Észrevételek az oldallal kapcsolatban

Itt lehet bátran eszmét cserélni

Moderators: ddt500, nylontacsko, viking

Post Reply
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: Észrevételek az oldallal kapcsolatban

Post by nylontacsko »

Leállás volt.
Sorry
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
szaszy
Posts: 70
Joined: 2009.11.25. 20:22

Re: Észrevételek az oldallal kapcsolatban

Post by szaszy »

viking wrote:Azt hiszem, hogy Tacsi még az elején leírta ezzel kapcsolatos véleményét, továbbá kérte a téma hanyagolását.
Van egy blog, azt olvasgassátok, ha annyira hiányzik, ott meg is alakíthatjátok a **** imádók klubját, lehet nyalni.
Vagy kérjétek meg, segítsetek neki, adjátok össze, hogy indítson egy fórumot.

Ez az oldal most ilyen.
Anno mi adtunk lehetőséget a pályaszervezésre, topiknyitási lehetőséget és moderátori rangot kapott.
Nem akartuk, hogy így alakuljon, de ez van.

Én is kérem -ismételten-, hogy hanyagoljuk a nyafogást, főként, hogy olyanok is teszik ezt, akik nem túl aktív részesei a közösségnek.


na na
azert mert nem pofazunk bele a nagyok dolgaba az nem azt jelenti,hogy nem olvassuk aktivan az esemenyeket!
ez nem nyafogas volt hanem aktivalodas!
:grin:
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Észrevételek az oldallal kapcsolatban

Post by viking »

Azt hiszem, hogy Tacsi még az elején leírta ezzel kapcsolatos véleményét, továbbá kérte a téma hanyagolását.
Van egy blog, azt olvasgassátok, ha annyira hiányzik, ott meg is alakíthatjátok a **** imádók klubját, lehet nyalni.
Vagy kérjétek meg, segítsetek neki, adjátok össze, hogy indítson egy fórumot.

Ez az oldal most ilyen.
Anno mi adtunk lehetőséget a pályaszervezésre, topiknyitási lehetőséget és moderátori rangot kapott.
Nem akartuk, hogy így alakuljon, de ez van.

Én is kérem -ismételten-, hogy hanyagoljuk a nyafogást, főként, hogy olyanok is teszik ezt, akik nem túl aktív részesei a közösségnek.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
aquabase
Posts: 1264
Joined: 2008.01.24. 19:50
Location: Kiskőrös GSX-R 1000

Re: Észrevételek az oldallal kapcsolatban

Post by aquabase »

Koca wrote:
szaszy wrote:
RB26DET wrote:Urak!
Nem tudom ki hogy van vele,de én személy szerint rohadtul szeretem olvasni **** beszámolóit.
Szinte már alig várom,hogy berakja este.nincs rá mód,hogy újra ide is írjon és megossza velünk is?

Jani igazad van!
Itt jobban nezett ki a Sved beszamolo konnyen lehetett szurkalni az oreget , meg volt " Like " -olo is eleg.
Szerintem ez Svednek sem jo meg a fansnak sem,de ugy altalaban mindannyian vesztunk azzal ,hogy a koltoi tehetseget nem tudja itt kecsegtetni.(valjuk be van neki rendesen ehez tehetsege)
Van mashol is lehetosege eloadni magat de itt volt az a kozosseg akit erdekelt es erintett igazabol ez a dolog.
Ez az en velemenyem...
Csatlakozom az Urakhoz. **** nélkül a gsxrfans a pályamotorosok fórumából az interneten pályamotorozók fórumává vált. Lehet itt rágni a gittet nyugodtan arról, hogy miért alakult ki ez a helyzet, csak éppen semmi értelme és a kutyát nem érdekli. Tetszik vagy nem, **** barátunk a hazai pályamotoros közösség egyik központi figurája és nélküle ilyen témájú fórum sikeresen nem működhet. Ha meg a tulajdonosok úgy döntenek, hogy ők egy olyan fórumot szeretnének működtetni, ahol egymással tudnak az internet nyilvánossága előtt beszélgetni, azt is tiszteletben kell tartani. Csak el kellene már dönteni, hogy hogyan tovább. Ennyi.

:smt023
Azon a napon válik az ember igazán felnőtté, amelyiken először nevet magán tiszta szívből.
User avatar
Koca
A lekvár mágus
Posts: 1312
Joined: 2007.08.27. 16:23
Motorom: GSX-R 750, SV 1000R
Köridő(k): javulóban...
Location: versenypálya, lekvárgyár
Contact:

Re: Észrevételek az oldallal kapcsolatban

Post by Koca »

szaszy wrote:
RB26DET wrote:Urak!
Nem tudom ki hogy van vele,de én személy szerint rohadtul szeretem olvasni **** beszámolóit.
Szinte már alig várom,hogy berakja este.nincs rá mód,hogy újra ide is írjon és megossza velünk is?

Jani igazad van!
Itt jobban nezett ki a Sved beszamolo konnyen lehetett szurkalni az oreget , meg volt " Like " -olo is eleg.
Szerintem ez Svednek sem jo meg a fansnak sem,de ugy altalaban mindannyian vesztunk azzal ,hogy a koltoi tehetseget nem tudja itt kecsegtetni.(valjuk be van neki rendesen ehez tehetsege)
Van mashol is lehetosege eloadni magat de itt volt az a kozosseg akit erdekelt es erintett igazabol ez a dolog.
Ez az en velemenyem...
Csatlakozom az Urakhoz. **** nélkül a gsxrfans a pályamotorosok fórumából az interneten pályamotorozók fórumává vált. Lehet itt rágni a gittet nyugodtan arról, hogy miért alakult ki ez a helyzet, csak éppen semmi értelme és a kutyát nem érdekli. Tetszik vagy nem, **** barátunk a hazai pályamotoros közösség egyik központi figurája és nélküle ilyen témájú fórum sikeresen nem működhet. Ha meg a tulajdonosok úgy döntenek, hogy ők egy olyan fórumot szeretnének működtetni, ahol egymással tudnak az internet nyilvánossága előtt beszélgetni, azt is tiszteletben kell tartani. Csak el kellene már dönteni, hogy hogyan tovább. Ennyi.
THE PIG
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: Észrevételek az oldallal kapcsolatban

Post by nylontacsko »

Na Árpi. Vissza kötötték a netet, vagy mi a tosz? :smt005
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
brunekker
Posts: 81
Joined: 2009.01.18. 13:14
Motorom: Suzuki Gsx-r 1000 K6
Itt motorozok: Pálya

Re: Észrevételek az oldallal kapcsolatban

Post by brunekker »

Szeretünk **** nélküled nem fórum a fans :: gsxr ::
API
User avatar
almano
alias Szundi
Posts: 4334
Joined: 2008.12.29. 00:11
Motorom: 2008 GSX-R 750, Aprilia RS250
Itt motorozok: Pálya
Köridő(k): hring=2.26|pring 5.0|mugello 5.7|brno 357
Location: Bácsalmás, lennt délen...
Contact:

Re: Észrevételek az oldallal kapcsolatban

Post by almano »

viking wrote:Ha el vagyok keseredve, szoktam rajta vidulni.
Latod mindenkit felvidit!! Es ez a lenyeg! :smt023 :smt006
Image
Profi motorkerékpár szerviz és alkatrészek a legolcsóbban
Pályamotor felkészites, tuningolás, futóműbeállitás
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Észrevételek az oldallal kapcsolatban

Post by viking »

Ha el vagyok keseredve, szoktam rajta vidulni.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
almano
alias Szundi
Posts: 4334
Joined: 2008.12.29. 00:11
Motorom: 2008 GSX-R 750, Aprilia RS250
Itt motorozok: Pálya
Köridő(k): hring=2.26|pring 5.0|mugello 5.7|brno 357
Location: Bácsalmás, lennt délen...
Contact:

Re: Észrevételek az oldallal kapcsolatban

Post by almano »

viking wrote:Nézzétek.
Az utóbbi időben úgysem csinált mást, mint betette a blogja linkjét.
Azt pedig ismeritek, el lehet olvasni ott azt is, hogy milyen szemétség a miami luxusutazásnál a beépített 12 dollár borravaló. :twisted: :lol:
Ezek szerint Te is iszod szavait :smt006
Image
Profi motorkerékpár szerviz és alkatrészek a legolcsóbban
Pályamotor felkészites, tuningolás, futóműbeállitás
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Észrevételek az oldallal kapcsolatban

Post by viking »

Nézzétek.
Az utóbbi időben úgysem csinált mást, mint betette a blogja linkjét.
Azt pedig ismeritek, el lehet olvasni ott azt is, hogy milyen szemétség a miami luxusutazásnál a beépített 12 dollár borravaló. :twisted: :lol:
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
szaszy
Posts: 70
Joined: 2009.11.25. 20:22

Re: Észrevételek az oldallal kapcsolatban

Post by szaszy »

RB26DET wrote:Urak!
Nem tudom ki hogy van vele,de én személy szerint rohadtul szeretem olvasni **** beszámolóit.
Szinte már alig várom,hogy berakja este.nincs rá mód,hogy újra ide is írjon és megossza velünk is?

Jani igazad van!
Itt jobban nezett ki a Sved beszamolo konnyen lehetett szurkalni az oreget , meg volt " Like " -olo is eleg.
Szerintem ez Svednek sem jo meg a fansnak sem,de ugy altalaban mindannyian vesztunk azzal ,hogy a koltoi tehetseget nem tudja itt kecsegtetni.(valjuk be van neki rendesen ehez tehetsege)
Van mashol is lehetosege eloadni magat de itt volt az a kozosseg akit erdekelt es erintett igazabol ez a dolog.
Ez az en velemenyem...
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: Észrevételek az oldallal kapcsolatban

Post by nylontacsko »

Na akkor egyszersmind rövidre zárnám ezt a témát.
Mivel én nyilatkoztam úgy ahogyan, így első szám- első személyben fogom kifejteni a véleményemet.
Fontos!
Soha egy szóval sem mondtam neki, hogy ne járjon ide!
Volt köztünk vita, melyet én a magam részéről lezártnak tartottam, de csak vissza-vissza tértünk rá.
Sok lehetőség volt számára biztosítva!
Tiszteletben tartom ha nem él vele.
Annak ellenére, hogy nem minden esetben tetszettek az írásai, attól még szívesen olvastam.
DE!
Nem érdekel. Nem jön ide, ne jöjjön. Csinálja a maga dolgát ott ahol akarja.
Hallom azt is több helyről, hogy azért csak el nyavajogja a bánatát ezzel az üggyel kapcsolatban.
Majd egyszer szívesen elmondom ezzel kapcsolatban az én verziómat is.
Csak mivel kisstílű, pitiáner ügynek tartom ezt az egészet, így nem is kívánok ezzel foglalkozni.
Ha jól tudom olvashatjátok az írásait a blogján (?).

Úgyhogy nagy tisztelettel megkérném a Nagyérdeműt, hogy akadjunk le erről a témáról még így a legelején.
Köszönöm.
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
almano
alias Szundi
Posts: 4334
Joined: 2008.12.29. 00:11
Motorom: 2008 GSX-R 750, Aprilia RS250
Itt motorozok: Pálya
Köridő(k): hring=2.26|pring 5.0|mugello 5.7|brno 357
Location: Bácsalmás, lennt délen...
Contact:

Re: Észrevételek az oldallal kapcsolatban

Post by almano »

Dave wrote:Csatlakoznom kell a Bratyómhoz ,én is nagyon szeretem és hiányolom innen a **** beszámolóit.Gubbasztok este a gép előtt várom mikor írja már meg az öreg az aznapi történéseket!
Persze megtalálom máshol is ,de itt mindig a helyén volt vissza tudtunk keresgélni,és hát szerintem nem vagyok ezzel egyedül ,sok embert vonzott ide.
És ha már a gsxrfans.hu a mi elsőszámú fórumunk akkor legyen már itt a kedvenc olvasnivalónk :smt023
Hajrá ****.
Apropó Tacsi/Viking majd kuksizzátok a Bro-s programfüzetben a szponzoraimat. :grin:(azért a fansot is megemlítettem)
Valoban jo lenne ha ujra tobb motoros temaju beszelgetes lenne a forumon, es nem csak F1, uj autok, burkolt politizalasok(szerencsere egyre kevesebb), meg szemelyes ellentetek megnyilvanulasa.
Sved altal szervezett esemenyek beszamoloi is nagyon hianyoznak a forumbol. Igy nem teljes a gsxrfans.hu
Az a rengeteg olvaso aki a Totalbikeon olvassa Sved iromanyait biztos jol jonne itt a forumon is...
Remelhetoleg ez valtozni fog a jovoben, igy sokkal tobb uj tag is vonzobbnak fogja talalni esetleg a fans-t.
:smt006
Image
Profi motorkerékpár szerviz és alkatrészek a legolcsóbban
Pályamotor felkészites, tuningolás, futóműbeállitás
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: Észrevételek az oldallal kapcsolatban

Post by nylontacsko »

Dave wrote:Csatlakoznom kell a Bratyómhoz ,én is nagyon szeretem és hiányolom innen a **** beszámolóit.Gubbasztok este a gép előtt várom mikor írja már meg az öreg az aznapi történéseket!
Persze megtalálom máshol is ,de itt mindig a helyén volt vissza tudtunk keresgélni,és hát szerintem nem vagyok ezzel egyedül ,sok embert vonzott ide.
És ha már a gsxrfans.hu a mi elsőszámú fórumunk akkor legyen már itt a kedvenc olvasnivalónk :smt023
Hajrá ****.
Apropó Tacsi/Viking majd kuksizzátok a Bro-s programfüzetben a szponzoraimat. :grin:(azért a fansot is megemlítettem)
: resp : : resp : : resp : : resp : : tapsi :
Ennyi a különbség.
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
Post Reply

Return to “Duma-box”