Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Magyar bajnokságok, kupák, versenyek

Moderator: ddt500

Post Reply
domi
Posts: 27
Joined: 2009.04.05. 19:56

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by domi »

Ami engem illet, azt nem ertem, hogy lett belolem es meg 2 masik lanybol profi. Attol, hogy mas amator veresenyen indultam mar, nem neveznem magam annak es a koridejeim se tukrozik ezt. Az egy dolog, hogy elindult es meg ertekeltek is, de hogy az O kedvukert par embert atcsoportositanak, csakhogy O ne alljon egyedul a dobogon ez azert mar tenyleg tulzas. O mas kategoria es akarmit is mond, O profi, szemben a tobbi resztvevovel. Eleg csak osszehasonlitani a motorjat es a hatteret a tobbiekevel. Azzal sem ertek egyet, hogy miert kene kulon ertekelni azt, aki mar indult mas amator versenyen, amatorkent. Amikor a GSX-R Klub Kupan tavaly elindultam nem ertekeltek kulon, sem azert mert lany vagyok, se azert mert eletemben eloszor versenyeztem. Pedig a dobogo legfelso foka tuti lett volna, mert egyeduli lany voltam a 600-as kategoriaban es ujonc is. Erdekes modon viszont a profi versenyzok mindig ertekelesen kivul mennek es megsem lazonganak. Siman Niki nelkul kellett volna ertekelni a mezonyt. Nem alltam volna a dobogora ugyse, mert meg nem vagyok eleg jo. De biztos nagyobb kedvvel mennek a jovoben es jobban kuzdenek, ha a sajat magam kategoriajaval mernenek ossze, nem egy profival. De leginkabb annak orulnek, ha nem lennek megkulonboztetve a tobbiektol. Szerintem egy ertekelesnek kellene lennie Niki nelkul. Amarilla megerdemelte volna az elso helyet, Hajni a masodikat es Kelly is a harmadikat. Es mindharman felkothettek volna a gatyajukat a kovetkezo futamokra, mert nincsenek mar olyan messze a tronkovetelok :wink: :) :grin:
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: Beszélgető

Post by tom war »

Elnok ur wrote:
viking wrote:
tom war wrote: Pontositsunk: VI. Dunlop Trophy for Ladies
EGYETLEN amator kupaban sem indulhat I-licenszes versenyzo - a DUNLOP-ban sem, legjobb tudomasom szerint. Markakupakrol nem is beszelve...
Pontosan tudod, hogy igazam van.
Akkor viszont Rezsőék hibáztak.
Nem is állhatott volna fel a rajtrácsra.
Tudatlansagomat enyhitendo gondoltam elolvasom a versenykiirast, de nem talalom sehol (brorganisation oldalan). Van valakinek egy ilyen? Ne kelljen mar egnem a nagytudasuak kozt :razz:
Azt keresheted egy darabig...en magam lattam vagy 3 felet... :smt017
Kill faster and be alive.
Elnok ur
A láthatatlan horgász
Posts: 1297
Joined: 2007.02.21. 13:15
Motorom: Yamaha Fazer 1000
Itt motorozok: Országszerte
Köridő(k): Az meg mi?
Location: Békásmegyer

Re: Beszélgető

Post by Elnok ur »

viking wrote:
tom war wrote: Pontositsunk: VI. Dunlop Trophy for Ladies
EGYETLEN amator kupaban sem indulhat I-licenszes versenyzo - a DUNLOP-ban sem, legjobb tudomasom szerint. Markakupakrol nem is beszelve...
Pontosan tudod, hogy igazam van.
Akkor viszont Rezsőék hibáztak.
Nem is állhatott volna fel a rajtrácsra.
Tudatlansagomat enyhitendo gondoltam elolvasom a versenykiirast, de nem talalom sehol (brorganisation oldalan). Van valakinek egy ilyen? Ne kelljen mar egnem a nagytudasuak kozt :razz:
Elnok ur
A láthatatlan horgász
Posts: 1297
Joined: 2007.02.21. 13:15
Motorom: Yamaha Fazer 1000
Itt motorozok: Országszerte
Köridő(k): Az meg mi?
Location: Békásmegyer

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by Elnok ur »

tom war wrote:Szoval Elnokom, mogyorodi tajszolasban csak annyit, hogy te sem mesz Sveddel turazni, mert mas tempoban megy...vagy rosszul emlekszem hetfore? :grin:

Baumgartner Zsolti pedig par masodperccel volt csak lemaradva...igaz, azon a szinten ez rengeteg...de Te hoztad fel. Lehet, hogy a Ferrariban jobb lett volna mint a Cipesz...ki tudja? :grin: :smt029

Niki mint elsportolo lejaratta magat elottem...ennyi tortent. Nyilvan vele egyutt ez senkit sem erdekel.
Turazni, nem versenyezni. Ha turara megyunk akkor szamon lehet kerni dolgokat ha verseny akkor ne magyarazkodjunk a vegen. Tudod Vae Victis :D
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39101
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by ddt500 »

Amúgy én mondtam mindenkinek, hogy óvják meg az Aqua gépét. :twisted: :twisted: :twisted:
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39101
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by ddt500 »

Hé Tacsi! Itt beszólás van! :lol:
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
Elnok ur
A láthatatlan horgász
Posts: 1297
Joined: 2007.02.21. 13:15
Motorom: Yamaha Fazer 1000
Itt motorozok: Országszerte
Köridő(k): Az meg mi?
Location: Békásmegyer

Re: Beszélgető

Post by Elnok ur »

tom war wrote:
Elnok ur wrote:
tom war wrote:
Elnok ur wrote: Wazze Tom Baumgartner Zsolt is egyutt ment a Schumacherrel, pedig utobbi akkor mar 7-8? -szoros F1 bajnok volt. :D
Van egy olyan erzesem, hogy nem AKAROD megerteni...de nem baj. M a j d l a s s a n m o n d o m, h o gy t e i s m e g e r t s d ....
(a politikaban mar bevalt...)
En is lassan mondom hogy felfogd: DUNLOP kupa, nem csajok a motoron kupa, vagy baratnoim es en kupa. :razz:
Pontositsunk: VI. Dunlop Trophy for Ladies
EGYETLEN amator kupaban sem indulhat I-licenszes versenyzo - a DUNLOP-ban sem, legjobb tudomasom szerint. Markakupakrol nem is beszelve...
Pontosan tudod, hogy igazam van.
Tom tudod en bena vagyok a palyazashoz igy az idevago szabalyokat sem ismerem. Ha ezekbe utkozik a Niki indulasa akkor megertem a felhaborodasotokat. Ha nem akkor furi, hogy a gyoztest nem a palyan akarjak letolni, hanem utolag moralra hivatkozva. Gondoljatok Tacsinak a multheti felrecsuszott palyanap utan kicsit matatnia kellett volna a hatterben hatha sikerul egy kis klikket osszehoznia es kupat szereznie? A francert mennek azok elol mint a barom...
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39101
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by ddt500 »

Úgyhogy Elnök ezt is bebuktad. :twisted: :smt044
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42219
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Beszélgető

Post by viking »

tom war wrote: Pontositsunk: VI. Dunlop Trophy for Ladies
EGYETLEN amator kupaban sem indulhat I-licenszes versenyzo - a DUNLOP-ban sem, legjobb tudomasom szerint. Markakupakrol nem is beszelve...
Pontosan tudod, hogy igazam van.
Akkor viszont Rezsőék hibáztak.
Nem is állhatott volna fel a rajtrácsra.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39101
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Beszélgető

Post by ddt500 »

tom war wrote:
Elnok ur wrote:
tom war wrote:
Elnok ur wrote: Wazze Tom Baumgartner Zsolt is egyutt ment a Schumacherrel, pedig utobbi akkor mar 7-8? -szoros F1 bajnok volt. :D
Van egy olyan erzesem, hogy nem AKAROD megerteni...de nem baj. M a j d l a s s a n m o n d o m, h o gy t e i s m e g e r t s d ....
(a politikaban mar bevalt...)
En is lassan mondom hogy felfogd: DUNLOP kupa, nem csajok a motoron kupa, vagy baratnoim es en kupa. :razz:
Pontositsunk: VI. Dunlop Trophy for Ladies
EGYETLEN amator kupaban sem indulhat I-licenszes versenyzo - a DUNLOP-ban sem, legjobb tudomasom szerint. Markakupakrol nem is beszelve...
Pontosan tudod, hogy igazam van.
Nikinek van I licensze?? Akkor miről pofázunk itt?? :shock:
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
balagee
A Mentor
Posts: 3359
Joined: 2007.02.21. 11:05
Köridő(k): hring: 1:59:36
Contact:

Re: Beszélgető

Post by balagee »

tom war wrote:
Pontositsunk: VI. Dunlop Trophy for Ladies
EGYETLEN amator kupaban sem indulhat I-licenszes versenyzo - a DUNLOP-ban sem, legjobb tudomasom szerint. Markakupakrol nem is beszelve...
Pontosan tudod, hogy igazam van.
Ez volt az eredeti kerdesem. Ha a versenykiiras szerint nem indulhat akkor huzzon a francba. Ha igen akkor meg ertheto az o ervelese. Erkolcsileg meg szamlojon el magaval amikor reggelente a tukorbe nez.
Babetta forever!

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero.
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by tom war »

viking wrote:Mielőtt pálcát törnénk bárki feje fölött:

Elnök -és Bala- ezt mondják: Ha női verseny, akkor nők indulhatnak.
Minden más duma szerintük.
Az más kérdés, hogy az illető EB-harmadiknak kellene annyi moráljának lenni, hogy nem értékelteti magát.
Bár manapság ez sem olyan egyszerű, mert a válság miatt szinte minden versenyzőnk kénytelen itthon maradni, nincs lóvé a nemzetközi indulásokra.
Az a néhány megmaradt szponzor meg eredményeket, hírverést akar.
Lehetségesnek -sőt, igen valószínűnek- tartom, hogy Nikikétől valakik (pénzeszsákok) ELVÁRTÁK ezt az eredményt és nem tehette meg, hogy nem értékelteti magát.
MORÁL!!! orak ota keresem ezt a szot! (nyilvan az esemenyek fuggvenyeben idegennek hatott, azert nem jutott eszembe...)

Koszonom Vik a targyilagossagod, a masodik resszel is egyet tudok erteni.
Kill faster and be alive.
User avatar
K
megélhetési szemfényvesztő
Posts: 1058
Joined: 2008.01.24. 16:04
Köridő(k): hring=2:09,160

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by K »

tom war wrote:Niki mint elsportolo lejaratta magat elottem...ennyi tortent. Nyilvan vele egyutt ez senkit sem erdekel.
:smt023 Az édesanyjáról nem is beszélve...
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: Beszélgető

Post by tom war »

Elnok ur wrote:
tom war wrote:
Elnok ur wrote: Wazze Tom Baumgartner Zsolt is egyutt ment a Schumacherrel, pedig utobbi akkor mar 7-8? -szoros F1 bajnok volt. :D
Van egy olyan erzesem, hogy nem AKAROD megerteni...de nem baj. M a j d l a s s a n m o n d o m, h o gy t e i s m e g e r t s d ....
(a politikaban mar bevalt...)
En is lassan mondom hogy felfogd: DUNLOP kupa, nem csajok a motoron kupa, vagy baratnoim es en kupa. :razz:
Pontositsunk: VI. Dunlop Trophy for Ladies
EGYETLEN amator kupaban sem indulhat I-licenszes versenyzo - a DUNLOP-ban sem, legjobb tudomasom szerint. Markakupakrol nem is beszelve...
Pontosan tudod, hogy igazam van.
Kill faster and be alive.
User avatar
balagee
A Mentor
Posts: 3359
Joined: 2007.02.21. 11:05
Köridő(k): hring: 1:59:36
Contact:

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by balagee »

balagee wrote:Mondom egyetertek en azzal hogy a NIki teljesen oda valo.
De ha a csajoknak kiirt Dunlop arrol szol hogy begyujtse a leggyorsabb csajokat akkor azert megis van ott valami helye...
Na ezt jol elirtam szoval:

Mondom egyetertek en azzal hogy a NIki nem teljesen oda valo.
Babetta forever!

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero.
Post Reply

Return to “Bajnokságok”