Köridö vagy csupán élvezet?

Szabad topicnyitás!

Moderator: ddt500

brutalfet
Posts: 20
Joined: 2009.02.17. 21:03

Re: 2010 március 12-13-14 hétvége Mugello,készülj fel a szezonra

Post by brutalfet »

A kellemetlen, a felsleges, piszkalodas, fikazas es a masik le degradalasa mert nem erdekli a korido vagy mert mondjuk lassab 5, vagy tan 10, 15 masodpercel mint a masik, es ezt szajkozza ez teszi veszelyese, feleslegese es kellemetlenne a palyanapokat, sokan azert nem jarnak palyazni bizonyos helyekre mert zavarja oket az allando fikazas, a finnyas bekepzelt gazad ficsur stilus, meg az allando baszogatas a koridovel, lehet cisnalni de az a ember, magat minositi. Az aki magat egy koridovel minositi annak valami mas onbecsulesi problemaja van, hogy 1.58 vagy 2.25 ? szerintem inkabb a szemely hozza allasa amasikakhoz, a jo kedv a motorozas tenye lehet vonzo egy palyanapon, illetve akit vonz es testszik neki versenyezen es nyerjen vagy veszitsen, de ne baszogasa a masikakat ez a lenyeg. (ez a kurva orszag errol szol, seminek nincs ara, meg az annyukat is eladnak) nincs se tisztelet se hitt, most mar mindent meg lehett venni.
Nezetek meg akinek onbecsulesi gondjai vannak (nem tudja ö ki is, meg masok is lenezik) az kapaszkodik eroteljesen a koridokbe meg ilyen nagyon egy siku dolgokba, egy arany lanc, egy draga auto vagy a latszatba, hol a baratsag a megertes es a tisztelett ?

Szerintem egy palyanap arrol kellene szoljon az emberek kimennek motorozni, jol erzik magukat, kellemesen elbeszelgetnek es egymason segitenek, ha meg melelte megy a piszkalodos de finoman meg turheto, de a sok uj gazdag akit egy Merci vagy az arany fuksz, vagy a koridelye eltett az elobb vagy utob rafazik,
1.- egyedul marad es nem tudja ki miert baratkozik vele,
2.- sok buta es nem igaz baratokat szerez maganak.

Legalabb itt a motoros forumokon, palyanapokon ne legyen ez a ellenseges allando fikazos baszogatos, lenezos hangulat ami az orszagban eluralkodott.
User avatar
tompi92
Posts: 22
Joined: 2010.02.05. 21:33
Köridő(k): hring: 1.59.3

Re: 2010 március 12-13-14 hétvége Mugello,készülj fel a szezonra

Post by tompi92 »

Na, szegény ALmano...tüzet szított... :mad: De kedves ismeretlen, ezért néhány gondolatot hozzáfüznék... szerintem is mindenki magánügye, hogy miért és milyen modon motorozik...azért vannak a csoportbontások a nyilt napokon, hogy mindenki biztonságban tudjon a saját tempojában motorozni....azzal a megközelítéssel nem értek egyet, hogy aki gyorsan meg, az nyomorék akar lenni.. nehogy azt hidd, hogy aki 2.20-at megy azzal nem történhet semmi...mert a célegyenes végén ő is 230 megy, max 50 méterrel korábban fékez, de attól még ugyan úgy pofára tud esni, akár más hibájából, akár a sajátjából de vele is lehet baj...szerintem akkor van probléma, ha valaki gyorsabban akar menni, mint azt a tudása engedné, nem hiszem, hogy valaki több kocskázatot vállal a "gyorsak" közül, ha 1.58-at megy, mint akik 2.20 .at. ..............Nem érzem magam kisrépájunak( megmutatom ha kell :grin: ) és az önbecsüléssemmel sincsen gondom, de szerintem ezt a sportot csak az idővel tudod mérni, és az sem reális, mert lehet hogy valaki bátor ha tiszta a pálya, de tömegben már sokkal óvatosabb....tehát nem hiszem, hogy csak öncélú magamutogatás lenne, ha komolyan veszed, és szeretnél gyorsabb lenni...az viszont teljesen igaz, ha valakinek nem ez az élet, azért még nem egy szerencsétlen barom, akinek fel sem kéne jönnie a pályára....különösen igaz ALmanora, aki nem is olyan béna, mint előadja... : pill :
brutalfet wrote:Akik itt nagymenoznek a koridokkel meg a teljesitmennyel es cikizik Almano-t, hogy ide repa meg oda repa, azoknak valmi bajuk van, magukkal satat onbecsulesukkel meg meg nem feltik a fizikai epseguket.
Itt addig lehet es les pofazas mig oda nem veri magat az adott nagymeno, nezetek meg Kurdit (Aqua), vagy barki mast aki mar odaverte magat, ugy anyagilag mint fizikailag nagyon fajo a dolog.
Nem is beszelve ha egy kicsit az ember felelos a csalad tagjaiert akkor maskep viselkedik es kozlekedik ugy a palyan mint az utakon. En nem reg lattam egy fiut 34 volt es 15 eve tolo kocsiban van, es egy sima balesete volt, ozt azota ha pisilni kell menie vagy szarnia vagy meglat egy jo not, nem tudja kezelni a helyzetett, all a farka ozt nem is erzi, pisalni pedig ugy pisal hogy feldug a farkaba egy muanyag szondat ozt vagy jon vagy nem a pisi, a szaras pedig ennel nehezebb.
Szoval tisztelni kell az eletett es elvezni kell a motorozast, ha lenyugszol es elfogadod a tenyeket miszerint nked nem fizetnek a versenyzesert, nicns szponzorod es tolokocsihoz kotheted magad, jah es persze kicsi feleoseget erzel a csaladodert akkor maskep motorozol es nem hoskodsz akoridokkel meg a versennyel. A versenypalya egy husdaralo, minden ido kerdese apam mondta addig mig nem baxod oda magad addig szajhos vagy, ehhez kell egy eretseg.
Ha elered akor megerted Almanot addip pofaz csak.
Ha nem inged nem veszed fel ha az akkor szenvedj mint a kutya.
brutalfet
Posts: 20
Joined: 2009.02.17. 21:03

Re: 2010 március 12-13-14 hétvége Mugello,készülj fel a szezonra

Post by brutalfet »

Akik itt nagymenoznek a koridokkel meg a teljesitmennyel es cikizik Almano-t, hogy ide repa meg oda repa, azoknak valmi bajuk van, magukkal satat onbecsulesukkel meg meg nem feltik a fizikai epseguket.
Itt addig lehet es les pofazas mig oda nem veri magat az adott nagymeno, nezetek meg Kurdit (Aqua), vagy barki mast aki mar odaverte magat, ugy anyagilag mint fizikailag nagyon fajo a dolog.
Nem is beszelve ha egy kicsit az ember felelos a csalad tagjaiert akkor maskep viselkedik es kozlekedik ugy a palyan mint az utakon. En nem reg lattam egy fiut 34 volt es 15 eve tolo kocsiban van, es egy sima balesete volt, ozt azota ha pisilni kell menie vagy szarnia vagy meglat egy jo not, nem tudja kezelni a helyzetett, all a farka ozt nem is erzi, pisalni pedig ugy pisal hogy feldug a farkaba egy muanyag szondat ozt vagy jon vagy nem a pisi, a szaras pedig ennel nehezebb.
Szoval tisztelni kell az eletett es elvezni kell a motorozast, ha lenyugszol es elfogadod a tenyeket miszerint nked nem fizetnek a versenyzesert, nicns szponzorod es tolokocsihoz kotheted magad, jah es persze kicsi feleoseget erzel a csaladodert akkor maskep motorozol es nem hoskodsz akoridokkel meg a versennyel. A versenypalya egy husdaralo, minden ido kerdese apam mondta addig mig nem baxod oda magad addig szajhos vagy, ehhez kell egy eretseg.
Ha elered akor megerted Almanot addip pofaz csak.
Ha nem inged nem veszed fel ha az akkor szenvedj mint a kutya.
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 március 12-13-14 hétvége Mugello,készülj fel a szezonra

Post by FélSvéd »

tompi92 wrote:Mugello (Italien)
Vergleichsfahrten / Jahreswertung
Um den Veranstaltungspreis nicht erhöhen zu müssen, haben wir uns entschlossen, die Veranstaltung am Sonntag nach den Rennen (13:00 Uhr) zu beenden. Wer bereits Fr/Sa/So gefahren ist, kann für zusätzlich 60 Euro den Sonntag 13:30-17:00 Uhr extra buchen.
Verzichterklärung Rennstrecke!

Nem beszélek Németül, de szerintem ez itt azt irja, hogy vasárnap extra pénzért még van rendezvény a pályán, és aki befizette a 3 napot anak 60 eur....? Mivel hétfő márc. 15 senki sem siet haza gondolom....
de az van odairva és persze nem gondoltam ezt a március 15, ezért nem is forditottam le ezt a lehetöséget, de igy teljesen má fénybe ke¨ruk a dolog
60 a euroért meg lehet hosszabitan a vasárnapot 13.00-tol 17.00 ig. De az a sanda gyanum hogy ezt a helyszinen is ugyanigy meg lehet tenni és akkor viszont kivárni hogy egyrészt lesz-e ereje annak aki oktober ota nem ült motoron másrészt a versenye után lesz e kedve meg hogy milyen lesz az idö
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
predatork2
Posts: 932
Joined: 2008.08.23. 19:11
Location: itthon

Re: 2010 március 12-13-14 hétvége Mugello,készülj fel a szezonra

Post by predatork2 »

ezt nem értem!akkor neked nem valo a pályázás,.menj utcán és kész....
vagy félsz meccselni,esetleg szégyelled a köridődet,vagy nincs elég répa a bugyiban!egyikkel sincs gond csak akkor ezt kell mondani és nem mellébeszélni!szerintem mindenkiben van versenyszellem,azzal pedig együtt jár a köridő kérem!én sem vagyok csucsmenő de leszarom ki mit gondol a köridőkről amiket karistolok....igyekszem a lehető legjobbat nyujtani és kész!

ugyhogy sztem ez egy kam duma h vkit aki pályázni akar nem érdekel a köridő!akkor mi?talán az aszfalt csík minősége?
az utolsó meccs nem kellett volna!:)
User avatar
tompi92
Posts: 22
Joined: 2010.02.05. 21:33
Köridő(k): hring: 1.59.3

Re: 2010 március 12-13-14 hétvége Mugello,készülj fel a szezonra

Post by tompi92 »

Na öcsém, a svédet most alázatad meg... :grin: leszarni a kupákat...? Hát te tagadod minden tanítását :shock: ERETNEK::!!!!!!!!!! Figyled meg, hogy a **** ki fog feszíteni egy dobogóra, és a testedet tüzes GPT krono timerrel kínozza majd.... :smt003 :smt003
almano wrote:
FélSvéd wrote: nem nagyon találsz olyan rendezvényt manapság ahol nem rendeznek versenyt
ez ráadásul több versenyt rendez az átlagnál ezért már szombaton is van néhány verseny
viszont itt van egy verseny azoknak is akik nem férnek fel a rajtrácsra, tehát a lassabaknak, ezért még te is elindulhatnál
tapasztalatbol mondom hogy verseny alatt sokkal könnyebben javul a köridö
sem PORTIMAOBAN, sem a Jerezi 2 versenyben nem éreztema versenyközben hogy jobb lennék mint a verseny elött, mégis az összes versenyben komoly pb-t futottam és nem is egyet.
ha téged tényleg érdekel a pályázás akkor ideje hogy belásd a pályára nem azért megyünk hogy élvezzük a motorozást és a tempo nem számit.
Számitson a tempo, akarj fejlödni, ez pedig avval jár hogy hozd ki a lehetöségekböl a maximumot, és ne azt mondogasd magadnak hogy téged nem érdekel a köridö vagy verseny. Legalább a köridö érdekeljen és akkor legalább nem lesz utba senkinek :)
Megegyszer es utoljára leírom:
LESZAROM A KÖRIDŐT, PB-t, ÉS KUPÁKAT
: offtop2 : SORRY
User avatar
almano
alias Szundi
Posts: 4334
Joined: 2008.12.29. 00:11
Motorom: 2008 GSX-R 750, Aprilia RS250
Itt motorozok: Pálya
Köridő(k): hring=2.26|pring 5.0|mugello 5.7|brno 357
Location: Bácsalmás, lennt délen...
Contact:

Re: 2010 március 12-13-14 hétvége Mugello,készülj fel a szezonra

Post by almano »

badzoli wrote:
almano wrote:De engem verseny nem erdekel, azert minek fizessek?
Miért nem jössz akkor a Mersz estekre? Tudom, neked messze van 2 óra motorozás miatt, de tényleg az van, hogy a **** szervezéseken már tavaly is szinte mindenhol voltak versenyek, sokan emiatt fizetnek be.
Sajnos pontosan ez miatt. A 2 ora motorozasert nekem 4 ora utazas sok. Az uzemanyag es autopalyadij ugyanannyi ha csak 2 orara megyek is fel. Meg lattam par MERSZ estet de ott eleg nagy a kaosz. NEM igazan vannak csoportok, megy boldog boldogtalan...
Image
Profi motorkerékpár szerviz és alkatrészek a legolcsóbban
Pályamotor felkészites, tuningolás, futóműbeállitás
User avatar
almano
alias Szundi
Posts: 4334
Joined: 2008.12.29. 00:11
Motorom: 2008 GSX-R 750, Aprilia RS250
Itt motorozok: Pálya
Köridő(k): hring=2.26|pring 5.0|mugello 5.7|brno 357
Location: Bácsalmás, lennt délen...
Contact:

Re: 2010 március 12-13-14 hétvége Mugello,készülj fel a szezonra

Post by almano »

FélSvéd wrote: nem nagyon találsz olyan rendezvényt manapság ahol nem rendeznek versenyt
ez ráadásul több versenyt rendez az átlagnál ezért már szombaton is van néhány verseny
viszont itt van egy verseny azoknak is akik nem férnek fel a rajtrácsra, tehát a lassabaknak, ezért még te is elindulhatnál
tapasztalatbol mondom hogy verseny alatt sokkal könnyebben javul a köridö
sem PORTIMAOBAN, sem a Jerezi 2 versenyben nem éreztema versenyközben hogy jobb lennék mint a verseny elött, mégis az összes versenyben komoly pb-t futottam és nem is egyet.
ha téged tényleg érdekel a pályázás akkor ideje hogy belásd a pályára nem azért megyünk hogy élvezzük a motorozást és a tempo nem számit.
Számitson a tempo, akarj fejlödni, ez pedig avval jár hogy hozd ki a lehetöségekböl a maximumot, és ne azt mondogasd magadnak hogy téged nem érdekel a köridö vagy verseny. Legalább a köridö érdekeljen és akkor legalább nem lesz utba senkinek :)
Megegyszer es utoljára leírom:
LESZAROM A KÖRIDŐT, PB-t, ÉS KUPÁKAT
: offtop2 : SORRY
Image
Profi motorkerékpár szerviz és alkatrészek a legolcsóbban
Pályamotor felkészites, tuningolás, futóműbeállitás
User avatar
badzoli
Posts: 1952
Joined: 2009.04.06. 14:35
Motorom: Honda CBR600RR '07
Itt motorozok: Hring és mindefelé
Location: RoseHill
Contact:

Re: 2010 március 12-13-14 hétvége Mugello,készülj fel a szezonra

Post by badzoli »

almano wrote:De engem verseny nem erdekel, azert minek fizessek?
Miért nem jössz akkor a Mersz estekre? Tudom, neked messze van 2 óra motorozás miatt, de tényleg az van, hogy a **** szervezéseken már tavaly is szinte mindenhol voltak versenyek, sokan emiatt fizetnek be.
"Kit ölt meg? Senkit, még csak reggel van!" dr.House

Minden jó valamire. Ha más nem, elrettentésre.
Post Reply

Return to “Egyebek”