2010 01 30 - 02 07 PORTIMAO + JEREZ 10 napos All Inclusive

Szervezett kül- és belföldi pályanapok.Gazda és moderátor:Félsvéd
User avatar
almano
alias Szundi
Posts: 4334
Joined: 2008.12.29. 00:11
Motorom: 2008 GSX-R 750, Aprilia RS250
Itt motorozok: Pálya
Köridő(k): hring=2.26|pring 5.0|mugello 5.7|brno 357
Location: Bácsalmás, lennt délen...
Contact:

Re: 2010 01 30 - 02 07 PORTIMAO + JEREZ 10 napos All Inclusive

Post by almano »

FélSvéd wrote: De reptéren Ferihegyen bizony hüvös fogadott minket, meg sok ho, viszont arra számitottunk hogy üdvözlö tömeg vár minket mint Talmát, de senki nem várt kamerákkal...
Ha mondtad volna mikor erkeztek, en ott lettem volna mint udvozlo tomeg!!!
Image
Profi motorkerékpár szerviz és alkatrészek a legolcsóbban
Pályamotor felkészites, tuningolás, futóműbeállitás
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: 2010 01 30 - 02 07 PORTIMAO + JEREZ 10 napos All Inclusive

Post by viking »

Szupcsi vagy! :lol:
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 01 30 - 02 07 PORTIMAO + JEREZ 10 napos All Inclusive

Post by FélSvéd »

FélSvéd wrote: játszunk még valamit: probáljuk megtippelni a legjobb köridö sorrendet a két pályára. Most nem a **** open verseny eredményéröl beszélek hanem a legjobb köridö sorrendröl, sajnos Tibiröl és Attilárol semmit nem tudok ezért öket nem tudom megsaccolni
Az én tippem:
Portimao:
Csabcsi
Tompi
Ádám
**** 2:00 alatt
Peti
Sanyi
Golyo
Öfelsége

Jerez:
Csabcsi
Tompi
**** 2:00 alatt
Ádám
Golyo
Peti
Sanyi
Öfelsége
Na mikor is irtam ezt a sorrendet? És mennyit tévedtem?
Portimaoban az elsö ötöt találtam el helyes sorrendben, Jerezben pedig az elsö négyet......
És miket is jósoltak itt a jóakarok nekünk? 2:10 meg 2:05, meghogy nem megyünk 2:00 alá....
Szinte mindenkinek sikerült 2:00 alatt mennie mindkét pályán
Mindkét rendezvényen kb 80 fö lehetett és nagyon az eléjében voltunk
Portimaoban a boxunkban volt 2 német akik 4 éve pályáznak, minden télen mennek Délre is mégsem tudtak 2:08 alá menni, baszottul csodálkoztak hogy az egész brigád 2:00 alatt ment.
Nincs kizárva hogy sokat számit hogy szívjuk egymás vérét, senki nem akar nagyon lemaradni stb.

Szóval a mai nap érzékeny bucsut vettünk Jereztöl.

Szabi hazautjával adodott kis probléma. Neki megvolt véve egy returjegy ahogy ö rendelte eredetileg csak Jerezbe akart jönni tehát február 2-7. De amikor meggondolta magát hogy jön Portimaoba akkor kérésére vettem egy másik repjegyet jan 29-re egyirányut mert a hazaut nem változott. Viszont utolso pillanatban kiderült hogy IBERIA törölte a visszautját is amikor nem jelent meg a másodikai indulásnál. Beszéltem az Iberia központjával is és még tegnap délután kimentem a reptérre is. De semmi nem segitett, hiába van kifizetve az oda-vissza ut, törlödik a hazaut is ha nem kezdik meg az utazást. Nemsok választás maradt, Madridig kellett eljutnia mert onnantól volt érvényes jegye. Este lefoglaltam interneten egy autot, de reggel mégis idöbe tartott a Sevillai reptéren megtalálni a megfelelö pultot. A többiek becsekkeltek addig én meg Szabival maradtam amig sinre nem kerültek a dolgok, épphogy elértem a gépet. De gondoltam ha lemaradok a gépröl akkor legfeljebb utazok Szabival. De végül meglett neki az autot és bevállalta az 530 km-es autozást és ott adta le a reptéren az autot. Még szerencse hogy szeret vezetni és errefelé nincsenek hoakadályok.
Ráadásul nem is kellett stresszelnie mert volt vagy 9-10 orája erre az 530 km-re.
Mi Madridban a reptéren vásárolgattunk kicsit.
De reptéren Ferihegyen bizony hüvös fogadott minket, meg sok ho, viszont arra számitottunk hogy üdvözlö tömeg vár minket mint Talmát, de senki nem várt kamerákkal...
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: 2010 01 30 - 02 07 PORTIMAO + JEREZ 10 napos All Inclusive

Post by nylontacsko »

tompi92 wrote:Ja azt elfelejtettem, hogy a tegnapi gyerek akivel a Csabi ütközött ma is esett, tehát szerintem lezárhatjuk a témát.... :grin:
Szeva Tompi :smt006 Üdv itt.
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
Dave
Posts: 522
Joined: 2008.01.14. 22:37
Location: Sárisáp

Re: 2010 01 30 - 02 07 PORTIMAO + JEREZ 10 napos All Inclusive

Post by Dave »

FélSvéd wrote:
RB26DET wrote:Ha egy ilyen széles pályán vonaltól vonalig menne **** akkor talán még a térde is le érne :wink:
Ezt a véleményedet akkor is tartod amikor végignézted a tegnapi versenyt?

A mai versenyen is videoztam, de ma kivágtam azokat a részeket ahol nemsok minden történik elöttem.
Megvan a teljes elsö kör a rajttal, jol látszik Tompi (fekete dainese) ahogy megint lestartolja Csabit is, aztán rajta van egy sikertelen elözési kisérleten féktávon (ez is a Csabi ominozus féktávján volt), van rajta néhány elözés és a legjobb az utolso kör ahol a célvonalon elözök még egy utolsót
http://www.youtube.com/watch?v=8utOu8Srk8U
Fasza volt !Gratula az eredményekhez(pb)!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 01 30 - 02 07 PORTIMAO + JEREZ 10 napos All Inclusive

Post by FélSvéd »

Már tegnap reggel láttuk a depoban a Forma 1 camionokat Torro Rosso, Mercedes, stb. Ma már épitkezni is kezdtek hihetetlen hogy micsoda üvegpalotákat alakitottak ki a camionokból.
Holnaptól tuti Forma 1 teszt van itt.
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: 2010 01 30 - 02 07 PORTIMAO + JEREZ 10 napos All Inclusive

Post by RB26DET »

Igen!
És miután a mai termést megnéztem szintén zenész.
Ne értsd félre nem akarlak csesztetni,de ha odafigyelnél az ívekre és a féket hamarabb elengednéd akkor lenne az igazi előrelépés.
Persze amit csinálsz az mindenképp dicséretes :smt023 Öreg apó létedre paráztatod Tompit és Csabit,a többiekről nem is beszélve,szét alázod őket.A kritikám mindenképp építő jellegű. :smt023
Image
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 01 30 - 02 07 PORTIMAO + JEREZ 10 napos All Inclusive

Post by FélSvéd »

RB26DET wrote:Ha egy ilyen széles pályán vonaltól vonalig menne **** akkor talán még a térde is le érne :wink:
Ezt a véleményedet akkor is tartod amikor végignézted a tegnapi versenyt?

A mai versenyen is videoztam, de ma kivágtam azokat a részeket ahol nemsok minden történik elöttem.
Megvan a teljes elsö kör a rajttal, jol látszik Tompi (fekete dainese) ahogy megint lestartolja Csabit is, aztán rajta van egy sikertelen elözési kisérleten féktávon (ez is a Csabi ominozus féktávján volt), van rajta néhány elözés és a legjobb az utolso kör ahol a célvonalon elözök még egy utolsót
http://www.youtube.com/watch?v=8utOu8Srk8U
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
tompi92
Posts: 22
Joined: 2010.02.05. 21:33
Köridő(k): hring: 1.59.3

Re: 2010 01 30 - 02 07 PORTIMAO + JEREZ 10 napos All Inclusive

Post by tompi92 »

Ja azt elfelejtettem, hogy a tegnapi gyerek akivel a Csabi ütközött ma is esett, tehát szerintem lezárhatjuk a témát.... :grin:
User avatar
tompi92
Posts: 22
Joined: 2010.02.05. 21:33
Köridő(k): hring: 1.59.3

Re: 2010 01 30 - 02 07 PORTIMAO + JEREZ 10 napos All Inclusive

Post by tompi92 »

Hülye kocsmáros :D :D :D :D :D

A mai nap fergetegesw volt, már regel látszott, hogy bitang idő lesz, seho legy felhő...Csabival megbeszéltük, hogy mivel a versenyen kívül nincs sok lehetőség jó csoportban motorozni, a **** open keretében próbálunk meg javítani kicsit, ha modunk van rá mert ezek a barmok itt kitalálták, hogy 2 felvezető kö után indul a 12 körös verseny, tehát teli tankal kell menni, ráadásul az 1000 kell.... Na a félelem bevált, sajnos egész versenx alatt feltartott egy 1000rr és egy r1 , megelőztem hátul őket, de a célegyenesekben mindig visszajöttek, és ezzel elbaxták a jó ob-et.... Csabi idelye a versenyen a ",:legjobb volt, mégis csak a 6. lett gondolom ez mindent elmond.... De lehet hogy az öreg **** a Hungaroring nem jön be, de az összes többi pályán húznunk kell a seggünket, mert ha kicsit is lazulunk az öreg ezüsthátú rögtön feljön ránk.. :grin: :grin: Azért hozzáteszem, hogy a qurva **** open miatt elhasználtam 2 garnitura gumit mentem 26 kör versenxyt, úgy hogy biztos rangos sorozat lesz, ha már idáig is ennyibe van :grin:
aquabase wrote:
tompi92 wrote:Az az igazság, hogy az AQUARA gondoltam a rutintalanoknál..... :grin: :grin: :grin:

kabbe klimaxos... :twisted:

én csak azt írtam, hogy a Csabcsi kicsit benézte a manust.
kicsit beljebbről kezdte vna a kifékezést, akkor nem ér hozzá.
de tök mindegy, neked hiába magyarázom, Te csak egy Hordás srác vagy, úgyse érted. :smt019

amúgy én is szeretlek! :smt058 :smt006
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: 2010 01 30 - 02 07 PORTIMAO + JEREZ 10 napos All Inclusive

Post by RB26DET »

Szép volt ****! :smt023
Image
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 01 30 - 02 07 PORTIMAO + JEREZ 10 napos All Inclusive

Post by FélSvéd »

Utolso pályanap Jerez és a második verseny
Ma már reggel veröfényes volt az idö. Szikrázo napsütés, 10 ora után már 18-19 fokokat mutatott a hömérö árnyékban
Delélött mindenki körözött, Csabi csinált is egy 1 tizedes javitást. Peti is nagy lendülettel vágott neki a reggelnek, az elsö kimenetelénél sikerült egy szép pb neki, 1:58.3, de sajnos egy körrel késöbb történ valami nagyobb gond a blokkjában, irtozatos csunya hangja lett és ezzel neki vége is volt a napnak. Az uj pb-ért boldog volt, és annak is örült hogy ez a motorhiba az utolso nap történt. Golyo szerint valami vezérmü lánc lehet.
Nekem az elsö felemenetel katasztrofális volt, nem voltam ott fejben, nem is volt jobb mint 02!!!!
Alig akartam elhinni hogy ilyen szar vagyok, de gondoltam a terv már tulteljesitve a tegnapi 56.4.el ugyhogy nem fogok sirva fakadni ha ma nem megy.
Aztán a verseny elött kimentünk mégegyszer és akkor már más lett a helyzet, sikerült egy 57.2 igy bizakodva néztem a verseny elé.
Sajnos ma is 13. helyröl indittattak engem a versenyen, mig Csabi meg Tompi joval elörébb, asszem 7. és 8. helyröl startolt. Szabi pedig a 16. helyröl, Peti ugye nem tudott elindulni.
A rajtot megint Tompi kapta el jobban és böven Csabi elött fordult el. Nem éreztem belülröl hogy sokkal jobban mennék a tegnapinál de kb a verseny felénél rápillantottam a köridöméröre és láttam egy 55.8 as idöt ami szárnyakat adott. Az is meglepett hogy Csabit még akkor is láttam 2-3 motorral elöttem, tehát Tompit sem elözte meg.
Én kifogtam ugyanazt az ember magam elött aki mögött tegnap is mentem csak most nem tudott az ember ellépni. A hátso egyenes féktávján be is mentem belülre, egymás mellett fékeztünk, de nem tudtam mégse befordulni és a betonbukotéren fordultam és ismét a srác mögött voltam. Reméltem hogy megzavartam a srácot azzal hogy már egyszer majdnem sikerült megelöznöm és a következö körben sikerült is az elözés. Vigyáztam az iveimre és többet nem is tudott visszaelözni. Fogalmam sem volt mennyi volt hátra a versenyböl mert nem mutattak hátralévö köröket, de utolértem mégegy embert. Pont a célegyenesben tudtam rájönni és láttam is hogy lengetik Csabiéknak a pepitát és pont a zászlonál értem az elöttemlévölel egy magasságba. Utolag kiderült hogy megelöztem a célvonalon és igy sikerült egy szuper eredményt elérnem. Természetesen a levezetö körben véginéztem a köreimet, 4 db 55 –ös is volt benne, a legjobb 55.4
Igy alakult a végeredmény:
5. Tompi uj pb 1:53.403
6. Csabi uj pb 1:52.623
7. **** uj pb 1:55.467
11. Szabi uj pb 1:58.492
15. Kiss Tibi 2:02.488

Szóval ha Peti is indulhatott volna akkor Szabival megint hatalmasat meccselhettek volna
Tompi és Csabi hatalmasakat meccseltek egymással a verseny vége felé, de Tompi fél másodperccel nyert ma.

Ádám ma is ugy tervezte eredetileg hogy elindul versenyen, de mégsem indult el. Viszont neki is összejött egy uj pb 1:57 valamennyi

Ezekután indult a pakolás, lett egy csoportkép is amiröl Csabi lemaradt mert nem találtuk (mindig csak a nök)
Ma este mi még itt alszunk, Öfelségéék és Tibiék elindultak már délután.

Mint már emlitettem, ez volt a **** Open Jerez második fordulója és az összesitett végeredmény:
1. Csabi
2. Tompi
3. ****
4. Szabi
5. Kiss Tibi

Vacsoránál lesz egy dijkioszto
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: 2010 01 30 - 02 07 PORTIMAO + JEREZ 10 napos All Inclusive

Post by RB26DET »

viking wrote:Nagyjából 2-2,5 másodperccel megy lassabbat Csabinál hasonló idejű pályákon mint a Hungaroring.
Jerezben Csabi 54,2, **** 56,4.
Csabi pedig -**** azt írta korábban- 56-ot megy a ringen.
Matekoljál.
Csabi nyár közepén ment 1X 56-ot.Aztán jött egy két perec és néha még a 2 perc is nehezen jön össze neki.Mikor milyen kedve van.Tehát ez nem mérvadó Én nem ezt veszem alapul.
Jó mondjuk az az elmélet eleve hülyeség amit írtam,mivel nincs két egyforma pálya.Csak mivel Ti jöttök ezzel hogy a hringen akkor 00-át vagy 59-et kellene mennie szöveggel ezért számolgatok.Hozzáteszem Én örülnék ha összejönne neki a 2 perc vagy az az alatti idő,de mivel motoroztam **** sokat és mentem mögötte jócskán aztán elmondtam neki,hogy s mint aztán ugyan úgy csinálta ezért gondolom,hogy nem fog neki menni.Meg azért is mert ahhoz hogy a hringen meg legyen neki az említett álom idő ahhoz nem "téli pályatréning" kell.Hanem a fejecskébe kell rendet tenni. :wink:
Image
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: 2010 01 30 - 02 07 PORTIMAO + JEREZ 10 napos All Inclusive

Post by viking »

Nagyjából 2-2,5 másodperccel megy lassabbat Csabinál hasonló idejű pályákon mint a Hungaroring.
Jerezben Csabi 54,2, **** 56,4.
Csabi pedig -**** azt írta korábban- 56-ot megy a ringen.
Matekoljál.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: 2010 01 30 - 02 07 PORTIMAO + JEREZ 10 napos All Inclusive

Post by RB26DET »

viking wrote:Hát Gábor bátyám, a különbségeket figyelve itthon tényleg 59-00-át kellene menned tavasszal! :smt002 :smt023
A különbségeket figyelve ez a Hringen 2:03 nak felelne meg ha a supersport időt nézzünk és azt a hringes 51-el hasonlítsuk.
RECORDS OF THE CIRCUIT




Records of MOTORCYCLING
Competition / Year Rider / Motor-Racing Team Time
MOTOGP Gran Premio 2009
2009 Valentino Rossi / Yamaha 1'39''818
FORMULA EXTREME (CEV)
2009 Iván Silva / Kawasaki 1'42''448
250 c.c. Gran Premio 2009
2009 Alvaro Bautista / Aprilia 1'43''338
600cc-4 T Moto2-Campeonato de España
2009 Daniel Rivas / Honda-Moto2 1'43''343
CEV-SUPERSPORT
2008 Angel Rodriguez / Yamaha 1'44''515
125 c.c. Gran Premio 2009
2009 Julian Simón / Aprilia 1'47''057
125 c.c CEV 125
2004 Sergio Gadea / Aprilia 1'48''644
Copa Kawasaki Ninja
2008
Image
Locked

Return to “2010 szervezett pályanapok”