Pályázás szempontjából ki számít átlagos tudású motorosnak?

Szabad topicnyitás!

Moderator: ddt500

Áltag pályázó:

2:40-3:00 között.
0
No votes
2:40-2:20 között.
14
45%
2:20-2:05 között.
13
42%
2:05-1:57 között.
4
13%
 
Total votes: 31

User avatar
Dave
Posts: 522
Joined: 2008.01.14. 22:37
Location: Sárisáp

Re: Pályázás szempontjából ki számít átlagos tudású motorosnak?

Post by Dave »

ddt500 wrote:
nylontacsko wrote:
ddt500 wrote:Ja. Szerintem egy dolog számít. Az ergonómia. A Janié nagyon kényelmetlen volt nekem. A lóreőt leszartam, nem zavart a -2,+3 sem de az igen, hogy 8 kör után felrobban a térdem olyan izomláz van benne. Szóval ha Aqua motorja rám lenne állítva velszeg jönne vele a 05 is de jobb nem hiszem.
Nem hinném, hogy bármiért is szabadkoznod kellene egy tök idegen motorral megfutott 2:10ért :wink:
Eszem ágában sincs. :smt018 Előbb szabadkoznék a saját motoron nyújtott 05-ért ha éppen olyan lennék. De különösebben nem izgat mit gondolnak a többiek és megmondjam miért? Mert tudom, hogy itten BÁRKI akármit is csinál, ha a feje tetejére áll akkor sem lesz soha igazán gyors.
Ez van. Talán féltucat igazán gyors Magyar van. Talma, Rizi, Kispataki, Németh Balázs, Juhász Dávid, Rosivall....Chrobák, Bitter, Végh?? Lehet itt vágyakozni meg a világ összes pénzét elkölteni de minimális az esély, hogy közülünk (állandó fórumozók) bárki is záros határidőn belül 1:52 belül fog menni a Hringen.
Mondjuk Dávid megnyeri a GSX-R klub kupát jövőre és megy 1:55. Akkor mi van? Szép teljesítmény el kell ismerni de onnantól azt már kinőtte és mehet a DT-OB-n. 2011-ben 1:55-el nem állsz dobogóra de lehet 1:53-al se viszont oda már kell a drága moci meg a mindig új gumi. Szóval nekem az a célom, hogy fejlődjek esés nélkül. Sajnos idén taknyoltam egyet de hát ez van. Kihevertem. :grin:
Gondolkodom is rendesen hogy mi legyen jövőre.
Pont tesómnak mondtam,hogy elég uncsi lesz harc szempontjából a Gixxer kupa ha csak nem keményednek be egy páran.
Gabi nem indul,Atom nem az én ,kategóriám elvileg Hirczi is 750be megy.Péter Gyuszi se megy többé.Kivel küzdjek majd?
Na jó ott van még az a nyavajás PrédikátorK2 ,de hát azt is csak a tehén picsájához csapkodni érdemes,másra nem jó! :smt082
Viszont jó a csapat haverok meg minden ezért nem hagynám ki!

De valószínű inkább az OB/DT/ -re lesz nagyobb hangsúly fektetve jövőre!Ott van hová fejlődni.
Már csak a pénztárcámat kellene felfejleszteni,hogy legyen mindíg új gumim,mert szerintem 1:57hring/2:00pring alatt stabilan motorozni kopott gumival már nem nagy életbiztosítás. :smt017

De visszakanyarodva a mondandódhoz,ez egy ilyen sport mindig fejlődni kell és kurva jó érzés amikor látod,hogy javultál akár egy nyavalyás sec-et is, legyen az 2:10-,vagy 1:55.
Ez éltet minket pályafüggőket!

Hogy mit érsz el vele ?

egy páran felnéznek rád,egy páran irigyelnek,pengének tartanak,mások pedig hülyének néznek hogy elcseszel erre egy valag pénzt Rossinak képzeled magad, meg hogy kockáztatod az testi épséged a semmiért!(és ez az emberek99%-a)

Szóval az a lényeg,hogy mindíg meglegyen az ember saját sikerélménye,aztán a többit le kell szarni!





Meg hát ezzel sok újat nem is mondtam itt senkinek! :lol:
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39116
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Pályázás szempontjából ki számít átlagos tudású motorosnak?

Post by ddt500 »

nylontacsko wrote:
ddt500 wrote:Az előbb természetesen nem a GSX-R klub kupát akartam leszólni. Csak ha én jövőre mennék mondjuk 1:58-at akkor mi lenne? Semmi. Nem elég semmire. De az 1:55 se. Az meg még 3 év lenne nekem minimum. Fasznak görcsöljek? Átlag alatti vagyok. :wink:
Nyugi. Lesz ZX kupa. Viríthatsz :wink:
Versenyezni szívesen versenyzek. De mindent a helyén kell kezelni. A márkakupák az alap. A **** által rendezetteken komolyabb mezőny volt mint a tavalyi ZX kupán. :grin:
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
repsol norbi
Posts: 359
Joined: 2009.05.15. 07:22
Motorom: 1000 RR 2x
Itt motorozok: aszfalt
Köridő(k): Hring 2.03.0
Location: Budapest XVII.ker.
Contact:

Re: Pályázás szempontjából ki számít átlagos tudású motorosnak?

Post by repsol norbi »

ddt500 wrote: Átlag alatti vagyok. :wink:
én nem degradálom magam ennyire le........ :???: .......én vagyok az ász, a király , meg minden. :)
....máá csak motorozni kéne megtanulni...... :smt017 :lol:
"Ne láttam még vadat, mely szánná magát.." O.W.
Image
Sponsored by: http://www.idomjavitas.hu ; http://www.uningroup.com/
Image
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: Pályázás szempontjából ki számít átlagos tudású motorosnak?

Post by nylontacsko »

ddt500 wrote:Az előbb természetesen nem a GSX-R klub kupát akartam leszólni. Csak ha én jövőre mennék mondjuk 1:58-at akkor mi lenne? Semmi. Nem elég semmire. De az 1:55 se. Az meg még 3 év lenne nekem minimum. Fasznak görcsöljek? Átlag alatti vagyok. :wink:
Nyugi. Lesz ZX kupa. Viríthatsz :wink:
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42219
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Pályázás szempontjából ki számít átlagos tudású motorosnak?

Post by viking »

ddt500 wrote: Átlag alatti vagyok. :wink:
Észben tuti. :grin:
De ha azt vesszük, hogy miként motorozol egy vaddisznó ezressel a Te fizikumoddal és pályatapasztalatoddal, akkor nem hiszem, hogy ez igaz lenne.
Három-négy éve ez az idő még az eleje volt.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39116
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Pályázás szempontjából ki számít átlagos tudású motorosnak?

Post by ddt500 »

repsol norbi wrote:
ddt500 wrote:
Ott van fent a szavazás. :wink:
az a szavazás.......vélemények gyűjteménye.........de nem tom , hogy igaz-e :lol:
Ennél igazabb nem is lehetne. Átlag motorosok átlag véleménye. :grin:
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39116
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Pályázás szempontjából ki számít átlagos tudású motorosnak?

Post by ddt500 »

Az előbb természetesen nem a GSX-R klub kupát akartam leszólni. Csak ha én jövőre mennék mondjuk 1:58-at akkor mi lenne? Semmi. Nem elég semmire. De az 1:55 se. Az meg még 3 év lenne nekem minimum. Fasznak görcsöljek? Átlag alatti vagyok. :wink:
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
repsol norbi
Posts: 359
Joined: 2009.05.15. 07:22
Motorom: 1000 RR 2x
Itt motorozok: aszfalt
Köridő(k): Hring 2.03.0
Location: Budapest XVII.ker.
Contact:

Re: Pályázás szempontjából ki számít átlagos tudású motorosnak?

Post by repsol norbi »

ddt500 wrote:
Ott van fent a szavazás. :wink:
az a szavazás.......vélemények gyűjteménye.........de nem tom , hogy igaz-e :lol:
"Ne láttam még vadat, mely szánná magát.." O.W.
Image
Sponsored by: http://www.idomjavitas.hu ; http://www.uningroup.com/
Image
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39116
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Pályázás szempontjából ki számít átlagos tudású motorosnak?

Post by ddt500 »

repsol norbi wrote:
Koca wrote:
repsol norbi wrote:
aquabase wrote:na megyek, mert a Szöszi már csúnyán néz rám.. :???:
jó éjt urak!
jó éjt.......és gondold át: átlagos vagy , vagy sem?
Kizártnak tartom, hogy most ezen fog gondolkodni. :grin:
azért még mindig nem tudom most mi lett a végeredmény,.........ki az átlagos pályázó?..... :smt017
Ott van fent a szavazás. :wink:
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: Pályázás szempontjából ki számít átlagos tudású motorosnak?

Post by RB26DET »

Visszatereljem a szót az eredeti medrébe,mikor a Thunderace-el jártam a hringre úgy évi 8-10 alkalommal max, és mentem 2:20 at azt fingom nem volt hogy mit miért teszek,csak húztam neki (már amennyire akkor..) ha akkor alámraktak volna egy S 1000 RR t kurvára nem tudtam volna jobb időt menni vele.
Na,nekem ez az átlag pályázó.
akkoriban mondta a Zsír feri hogy az Ace-nak nincs futóműve.Nem tudtam miről beszélt mivel semmi olyan problémát nem éreztem ami erre utalna.
Féktás?Kigyorsítás?Kanyarsebesség? Ugyan már,ki foglalkozott ezzel,csak örömmotoroztam.
És sztem ez az átlag.
Image
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39116
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Pályázás szempontjából ki számít átlagos tudású motorosnak?

Post by ddt500 »

nylontacsko wrote:
ddt500 wrote:Ja. Szerintem egy dolog számít. Az ergonómia. A Janié nagyon kényelmetlen volt nekem. A lóreőt leszartam, nem zavart a -2,+3 sem de az igen, hogy 8 kör után felrobban a térdem olyan izomláz van benne. Szóval ha Aqua motorja rám lenne állítva velszeg jönne vele a 05 is de jobb nem hiszem.
Nem hinném, hogy bármiért is szabadkoznod kellene egy tök idegen motorral megfutott 2:10ért :wink:
Eszem ágában sincs. :smt018 Előbb szabadkoznék a saját motoron nyújtott 05-ért ha éppen olyan lennék. De különösebben nem izgat mit gondolnak a többiek és megmondjam miért? Mert tudom, hogy itten BÁRKI akármit is csinál, ha a feje tetejére áll akkor sem lesz soha igazán gyors.
Ez van. Talán féltucat igazán gyors Magyar van. Talma, Rizi, Kispataki, Németh Balázs, Juhász Dávid, Rosivall....Chrobák, Bitter, Végh?? Lehet itt vágyakozni meg a világ összes pénzét elkölteni de minimális az esély, hogy közülünk (állandó fórumozók) bárki is záros határidőn belül 1:52 belül fog menni a Hringen.
Mondjuk Dávid megnyeri a GSX-R klub kupát jövőre és megy 1:55. Akkor mi van? Szép teljesítmény el kell ismerni de onnantól azt már kinőtte és mehet a DT-OB-n. 2011-ben 1:55-el nem állsz dobogóra de lehet 1:53-al se viszont oda már kell a drága moci meg a mindig új gumi. Szóval nekem az a célom, hogy fejlődjek esés nélkül. Sajnos idén taknyoltam egyet de hát ez van. Kihevertem. :grin:
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
Koca
A lekvár mágus
Posts: 1312
Joined: 2007.08.27. 16:23
Motorom: GSX-R 750, SV 1000R
Köridő(k): javulóban...
Location: versenypálya, lekvárgyár
Contact:

Re: Pályázás szempontjából ki számít átlagos tudású motorosnak?

Post by Koca »

repsol norbi wrote:
Koca wrote:
repsol norbi wrote:
aquabase wrote:na megyek, mert a Szöszi már csúnyán néz rám.. :???:
jó éjt urak!
jó éjt.......és gondold át: átlagos vagy , vagy sem?
Kizártnak tartom, hogy most ezen fog gondolkodni. :grin:
azért még mindig nem tudom most mi lett a végeredmény,.........ki az átlagos pályázó?..... :smt017
Pl. Te meg én. :)
THE PIG
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: Pályázás szempontjából ki számít átlagos tudású motorosnak?

Post by nylontacsko »

repsol norbi wrote:
Koca wrote:
repsol norbi wrote:
aquabase wrote:na megyek, mert a Szöszi már csúnyán néz rám.. :???:
jó éjt urak!
jó éjt.......és gondold át: átlagos vagy , vagy sem?
Kizártnak tartom, hogy most ezen fog gondolkodni. :grin:
azért még mindig nem tudom most mi lett a végeredmény,.........ki az átlagos pályázó?..... :smt017
Na....
Legyél Te a második aki aludni megy :smt011


:lol:
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
repsol norbi
Posts: 359
Joined: 2009.05.15. 07:22
Motorom: 1000 RR 2x
Itt motorozok: aszfalt
Köridő(k): Hring 2.03.0
Location: Budapest XVII.ker.
Contact:

Re: Pályázás szempontjából ki számít átlagos tudású motorosnak?

Post by repsol norbi »

Koca wrote:
repsol norbi wrote:
aquabase wrote:na megyek, mert a Szöszi már csúnyán néz rám.. :???:
jó éjt urak!
jó éjt.......és gondold át: átlagos vagy , vagy sem?
Kizártnak tartom, hogy most ezen fog gondolkodni. :grin:
azért még mindig nem tudom most mi lett a végeredmény,.........ki az átlagos pályázó?..... :smt017
"Ne láttam még vadat, mely szánná magát.." O.W.
Image
Sponsored by: http://www.idomjavitas.hu ; http://www.uningroup.com/
Image
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: Pályázás szempontjából ki számít átlagos tudású motorosnak?

Post by nylontacsko »

Koca wrote:
repsol norbi wrote:
aquabase wrote:na megyek, mert a Szöszi már csúnyán néz rám.. :???:
jó éjt urak!
jó éjt.......és gondold át: átlagos vagy , vagy sem?
Kizártnak tartom, hogy most ezen fog gondolkodni. :grin:
Indítsunk ennek is szavazást :smt005
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
Post Reply

Return to “Egyebek”