2010 juni 18-20 Slovakiaring HÉTVÉGE

Szervezett kül- és belföldi pályanapok.Gazda és moderátor:Félsvéd
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: 2010 juni 18-20 Slovakiaring HÉTVÉGE

Post by viking »

FélSvéd wrote:Miután másfél napot töltöttem az SSP verseny videovágásával, megszületett végre az ezres verseny videoja is ahol Brian tempoját lehet megvizsgálni.

http://www.youtube.com/watch?v=J_6v8V8X9GA
Swedish Uncle!
Miért csinálsz ennyi short-shifting-et?
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: 2010 juni 18-20 Slovakiaring HÉTVÉGE

Post by nylontacsko »

Az hagyján, de kezdem is unni ...
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: 2010 juni 18-20 Slovakiaring HÉTVÉGE

Post by viking »

almano wrote:
FélSvéd wrote:Aki viszont nem akar határokat feszegetni annak nincs is szüksége versenypályára, Harleyt vegyél, az való a dumádhoz.
Ezt sajnos nem hagyhatom szo nelkul, paran gondolom mar dorzsolik is a tenyeruket, hogy mit fogok beszolni erre...
De ez total baromsag. Attol, hogy valaki, nem akar pengeelen tancolni, az nem jelenti azt, hogy Harley-ra kell ulnie. Ha biztosnagos korulmenyek kozott akarja kihasznalni a motorja adta lehetosegeket (amit egy ilyen motornal csak versenypalyan lehet) akkor igenis menjen palyara, es elvezze a motorozast leszarva a koridoket es helyezeseket. Utalom, de ezt kell hogy mondjam, a nagy to tuloldalan motorosok ezrei tudnak ugy palyazni, hogy leszarjak a koridot, es meg esetleg nem is tudjak, hogy koridot is lehet merni es megis ugy mennek, hogy par emebert lehet megfingatnanak itt. Es nem azert mert PB-t akarnak javitani, hanem mcsak mert elvezik a motorozast egy versenypalyan. Ennyi.

Álmos, olvass is, ne csak nézz!
Feri mindenkibe beleköt, mindenkit befenyít, hogy így meg úgy megveri.
Olyanokat is, akik simán gyorsabbak nála, nem is kicsivel.
Minden hozzászólásával feszültséget szít, még azokkal is, amelyek látszólag békítőnek lettek szánva.
De már átlátnak rajta a többiek is.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: 2010 juni 18-20 Slovakiaring HÉTVÉGE

Post by viking »

zsir wrote:huha wazz
kemeny nem megyunk jo iranyba atmentetek szemelyeskedesbe, erzelmek, hiszti
ezert nem szeeretem az ilyen jellegu palyanapokat ahol ti mentek mert kurvara minden erzesbol es verre menve csinaltok, fokepp ti meg csabcsi...
zsir wrote:Viking, beszart nem mer velem ki alni, lehet fel ajanlom felmegyek a choi norimmal es azzal verem el a ringen.
zsir wrote: sved-el kapcsolatban pedig annyi, te tudod e mi az hogy lekorozni ? na en nem egyszer megtettem ezt vele.
A jovoben nem korozom, csak le hagyom. kerdes mikor de meglesz...
zsir wrote:en is imadom ezt a palyat de sved nem intezed nekem helyet a mocsok
megszivatott tudta odaverek neki wazz
No comment.
Nevetséges vagy.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
almano
alias Szundi
Posts: 4334
Joined: 2008.12.29. 00:11
Motorom: 2008 GSX-R 750, Aprilia RS250
Itt motorozok: Pálya
Köridő(k): hring=2.26|pring 5.0|mugello 5.7|brno 357
Location: Bácsalmás, lennt délen...
Contact:

Re: 2010 juni 18-20 Slovakiaring HÉTVÉGE

Post by almano »

FélSvéd wrote:Aki viszont nem akar határokat feszegetni annak nincs is szüksége versenypályára, Harleyt vegyél, az való a dumádhoz.
Ezt sajnos nem hagyhatom szo nelkul, paran gondolom mar dorzsolik is a tenyeruket, hogy mit fogok beszolni erre...
De ez total baromsag. Attol, hogy valaki, nem akar pengeelen tancolni, az nem jelenti azt, hogy Harley-ra kell ulnie. Ha biztosnagos korulmenyek kozott akarja kihasznalni a motorja adta lehetosegeket (amit egy ilyen motornal csak versenypalyan lehet) akkor igenis menjen palyara, es elvezze a motorozast leszarva a koridoket es helyezeseket. Utalom, de ezt kell hogy mondjam, a nagy to tuloldalan motorosok ezrei tudnak ugy palyazni, hogy leszarjak a koridot, es meg esetleg nem is tudjak, hogy koridot is lehet merni es megis ugy mennek, hogy par emebert lehet megfingatnanak itt. Es nem azert mert PB-t akarnak javitani, hanem mcsak mert elvezik a motorozast egy versenypalyan. Ennyi.
Image
Profi motorkerékpár szerviz és alkatrészek a legolcsóbban
Pályamotor felkészites, tuningolás, futóműbeállitás
User avatar
aquabase
Posts: 1264
Joined: 2008.01.24. 19:50
Location: Kiskőrös GSX-R 1000

Re: 2010 juni 18-20 Slovakiaring HÉTVÉGE

Post by aquabase »

jééézus mi folyik itt.... :smt011

Tompi!
sajnos én ezt a "csóró gyerek", gazdag gyerek című dolgot már megkaptam sokszor itt Janitól, Dávidtól és másoktól... :???:
Ezért jutottam el odáig, hogy ezekre a hozzászólásokra már nem reagálok, sőt el sem olvasom!

Teljesen jól összefoglaltad, respect!
Azon a napon válik az ember igazán felnőtté, amelyiken először nevet magán tiszta szívből.
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 juni 18-20 Slovakiaring HÉTVÉGE

Post by FélSvéd »

zsir wrote:huha wazz

kemeny nem megyunk jo iranyba atmentetek szemelyeskedesbe, erzelmek, hiszti
ezert nem szeeretem az ilyen jellegu palyanapokat ahol ti mentek mert kurvara minden erzesbol es verre menve csinaltok, fokepp ti meg csabcsi, szerintem amit muveltetek slovakia ringen igy videobol fokepp csabcsi az enyhen szolva halalos fokepp amit csabcsi csinalt a felvezeto koron, (majd megolte a csajt) es ez mind azert mert minden verre csinaltok. en mondom nem lesz jo vege.
en azt mondom lazuljatok el, minden vicc semmi komoly mert meg a vegen nagyon megutitke a bokatokat a tulzott komolyasagban. meg rendben van hogy egy rossi meg egy lorenzo hisztiznek, wazz de ott millio eurok forognak kockan... De TI wazz... semmiert elrontjatok masok kedvet es kockaztatjatok masok eletet.

emelxem meg missanora, nem volt kellemes amit ott muveltetek.......
arra ment ki az egesz kinek nagyobb a fasza es kit cikiztetek ki mert lassab vagy eppen gyorsabb

isten ovjon titeket valami nagy bajtol... tol sok az erzelem, komoly tet es ilyesmik.

Jani, anyit ront el hogy nagy a szaja de igy ismerjuk es en igy szeretem de mas nincs.
evvel az irással nem nagyon vitted jobb irányba a dolgot, inkább olajat öntesz a tüzre
Ne menj versenypályára ha ovatosabb motorozást javasolsz!!!!
Alapbol azért megyek a versenypályára mert a létezö maximumot akarom kihozni a gépböl és magamból, én általában ezt a célt nem lépem át, de aki fejlödni akar az gyakran átlépi ezt a határt. Aki viszont nem akar határokat feszegetni annak nincs is szüksége versenypályára, Harleyt vegyél, az való a dumádhoz.
Csabi már legalább100 méterrel a piros zászlós csaj elött fékezett, enyhe tulzás amivel rágalmazod. 50 méterrel tulment. A megfordulásért zárták ki nem a veszélyeztetésért.
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 juni 18-20 Slovakiaring HÉTVÉGE

Post by FélSvéd »

Tompi az istenit, meg se dicsérted az ezres versenyvidimet? Persze meg sem nézed mert akkor csak összezavarodsz az ivekkel
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: 2010 juni 18-20 Slovakiaring HÉTVÉGE

Post by zsir »

huha wazz

kemeny nem megyunk jo iranyba atmentetek szemelyeskedesbe, erzelmek, hiszti
ezert nem szeeretem az ilyen jellegu palyanapokat ahol ti mentek mert kurvara minden erzesbol es verre menve csinaltok, fokepp ti meg csabcsi, szerintem amit muveltetek slovakia ringen igy videobol fokepp csabcsi az enyhen szolva halalos fokepp amit csabcsi csinalt a felvezeto koron, (majd megolte a csajt) es ez mind azert mert minden verre csinaltok. en mondom nem lesz jo vege.
en azt mondom lazuljatok el, minden vicc semmi komoly mert meg a vegen nagyon megutitke a bokatokat a tulzott komolyasagban. meg rendben van hogy egy rossi meg egy lorenzo hisztiznek, wazz de ott millio eurok forognak kockan... De TI wazz... semmiert elrontjatok masok kedvet es kockaztatjatok masok eletet.

emelxem meg missanora, nem volt kellemes amit ott muveltetek.......
arra ment ki az egesz kinek nagyobb a fasza es kit cikiztetek ki mert lassab vagy eppen gyorsabb

isten ovjon titeket valami nagy bajtol... tol sok az erzelem, komoly tet es ilyesmik.

Jani, anyit ront el hogy nagy a szaja de igy ismerjuk es en igy szeretem de mas nincs.
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
tompi92
Posts: 22
Joined: 2010.02.05. 21:33
Köridő(k): hring: 1.59.3

Re: 2010 juni 18-20 Slovakiaring HÉTVÉGE

Post by tompi92 »

Kedves Jani!

Mivel most már elég durva dolgokat is írsz,és nehol személyeskedés felé is megy a dolog, néhány gondolatot megosztanék veled, bár én hozzád és rólad nem szóltam.

Nem kértem senkitől, és nem is vártam el, hogy" nyalja a picsámat", főleg nem tőled, mert egy adott pályanapon én voltam a leggyorsabb 8 magyar közül. Volt a Stock 600-ban is 3 ember aki ment 2.14-et, tehát nem gondoltam, hogy megváltom a világot. Akiknek a véleményére kíváncsi voltam, azt felhívtam és meghalgattam, de mivel a te telefonod nem csörgött, levonhatod a következtetést. Ha jól emlékszem az endurance versenyen amikor én 2.23-mentem és te 2.18.3-at, én voltam az első aki odament és gratulált neked, meg akkor is amikor a Hringen mented az 1.58.8-at akkor is odamentem gratulálni, mert az addigi időidhez képest ez fantasztikus volt, és ugye ott az AA 1000 nem ilyen időt megy.

De azt gondolom, és ha már azt írtad, hogy " jön valami csóró gyerek aki hasonló időt karcol és még megmondja a frankót" gondolom ez te és a Dávid lennétek, hogy elég nagy irígység és fájdalom rakódhatott le benned(ek), ha csak a kifogásokat és negatívumokat keresed mások sikerében. Nem hiszem, hogy bármi közöd lenne hozzá, hogy mennyit költök motorozásra, föleg az nem tetszik, hogy ezt nyilvánosan teszed mások elött. Az öcsédnek minden pályán jobb ideje van nálam, tökmindegy, hogy új vagy használt gumival mente,és hogy kölcsön kellett-e kérni a pályanapra, vagy nem. Jobb volt és kész, és még csak azt sem mondtam, hogy 1000-el mente meg bazazz...stb.

Nem kérem ezután sem, ha egy mód van rá, hogy kommentáld a sikereimet és a kudarcaimat, főleg nem, hogy idegen emberek előtt, nyilvánosan tedd.


Köszönettel:

Tompi
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 juni 18-20 Slovakiaring HÉTVÉGE

Post by FélSvéd »

Ebben a pályában 3,5 sec van az ezres javára, tehát a 15.8 az elég lesz az AA közepére szerintem és Filla tegnap volt ott, tehát ez nem egy régi ideje amit találtam.
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: 2010 juni 18-20 Slovakiaring HÉTVÉGE

Post by viking »

És ő ugye ezressel megy.
Meglátjuk az AA-s időket, de nem tűnik rossznak a 15,8 hatszázassal.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 juni 18-20 Slovakiaring HÉTVÉGE

Post by FélSvéd »

Most néztem a mylaps.com oldalon, ott volt Michal Filla edzeni, 2:09.8 at tudott menni.
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 juni 18-20 Slovakiaring HÉTVÉGE

Post by FélSvéd »

Miután másfél napot töltöttem az SSP verseny videovágásával, megszületett végre az ezres verseny videoja is ahol Brian tempoját lehet megvizsgálni.

http://www.youtube.com/watch?v=J_6v8V8X9GA


Junius 26-27 kétnapos Brnoi pályázás,
IDÖTERV: http://bikepromotion.race-event-managem ... 346877.pdf

JELENTKEZZ: http://compaya.hu/motorosok/reszletez.p ... elentkezes

Julius 9-11 egy-két-háromnapos Slovakiaring 90€/nap IDÖTERV: http://www.gh-moto.at/zpc3c4.pdf
Itt jelentkezel: http://compaya.hu/motorosok/reszletez.p ... elentkezes

Julius 13-14 Rijeka nemcsak suzukisoknak Nemcsak a suzukisok vehetnek részt a versenyeken. Idöterv még nincs, de álltalában böséges a pályaidö Itt jelenktezel: http://compaya. hu/motorosok/reszletez.php?jeldate=245#jelentkezes
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
balusk8
Posts: 497
Joined: 2008.08.12. 09:26
Motorom: aprilia rsv 1000 piroska :D
Itt motorozok: elkerülőn:D
Location: jazzberény
Contact:

Re: 2010 juni 18-20 Slovakiaring HÉTVÉGE

Post by balusk8 »

zsir wrote: Olyan is volt hogy egy 90 loeros bmw-vel nem csak a palyan de gyorsulasi versenyben is elvertem kontra a K5 gixxere. Tobben is lattak.
nemsokára teszteljük a szomszédommal a régi bömbidet gyorsulásban, aprilia vs bömbi :grin: annyi előnye lesz hogy én megyek a bömbivel ő meg az apriliával :grin:

de ez : offtop2 : :smt024 :grin: :grin:
Locked

Return to “2010 szervezett pályanapok”