Ruházat,és karbantartás

Típusok, jellemzők, alkatrészek, technika

Moderators: ddt500, viking

Post Reply
rayman
Posts: 77
Joined: 2007.02.26. 08:34

Post by rayman »

pezoo wrote:
pezoo wrote:Valaki tud jó nyári kesztűt?Ezt 10e-ért adják a pardinál:
http://www.ridegear.com/rg/F-15210.html ... ID=1207599
ezt meg ami igazán jó lenne nem hozzák be
http://www.ridegear.com/rg/F-15209.html ... ID=1207599
Ötlet?
Na most lett tele a butykos a pardival!!!Tegnap bementem és akartam egy fentebb látható smx-3-at venni.A motorinfon 13500 körül volt írva,nekem a telefonban előtte 10e körülre mondták,mire beértem 18e lett belőle.Kérdeztem lesz-e leértékelés,erre a pofámba hazudja a köcsög ,hogy nem szoktak leértékelni semmit.Elmegy a p...ba a barom,a kabátomat is azért vettem meg 55e-ért mert az alpinstars elveszi a forgalmazási jogot tőlük ha leakciózzák!Azóta is 45e-ért árulják! :evil: Ami a legbosszantóbb,hogy itt :arrow: http://www.ridegear.com/rg/item/F-15209 ... loves.html pont 32 dollár az ára ami ha csúnyán 200ft-tal számolom akkor is 6400ft,ami messze van a 18e-től.Nem hiszem hogy ha megrendelem innen akkor az szállítással és vámmal meg minden kutya f..szal együtt ennyire jönne ki.Ja és legalább 1 hónap amíg megjön ha most leelőlegezem a rablóknál!

Átmentem a karasnához,ott legalább a srác segítőkész volt és nem játszotta halálra az agyát,de a dainese is ennyibe fáj itthon és nem is tetszett.

Az volna a kérésem,ha valaki jártas az ilyen rendelésekben külhonból akkor segítsen nekem milyen feltételekkel tudok innen rendelni és milyen költségekkel számoljak nagyságrendileg.

Minden segítséget köszönök!!!!!
Hali,

HA külföldröl akarsz rendelni akkor irj a boltnak egy mailt hogy elküldik e ise magyarországra a kesztyűt. HA igen akkor át kell utalnod a pénzt és már küldik is. Arra figyelj hogy ők általában drága de biztos szállítót keresnek pl DHL, TNT stb...30kilóig föladhatják DPD-vel az azt hiszem 2500.- Ft körül van európában. De amugy korrektek a külföldi boltok nem kell félni hogy átvernek, és talán még lehet náluk alkudni is.

Üdv
A
User avatar
Atika
Posts: 898
Joined: 2007.02.21. 20:10
Motorom: GSXR1000 K4
Location: Újpest

Post by Atika »

Pardiéknál vannak csodák :)
Garanciális ügyintézés pedig egy Akito csizmánál, miután lejött a talpa, kb egy hónap után: Ennyiért ez van... Köszi ;)
Proxymo
Posts: 258
Joined: 2007.03.05. 22:01

Post by Proxymo »

pezoo wrote:...Elmegy a p...ba a barom,a kabátomat is azért vettem meg 55e-ért mert az alpinstars elveszi a forgalmazási jogot tőlük ha leakciózzák!Azóta is 45e-ért árulják!
Arra azért gondolhatnál, hogy esetleg maga az alpinestar változtatta meg az árat...
A kesztyű ügyben biztos félreértés történhetett... mi értelme lenne fele annyi árat mondani egy tételre, max csak annyi, hogy így távozik egy vevő, vagy gondolod, hogy szándékosan szivattak meg?
User avatar
pezoo
Posts: 734
Joined: 2007.02.21. 21:26
Location: Budapest K2 1000

Post by pezoo »

pezoo wrote:Valaki tud jó nyári kesztűt?Ezt 10e-ért adják a pardinál:
http://www.ridegear.com/rg/F-15210.html ... ID=1207599
ezt meg ami igazán jó lenne nem hozzák be
http://www.ridegear.com/rg/F-15209.html ... ID=1207599
Ötlet?
Na most lett tele a butykos a pardival!!!Tegnap bementem és akartam egy fentebb látható smx-3-at venni.A motorinfon 13500 körül volt írva,nekem a telefonban előtte 10e körülre mondták,mire beértem 18e lett belőle.Kérdeztem lesz-e leértékelés,erre a pofámba hazudja a köcsög ,hogy nem szoktak leértékelni semmit.Elmegy a p...ba a barom,a kabátomat is azért vettem meg 55e-ért mert az alpinstars elveszi a forgalmazási jogot tőlük ha leakciózzák!Azóta is 45e-ért árulják! :evil: Ami a legbosszantóbb,hogy itt :arrow: http://www.ridegear.com/rg/item/F-15209 ... loves.html pont 32 dollár az ára ami ha csúnyán 200ft-tal számolom akkor is 6400ft,ami messze van a 18e-től.Nem hiszem hogy ha megrendelem innen akkor az szállítással és vámmal meg minden kutya f..szal együtt ennyire jönne ki.Ja és legalább 1 hónap amíg megjön ha most leelőlegezem a rablóknál!

Átmentem a karasnához,ott legalább a srác segítőkész volt és nem játszotta halálra az agyát,de a dainese is ennyibe fáj itthon és nem is tetszett.

Az volna a kérésem,ha valaki jártas az ilyen rendelésekben külhonból akkor segítsen nekem milyen feltételekkel tudok innen rendelni és milyen költségekkel számoljak nagyságrendileg.

Minden segítséget köszönök!!!!!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Post by FélSvéd »

csecsi wrote:16 akciósan! Nem rossz ár. Szerencsére én még olcsóbban vettem. Egyébként leteszteltem, 44 kilométert kacskaringóztam benne. Nekem kényelmes! Nem olyan beleg, mint a bőrnaci, bár a térdprotektorok az elején furcsák voltak. Szóval nekem tetszik :smt041 (mellesleg ezen a kis úton kerek 5 lityit sikerült megetetni a mocival :smt077 )
és ha te még ennél is olcsobb helyet tucc akkor azt meg is osztanád velünk? engem érdekelne egy ilyen gatya, föleg még szuperebb áron
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
pezoo
Posts: 734
Joined: 2007.02.21. 21:26
Location: Budapest K2 1000

Post by pezoo »

Valaki tud jó nyári kesztűt?Ezt 10e-ért adják a pardinál:
http://www.ridegear.com/rg/F-15210.html ... ID=1207599
ezt meg ami igazán jó lenne nem hozzák be
http://www.ridegear.com/rg/F-15209.html ... ID=1207599
Ötlet?
User avatar
csecsi
Posts: 234
Joined: 2007.02.24. 16:45
Motorom: 750 k7
Location: Tolna megye

Post by csecsi »

16 akciósan! Nem rossz ár. Szerencsére én még olcsóbban vettem. Egyébként leteszteltem, 44 kilométert kacskaringóztam benne. Nekem kényelmes! Nem olyan beleg, mint a bőrnaci, bár a térdprotektorok az elején furcsák voltak. Szóval nekem tetszik :smt041 (mellesleg ezen a kis úton kerek 5 lityit sikerült megetetni a mocival :smt077 )
a motorozás a legjobb dolog, ami férfival történhet - nő nélkül
User avatar
balagee
A Mentor
Posts: 3359
Joined: 2007.02.21. 11:05
Köridő(k): hring: 1:59:36
Contact:

Post by balagee »

Babetta forever!

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero.
User avatar
csecsi
Posts: 234
Joined: 2007.02.24. 16:45
Motorom: 750 k7
Location: Tolna megye

Post by csecsi »

FélSvéd wrote:
csecsi wrote:Ma vettem (illetve csak délután megyek érte) egy Spool DP-10 nacit. Farmer, de a térdeknél kemény protektorok vannak benne, kizibzárolható vízálló béléssel. Elég rugalmas, nekem jónak tűnik. Ismeri esetleg valaki?
és mennyi egy ilyen protektoros farmer?, képet vagy linket tudsz nyomni róla?
Annak amit én vettem 18100Ft az ára. Én olcsóbban megkaptam, mert egy barátomék a viszonteladók. Képet szívesen raknék, csak nem tudom, hogyan kell :sad: :smt102 [/url]
a motorozás a legjobb dolog, ami férfival történhet - nő nélkül
Massino
Posts: 418
Joined: 2007.02.22. 08:47

Post by Massino »

FélSvéd wrote:
csecsi wrote:Ma vettem (illetve csak délután megyek érte) egy Spool DP-10 nacit. Farmer, de a térdeknél kemény protektorok vannak benne, kizibzárolható vízálló béléssel. Elég rugalmas, nekem jónak tűnik. Ismeri esetleg valaki?
és mennyi egy ilyen protektoros farmer?, képet vagy linket tudsz nyomni róla?
Jók azok a farmerek. 20 ropi körül mozognak, szal Levi's farmer ár.
Szabi
A legjobban gyorsuló Sv-s
Posts: 620
Joined: 2007.02.21. 10:27
Location: Nyergesújfalu

Post by Szabi »

FélSvéd wrote:
csecsi wrote:Ma vettem (illetve csak délután megyek érte) egy Spool DP-10 nacit. Farmer, de a térdeknél kemény protektorok vannak benne, kizibzárolható vízálló béléssel. Elég rugalmas, nekem jónak tűnik. Ismeri esetleg valaki?
és mennyi egy ilyen protektoros farmer?, képet vagy linket tudsz nyomni róla?
Én 17 körűl láttam...

Más:
A Kushitani bőrruha nagyon le van árazva...279 ezres ruha 139 ezer...tegnap láttam a superbike-ban.
A fájdalom barát! Jelzi, hogy még élsz...

Sv. 650 S
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Post by FélSvéd »

csecsi wrote:Ma vettem (illetve csak délután megyek érte) egy Spool DP-10 nacit. Farmer, de a térdeknél kemény protektorok vannak benne, kizibzárolható vízálló béléssel. Elég rugalmas, nekem jónak tűnik. Ismeri esetleg valaki?
és mennyi egy ilyen protektoros farmer?, képet vagy linket tudsz nyomni róla?
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39105
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Post by ddt500 »

csecsi wrote:Ma vettem (illetve csak délután megyek érte) egy Spool DP-10 nacit. Farmer, de a térdeknél kemény protektorok vannak benne, kizibzárolható vízálló béléssel. Elég rugalmas, nekem jónak tűnik. Ismeri esetleg valaki?
Nem. De majd Te mesélsz róla. :lol:
User avatar
csecsi
Posts: 234
Joined: 2007.02.24. 16:45
Motorom: 750 k7
Location: Tolna megye

Post by csecsi »

Ma vettem (illetve csak délután megyek érte) egy Spool DP-10 nacit. Farmer, de a térdeknél kemény protektorok vannak benne, kizibzárolható vízálló béléssel. Elég rugalmas, nekem jónak tűnik. Ismeri esetleg valaki?
a motorozás a legjobb dolog, ami férfival történhet - nő nélkül
User avatar
Kenyér
Posts: 2848
Joined: 2007.02.22. 20:16
Motorom: eReSzVú Mille 03
Itt motorozok: Mindehol
Köridő(k): ering1:18,9
Location: Albertirsa
Contact:

Post by Kenyér »

ddt500 wrote:Viking!
Neked van spool ruhád ugye? Meg vagy vele elégedve? Milyen az a spool márka? Egy haver olyat akar venni de nem kengurubőrt hanem bocit. :wink:
Nekem nacim volt spool, és én is csak jót tudok róla mondani. Ha nemlopták volna el a motorom, bánnám, hogy eladtam..
De így nem :sad: :lol: :???:
http://www.rsvforum.com
"az hogy hülye vagy,és nem értenek meg,nem jelenti azt,hogy művész vagy!"
Post Reply

Return to “Minden ami egy GsxR-el kapcsolatos lehet”