Suzuki GSX-R Klub Kupa

Magyar bajnokságok, kupák, versenyek

Moderator: ddt500

User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by nylontacsko »

Nem semmi lesz ez a mezőny :roll: :smt023
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
Ricco
Posts: 214
Joined: 2007.03.04. 17:58
Motorom: GSX-R 1000 K6
Itt motorozok: pááálya
Location: versenypályák környéke

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by Ricco »

Srácok igazán köszönöm, hogy kemény ellenfélnek tartotok, ígérem nagyon igyekszem majd, hogy az is legyek. :smt065 De ne kiabáljunk el semmit. Majd az első két nyílt nap után fogom csak én is látni, hogy mennyire tudom megszokni az ezrest. Én örülnék a legjobban ha valóban ott mennék az elejében már az első versenyen. :smt023

Rezi, a kategóriaváltás oka nagyon prózai: most ez jött kedvező áron. Eladtam a 6kilóst, lehetett volna egy R1, de azzal az indulási szabályok miatt csak az OB-n tudtam volna menni Viktor, Vida, Tyű, Egedi, Sárkány stb. ellen. Én pedig még nem vagyok ezen a szinten. Így a csapatfőnöknek hála, most lett egy ezres. Azért annyi borsot csak nem törtem az orra alá 600-ban, hogy így takarítson el. :razz: Bár most hogy mondod... gyanúsan nagyon segítőkész volt a HJC banda... hehehe... :twisted: Amúgy nem mai csirke, K5-K6 sorozat. De sokan mennek még ilyennel, jó az a gép. :: gsxr ::
GSX-R Forever
User avatar
aquabase
Posts: 1264
Joined: 2008.01.24. 19:50
Location: Kiskőrös GSX-R 1000

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by aquabase »

Ricsi komoly ellenfél lesz idén ezerben!
Nagy előnyt jelent neki, hogy ment pár szezont 600-ban!
Nagy eséllyel pályázik az év felfedezettje címre... :D
Szerintem már az első versenyen ott lesz az elejében...
De ha nagyon elszemtelenedne véletlen, akkor majd meglátja mit kap... :evil:

Feri!
Annyit hozzátennék, hogy 3 dolog...
Kigyorsítás, féktáv, gyors kanyar...
Ez a három...
Meg nagy cerka, ahogy Te mondanád! :)
Egyébként Viktorral beszélgettem a dijkiosztón, néztük a videóját, és mesélt a fékezésről olyan dolgokat amin meglepődtem...
Szóval a féktáv is nagyon fontos...!
Azon a napon válik az ember igazán felnőtté, amelyiken először nevet magán tiszta szívből.
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by tom war »

zsir wrote:Ozt lehet engem akar megverni...... hehe....
Meg fog! :smt003 :smt003 :smt003

(Ricco, ne hagyj cserben!!!)
Kill faster and be alive.
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by zsir »

Rezi wrote:
Ricco wrote:Csak szépen sorjában a dolgokat.
A zöldfülű először az amatőröket kérdezi és ha már elfogyott a tudás ezen a szinten, akkor lehet feljebb haladni a profik közé.
Úgyhogy Tamás légyszíves várd ki a sorod. (De lehet jó sokat kell majd várnod, ha nem jövünk ki a Nagy Zsuzsival :cool: )
Mi az oka a kategóriaváltásnak? Tavaly annyira megszorítottad a csapatfőnököt hogy inkább fizetett neked egy 1000-est csak ne legyél útban idén? :smt005 És milyen évjáratú az új vas?
en meggyoztem rola, siman, a motor versenyzes ket dologrol szol kigyorsitas gyors kaynarvetel megint kigyorsitas, es ezt akkor miert nem egy 125 el csinaljuk ? mondtam en. Es szerintem ertette a ricco, az ezres egy olyan teljesitmenyu motor amivel mar nincs nagyon hatar semiben a hacaz meg az alatt minden kaki fokepp kigyorsitas ergo az ezres a jo.
A masik szerintem minenkinek izgatja a faszat egy ezres meg ullese es labunk kozt tartasa, valahogy ugy mint egy nagyobb cerca birtoklasa.
Ozt lehet engem akar megverni...... hehe....
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
Rezi
Posts: 124
Joined: 2009.01.04. 17:36
Motorom: Gsxr 750 K4

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by Rezi »

Ricco wrote:Csak szépen sorjában a dolgokat.
A zöldfülű először az amatőröket kérdezi és ha már elfogyott a tudás ezen a szinten, akkor lehet feljebb haladni a profik közé.
Úgyhogy Tamás légyszíves várd ki a sorod. (De lehet jó sokat kell majd várnod, ha nem jövünk ki a Nagy Zsuzsival :cool: )
Mi az oka a kategóriaváltásnak? Tavaly annyira megszorítottad a csapatfőnököt hogy inkább fizetett neked egy 1000-est csak ne legyél útban idén? :smt005 És milyen évjáratú az új vas?
Lassan ride, tovább élsz...
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by zsir »

Ricco wrote:Csak szépen sorjában a dolgokat.
A zöldfülű először az amatőröket kérdezi és ha már elfogyott a tudás ezen a szinten, akkor lehet feljebb haladni a profik közé.
Úgyhogy Tamás légyszíves várd ki a sorod. (De lehet jó sokat kell majd várnod, ha nem jövünk ki a Nagy Zsuzsival :cool: )
tanacs ide tanacs oda, en mar latom Ricco a nagy lomha 100 kilos testevel... majd mindanyiunkat lefog korozni.
Ha a izomlazas hacazal ment ilyen 2.00 idoket akkor ezerrel mit fog menni ?
ricco ne szerenykedj wazz te meg a regi ringen gurultal !

Igaz most egy kategoriaban megyunk erdekes lesz most mi lesz.... en tudom az utloso juras versenyen ott loholtunk egymas nyakaban nem ...
huha kemeny lesz ez a év.
Image

de szerintem sokaknak fel kell kotniuk a gatyat, ottana van a Bérczi fiu David, akkor a videki gumicsizmas srac most a Ricco huhha....
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by tom war »

Ricco wrote:Csak szépen sorjában a dolgokat.
A zöldfülű először az amatőröket kérdezi és ha már elfogyott a tudás ezen a szinten, akkor lehet feljebb haladni a profik közé.
Úgyhogy Tamás légyszíves várd ki a sorod. (De lehet jó sokat kell majd várnod, ha nem jövünk ki a Nagy Zsuzsival :cool: )
Oke, ha elfogytak a jotanacsaik gyere hozzam. Fejben megy az 1:54., megtanitlak ra, ha akarod. :smt005
Meg a vegen egy-egy futamon en is elindulok, hogy tanuljatok a nagy oregtol! :smt043

Azert orulok, hogy kozenk alltal...valami jamakkas sztorit is hallottam (hitetlenkedve)...ugyhogy orulok! Hallom a motorod is jo kezekbe kerult...
Kill faster and be alive.
User avatar
Ricco
Posts: 214
Joined: 2007.03.04. 17:58
Motorom: GSX-R 1000 K6
Itt motorozok: pááálya
Location: versenypályák környéke

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by Ricco »

Csak szépen sorjában a dolgokat.
A zöldfülű először az amatőröket kérdezi és ha már elfogyott a tudás ezen a szinten, akkor lehet feljebb haladni a profik közé.
Úgyhogy Tamás légyszíves várd ki a sorod. (De lehet jó sokat kell majd várnod, ha nem jövünk ki a Nagy Zsuzsival :cool: )
GSX-R Forever
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by tom war »

aquabase wrote:
tom war wrote:Oppa-oppa...vigyazat a beszologatasokkal kategoriatarsak...mert talakozni fogtok a palyan... :smt003


Tegnap már megbeszéltük telefonon...
Felhívott tanácsokért, hogy kell menni az ezressel.... :evil: :lol:
Miert egy amatort kerdez, amikor egy profit is ismer...nem tudom... :smt017 :smt003
Kill faster and be alive.
User avatar
aquabase
Posts: 1264
Joined: 2008.01.24. 19:50
Location: Kiskőrös GSX-R 1000

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by aquabase »

tom war wrote:Oppa-oppa...vigyazat a beszologatasokkal kategoriatarsak...mert talakozni fogtok a palyan... :smt003


Tegnap már megbeszéltük telefonon...
Felhívott tanácsokért, hogy kell menni az ezressel.... :evil: :lol:
Azon a napon válik az ember igazán felnőtté, amelyiken először nevet magán tiszta szívből.
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by tom war »

Oppa-oppa...vigyazat a beszologatasokkal kategoriatarsak...mert talakozni fogtok a palyan... :smt003
Kill faster and be alive.
User avatar
aquabase
Posts: 1264
Joined: 2008.01.24. 19:50
Location: Kiskőrös GSX-R 1000

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by aquabase »

Ricco wrote:Ez szerintem eső után köpönyeg. :razz: Most már nem dumálod ki, hogy akkoriban Te is csak a technikás egyenesekben voltál jó a túrahajóval. Legalábbis ahogy elnézem térdkoptatóra sokat nem költöttél anno :razz:
De el kell ismerni Gábor, sokat fejlődtél nagyon. :twisted:
:lol:
bekaphatod Ricsi!
Egyébként összesen egy az egy darab térdkoptatót használtam el, mert talán összesen háromszor voltam pályán busával, és lecseréltem a K4 ezresre...
Amúgy meg elmondom még azt is hogy a bal oldali idom kilyukadt, a jobb oldalon meg a kipufogó ért le...
NA nem azért mert elestem... :twisted:
Egyébként ha megnézed a képet, ez 2004 április 18.án készült, picit nedves még az aszfalt, és tanulom a pályát, mivel akkor voltam először...!
:)
Azon a napon válik az ember igazán felnőtté, amelyiken először nevet magán tiszta szívből.
User avatar
Ricco
Posts: 214
Joined: 2007.03.04. 17:58
Motorom: GSX-R 1000 K6
Itt motorozok: pááálya
Location: versenypályák környéke

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by Ricco »

Ez szerintem eső után köpönyeg. :razz: Most már nem dumálod ki, hogy akkoriban Te is csak a technikás egyenesekben voltál jó a túrahajóval. Legalábbis ahogy elnézem térdkoptatóra sokat nem költöttél anno :razz:
De el kell ismerni Gábor, sokat fejlődtél nagyon. :twisted:
GSX-R Forever
User avatar
aquabase
Posts: 1264
Joined: 2008.01.24. 19:50
Location: Kiskőrös GSX-R 1000

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by aquabase »

Azért van ettől jobb kép is rólam ezzel a nagy vasdarabbal... :grin:
Itt csak a "szigor" látszik a szememben... :grin:
Ez szerintem eső utáni kép, mivel a víztiszta plexi van fent a bukómon...
Majd keresek ettől jobbat!
Azon a napon válik az ember igazán felnőtté, amelyiken először nevet magán tiszta szívből.
Post Reply

Return to “Bajnokságok”