok és a por..... :crazy: :crazy: :crazy: Képek majd lesznek szerintem a fullgas honlapján de én is rakok majd fel a kisanita.hu-ra."

****, erről tudsz valamit?
Van tippem, hogy ki volt az, akinek a párja is indult...
Kb. mindenki látta a kiabálást a rajtrácson... :smt011 A dolognak egyik versenyző sem az oka, mégis a rajtrácson is ment még az ordibálás és aztán a pályán a "büntetés". Szerintem ez nem csak sportszerűtlen volt, hanem veszélyes és értelmetlen is...
User avatar
G00fy
Posts: 285
Joined: 2009.12.30. 21:44
Motorom: GSXR750K4
Köridő(k): régi-hring=1:56, új-hring: 2:03

Re: 2010 Julius 13-14 Rijeka nemcsak Suzukisoknak

Post by G00fy »

Image
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42219
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: 2010 Julius 13-14 Rijeka nemcsak Suzukisoknak

Post by viking »

"Rohadt meleg volt, szerintem a pályán 70 fok is lehetett. A pálya nagyon szar, tele van repedésekkel és lyukakkal....nagyon durva. Ráadásul 38 fokos lázzal nyomtam de úgy voltam vele, ha már elmentünk és befizettünk akkor végigcsinálom. A mandulám még mindig brutál :cry: . Ráadásul egy srác szándékosan le akart lökni a pályáról azért mert a párja lekéste az időmérőt és mögöttem kellett rajtolnia :( (Nem mintha én tehetnék róla). Csak beparáztam mert tapasztalatom 0 és rosszabb is lehetett volna minthogy ráfékeztem és majdnem kicsúszott alólam a motor. De volt kamera a motoromon és felvette az egészet. :) Micsoda sportszerűség,,,,nem??? :( Elestek egy páran a fiúk közül, senkinek nem lett baja de a motorok szarrá törtek, tiszta szikla volt minden. A pály mellett pedig kőfejtő volt és hullottak ránk az apróbb kavicsok és a por..... :crazy: :crazy: :crazy: Képek majd lesznek szerintem a fullgas honlapján de én is rakok majd fel a kisanita.hu-ra."

****, erről tudsz valamit?
Van tippem, hogy ki volt az, akinek a párja is indult...
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42219
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: 2010 Julius 13-14 Rijeka nemcsak Suzukisoknak

Post by viking »

Dave wrote:
balagee wrote:Hat igen az idomra koltott penzbol vehetnel egy jo rugostagot :)
Már kinéztem Ö-vel kezdődik : pill :
Öööö, az milyen? :D
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
balagee
A Mentor
Posts: 3359
Joined: 2007.02.21. 11:05
Köridő(k): hring: 1:59:36
Contact:

Re: 2010 Julius 13-14 Rijeka nemcsak Suzukisoknak

Post by balagee »

Dave wrote:
balagee wrote:Hat igen az idomra koltott penzbol vehetnel egy jo rugostagot :)
Már kinéztem Ö-vel kezdődik : pill :
Há bazz ideje volt :D
Babetta forever!

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero.
User avatar
Dave
Posts: 522
Joined: 2008.01.14. 22:37
Location: Sárisáp

Re: 2010 Julius 13-14 Rijeka nemcsak Suzukisoknak

Post by Dave »

Koca wrote:
Dave wrote:
balagee wrote:Na Koca most hogy jol osszeb*sztad a motort, most mar legalabb nem fogod sajnalni.

Tapasztalat :D

JObbulast :)
Na akkor visszarakom én is az idomzatokat aztán megyek egy 53-at ! :lol:

Koca ,sajnálom a gépet.
De ,ha szeretnéd majd orvosoljuk !
Úgy látom mostanában rájár a munkáimra a rúd!
Koca,Norbi ,Én... :smt011
Naná, hogy szeretném! Úgy ismersz, mint aki szeret ütött-kopott motorral a segge alatt rohangálni? :grin:
A jövő hétre hoz a Robi új fejidomot, konzolt és plexit.
:smt023
User avatar
Dave
Posts: 522
Joined: 2008.01.14. 22:37
Location: Sárisáp

Re: 2010 Julius 13-14 Rijeka nemcsak Suzukisoknak

Post by Dave »

balagee wrote:Hat igen az idomra koltott penzbol vehetnel egy jo rugostagot :)
Már kinéztem Ö-vel kezdődik : pill :
User avatar
Koca
A lekvár mágus
Posts: 1312
Joined: 2007.08.27. 16:23
Motorom: GSX-R 750, SV 1000R
Köridő(k): javulóban...
Location: versenypálya, lekvárgyár
Contact:

Re: 2010 Julius 13-14 Rijeka nemcsak Suzukisoknak

Post by Koca »

Dave wrote:
balagee wrote:Na Koca most hogy jol osszeb*sztad a motort, most mar legalabb nem fogod sajnalni.

Tapasztalat :D

JObbulast :)
Na akkor visszarakom én is az idomzatokat aztán megyek egy 53-at ! :lol:

Koca ,sajnálom a gépet.
De ,ha szeretnéd majd orvosoljuk !
Úgy látom mostanában rájár a munkáimra a rúd!
Koca,Norbi ,Én... :smt011
Naná, hogy szeretném! Úgy ismersz, mint aki szeret ütött-kopott motorral a segge alatt rohangálni? :grin:
A jövő hétre hoz a Robi új fejidomot, konzolt és plexit.
THE PIG
User avatar
balagee
A Mentor
Posts: 3359
Joined: 2007.02.21. 11:05
Köridő(k): hring: 1:59:36
Contact:

Re: 2010 Julius 13-14 Rijeka nemcsak Suzukisoknak

Post by balagee »

Hat igen az idomra koltott penzbol vehetnel egy jo rugostagot :)
Babetta forever!

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero.
Locked

Return to “2010 szervezett pályanapok”