Bukta topic

Itt lehet bátran eszmét cserélni

Moderators: ddt500, nylontacsko, viking

User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39101
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Post by ddt500 »

Hát én már sok szánalmas esést láttam életembe de ez:
http://www.youtube.com/watch?v=MGAkcSLo ... ed&search=
Szabi
A legjobban gyorsuló Sv-s
Posts: 620
Joined: 2007.02.21. 10:27
Location: Nyergesújfalu

Post by Szabi »

A fájdalom barát! Jelzi, hogy még élsz...

Sv. 650 S
User avatar
Anthony Soprano
Posts: 973
Joined: 2007.02.21. 10:17
Motorom: 2008 Yamaha Majesty YP400
Itt motorozok: 4. és 5. dimenzió
Location: tér-idő kontinuum

Post by Anthony Soprano »

:shock: :shock:
Nem lehetett kicsi a becsapódás sebessége. :cry:
Nyugodjék békében!
Ha vége a válságnak visszahuppanok egy Hayabusára... Addig a marad a válságkezelés egy Yamaha YP400 Majesty nyergében. :)
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39101
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Post by ddt500 »

User avatar
Bécus
Posts: 235
Joined: 2007.02.21. 14:03
Location: Budapest - Kaposvár, 750 K6
Contact:

Post by Bécus »

Elnok ur wrote:
Bécus wrote:Ma reggel mentünk egy cimborámmal a Mersz kalandtúrára és Orfű előtt elesett .. :sad: Egy balos kanyar lepte meg, kb. olyan mint a ringes Mansell, csak 80 körül mentünk, de valahogy elmélázott, így nem sikerült bevenni a kanyart. Hozzáteszem, hogy egy erősebb döntéssel megoldódott volna a dolog valószínű, de arra sajnos nem futotta a nagy ijedtségben.. Azért szar volt hátulról szemmel követni és szurkolni, hogy ne essen rá a motor szegényre..
Szerencsére nem lett baja, csak az anyagi kár jelentős. Hazavágtattam, feltettem a kis buzukira a haverom futóját és elvittük a gépet a Lellei Full gas-hoz.
Remek egy nap volt.. :???: :???: :sad:
Koszonjuk, hogy bejottetek szolni! Sajnaljuk a cimboradat, remelem jovore odaertek!
Igazán nincs mit, legalább én láttam a várva várt helyszínt.. Állítólag ma valaki felhívta tőletek a srácot, hogy jól van-e, ez rendes volt, bárki is tette.. :oops:
Az a baj a szöszi vezetõkkel, hogy ha jobbra indexelnek, akkor sem lehet
biztosra venni, hogy balra kanyarodnak!
User avatar
Atika
Posts: 898
Joined: 2007.02.21. 20:10
Motorom: GSXR1000 K4
Location: Újpest

Post by Atika »

Bécus wrote:
ddt500 wrote:
Robee wrote: Megnéztem a kamera felvételt ott tolatgat meg tétovázik egy csomó időt amíg ki mer fordulni és bazzeg pont akkor jönnek :(
Van róla felvétel? :shock:
Gondolom a szalonnak vannak kamerái..

EZ az 50-50% elég szomorú, gondolom a jelentős sebességtúllépés miatt jött ki, mert ha csak 80-al ment volna, akkor tuti az autós viszi az egész balhét..
Ez azért nem így van tudtommal. A kiérkező rendőr csak helyszinel, mondhatni eszköz, neki nem hatásköre döntést hozni, hogy ki-merre-meddig volt hibás. A döntést az ügy előadója hozza. Az 50-50%-ra meg még mindig fel lehet lebbezni.
Elnok ur
A láthatatlan horgász
Posts: 1297
Joined: 2007.02.21. 13:15
Motorom: Yamaha Fazer 1000
Itt motorozok: Országszerte
Köridő(k): Az meg mi?
Location: Békásmegyer

Post by Elnok ur »

Bécus wrote:Ma reggel mentünk egy cimborámmal a Mersz kalandtúrára és Orfű előtt elesett .. :sad: Egy balos kanyar lepte meg, kb. olyan mint a ringes Mansell, csak 80 körül mentünk, de valahogy elmélázott, így nem sikerült bevenni a kanyart. Hozzáteszem, hogy egy erősebb döntéssel megoldódott volna a dolog valószínű, de arra sajnos nem futotta a nagy ijedtségben.. Azért szar volt hátulról szemmel követni és szurkolni, hogy ne essen rá a motor szegényre..
Szerencsére nem lett baja, csak az anyagi kár jelentős. Hazavágtattam, feltettem a kis buzukira a haverom futóját és elvittük a gépet a Lellei Full gas-hoz.
Remek egy nap volt.. :???: :???: :sad:
Koszonjuk, hogy bejottetek szolni! Sajnaljuk a cimboradat, remelem jovore odaertek!
User avatar
Bécus
Posts: 235
Joined: 2007.02.21. 14:03
Location: Budapest - Kaposvár, 750 K6
Contact:

Post by Bécus »

Ma reggel mentünk egy cimborámmal a Mersz kalandtúrára és Orfű előtt elesett .. :sad: Egy balos kanyar lepte meg, kb. olyan mint a ringes Mansell, csak 80 körül mentünk, de valahogy elmélázott, így nem sikerült bevenni a kanyart. Hozzáteszem, hogy egy erősebb döntéssel megoldódott volna a dolog valószínű, de arra sajnos nem futotta a nagy ijedtségben.. Azért szar volt hátulról szemmel követni és szurkolni, hogy ne essen rá a motor szegényre..
Szerencsére nem lett baja, csak az anyagi kár jelentős. Hazavágtattam, feltettem a kis buzukira a haverom futóját és elvittük a gépet a Lellei Full gas-hoz.
Remek egy nap volt.. :???: :???: :sad:
Az a baj a szöszi vezetõkkel, hogy ha jobbra indexelnek, akkor sem lehet
biztosra venni, hogy balra kanyarodnak!
User avatar
Bécus
Posts: 235
Joined: 2007.02.21. 14:03
Location: Budapest - Kaposvár, 750 K6
Contact:

Post by Bécus »

ddt500 wrote:
Robee wrote: Megnéztem a kamera felvételt ott tolatgat meg tétovázik egy csomó időt amíg ki mer fordulni és bazzeg pont akkor jönnek :(
Van róla felvétel? :shock:
Gondolom a szalonnak vannak kamerái..

EZ az 50-50% elég szomorú, gondolom a jelentős sebességtúllépés miatt jött ki, mert ha csak 80-al ment volna, akkor tuti az autós viszi az egész balhét..
Az a baj a szöszi vezetõkkel, hogy ha jobbra indexelnek, akkor sem lehet
biztosra venni, hogy balra kanyarodnak!
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39101
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Post by ddt500 »

Robee wrote: Megnéztem a kamera felvételt ott tolatgat meg tétovázik egy csomó időt amíg ki mer fordulni és bazzeg pont akkor jönnek :(
Van róla felvétel? :shock:
User avatar
Robee
Posts: 20
Joined: 2007.03.12. 18:15
Location: Budapest Gsx-R 1100 92

Post by Robee »

Nem voltak motoros ruhában csak a srácon volt egy bőrkabát.

Nem fogjátok elhinni de Hála Istennek törés nélkül megúszták mind a ketten... hihetetlen..

50-50% ra hozta ki a rendőr a balesetet. A srác 100 körül jött onnan odahuzott neki egyet de azonnal satufék közel 30 méteres féknyom és csatt. ő kifejelte a szélvédőt de egyből felpattant a földről és futott a barátnőjéhez aki átrepült a kocsi felett. Ezt a repülést konkrétan egy az egyben láttam ezért hihetetlen hogy törés nélkül megúszta. Olyat jajjgatot szerencsétlen amikor földet ért hogy lehajtött plexin és üvefalon keresztül ordító klíma mellet hallottam :(

A szőrnyű az egésztben hogy az ember nem a főútrol akart balra kanyarodni hanem mellékútról abba az irányba ahonnan a motoros jött.
Megnéztem a kamera felvételt ott tolatgat meg tétovázik egy csomó időt amíg ki mer fordulni és bazzeg pont akkor jönnek :(
It's hard to believe there was a time when i only thought about sex.
Image
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39101
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Post by ddt500 »

Gonda Zsolt wrote:
ddt500 wrote:
Robee wrote:Ez tegnap történt 11:56 perckor pont a szalon előtt ahol dolgozom.

Nagy csattanás és látom ahogy min 10métert repül az utascsajszi aztán le a betonra. szőrnyű látvány volt :(
Legalább full bőrben volt?
Szerintem nem az a lényeg, hogy miben volt, hanem, hogy megvédje a ruha, remélem nem nagyon sérültek.
A kérdésem nagyjából erre irányult. :wink:
User avatar
Gonda Zsolt
Posts: 893
Joined: 2007.02.22. 15:17
Motorom: 750/K6
Itt motorozok: Hol itt, hol ott.
Location: Budapest

Post by Gonda Zsolt »

ddt500 wrote:
Robee wrote:Ez tegnap történt 11:56 perckor pont a szalon előtt ahol dolgozom.

Nagy csattanás és látom ahogy min 10métert repül az utascsajszi aztán le a betonra. szőrnyű látvány volt :(
Legalább full bőrben volt?
Szerintem nem az a lényeg, hogy miben volt, hanem, hogy megvédje a ruha, remélem nem nagyon sérültek.
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39101
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Post by ddt500 »

Robee wrote:Ez tegnap történt 11:56 perckor pont a szalon előtt ahol dolgozom.

Nagy csattanás és látom ahogy min 10métert repül az utascsajszi aztán le a betonra. szőrnyű látvány volt :(
Legalább full bőrben volt?
User avatar
Robee
Posts: 20
Joined: 2007.03.12. 18:15
Location: Budapest Gsx-R 1100 92

Post by Robee »

Ez tegnap történt 11:56 perckor pont a szalon előtt ahol dolgozom.

Nagy csattanás és látom ahogy min 10métert repül az utascsajszi aztán le a betonra. szőrnyű látvány volt :(
It's hard to believe there was a time when i only thought about sex.
Image
Post Reply

Return to “Duma-box”