Függöség

Szabad topicnyitás!

Moderator: ddt500

Post Reply
User avatar
mexikói
Posts: 377
Joined: 2009.02.01. 02:45
Motorom: 05' cbr 1000 RR,CR 250
Itt motorozok: pálya
Köridő(k): Kakucs 47,88 Slovakiaring 2:38.8 Hring 2:13,3
Location: Komárom-Esztergom megye Császár
Contact:

Re: Függöség

Post by mexikói »

Amikor ráülünk a motorra,akkor magunkra maradunk,és a PR már nem segít.
nuttyboy
Posts: 353
Joined: 2008.02.29. 11:29
Motorom: GSX-R 1000 K7
Location: Iklad

Re: Függöség

Post by nuttyboy »

Jó írás :smt038 bár a keresztesháború sem rossz ötlet :smt002 foglaljuk csak el a szent földet kezdjük északon vagy keleten? :lol:
User avatar
K
megélhetési szemfényvesztő
Posts: 1058
Joined: 2008.01.24. 16:04
Köridő(k): hring=2:09,160

Re: Függöség

Post by K »

:smt023 :smt038
User avatar
Rumi
Posts: 978
Joined: 2007.02.22. 22:34
Motorom: Husqvarna 510 SMR
Location: Dublin
Contact:

Re: Függöség

Post by Rumi »

badzoli wrote:
FélSvéd wrote:meglepödnél hogy mennyien segitenek önzetlenül ... ...odaadja az összes szerszámát. Rögtön megváltozna a véleményed a saját szerszámodról is!
Tudod, hogy nem vagyok és nem is leszek pályafüggő.
És nem vonom kétségbe, nyilván, az úttörő, ahol tud geci (ja nem, ahol tud segít), de vannak dolgok, amiket férfiember nem ad kölcsön.
Ilyen a jó szerszám. Maximum segítesz vele... De látótávolságon kívül soha nem engeded.
Aki rákényszerül, hogy kétkezi munkával és minőségi szerszámokkal keresse a kenyerét, vagy valaha tette ezt, az tudja miről beszélek.
:smt045 megyek megcsinalom barkinek szivesen, de egy jo csavarhuzo is sok ezer forint...
van aki meg ugyvan vele mint az 1500 forintert komplett keszletben kaphatoval... ugysem er sokat es elfelejti visszaadni, nem rosszindulatbol. hanem mert neki nem kepvisel erteket.


az iras viszont :smt038 pontosan errol szol az egesz :: rpm ::

de latom otthon neked kevesbe toleraljak, ha minden fronton a letjogosultsagaert szonokolsz :cool:
SMR
User avatar
badzoli
Posts: 1952
Joined: 2009.04.06. 14:35
Motorom: Honda CBR600RR '07
Itt motorozok: Hring és mindefelé
Location: RoseHill
Contact:

Re: Függöség

Post by badzoli »

FélSvéd wrote:meglepödnél hogy mennyien segitenek önzetlenül ... ...odaadja az összes szerszámát. Rögtön megváltozna a véleményed a saját szerszámodról is!
Tudod, hogy nem vagyok és nem is leszek pályafüggő.
És nem vonom kétségbe, nyilván, az úttörő, ahol tud geci (ja nem, ahol tud segít), de vannak dolgok, amiket férfiember nem ad kölcsön.
Ilyen a jó szerszám. Maximum segítesz vele... De látótávolságon kívül soha nem engeded.
Aki rákényszerül, hogy kétkezi munkával és minőségi szerszámokkal keresse a kenyerét, vagy valaha tette ezt, az tudja miről beszélek.
"Kit ölt meg? Senkit, még csak reggel van!" dr.House

Minden jó valamire. Ha más nem, elrettentésre.
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: Függöség

Post by FélSvéd »

badzoli wrote:Kölcsönadni szerszámot??? SOHA! Mint ahogy hanglemezt, nőt és még elég sok mindent se...
Biztos vagyok benne hogy ha egyszer kijönnél egy egésznaposra és ott lennél velünk a boxba akkor meglepödnél hogy mennyien segitenek önzetlenül a kezdöknek és kicseréli fékbetétet, beteszi a kereket, megmondja hogy merre mennyi és odaadja az összes szerszámát. Rögtön megváltozna a véleményed a saját szerszámodról is!
Remélem megtörténik egyszer ha lesz ujra mocid.
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
predatork2
Posts: 932
Joined: 2008.08.23. 19:11
Location: itthon

Re: Függöség

Post by predatork2 »

akkor én igazi ffi vagyok mert még a dobogón is kisgatyában álltam!de voltam már étteremben is bugyogóban....vagy ez inkább bunkóság!?sebay....
néha jó lenne verekedni is!ugye ugye....niki héjdent meg elítélitek mert neki akart menni a másiknak aki kilökte....("no komment"meg a faszomat)sztem ez érthető és a pillanatnyi elmebayal magyarázható.nyilván később ő is megbánta de haát uraim....állatok vagyunk időnként!sőőőőttttt......ösztönlényként kezdtük mi is,kell a vadulás,ezért basszuk neki mint a nemnormálisok,pedig tét egyedül az egonknak h mertem v nem mertem,semmi több!
jól beszéltél ****!nem lustán:félsvéd! :smt023
az utolsó meccs nem kellett volna!:)
User avatar
badzoli
Posts: 1952
Joined: 2009.04.06. 14:35
Motorom: Honda CBR600RR '07
Itt motorozok: Hring és mindefelé
Location: RoseHill
Contact:

Re: Függöség

Post by badzoli »

Még jó, hogy nem vagyok pályafüggő...

Izzadt pasik szar sztorijait hallgatni...

Kölcsönadni szerszámot??? SOHA! Mint ahogy hanglemezt, nőt és még elég sok mindent se...

Ráadásul én szőrösen járok ki is, nem csak haza! :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003 :smt003

Grat, ****, jó írás!
"Kit ölt meg? Senkit, még csak reggel van!" dr.House

Minden jó valamire. Ha más nem, elrettentésre.
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: Függöség

Post by nylontacsko »

Csatlakozom :smt023
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Függöség

Post by viking »

Ez igen. :smt023
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Függöség

Post by FélSvéd »

Igen, miért tesszük mindezt egyáltalán? Természetesen a pályázásról beszélek.
Asszonyaink, akik otthon nem értik, a nehézkesen megtakarított pénzt miért égetjük el egy hétvégén a pályán. Miért veszünk inkább egy pályaidomot és kipufogot a motorra ahelyett hogy a családi kocsira költenénk el azt a pénzt. Miért nem akarunk 5000 ft ért egy uj ruhadarabot, inkább 25000 ért egy jó kesztyüt.
Korábban egy férfi élete izgalmas volt. Az ember kiment a vadászni, folyamatosan háborúztak más törzsekkel. A középkorban keresztes háborúkat indítottak, amelyben az emberek az otthonuktól távol voltak hónapokig és hősökként üdvözölték öt, amikor visszatért.

Így hát hagy küzdhessünk ma is. Soha nem fogják megérteni, miért kell ez nekünk. A világ elnöiesitett minket, megtanitott minket viselkedésre, etikettre. De mélyen legbelül bennünk vannak még az ösi vénák, néha napvilágra kerülnek, de többnyire elfojtotjuk a vágyainkat.
De ha megérkezünk a boxutcába, akkor jön fel legmélyebb, legbelső énünk.
Sehol máshol nem ülhetünk alsogatyában és ócska papucsban barátok között, nem zavar a benzinkannákbol áradó benzinszag, nem zavar ha mindenki a te szerszámodat akarja használni, sokadszor is végighallgatod a haver meséjét a köridejéröl és hosszasan beszélgetünk guminyomásról és futomübeállitásokrol pedig fogalmunk sincs az egészröl, de ez senkit nem zavar. Még a bukfenceinket sem kudarcként kezeljük hanem vidáman, majdhogynem büszkén meséljük.
Önként alszunk benzines kannák között, büszkén megyünk ki a nemrég beszerzett esögumival a szakadö esöben és mikor visszatérünk eszünk ágában sincs beismerni hogy végig ugy féltünk mint egy kislány.
Hát nem csodálatos egy hétvégét eltölteni a fiúkkal a pályán?

És aztán, kedves asszony, ha a büdösen, mosdatlanul, szörösen jövünk haza a pályárol, akkor tudd hogy a férjed éppen a legboldogabb a világon.
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
Post Reply

Return to “Egyebek”