Gumik (utcára)

Típusok, jellemzők, alkatrészek, technika

Moderators: ddt500, viking

Post Reply
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Post by viking »

Kösz, hogy megvártál N-Tóni! :lol:

Ami a gumit illeti, nem Rád gondoltam, Te valóban nem jelezted még feltételesen sem, többen viszont igen. :wink:
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

viking wrote:Kanyarban és egyenesben is lemaradtatok mind. :lol:
Maraggyunk ennyiben, jó? :roll:

Lesznek rendelések gumiügyben, vagy fújjam le az akciót? :cry:
Ez csak is azért lehetett hogy ezt láttad mert engem a 4. dimenzió lévén nem láthattál.Szerencsétlen ezredesemet már-már sajnáltam amikor 30-40km/h tempóra kellett kényszerítenem hogy bevárjalak titeket! :twisted: :twisted: :lol: :wink:

Részemről a gumi téma tárgytalan.Jó árak az kétségtelen de most nem fog menni.Igaz én nem is jeleztem hogy fog kelleni! :idea: :wink:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Post by viking »

Anthony Soprano wrote:
Atika wrote:Féltem, akkora erőt uraltam.
Ezt nem mondhatod mert senki se hiszi el!Találj ki valami mást! :lol: Egyenesben mentél mint a golyó! :wink:
Kanyarban és egyenesben is lemaradtatok mind. :lol:
Maraggyunk ennyiben, jó? :roll:

Lesznek rendelések gumiügyben, vagy fújjam le az akciót? :cry:
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

Kenyér wrote:Akkor ha elhordtam már két pár raceteket akkor vehetek fel slicket?
Akkor már megértem rá? :oops:
Tetesd fel oszt meglátod.Lehet nem is fog bejönni.Bár ha a Racetec bejött a vágott slick is be fog jönni szerintem. :wink:

Faszul írtam le az előbb a költségeket...tehát ha odaviszed a gumit mielőtt feltennéd vagy feltetetnéd szerintem 2e-ből kijön a 2 gumi vágása. :idea:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
User avatar
Kenyér
Posts: 2848
Joined: 2007.02.22. 20:16
Motorom: eReSzVú Mille 03
Itt motorozok: Mindehol
Köridő(k): ering1:18,9
Location: Albertirsa
Contact:

Post by Kenyér »

Akkor ha elhordtam már két pár raceteket akkor vehetek fel slicket?
Akkor már megértem rá? :oops:
Ja! A GALÉRIÁMBAN AZ ELSŐ KÉPEN SZEMBEN ÁLL A CSODAGYORSSZÍNŰVESZETTÉLVEZETHJHÁSZSEBESGYORSÁRNYALTÚ Gixxerem egy rensporton:P ott meglesheted
http://www.rsvforum.com
"az hogy hülye vagy,és nem értenek meg,nem jelenti azt,hogy művész vagy!"
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

Kenyér wrote:Na maradjunk topik témánál! Miért kell tudni slicken motorozni? MIben különbözik, egy jobb utcaitól? (pl rensport,racetek etc.)
Városban nehezebben melegszik át és az ezredes emiatt néha eléggé rakoncátlan. :wink: Ha már átmelegszik nincs gond vele.Ha pedig sokat városozol akkor 2-3 hetente kanyarvadászatra kell menni hogy ne legyen kockás a gumi.Azon felül pedig ha esőt kapsz vele nagyon óvatosba kell közlekedni.
A Racetec puha gumi, rossz példa volt mert majdnem olyan mint egy vágott slick. :wink: Rennsport-ot nem ismerem. :oops:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
User avatar
Kenyér
Posts: 2848
Joined: 2007.02.22. 20:16
Motorom: eReSzVú Mille 03
Itt motorozok: Mindehol
Köridő(k): ering1:18,9
Location: Albertirsa
Contact:

Post by Kenyér »

Na maradjunk topik témánál! Miért kell tudni slicken motorozni? MIben különbözik, egy jobb utcaitól? (pl rensport,racetek etc.)
http://www.rsvforum.com
"az hogy hülye vagy,és nem értenek meg,nem jelenti azt,hogy művész vagy!"
User avatar
Gutti
A pálya ördöge
Posts: 1389
Joined: 2007.02.21. 09:46
Motorom: Sajnos nin-csen
Itt motorozok: Álmomban
Köridő(k): Roth-ring 21:02,365
Location: Bp XVII Qubo 1.25 Multijet
Contact:

Post by Gutti »

Anthony Soprano wrote:
Atika wrote:Féltem, akkora erőt uraltam.
Ezt nem mondhatod mert senki se hiszi el!Találj ki valami mást! :lol: Egyenesben mentél mint a golyó! :wink:
Piros motorra való gumi volt rajta, mer amikor feltette a sárga motorra valót ott ment a Viking mögött :grin: :grin: :grin:
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

Atika wrote:Féltem, akkora erőt uraltam.
Ezt nem mondhatod mert senki se hiszi el!Találj ki valami mást! :lol: Egyenesben mentél mint a golyó! :wink:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
User avatar
Atika
Posts: 898
Joined: 2007.02.21. 20:10
Motorom: GSXR1000 K4
Location: Újpest

Post by Atika »

Féltem, akkora erőt uraltam.
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

A legutolsó emlékem az az, hogy katalinpusztánál lemaradtatok mint a borravaló! :twisted: Most akkor mivel lehetett gond? Veled? Vagy a motorod színével? :twisted: :roll: :wink:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
User avatar
Atika
Posts: 898
Joined: 2007.02.21. 20:10
Motorom: GSXR1000 K4
Location: Újpest

Post by Atika »

Én meg azt felejtettem el, hogy piros motorra nyugodtan tegyétek fel, hisz mit ér az erő ha nem uralod, van ugye a mondás, de ami nincs, azt nem lehet, sőt nem is kell uralni, tehát egy Pneumant is megteszi.

FIGHT=ON!!!
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

Atika wrote:Én nem tennék fel vágott slicket. Sosem melegszik fel. Haverom Banditján volt fent, meg k4 600-on, és le is vették.
Hát igen.Nem árt ha tud motorozni az ember ha slicket használ.Ezt el is felejtettem mondani az előbb. :roll: :wink:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
User avatar
Atika
Posts: 898
Joined: 2007.02.21. 20:10
Motorom: GSXR1000 K4
Location: Újpest

Post by Atika »

Én nem tennék fel vágott slicket. Sosem melegszik fel. Haverom Banditján volt fent, meg k4 600-on, és le is vették.
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

trans wrote:Énis pont slicken filózom Antony, árban legjobb... Viszont nem használtam még ilyet. Miket érdemes tudni róla, mi szól mellette meg mi ellene? Eddig csak utcán mentem, de idén lehetőség szerint többet pályán szeretnék! Tudom te csak hátulra teszed, miért?
Vizen és hidegebb időben azaz 15 fok alatt veszélyes.A vágáshoz hozzáértő gumis kell.Az a gond ha egy gumissal meg akarod vágatni kerekenként 2ft a szerelés +1-2ft a vágás.Összességében így 6-7e ami nem kevés. :roll: :cry: Utcára+pályára is alkalmas, de én azt mondom vágatlanul nem érdemes használni.A rend éber őreit is irritálja+veszélyes is lehet egy hirtelen kapott esőnél.Nekem most elöl is vágott slick lesz nem csak hátul. :wink:
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
Post Reply

Return to “Minden ami egy GsxR-el kapcsolatos lehet”