Slovakia Ring

Versenypályák, információk, szervezések

Moderator: ddt500

User avatar
Dave
Posts: 522
Joined: 2008.01.14. 22:37
Location: Sárisáp

Re: Slovakia Ring

Post by Dave »

User avatar
almano
alias Szundi
Posts: 4334
Joined: 2008.12.29. 00:11
Motorom: 2008 GSX-R 750, Aprilia RS250
Itt motorozok: Pálya
Köridő(k): hring=2.26|pring 5.0|mugello 5.7|brno 357
Location: Bácsalmás, lennt délen...
Contact:

Re: Slovakia Ring

Post by almano »

predatork2 wrote:szétszedtem,a váltoban eltört egy tengely,az olajpumpa szorul két csavarnak a feje leszakadt ami a váltódob csapágyát tartja a helyén,gyakorlatilag megszámlálhatatlanul a letört fogak ,és mindez nem lehet az én szerelési hibám,hiszen ez a blokk amerikábol,jött,én csak olajat tettem bele és kész!tehát zsír ez nem az én saram.hogy mi lehetett az első,,,,azt ember legyen a talpán aki kitalálja.
Nem artott volna szetszedni azt a blokkot mielott beteszitek a motorba. Sosem tudni egy hasznalt blokkrol, hogy mit kapott....
Jó pap holtig tanul
Image
Profi motorkerékpár szerviz és alkatrészek a legolcsóbban
Pályamotor felkészites, tuningolás, futóműbeállitás
User avatar
predatork2
Posts: 932
Joined: 2008.08.23. 19:11
Location: itthon

Re: Slovakia Ring

Post by predatork2 »

szétszedtem,a váltoban eltört egy tengely,az olajpumpa szorul két csavarnak a feje leszakadt ami a váltódob csapágyát tartja a helyén,gyakorlatilag megszámlálhatatlanul a letört fogak ,és mindez nem lehet az én szerelési hibám,hiszen ez a blokk amerikábol,jött,én csak olajat tettem bele és kész!tehát zsír ez nem az én saram.hogy mi lehetett az első,,,,azt ember legyen a talpán aki kitalálja.
az utolsó meccs nem kellett volna!:)
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: Slovakia Ring

Post by nylontacsko »

predatork2 wrote:mai nap sk ring:végre minden öszejött,tartalék kerekek,uj gumik,fékbetét szoval minden megvolt a parádés köridö teljesítéséhez(köszönet a Bérczi bros-nak a segítségért)tökéletes idő,15fok,szélcsend ,napsütés,jókedv.
regisztráltam,nyugodtan elkészültem aztán leccga....
rögtön éreztem megint formában vagyok,nem ugy a gépsárkány....első célegyenes végi féktávnál már megint jött a probléma,ami a hringen is megvolt a verseny alatt.majd azt vettem észre hogy 6.ban motorféknél egyszerüen nem hajtotta a motort a kerék(racsnizott mint egy crova,)gáznál meg ujra beugrott,lejöttem ....gyerünk haza ez nem móka...kifgelé gurulva próbálgattam de csunyán recsegett,majd a box felé haladva eszembe jutott hogy 5.ik kapcsolok csak fel,ugy is feltettem a hosszu átételt talán jo lesz mert 5-ben nem recsegett....kár volt!megint hule voltam.pont azaz pont.ilyen ni(.)kigurulok ujra(le se szálltam)5 ből szépen vált vissza...na mondom ez parádés,igy hazavihetem a kupát holnap,majd a célegyenes féktávja előtt(200-as tábla,aki volt már kint az tudja mekkora kibaszott tempo van itt)hirtelen történt vmi....mire észbe kaptam már megvolt a gond....beblokkolt a hátsó kerék,fékeztem elsővel kuplung be!vmi nagyon elmehetett,mert a kuplung ellenére is blokkolt,kb 70 métert tudtam tartani,csuszkáltam jobra balra,de egyre nagyobbakat lengett ki....majd balra csuszva megakadt...nagyszerű...gondoltam magamban erre vágytam,egy high side ilyen temponál....na meg is lett,ugy katapultált a motor hogy hirtelen láttam a házunkat is,basszátok meg ugy földhöz baszott,hogy ehez képest a hringes fikáim együtt is gyerekjátéknak tüntek.nem is volt kedvem felállni,de rühellek lent maradniugyhogy gyorsan felpattantam nehogymá a mentősnek dolgoznia kelljen,most persze fáj a bokám a csuklom,meg a nyakam,de egyben vagyok,lehet tényleg vasbol vagyok?na mindegy ,pályabirok nagynehezen kirángatták,mert ugye nem mozdult a hátsókerék,majd a boxban a láncot levettem mert beállt mint állat és nem gurult,majd kicsi feleségemmel,aki mostanában nagy segítségem a pályán,bepakoltunk,és megtépázva ,de mégis boldogan(mert élek)téptünk hazafelé....idénre befejeztem,elég 3 esés egy szezonra.szerintem....
a gumi cép lapos lett ott ahol csuszott....motor egész szépen meguszta.
Hát Barátom... Neked aztán van tököd :smt023 : resp :
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
almano
alias Szundi
Posts: 4334
Joined: 2008.12.29. 00:11
Motorom: 2008 GSX-R 750, Aprilia RS250
Itt motorozok: Pálya
Köridő(k): hring=2.26|pring 5.0|mugello 5.7|brno 357
Location: Bácsalmás, lennt délen...
Contact:

Re: Slovakia Ring

Post by almano »

viking wrote:Kerékcsapágy?
Váltó?
Valto, valoszinu. Amikor levettek a lancot akkor forgott a kerek.
Image
Profi motorkerékpár szerviz és alkatrészek a legolcsóbban
Pályamotor felkészites, tuningolás, futóműbeállitás
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: Slovakia Ring

Post by zsir »

viking wrote:Kerékcsapágy?
Váltó?
válto, szerintem szetment egy fogaskerek es a darabjai beragadtak es az egesz valto meg allt.
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Slovakia Ring

Post by viking »

Kerékcsapágy?
Váltó?
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: Slovakia Ring

Post by zsir »

predatork2 wrote:mai nap sk ring:végre minden öszejött,tartalék kerekek,uj gumik,fékbetét szoval minden megvolt a parádés köridö teljesítéséhez(köszönet a Bérczi bros-nak a segítségért)tökéletes idő,15fok,szélcsend ,napsütés,jókedv.
regisztráltam,nyugodtan elkészültem aztán leccga....
rögtön éreztem megint formában vagyok,nem ugy a gépsárkány....első célegyenes végi féktávnál már megint jött a probléma,ami a hringen is megvolt a verseny alatt.majd azt vettem észre hogy 6.ban motorféknél egyszerüen nem hajtotta a motort a kerék(racsnizott mint egy crova,)gáznál meg ujra beugrott,lejöttem ....gyerünk haza ez nem móka...kifgelé gurulva próbálgattam de csunyán recsegett,majd a box felé haladva eszembe jutott hogy 5.ik kapcsolok csak fel,ugy is feltettem a hosszu átételt talán jo lesz mert 5-ben nem recsegett....kár volt!megint hule voltam.pont azaz pont.ilyen ni(.)kigurulok ujra(le se szálltam)5 ből szépen vált vissza...na mondom ez parádés,igy hazavihetem a kupát holnap,majd a célegyenes féktávja előtt(200-as tábla,aki volt már kint az tudja mekkora kibaszott tempo van itt)hirtelen történt vmi....mire észbe kaptam már megvolt a gond....beblokkolt a hátsó kerék,fékeztem elsővel kuplung be!vmi nagyon elmehetett,mert a kuplung ellenére is blokkolt,kb 70 métert tudtam tartani,csuszkáltam jobra balra,de egyre nagyobbakat lengett ki....majd balra csuszva megakadt...nagyszerű...gondoltam magamban erre vágytam,egy high side ilyen temponál....na meg is lett,ugy katapultált a motor hogy hirtelen láttam a házunkat is,basszátok meg ugy földhöz baszott,hogy ehez képest a hringes fikáim együtt is gyerekjátéknak tüntek.nem is volt kedvem felállni,de rühellek lent maradniugyhogy gyorsan felpattantam nehogymá a mentősnek dolgoznia kelljen,most persze fáj a bokám a csuklom,meg a nyakam,de egyben vagyok,lehet tényleg vasbol vagyok?na mindegy ,pályabirok nagynehezen kirángatták,mert ugye nem mozdult a hátsókerék,majd a boxban a láncot levettem mert beállt mint állat és nem gurult,majd kicsi feleségemmel,aki mostanában nagy segítségem a pályán,bepakoltunk,és megtépázva ,de mégis boldogan(mert élek)téptünk hazafelé....idénre befejeztem,elég 3 esés egy szezonra.szerintem....
a gumi cép lapos lett ott ahol csuszott....motor egész szépen meguszta.
azon kivul hogy csodallak, de tenyleg, azon tul peldakepem vagy. most pedig olyan iromanyt produkaltal wazz hogy azt mondom te tudsz wazz nagyon kifejezo ahogy irsz es nagyon atadja a lenyeget, irigylem a kifejezo kepseged.

a velemenyem, viszont a motor szerelesi technikadrol hat ... szerintem keresd meg golyot es kerd meg rakja ossze rendesen motorod, mert az igazat megvalva en meg ennyiszer es ennyire szt hullani suzukit eletemben nem lattam, de tenyleg. a suzuki tonkretehetetlen, kivetel ha elszerelik. bocsi pred.
es sajnalom a napod. csa.
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
predatork2
Posts: 932
Joined: 2008.08.23. 19:11
Location: itthon

Re: Slovakia Ring

Post by predatork2 »

mai nap sk ring:végre minden öszejött,tartalék kerekek,uj gumik,fékbetét szoval minden megvolt a parádés köridö teljesítéséhez(köszönet a Bérczi bros-nak a segítségért)tökéletes idő,15fok,szélcsend ,napsütés,jókedv.
regisztráltam,nyugodtan elkészültem aztán leccga....
rögtön éreztem megint formában vagyok,nem ugy a gépsárkány....első célegyenes végi féktávnál már megint jött a probléma,ami a hringen is megvolt a verseny alatt.majd azt vettem észre hogy 6.ban motorféknél egyszerüen nem hajtotta a motort a kerék(racsnizott mint egy crova,)gáznál meg ujra beugrott,lejöttem ....gyerünk haza ez nem móka...kifgelé gurulva próbálgattam de csunyán recsegett,majd a box felé haladva eszembe jutott hogy 5.ik kapcsolok csak fel,ugy is feltettem a hosszu átételt talán jo lesz mert 5-ben nem recsegett....kár volt!megint hule voltam.pont azaz pont.ilyen ni(.)kigurulok ujra(le se szálltam)5 ből szépen vált vissza...na mondom ez parádés,igy hazavihetem a kupát holnap,majd a célegyenes féktávja előtt(200-as tábla,aki volt már kint az tudja mekkora kibaszott tempo van itt)hirtelen történt vmi....mire észbe kaptam már megvolt a gond....beblokkolt a hátsó kerék,fékeztem elsővel kuplung be!vmi nagyon elmehetett,mert a kuplung ellenére is blokkolt,kb 70 métert tudtam tartani,csuszkáltam jobra balra,de egyre nagyobbakat lengett ki....majd balra csuszva megakadt...nagyszerű...gondoltam magamban erre vágytam,egy high side ilyen temponál....na meg is lett,ugy katapultált a motor hogy hirtelen láttam a házunkat is,basszátok meg ugy földhöz baszott,hogy ehez képest a hringes fikáim együtt is gyerekjátéknak tüntek.nem is volt kedvem felállni,de rühellek lent maradniugyhogy gyorsan felpattantam nehogymá a mentősnek dolgoznia kelljen,most persze fáj a bokám a csuklom,meg a nyakam,de egyben vagyok,lehet tényleg vasbol vagyok?na mindegy ,pályabirok nagynehezen kirángatták,mert ugye nem mozdult a hátsókerék,majd a boxban a láncot levettem mert beállt mint állat és nem gurult,majd kicsi feleségemmel,aki mostanában nagy segítségem a pályán,bepakoltunk,és megtépázva ,de mégis boldogan(mert élek)téptünk hazafelé....idénre befejeztem,elég 3 esés egy szezonra.szerintem....
a gumi cép lapos lett ott ahol csuszott....motor egész szépen meguszta.
az utolsó meccs nem kellett volna!:)
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: Slovakia Ring

Post by RB26DET »

Most mondja a Hajni hogy ez már lerágott csont :oops: Akkor bocs.. :grin:
Image
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: Slovakia Ring

Post by RB26DET »

Image
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Slovakia Ring

Post by viking »

ddt500 wrote:Én már tegnap letárgyaltam vele msn-en. :D
De Te csókos vagy, bammeg. :lol:
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39126
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Slovakia Ring

Post by ddt500 »

Én már tegnap letárgyaltam vele msn-en. :D
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Slovakia Ring

Post by viking »

Láttam többször, igaz nem bikiniben.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
brunekker
Posts: 81
Joined: 2009.01.18. 13:14
Motorom: Suzuki Gsx-r 1000 K6
Itt motorozok: Pálya

Re: Slovakia Ring

Post by brunekker »

viking wrote:Lehet, hogy tévedek, de szerintem az avataron nem Hajni látható. :smt017
Miért gondolod? Azért mert nincs alatta egy GSX-R ? :: gsxr ::
API
Post Reply

Return to “Pályanapok”