Plexi, idom, egyéb "gsx-r öltözék"

Típusok, jellemzők, alkatrészek, technika

Moderators: ddt500, viking

Post Reply
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Post by viking »

pezoo wrote:Viking,mennyit fizetsz a cascora havonta? :)
5,5
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
pezoo
Posts: 734
Joined: 2007.02.21. 21:26
Location: Budapest K2 1000

Post by pezoo »

Viking,mennyit fizetsz a cascora havonta? :)
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Post by zsir »

pezoo wrote:Megkérdezhetem mennyit fizetsz cascot?
en a K1200S-re toresre fizetek havi 8at.

gixxer detto, lopas kb 12
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Post by viking »

pezoo wrote:Megkérdezhetem mennyit fizetsz cascot?
Meg. :twisted:
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
pezoo
Posts: 734
Joined: 2007.02.21. 21:26
Location: Budapest K2 1000

Post by pezoo »

Megkérdezhetem mennyit fizetsz cascot?
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Post by nylontacsko »

viking wrote:
Rumi wrote: az a szervíz ahol cseréltetted, jó üzletet csinált. lett nekik egy enyhén karcos új Bodis dobuk meg csomo csúszássértült idom :)
Nekem pedig egy gyári új motorom! :wink: :lol:
De mi is tudjuk, hogy sérűt vót.
És ha majd eladni szándékozod, leszünk oly kedvesek és errőla vevőt is tájékotassuk :twisted: :lol:
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Post by viking »

pezoo wrote:
viking wrote:[Ez így 936000 forint. :shock:
:shock: :shock: :shock: Ez hogyan jött ki?Casco volt vagy valaki adott betétlapot?
Casco. Nekem így is, úgy is 3 kiló lett volna, annyi a saját részem, vagy 30%.
Tehát 300.000 és 1.000.000 között nekem tökmindegy volt. Akkor már legyen minden zsír új!
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Post by viking »

Rumi wrote: az a szervíz ahol cseréltetted, jó üzletet csinált. lett nekik egy enyhén karcos új Bodis dobuk meg csomo csúszássértült idom :)
Nekem pedig egy gyári új motorom! :wink: :lol:
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
pezoo
Posts: 734
Joined: 2007.02.21. 21:26
Location: Budapest K2 1000

Post by pezoo »

viking wrote:[Ez így 936000 forint. :shock:
:shock: :shock: :shock: Ez hogyan jött ki?Casco volt vagy valaki adott betétlapot?
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Post by viking »

Majdnem.
Az volt a szerencsém, hogy 5 hónapos volt a cucc és sikerült értelmesen beszélni a kedvenc Suzuki kereskedésemmel.
Ők intézték a dobcserét és az első felnit is (mert az is karcolódott, csak az előbb elfelejtettem).

Ja és simán hazajöttem vele lábon!!!
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
Rumi
Posts: 978
Joined: 2007.02.22. 22:34
Motorom: Husqvarna 510 SMR
Location: Dublin
Contact:

Post by Rumi »

viking wrote: Ez így 936000 forint. :shock:
na ez a durva. holott szigoruan véve a gépnek nem lett (esztétikán kivül) funkcionálisan semmi baja.
váltó, fékkar stb. lehet aluhegeszteni, de ha újat veszel, az is csak 35K!

az a szervíz ahol cseréltetted, jó üzletet csinált. lett nekik egy enyhén karcos új Bodis dobuk meg csomo csúszássértült idom :)
SMR
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Post by nylontacsko »

Totálkár :shock:
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Post by viking »

pezoo wrote:
Hörcsög wrote:
pezoo wrote: vagy lefújja olyan győnyörűre mint a Luié vagy a Riccoé.Ez már egy halom zseton ,közel vagyunk egy komolyabb javításhoz és már megint jön az érzés hogy nehogy odabaxam ,mert mennyi lesz a talpraállítása megint.
Nana! Egy pályaidom, ha mondjuk ragaszkodaz a gyári színhez, akkor fényezéssel is megálssz 130-ban! Aki nem tudja, hogy máshol van a fej és a has illesztése, nem is fogja észrevenni hogy nem gyári idom!
Viszont ha a gyárit lezúzod, akkor az minima 5kiló, de inkább több, erről többen tudnának innen is mesélni!
És mondom, 130ból már úgy fog kinézni mint a gyári!
De ha egy súlycsoport a 130 és az 500, akkor mondom a számlaszámom utald át a külömbözetet, hisz nem számottevő összeg :lol: !

Szóval gondold át, esetleg van értelme a gyári fényű idomnak! Nyilván egy TK-s mocin mindegy, de ha csak elcsúszol (és ez a gyakoribb), akkor Kra nem mindegy az 3-400 ezer külömbség! (ha igen, akkor télleg megy a számlaszámom :lol: )!
Kérdezd Vikinget mennyi lett volna a kis elcsúszásának költsége, ha nem intézkedik...
Ha csak simán elcsúszok az "nem olyan gáz",tizenezrekből kijön vagy 100ból,mint ha felidomoztam volna.Ha meg összecsómózom teljesen akkor úgy is kell valamit okosítani mert arra nekem sem lenne zseton hogy talpra állítsak egy romot.Amúgy ha valakinek van egy olyan ajánlata hogy gyári fényezésű pályaidom,rendesen a lámpák bevágva és felszerelve nekem a motorra 130e-ért akkor annak várom a jelentkezését.

Viking neked milyen csúszásod volt?
2005. május 25-én a Dózsa György úton a záróvonalon kocogtam el a sor mellett (ejnye! :oops: ).
Éppen egy busz mellé értem, amikor megállt a sor, a busz mögül kibukkanva realizáltam, hogy mindez azért történik, mert egy jobbos kis utcából kiengedtek egy tagot...
Ő élt a lehetőséggel és befordult elém.
Satu, motor eleje ki balra, én pedig szépen beheveredtem a mellettem éppen induló kocsi alá.
A kerékdobból kirántottam a kezem (mégse tépje le, kell az még), amotor lefeküdt a jobb oldalára és egy kicsit neki is csúszott a jobbról kikanyarodó és engem meglátva satuzó, keresztben megálló autónak.
Ez azért volt fasza, mert így a baloldali idomok és az első sárvédő is sérültek. :cry:
Gatyám szakadt, báli cipőmből szandál lett, kordura jobb könyöknél megadta magát. Kesztyű, sisak nyommentes.
Felállítottam, kitoltam az út szélére, elszívtam két cigit. Persze pöccre indult.
Elszállt a fékkar, fékpedál, csiszolódott a Bódis dob (nem akarták cserélni, de ragaszkodtam hozzá). Mivel nekicsúszott az autónak, a műszerfaltartó konzol jobb oldali füle is letört.

Ez így 936000 forint. :shock:
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
pezoo
Posts: 734
Joined: 2007.02.21. 21:26
Location: Budapest K2 1000

Post by pezoo »

zsir wrote:[

na en vallalom mester. sot 120ert. zsir ??
És lesz rendes ülésem meg az utasnak is,indexekkel mindennel?Matricázva?Van egy kép a 03.15.-i egri gurulások között amin az én motorom van(Pezoo szekere).Lebontok róla minden műanyag elemet és Te reprodukálod a motoromat ennyi pénzből akkor van miről tárgyalni :wink: .Így kell kinéznie egy motornak amire büszke is tudok lenni :cool: :) .Szerinted meg tudod csinálni?Valahol biztos sántítana ami halálra idegesítene....
User avatar
Rumi
Posts: 978
Joined: 2007.02.22. 22:34
Motorom: Husqvarna 510 SMR
Location: Dublin
Contact:

Post by Rumi »

nylontacsko wrote:Egy szimpla baloldal (Pezoo te is láttad hogy nézett ki a motorom), 5kilónál kezdődik.
épp ma kérdeztem Suzuki Hollosnál csak ugy érdeklődésképpen. igaz K5, oldal idom, felmatricázva 130, fejidom 90ezer. ez azért nem 5kiló, de még mindig sokkal drágább mint a pályaidom
SMR
Post Reply

Return to “Minden ami egy GsxR-el kapcsolatos lehet”