Politika

Itt lehet bátran eszmét cserélni

Moderators: ddt500, nylontacsko, viking

User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42219
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Post by viking »

bionic wrote: ...Én sem támogatom a csíkszeműek betelepítését, félre nem értsd. Akkor már inkább a határon túli magyarokat.

Nem is értem, miért nem arról készült a tanulmány?
Mert nem kell.
Már minden érintett ország EU-tag.
Azonkívül külön hitelprogram is létezik a támogatásukra.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
bionic
Posts: 274
Joined: 2007.02.22. 13:52
Location: Gyor, GSX-F 750 K5

Post by bionic »

Én nem bánom hogy valaki foglalkozik ilyen témákkal. Ugyanis pár évtized, és a jelenlegi rendszer végleg összeomlik, az egyre kevesebb adó és járulékfizető nem tudja eltartani az egyre nagyobb idős, nyugdíjas réteget. Ez európában is probléma, öregedik a kontinens.

Ilyen tanulmányokkal foglalkozzanak a hozzá értő szakemberek, a kormyán meg az ország helyzetével törődjön.
.: bionic :.
joey
Posts: 47
Joined: 2007.02.22. 14:06
Location: R1

Post by joey »

bionic wrote:Leírni bármitlehet, amit a papír elbír :???:

Én sem támogatom a csíkszeműek betelepítését, félre nem értsd. Akkor már inkább a határon túli magyarokat.

Nem is értem, miért nem arról készült a tanulmány?
Na erről van szó.
Semmi bajom más népekkel.
Ahelyett hogy ilyeneket írkálnak szerintem a rengeteg adó és járulék csökkentéséről kellene gondolkodni.
dzsoi
bionic
Posts: 274
Joined: 2007.02.22. 13:52
Location: Gyor, GSX-F 750 K5

Post by bionic »

Leírni bármitlehet, amit a papír elbír :???:

Én sem támogatom a csíkszeműek betelepítését, félre nem értsd. Akkor már inkább a határon túli magyarokat.

Nem is értem, miért nem arról készült a tanulmány?
.: bionic :.
joey
Posts: 47
Joined: 2007.02.22. 14:06
Location: R1

Post by joey »

bionic wrote:Nem kötözködésképp, de én úgy hallottam, hogy ez egy tanulmány! Amit vagy megfogadsz, vagy elvetsz.
Nem veszem kötözködésnek, de ez akkor is elszomorító.
Sajnos nem lehet tudni, hogy meddig jut el ez az ügy. Mert ugye nem vagyunk ott ahol a döntéseket hozzák. De ha már le merték ezt írni az döbbenetes.
dzsoi
joey
Posts: 47
Joined: 2007.02.22. 14:06
Location: R1

Post by joey »

Newl wrote:Hát akkor elsőnék kérdezem én a véleményt,miszerint szerintetek lesz tüntetés 15.-én?
Szerintem lesz! Nem is kicsi.
Most olvastam, hogy Orbánék az Erzsébet Hídnál tartják a megemlékezést, ahol október 23.-án barikád volt. Ez már elárul valamit.

Folyamatosan olvasom a híreket, és most az alább már általam berakott hír teljesen megdöbbentett.
dzsoi
bionic
Posts: 274
Joined: 2007.02.22. 13:52
Location: Gyor, GSX-F 750 K5

Post by bionic »

Nem kötözködésképp, de én úgy hallottam, hogy ez egy tanulmány! Amit vagy megfogadsz, vagy elvetsz.
.: bionic :.
joey
Posts: 47
Joined: 2007.02.22. 14:06
Location: R1

Post by joey »

Nem politizálok, de ez nagyon megdöbbentett :???:

Ma olvastam a kormány részére szánt migrációs előterjesztést.

http://www.falanx.hu/dokumentum_igazolj ... esi_tervet

http://www.fidesz.hu/download/migracio.pdf

Hát ilyet :???:
dzsoi
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

ddt500 wrote:
Anthony Soprano wrote:Amit a gixxer.hu-n taglaltunk pár hónapja a móri bankrablás ügyében....útálom hogy mindig igazam van. :roll:
Akartam is írni mikor elkapták a mostani gyanusítotat, hogy igazad lett, de aztán elfelejtettem. :lol:
Természetesen még az orosz "szálakban" is igazam lett.A végén minden bejön amit akkor levezettem elméletben. :wink:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39117
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Post by ddt500 »

Anthony Soprano wrote:Amit a gixxer.hu-n taglaltunk pár hónapja a móri bankrablás ügyében....útálom hogy mindig igazam van. :roll:
Akartam is írni mikor elkapták a mostani gyanusítotat, hogy igazad lett, de aztán elfelejtettem. :lol:
User avatar
Naki
Posts: 5
Joined: 2007.02.21. 14:58
Location: Nürnberg
Contact:

Post by Naki »

Anthony Soprano wrote:Amit a gixxer.hu-n taglaltunk pár hónapja a móri bankrablás ügyében....útálom hogy mindig igazam van. :roll: Természetesen nagy botrány lesz/van az ügyből, mint ahogy abból is hogy Kaiser olyan dologért kapott tényleges életfogytiglant amit el sem követett.Az pedig hogy a rendőrségtől kezdve az ügyészségig,bírákig mindenki hibázott...több mint gyanús.Azt gondolom a történtekről hogy nagyon durva dolgok fognak kiderülni az üggyel kapcsolatban, vagy az lesz ami mostanság divat hogy nem derül ki semmi: tusoljuk el, mert kényes az ügy!
Az utóbbira szavazok. Érdekes a teve utcai sorozat ügyében is nagy a csönd. Elmúlt a hatás, vagyis nem lehet többet kihozni belőle politikailag, köztörvényes bűnügy marad. Az egész magyar igazságszolgáltatás, a minisztertől lefelé, a bíróságokon,ügyészségen,rendőrségen át inog.Eredményeket akarnak produkálni,bármi áron.Az egész jogrendszerben az a furcsa csavar, hogy aki jogkövető annak nagyon sok türelemre,pénzre és kitartásra van szüksége.Aki meg bűnözik, annak jogai vannak, és az igazságszolgáltatás baromi lassan lép.
Choose life...
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

Amit a gixxer.hu-n taglaltunk pár hónapja a móri bankrablás ügyében....útálom hogy mindig igazam van. :roll: Természetesen nagy botrány lesz/van az ügyből, mint ahogy abból is hogy Kaiser olyan dologért kapott tényleges életfogytiglant amit el sem követett.Az pedig hogy a rendőrségtől kezdve az ügyészségig,bírákig mindenki hibázott...több mint gyanús.Azt gondolom a történtekről hogy nagyon durva dolgok fognak kiderülni az üggyel kapcsolatban, vagy az lesz ami mostanság divat hogy nem derül ki semmi: tusoljuk el, mert kényes az ügy!
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

Newl wrote:Hát akkor elsőnék kérdezem én a véleményt,miszerint szerintetek lesz tüntetés 15.-én?
Szerintem nagy összecsapás lesz.
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
User avatar
Newl
Posts: 20
Joined: 2007.02.22. 16:15

Post by Newl »

Hát akkor elsőnék kérdezem én a véleményt,miszerint szerintetek lesz tüntetés 15.-én?
User avatar
Melasz
A túraszakosztályos
Posts: 1133
Joined: 2007.02.21. 13:03
Itt motorozok: közút
Location: Eger - BMW R1100S Boxer Cup

Politika

Post by Melasz »

Tacsi ajánlásával nekem jutott a megtiszteltetés, hogy nyissak egy ilyen topikot. Szerintem van és lesz miről csevegni!
Locked

Return to “Duma-box”