Motorosok vs Rendőrök! Tapasztalatok, jótanácsok

Szabad topicnyitás!

Moderator: ddt500

User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: Motorosok vs Rendőrök! Tapasztalatok, jótanácsok

Post by FélSvéd »

mivel én is moderátor vagyok ezért én sem emléxem semminemü renitens közlekedési vétségre a 39 éves közuti emlékeimben pedig tul vagyok a 2.000.000 km-en.
mindig betartok mindent és kindenkinek
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
Gonda Zsolt
Posts: 893
Joined: 2007.02.22. 15:17
Motorom: 750/K6
Itt motorozok: Hol itt, hol ott.
Location: Budapest

Re: Motorosok vs Rendőrök! Tapasztalatok, jótanácsok

Post by Gonda Zsolt »

viking wrote:Renitens állatok vagytok! :D

A gsxrfans.hu-pályamotorozás.com vezetősége és törzsgárdája a legmesszebbmenőkig elutasítja az ilyenfajta viselkedést és elhatárolódik ennek művelőitől.
Viking hogy is volt az a bizonyos díszburkolatos eset a Hősök terén? :D :smt033

Na mindegy ez már történelem.
"Két kar, két kerék, félig ember, félig gép, fém test, ember szív ......"
User avatar
predatork2
Posts: 932
Joined: 2008.08.23. 19:11
Location: itthon

Re: Motorosok vs Rendőrök! Tapasztalatok, jótanácsok

Post by predatork2 »

VIK-001 wrote:
predatork2 wrote:
VIK-001 wrote:
predatork2 wrote:
2000.hatvan,rendőrök előtti produkciok sorozatos bemutatása egy 250 ktm sx-el.(trafipax előtt!)gumibot csattant a bukomon,majd a fél hatvani rendőrség engem üldözött,nem kaptak el.tudták ki vagyok jött a büntetés,amit visszavittem nekik mert semmi konkrét nem volt rajta....pénzbírság nulla!!!!
huh az akkori rendőrség "krémjei" nem semmik voltak :D nagy hagyjuk aki ismeri azt a várost tudja milyen szedet vedett brigád volt...
bizony....ott volt sándor is,meg az a sárga audi kopasz köcsög.az dobot t fejen a gumibottal mikor is mérlegállásban mentem el a trafi előtt.... :lol:

Gyóla Sándor illetve Dencs úrra gondolsz aki ma már arról híres h őkészíti a környékbeli sztárfotókat :D
:smt038 pontosan! :smt023

eddig sem volt tul szoros a kapcsolat sem a vezetőség sem a törzsgárda,és én köztem.
az utolsó meccs nem kellett volna!:)
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: Motorosok vs Rendőrök! Tapasztalatok, jótanácsok

Post by nylontacsko »

viking wrote:Renitens állatok vagytok! :D
Szó szerint ezt akartam mondani.
Bezzeg én...
Velem sosem volt baj : pill : :lol:
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42219
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Motorosok vs Rendőrök! Tapasztalatok, jótanácsok

Post by viking »

Renitens állatok vagytok! :D

A gsxrfans.hu-pályamotorozás.com vezetősége és törzsgárdája a legmesszebbmenőkig elutasítja az ilyenfajta viselkedést és elhatárolódik ennek művelőitől.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
repsol norbi
Posts: 359
Joined: 2009.05.15. 07:22
Motorom: 1000 RR 2x
Itt motorozok: aszfalt
Köridő(k): Hring 2.03.0
Location: Budapest XVII.ker.
Contact:

Re: Motorosok vs Rendőrök! Tapasztalatok, jótanácsok

Post by repsol norbi »

1998. Bp. Erzsébet híd pesti hídfő......sebesség kb.90km/h...MOTOROS rendőrök megállítottak...piros-fehér-kék CBR 400RR-el voltam.....rendszám+forgalmi a másik mocimé kék-lila CBR 600F-é....annyi , hogy megjegyezte a szint írassam mielőbb át a forgalmiban.... :wink:
"Ne láttam még vadat, mely szánná magát.." O.W.
Image
Sponsored by: http://www.idomjavitas.hu ; http://www.uningroup.com/
Image
User avatar
predatork2
Posts: 932
Joined: 2008.08.23. 19:11
Location: itthon

Re: Motorosok vs Rendőrök! Tapasztalatok, jótanácsok

Post by predatork2 »

VIK-001 wrote:
predatork2 wrote:
2000.hatvan,rendőrök előtti produkciok sorozatos bemutatása egy 250 ktm sx-el.(trafipax előtt!)gumibot csattant a bukomon,majd a fél hatvani rendőrség engem üldözött,nem kaptak el.tudták ki vagyok jött a büntetés,amit visszavittem nekik mert semmi konkrét nem volt rajta....pénzbírság nulla!!!!
huh az akkori rendőrség "krémjei" nem semmik voltak :D nagy hagyjuk aki ismeri azt a várost tudja milyen szedet vedett brigád volt...
bizony....ott volt sándor is,meg az a sárga audi kopasz köcsög.az dobot t fejen a gumibottal mikor is mérlegállásban mentem el a trafi előtt.... :lol:
az utolsó meccs nem kellett volna!:)
User avatar
predatork2
Posts: 932
Joined: 2008.08.23. 19:11
Location: itthon

Re: Motorosok vs Rendőrök! Tapasztalatok, jótanácsok

Post by predatork2 »

2007 valahol a duna mentén,két személy ,50-es tábla 112-vel!kiáll a ren őre,én szépen megállok,udvarias vagyok.mondja mi a szitu,mondom sajna belefutottam!mire ő:már az is csoda hogy motoros és megállt!(szemből kamerázott)meg nem is vitázik!tudja mit uram....további szép napot!

2000.hatvan,rendőrök előtti produkciok sorozatos bemutatása egy 250 ktm sx-el.(trafipax előtt!)gumibot csattant a bukomon,majd a fél hatvani rendőrség engem üldözött,nem kaptak el.tudták ki vagyok jött a büntetés,amit visszavittem nekik mert semmi konkrét nem volt rajta....pénzbírság nulla!!!!

2002autopálya,180,későn vettem észre a rendőrt a külső sávban,tükörből látom nekilendül....onnantol kezdve 260 hazáig!nulla következmény!

2008,aszod hatvan közt régi uton,rendőr előttem 100-al,na mondom ezt nem nyomom vele végig!lemaradtam majd kb sokkal elmentem neki,ezen az uton laknak édesanyámék,megállok bemegyek.5 perc mulva,rendőr megáll(kézifékkel fordult be)....anyám tesom kint vannak,szondja nekik rendőr:hol van a motoros?mire tesa:milyen motoros?ez a motor tegnap ota itt áll!(még pattogott ahogy hűlt) :smt036 rendőr tovább bandukolt!hümmőgve puffogva
de tovább bandukolt!


1998 talán....mátra....motor kettészakadva.testem elfáradva,fekszik a földön,rendőr mentő tuzolto helyszínen....rendőr kéri jogsit,ami akkor még nem volt,magyarázkodás hogy kieshetett,meg stb....jol van hagyd a faszba -mondja!egy fillér büntetés nem lett belőle! :smt017 pedig okoztam másnak is személyi sérülést,az anyagi kár meg jelentős volt,plusz tüzolto mentő is kint volt!
az utolsó meccs nem kellett volna!:)
Miller
Traktorszelidítő tangóharmonikás
Posts: 4026
Joined: 2007.03.29. 09:24
Motorom: Suzuki AN 400 K1

Re: Motorosok vs Rendőrök! Tapasztalatok, jótanácsok

Post by Miller »

Nekem túl sok jó tapasztalatom nincs a motorral történő igazoltatásaimmal kapcsolatban.
1998
A Lágymányosi híd budai hídfőjénél megállítottak. Minden rendben volt. Elkérték az irataimat, köztük a jogsimat is, majd ezt egy 40!!! perces diskurzus követte annak kapcsán, hogy az én jogsim őszerintük hamis.
R-Honnan szerezte a jogosítványt?
Én- A Petzvál utcában adták, miután elvégeztem a tanfolyamot.
R- Ne hazudjon, úgyis kiderítjük
Én- Rendben van, derítsék, csak lehetőleg ennél gyorsabban, ha kérhetném.

A vége az lett, hogy "Felírtuk ám az adatait". Mondtam ok.
Annyi előzménye volt az ügynek, hogy akkor 18 voltam, és kb. 1 hónapos volt a jogsim, és akkoriban vitték följebb a kategória korhatárát 21 évre. Ettől függetlenül én az utolsó "szériák" egyikében tettem le a motorjogsit.
Ezt nekik nem sikerült feldolgozni.

2005
A városban 50 es táblánál 72.
Végeredmény: 2 hónap jogsi, 40.000 ft büntetés.
(tulajdonképpen jogos, csak kicsit szigorúnak éreztem az ítéletet)

Ugyanebben az évben volt a traktoros eset, amikor is elütött a traktor.
Végeredmény 150.000 kár, fél év jogsi, 30.000 ft büntetés.
(tök vétlen voltam)

2006
A rendszámom nem megfelelő szögben állt. Helyszínen 5.000

2009
Sima igazoltatás
Hangos kipufogó, xenon gyanú (jogos a gyanú :cool: )
Ezt csak úgy úsztam meg, hogy nem igazán tudta a SZAKEMBER (KPM) felmérni, hogy valóban xenon-e. Valamint az, hogy az igazoltatásomkor, arra haladt egy kétgyermekes anyuka egy régi swift-tel, amiről kiszúrta, hogy az biztosan xenon, és engem gyorsan elhajtott.
Címszavakban ennyi.
User avatar
Rumi
Posts: 978
Joined: 2007.02.22. 22:34
Motorom: Husqvarna 510 SMR
Location: Dublin
Contact:

Re: Motorosok vs Rendőrök! Tapasztalatok, jótanácsok

Post by Rumi »

engem sem szivattak a szlovak rendorok a magyar rendszam dacara, pedig utoljara pont a komaromi szobor avatos hid elzaros balhe idejen voltam szlovakiaban es vagy 5 ellenorzesbe is belefutottam.
egy fizetos szakasz vegi checkpointnal meg angolul makogo kollegat is keritettek miutan felhaborodtam hogy hianyoltak az "autopalyamatricat" egy olyan szakaszon amin semmifele iranymutatas nem jelenzte hogy fizetos szakasz volna. vegul ott is lealkudtam a felere a buntit :)
SMR
Post Reply

Return to “Egyebek”