Minden ami film - avagy mit ne csináljunk nyáron napsütésben

Itt lehet bátran eszmét cserélni

Moderators: ddt500, nylontacsko, viking

User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Post by viking »

ddt500 wrote:
viking wrote:
ddt500 wrote:Na megnéztem a pókember 3-at. 6 pont a 10-ből. Volt egy-két olyan rész amikor legszivesebben sírtam volna. :???:
Háttal ültél a vászonnak? :shock: :razz:
He? Miért Te láttad? Az a rész amikor táncolt a bárban milyen szánalmas volt? Ez a film pont 30 percel volt hosszabb a kelleténél. Az nem derült ki, hogy mi lett a Homokember kölkével.
Az is homokos! :lol:
Naná, hogy nem derült ki. Akkor miből lenne folytatás? :twisted:
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39117
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Post by ddt500 »

viking wrote:
ddt500 wrote:Na megnéztem a pókember 3-at. 6 pont a 10-ből. Volt egy-két olyan rész amikor legszivesebben sírtam volna. :???:
Háttal ültél a vászonnak? :shock: :razz:
He? Miért Te láttad? Az a rész amikor táncolt a bárban milyen szánalmas volt? Ez a film pont 30 percel volt hosszabb a kelleténél. Az nem derült ki, hogy mi lett a Homokember kölkével.
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Post by viking »

ddt500 wrote:Na megnéztem a pókember 3-at. 6 pont a 10-ből. Volt egy-két olyan rész amikor legszivesebben sírtam volna. :???:
Háttal ültél a vászonnak? :shock: :razz:
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39117
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Post by ddt500 »

Na megnéztem a pókember 3-at. 6 pont a 10-ből. Volt egy-két olyan rész amikor legszivesebben sírtam volna. :???:
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

The Hitcher (2007).....aki látta régen az autóstoppos című filmet, annak a modern feldolgozása.De mijjé nem tudnak valami újat kitalálni? :shock: A film egyébként nem rossz, bár a felejthető kategóriába tartozik nálam. :roll:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
Massino
Posts: 418
Joined: 2007.02.22. 08:47

Post by Massino »

Anthony Soprano wrote:
Massino wrote:Most néztem az HBO-n egy filmet, aki szereti a katonásdit meg a boxot az nézze meg: Annapolis- vagy ahol a hősök születnek. Jó kis film.
Nem volt rossz, de egyszer nézős. :wink:
Persze, azért mondtam h aki szereti az ilyen tipikus amerikai katonásdit az nézze meg. Sztem sem világörökségnek készült. :)
User avatar
pezoo
Posts: 734
Joined: 2007.02.21. 21:26
Location: Budapest K2 1000

Post by pezoo »

ddt500 wrote:http://www.sportmotor.hu/motoros_videok ... i=18594#cm

5:30-tól válik érdekessé! :grin:
6.25 körül bejön a Bérczi Jani és lenyomja őket 2 kanyaron belül :lol: :lol: !
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

Massino wrote:Most néztem az HBO-n egy filmet, aki szereti a katonásdit meg a boxot az nézze meg: Annapolis- vagy ahol a hősök születnek. Jó kis film.
Nem volt rossz, de egyszer nézős. :wink:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39117
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Post by ddt500 »

User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

Massino wrote:Valamiért nem csodálkozom, h neked megvan... :) Nem is értem. :)
És megnézted?
Talán majd most éjszaka.....most is csak azért, mert korábban értem haza.Sokat éjszakázok ami mostanság nem az itthon töltött tingli-tanglizást jelenti hanem fárasztó álldogálást amit egy diszkóban ugye csinálni kell + természetesen az agresszíven ittas egyének kezelgetését. :twisted: :wink:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
Massino
Posts: 418
Joined: 2007.02.22. 08:47

Post by Massino »

Anthony Soprano wrote:
Massino wrote:Most néztem az HBO-n egy filmet, aki szereti a katonásdit meg a boxot az nézze meg: Annapolis- vagy ahol a hősök születnek. Jó kis film.
Most néztem meg a gyűjteményemben, és véletlenül ez is meg van!:lol: :lol: A napokban megnézem...aztán leírom a véleményemet. :wink:
Valamiért nem csodálkozom, h neked megvan... :) Nem is értem. :)
És megnézted?
Massino
Posts: 418
Joined: 2007.02.22. 08:47

Post by Massino »

Anthony Soprano wrote: Én is jó színésznek tartom.:wink: Csodálkozom hogy Massino nem hallott róla. :shock:
Láttam a bemutatóját, és igy arcról már megismertem. A nevekkel bajban vagyok. :) Sajna a filmet még nem tudtam megnézni, nem jutottam el odáig, de ami késik nem múlik.
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

Massino wrote:Most néztem az HBO-n egy filmet, aki szereti a katonásdit meg a boxot az nézze meg: Annapolis- vagy ahol a hősök születnek. Jó kis film.
Most néztem meg a gyűjteményemben, és véletlenül ez is meg van!:lol: :lol: A napokban megnézem...aztán leírom a véleményemet. :wink:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

ddt500 wrote:
Massino wrote:
Anthony Soprano wrote: Nekem tetszett a dicsőség zászlaja.Nem kifejezetten vad háborús, inkább lélektani.De nekem bejött. :wink: Az Orvlövészt még nem láttam sajnos.
A másik Clint Eastwood film gondolom a "Levelek Ivo Dzsimából" lehet.Az sincs még meg. :???:
Sztem megnézem az Orvlövészt a héten, kíváncsi vagyok mit alkottak. Bár a főszereplőt nem ismerem, kicsit tartok tőle.
Hát azért a Mark Wahlbergnek nem ez az első filmje. Sivatagi cápák, Négy tesó stb. Szerintem kifejezetten jó szinész.
Én is jó színésznek tartom.:wink: Csodálkozom hogy Massino nem hallott róla. :shock:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
Massino
Posts: 418
Joined: 2007.02.22. 08:47

Post by Massino »

Most néztem az HBO-n egy filmet, aki szereti a katonásdit meg a boxot az nézze meg: Annapolis- vagy ahol a hősök születnek. Jó kis film.
Post Reply

Return to “Duma-box”