2009 augusztus 14-15-16 Hungaroring 90 euro/nap

Szervezett kül- és belföldi pályanapok.Gazda és moderátor:Félsvéd
Locked
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: 2009 augusztus 14-15-16 Hungaroring 90 euro/nap

Post by nylontacsko »

ddt500 wrote:Ha már ilyen bőbeszédűek vagytok mi lenne ha írnátok a mai élményeitekről is? :D
2:13
Kiváló társaság ismét.
Reggel 10óta folyamatos fogfájás (ahogy nézem hosszú lesz az éjszaka)
Eső.
(szerintem októberben a P.ringen hó is lesz).
A Gabesz 2:01et ment ma is (többször is)
A vize melegszik... az első fékét harmincnyócor légtelenítettük (még mindig nem forog rendesen az első kerék)... tehát akkor a cibere : censored : ... Boccs Norbi :lol:
Amúgy meg ne keménykeggyetek mer széjjel karatézok mindenkit.
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2009 augusztus 14-15-16 Hungaroring 90 euro/nap

Post by FélSvéd »

ddt500 wrote:Na megjöttem. Felemás napon vagyunk túl, én meg... csalódott vagyok. :???: Elindulok itthonról csendes esőben. Eurocenter magasságában már teljesen száraz volt az út. Szépen kiértem a ringre ahol biza egész kellemes időjárás fogadott. Szépen megérkezik mindenki. Elkezdjük begyűjteni a cumót(karszalag, matrica) majd leadjuk **** a 20 eurót verseny+transzponder ürügyén.(Ennek még lesz jelentősége). Első menet. 3 teljes körig tartott. Egyetlen mért köröm 2:11-es lett aminek kifejezetten örültem hiszen még szinte gumit melegítettem. Aztán megyek a Mansellbe előttem egy R6R majdnem high-side-ol egyet. El is vettem a gázt megyek az uszodába aminek a kijáratánál két fehér motor csúszik egymás mellett. :shock: Nagyszerű mondom ez sem tartott sokáig. Piros zászló. Mint kiderült ZVadász mocija valamilyen úton módon eleresztette a hűtővizet amin elesett Ő is meg a mögötte lévő is. Szar ügy.
Következő menet. Nagyba kirongyolok mint állat tolom ahogy kell jönnek is az egyre jobb köridők (elég sok lassú volt a csoportunkban) 2:12-2:10-2:09-2:06,5 :shock: nem csináltam semmit nem erőlködtem csak úgy kicsúszott. :wink: Ehhez hozzátartozik, hogy ez az idő még a saját Kawa mérőm szerinti nyomkodós de ekkor már fent volt a transzponder is. Totál vidáman jövök le kurva jó volt! :D Elmegyek a mosdóba, kilépek esik az eső. :smt013 Egyre jobban. Mindenkinek minden baja van, keresik a megoldást. Na jön a hír, hogy Pesten már tisztul (13 óra tájt). El is áll az eső kezd száradni a pálya. Megyek megnézem mit mutat a gép mennyi is az annyi. Teljes névsor kinyomtatva Tibi sehol. Há mondom nagyon jó lesz ha az egyetlen értelmes köröm nincs hitelesítve. :smt011 Brunekker Árpinak sincs mért ideje. Izzítjuk a Svédet. Kiderül, hogy mért a tranyó csak nem tudták kinek a nevén van. Na ki is derült, hogy az a 2:06,5 valójában 2:06.777. :wink: Ez az új PB-m. :wink:
Egy menetünket elmosta az eső. Átkértük magunkat a Pro csoportba mert, hogy a milyenk nagyon lassú volt meg az később is jött talán jobban felszárad a pálya. Időmérőre ez félig meg is történt. Na mondom tolom neki mert ki tudja milyen lesz a következő menet most még relatíve használható az aszfalt. Csúszott az eleje hátulja mindene 2:39. (**** 2:32, Atom 2:19, Jani, Hajni, Árpi, Tacsi 3 perc körül-felett). Ez az időm összesítéseben a 39-ik volt. Elvileg simán rajtrácsot ér mert ugye ez a két csoport egyben. Na utolsó menetre kisütött a Nap fullra felszáradt a pálya. Itt is mentem elég jókat 2:07,5 volt a legjobb.(Ez már nem számított bele az időmérőbe). Elindul a 600-as verseny. Én tök nyugodtan biluxolok, tankolok intézem a dolgaimat. Majd eszembe jut, hogy meg kéne nézni honnan is rajtolok. Megyek keresem magam. Tibi megint sehol. :smt076 4 kör van a 600-as versenyből. Kérdezem a Svédet mi a fasz van itt? Mire Ő: "Nem regisztráltál a versenyre?" Mondom a 20 eurót mire adtam? Hát, hogy külön be kellett volna mondani, hogy a versenyen is indulni akarok. Nagyszerű. 50 fő a rajtrácson 6 perc indulásig, esélytelen bármit is intézni. :evil:
Ennyi volt számomra a nap. :smt087 Versenyen Dávid ment egy 1:59-et de aztán nem erőlködött mert szar volt a moci, Atom 1:56,5, Jani 2:03,3!!!, Hajni 2:09, **** 2:07. Többieket nem tudom.
A végén még ingyen kaja feledtette a bánatomat.
Sajnos azt kell mondjam, hogy kibaszott nagy pénzkidobás volt a részemről. 3X20 percért fizettem 30 000Ft-ot. Ja azt ne is mondjam, hogy a végén nem kaptam papírt az időmről mert Rezső hazament és bezárt mindent. Majd fent lesz a honlapon valamikor. :???:
igazad van a versenyröl nem a te hibádbol maradtál le, holnap visszaszerzem a verseny diját neked
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
balagee
A Mentor
Posts: 3359
Joined: 2007.02.21. 11:05
Köridő(k): hring: 1:59:36
Contact:

Re: 2009 augusztus 14-15-16 Hungaroring 90 euro/nap

Post by balagee »

trans wrote: Most viszont nekem kezdeni kellene enyémmel mert most már csak pályán állandóan 100egykét fok körül van a víz...
Pl:
Szedd le a ventit. 2-5 fok.
Meg nezd at hogy rendesen tud e tavozni hatrafele a ho. Pl palyaidom lehet megfogja a kilepo levegot itt ott jobban mint kellene.

Meleg napokra meg vigyel a boxba egy brutal eros ventit amit a motor ele pakolsz amikor lejoossz :)
Babetta forever!

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero.
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39117
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: 2009 augusztus 14-15-16 Hungaroring 90 euro/nap

Post by ddt500 »

Ha már ilyen bőbeszédűek vagytok mi lenne ha írnátok a mai élményeitekről is? :D
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
repsol norbi
Posts: 359
Joined: 2009.05.15. 07:22
Motorom: 1000 RR 2x
Itt motorozok: aszfalt
Köridő(k): Hring 2.03.0
Location: Budapest XVII.ker.
Contact:

Re: 2009 augusztus 14-15-16 Hungaroring 90 euro/nap

Post by repsol norbi »

Bérczi Jani wrote:
repsol norbi wrote:
Bérczi Jani wrote:Ez itt off,de az nem frankó,hogy az üzemi hőfok 90felett van (pályáról beszélek)
A Honda sem kivétel!!!
74 és 85 fok körül a legerősebb a motor.Meg lehet kérdezni Bájót vagy Végh Jánost Ők ismerik a Hondát rendesen. :wink:
....Jani nekem gépész végzettségem van, és mocikat is szerelek....amúgy Bájó is volt pont az egyik ember aki mondta ne aggódjak a Honda magas hőfokától.... :grin:
Nem mondtam,hogy aggódni kellene,csak úgy lenne az optimális.Mondjuk lehet ahhoz kellene egy HRC hűtő.
igaz egy nagyobb hűtővel is kiküszöbölhető ez ...bocsi az előbb nem rendesen olvastam amit írtál...tehát az erőveszteséggel egyett értek...
"Ne láttam még vadat, mely szánná magát.." O.W.
Image
Sponsored by: http://www.idomjavitas.hu ; http://www.uningroup.com/
Image
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: 2009 augusztus 14-15-16 Hungaroring 90 euro/nap

Post by RB26DET »

repsol norbi wrote:
Bérczi Jani wrote:Ez itt off,de az nem frankó,hogy az üzemi hőfok 90felett van (pályáról beszélek)
A Honda sem kivétel!!!
74 és 85 fok körül a legerősebb a motor.Meg lehet kérdezni Bájót vagy Végh Jánost Ők ismerik a Hondát rendesen. :wink:
....Jani nekem gépész végzettségem van, és mocikat is szerelek....amúgy Bájó is volt pont az egyik ember aki mondta ne aggódjak a Honda magas hőfokától.... :grin:
Nem mondtam,hogy aggódni kellene,csak úgy lenne az optimális.Mondjuk lehet ahhoz kellene egy HRC hűtő.
Image
User avatar
repsol norbi
Posts: 359
Joined: 2009.05.15. 07:22
Motorom: 1000 RR 2x
Itt motorozok: aszfalt
Köridő(k): Hring 2.03.0
Location: Budapest XVII.ker.
Contact:

Re: 2009 augusztus 14-15-16 Hungaroring 90 euro/nap

Post by repsol norbi »

Bérczi Jani wrote:Ez itt off,de az nem frankó,hogy az üzemi hőfok 90felett van (pályáról beszélek)
A Honda sem kivétel!!!
74 és 85 fok körül a legerősebb a motor.Meg lehet kérdezni Bájót vagy Végh Jánost Ők ismerik a Hondát rendesen. :wink:
....Jani nekem gépész végzettségem van, és mocikat is szerelek....amúgy Bájó is volt pont az egyik ember aki mondta ne aggódjak a Honda magas hőfokától.... :grin:
"Ne láttam még vadat, mely szánná magát.." O.W.
Image
Sponsored by: http://www.idomjavitas.hu ; http://www.uningroup.com/
Image
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: 2009 augusztus 14-15-16 Hungaroring 90 euro/nap

Post by RB26DET »

Ez itt off,de az nem frankó,hogy az üzemi hőfok 90felett van (pályáról beszélek)
A Honda sem kivétel!!!
74 és 85 fok körül a legerősebb a motor.Meg lehet kérdezni Bájót vagy Végh Jánost Ők ismerik a Hondát rendesen. :wink:
Image
User avatar
repsol norbi
Posts: 359
Joined: 2009.05.15. 07:22
Motorom: 1000 RR 2x
Itt motorozok: aszfalt
Köridő(k): Hring 2.03.0
Location: Budapest XVII.ker.
Contact:

Re: 2009 augusztus 14-15-16 Hungaroring 90 euro/nap

Post by repsol norbi »

repsol norbi wrote:
ddt500 wrote:
repsol norbi wrote:igazándiból nem az a baj , hogy véleményed van egy másik típusról....hanem az ahogy kifejezed magad.....
Semmi különös véleményem nincs róla. :wink: Egyszerű humor volt amit valszeg a legtöbben értettek. :wink: Amikor szar kacatkakinak nevezik a motorom(ugyan ezen fórumon) nem sértődöm meg. A Miller R1-e is megkapja a magáét de az sem komoly dolog. Azt, hogy Te személyes ügyként képviseled a motorod érdekeid....a te dolgod.
Mindenesetre ha valaki lefosoz egy motort(nem a Tiedét) és te emiatt "gyomron akarod vágni" szerintem nem normális dolog. Gondolom nem is fog megtörténni miután ma elég sokat beszélgettünk így furcsállnám ha legközelebb egy gyomrossal nyitnál. :smt023
senki nem mondta , hogy normális vagyok....ha Te így gondoltad tévedtél....
de nem haragszom rád.....csak nekem a motorom MINDENNÉL többet jelent....ezért kérlek ne sértegesd a típust... :!:
ja igen ,még annyi, nekem a mocim olyan mint másnak gyereke..... :wink:
"Ne láttam még vadat, mely szánná magát.." O.W.
Image
Sponsored by: http://www.idomjavitas.hu ; http://www.uningroup.com/
Image
User avatar
repsol norbi
Posts: 359
Joined: 2009.05.15. 07:22
Motorom: 1000 RR 2x
Itt motorozok: aszfalt
Köridő(k): Hring 2.03.0
Location: Budapest XVII.ker.
Contact:

Re: 2009 augusztus 14-15-16 Hungaroring 90 euro/nap

Post by repsol norbi »

ddt500 wrote:
Meg van beszélve.
oks :cheers:
"Ne láttam még vadat, mely szánná magát.." O.W.
Image
Sponsored by: http://www.idomjavitas.hu ; http://www.uningroup.com/
Image
trans
Posts: 249
Joined: 2007.02.22. 16:14

Re: 2009 augusztus 14-15-16 Hungaroring 90 euro/nap

Post by trans »

Nekem érdekes amit mondtok, míg utcán is mentem, minden típusból volt haveroknak kawa kivételével, R1en állandóan fütyült a ventillátor tötymörgéseben, ha megálltunk az akkor is hajszárítózott tovább, állandóan 110 fok fölé ment a hőmérséklet.
Gsxr kevésbé melegedett, 106 fok fölé sosem városban, cbr melegedett fel legkevésbé..
Aztán ha már haladósabb volt a történet akkor nem volt gond egyikkel sem.
Most viszont nekem kezdeni kellene enyémmel mert most már csak pályán állandóan 100egykét fok körül van a víz...
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39117
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: 2009 augusztus 14-15-16 Hungaroring 90 euro/nap

Post by ddt500 »

repsol norbi wrote:
ddt500 wrote:
repsol norbi wrote:igazándiból nem az a baj , hogy véleményed van egy másik típusról....hanem az ahogy kifejezed magad.....
Semmi különös véleményem nincs róla. :wink: Egyszerű humor volt amit valszeg a legtöbben értettek. :wink: Amikor szar kacatkakinak nevezik a motorom(ugyan ezen fórumon) nem sértődöm meg. A Miller R1-e is megkapja a magáét de az sem komoly dolog. Azt, hogy Te személyes ügyként képviseled a motorod érdekeid....a te dolgod.
Mindenesetre ha valaki lefosoz egy motort(nem a Tiedét) és te emiatt "gyomron akarod vágni" szerintem nem normális dolog. Gondolom nem is fog megtörténni miután ma elég sokat beszélgettünk így furcsállnám ha legközelebb egy gyomrossal nyitnál. :smt023
senki nem mondta , hogy normális vagyok....ha Te így gondoltad tévedtél....
de nem haragszom rád.....csak nekem a motorom MINDENNÉL többet jelent....ezért kérlek ne sértegesd... :!:
Meg van beszélve.
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
repsol norbi
Posts: 359
Joined: 2009.05.15. 07:22
Motorom: 1000 RR 2x
Itt motorozok: aszfalt
Köridő(k): Hring 2.03.0
Location: Budapest XVII.ker.
Contact:

Re: 2009 augusztus 14-15-16 Hungaroring 90 euro/nap

Post by repsol norbi »

ddt500 wrote:
repsol norbi wrote:igazándiból nem az a baj , hogy véleményed van egy másik típusról....hanem az ahogy kifejezed magad.....
Semmi különös véleményem nincs róla. :wink: Egyszerű humor volt amit valszeg a legtöbben értettek. :wink: Amikor szar kacatkakinak nevezik a motorom(ugyan ezen fórumon) nem sértődöm meg. A Miller R1-e is megkapja a magáét de az sem komoly dolog. Azt, hogy Te személyes ügyként képviseled a motorod érdekeid....a te dolgod.
Mindenesetre ha valaki lefosoz egy motort(nem a Tiedét) és te emiatt "gyomron akarod vágni" szerintem nem normális dolog. Gondolom nem is fog megtörténni miután ma elég sokat beszélgettünk így furcsállnám ha legközelebb egy gyomrossal nyitnál. :smt023
senki nem mondta , hogy normális vagyok....ha Te így gondoltad tévedtél....
de nem haragszom rád.....csak nekem a motorom MINDENNÉL többet jelent....ezért kérlek ne sértegesd a típust... :!:
ja igen ,meg annyi nekem a mocim olyan mint másnak gyereke..... :wink:
Last edited by repsol norbi on 2009.08.14. 22:20, edited 1 time in total.
"Ne láttam még vadat, mely szánná magát.." O.W.
Image
Sponsored by: http://www.idomjavitas.hu ; http://www.uningroup.com/
Image
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39117
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: 2009 augusztus 14-15-16 Hungaroring 90 euro/nap

Post by ddt500 »

repsol norbi wrote:igazándiból nem az a baj , hogy véleményed van egy másik típusról....hanem az ahogy kifejezed magad.....
Semmi különös véleményem nincs róla. :wink: Egyszerű humor volt amit valszeg a legtöbben értettek. :wink: Amikor szar kacatkakinak nevezik a motorom(ugyan ezen fórumon) nem sértődöm meg. A Miller R1-e is megkapja a magáét de az sem komoly dolog. Azt, hogy Te személyes ügyként képviseled a motorod érdekeid....a te dolgod.
Mindenesetre ha valaki lefosoz egy motort(nem a Tiedét) és te emiatt "gyomron akarod vágni" szerintem nem normális dolog. Gondolom nem is fog megtörténni miután ma elég sokat beszélgettünk így furcsállnám ha legközelebb egy gyomrossal nyitnál. :smt023
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
repsol norbi
Posts: 359
Joined: 2009.05.15. 07:22
Motorom: 1000 RR 2x
Itt motorozok: aszfalt
Köridő(k): Hring 2.03.0
Location: Budapest XVII.ker.
Contact:

Re: 2009 augusztus 14-15-16 Hungaroring 90 euro/nap

Post by repsol norbi »

viking wrote:Oké.
Jó éjt, hondás. :smt006
neked is jó éjt... :cheers:
"Ne láttam még vadat, mely szánná magát.." O.W.
Image
Sponsored by: http://www.idomjavitas.hu ; http://www.uningroup.com/
Image
Locked

Return to “2009 szervezett pályanapok”