Politika

Itt lehet bátran eszmét cserélni

Moderators: ddt500, nylontacsko, viking

Locked
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Politika

Post by viking »

"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Politika

Post by viking »

Nem akarom újraéleszteni, de ez zseniális írás:

"Ülünk itt a sátor alatt, és várjuk a nagy produkciót. A nagy illuzionista a porond közepén, a reflektorok világítanak, szól a
pergődob. Újra nekiveselkedik, de semmi: a beígért csoda helyett csak valami EU-s ajtócsapkodás. Nem az első kísérlete - fél éve pereg a dob - , de a beharangozott nagy szám mindig elmaradt. Került elő a kalapból már szabad pálinkafőzés, dohányzási tilalom, de eddig még a Nagy Produkció nem. Pedig a plakátokon azt ígérte, hogy felkészült, hogy képes rá, meg hogy világszám lesz. Igaz, azt is ígérte, hogy
csökkenti az asszisztensei számát, de - legalábbis onnan, ahol én ülök - ennek az ellenkezője látszik. És a rendre ügyelő porondmesterekből is mintha több lenne, ráadásul varázsostort is kaptak a mágustól (amit persze ígéretük szerint nem akarnak használni). Láttam már karón varjút, úgyhogy hátrább megyek néhány sorral. Mivel a színpadon nem történik semmi érdemleges, a többi nézőt nézem. Jézusom! Vagyunk vagy tízmillióan. A fele alszik - ők már akkor is
szundítottak, amikor döntöttünk a következő fellépőről. A maradék egyharmada nem erre a mágusra vágyott, és én is inkább prolongáltam volna azt a kis szerényet - a mostani előttit -, aki csendben tette a
dolgát, és akiről sejthettem, hogy nem megélhetési varázsló. Érdekes módon elégedetlen hangokat hallok onnan is, ahol azok ülnek, akik ezt a fellépőt akarták látni. Egy jól szituált polgári házaspár azt mérlegeli, hogyha a beígért világszám elmarad, visszakapják-e a jegy árát.
Néhányan - sztetoszkóppal a nyakukban - diszkréten távoznak. Mások lopva az órájukat nézik, mennyi van még hátra, és látszik rajtuk, hogy aggódnak: három és fél év. Egy kölyök az anyját szekálja: Anyú-ú-ú-ú! Azt ígérted, hogy manézzsük meg! Aztán újra felerősödik a dob, és az egyik
porondmester drámai hangon közli, hogy a mi Cipollánk újra nekiveselkedik a mutatványnak, beszél még valamit a szabadságról meg az akaratról, és azzal fejezi be a konferálást, hogy nagy csendet
kér, mert a produkció akár veszélyes is lehet, főleg a rossz helyen ülőknek..."
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: Politika

Post by nylontacsko »

Ebben a topicban, egyelőre egy kis pihenőt tartunk.
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: Politika

Post by tom war »

En nem ismerem ezt az embert, de elsore korrektnek tunik:
http://index.hu/belfold/2010/11/18/buda ... moltatast/

Kulonosen az 5Mrd forintos megjegyzese tetszett.
Kill faster and be alive.
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: Politika

Post by tom war »

Feri, kifejtened - csak a kedvemert - hogy mi tetszett?
Tenyleg kivancsi lennek...

Mert intezkedes semmi, lenyulas ezerrel.
Kill faster and be alive.
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: Politika

Post by zsir »

a multkor nezem a tv-t mert most mar meg enegedem magamnak halgasam a luzereket, es mondjak egyre gyakraban az maszp-sek örvendenek a fidesz jó lépéseinek. Ozt mit latok azok azok az mszp-sek akik eddig a haterbe lettek elnyomva. Es tenyleg szivbol mondjak hogy 1 ertenek a fideszszel, jo erzes volt latni van olyan mszp-s akit ertek. es szeretek.

jah es elnok teged is mar szeretlek.

de a liberokat meg nem tudtam megszeretni valahogy de eljohett annak is az ideje.

ozt vegig hallgatam orban parlamenti beszedet a kotlsegvetesrol es huha jo nagyon jo a beszed is es terv is.
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
Elnok ur
A láthatatlan horgász
Posts: 1297
Joined: 2007.02.21. 13:15
Motorom: Yamaha Fazer 1000
Itt motorozok: Országszerte
Köridő(k): Az meg mi?
Location: Békásmegyer

Re: Politika

Post by Elnok ur »

Most mar szivbol tudom dudolni, hogy "narancsba borultak a palmafak..." :D
Zsubaby
Posts: 481
Joined: 2009.01.31. 15:08
Motorom: Honda CBR600RR
Itt motorozok: közút
Contact:

Re: Politika

Post by Zsubaby »

tom war wrote:
badzoli wrote: Eddig sem voltam benne biztos, de most már tudom, hogy nem vagy normális! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Miert nem kerdeztel? Megmondhatam volna... :smt003 :smt003 :smt003
Miért ez kérdés volt? :D
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: Politika

Post by tom war »

badzoli wrote: Eddig sem voltam benne biztos, de most már tudom, hogy nem vagy normális! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Miert nem kerdeztel? Megmondhatam volna... :smt003 :smt003 :smt003
Kill faster and be alive.
User avatar
badzoli
Posts: 1952
Joined: 2009.04.06. 14:35
Motorom: Honda CBR600RR '07
Itt motorozok: Hring és mindefelé
Location: RoseHill
Contact:

Re: Politika

Post by badzoli »

Elnok ur wrote:Fideszes lettem. Kiszamoltam mennyi marad jovore plusz a zsebemben az adovaltozasok miatt. Eljen Orban Viktor, nepunk, most mar altalam is, szeretett vezere!
Eddig sem voltam benne biztos, de most már tudom, hogy nem vagy normális! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Kit ölt meg? Senkit, még csak reggel van!" dr.House

Minden jó valamire. Ha más nem, elrettentésre.
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: Politika

Post by tom war »

Elnok ur wrote:Fideszes lettem. Kiszamoltam mennyi marad jovore plusz a zsebemben az adovaltozasok miatt. Eljen Orban Viktor, nepunk, most mar altalam is, szeretett vezere!
A lé határozza meg a tudatot? :smt009

Azt azért ne feledd: semmid sincs. A magántulajdon, mint olyan nem emberi alapjog Magyarországon két napja. Ha kell - márpedig kelleni fog elöbb-utóbb - akkor viszik. Lehet, hogy nem elveszik, csak elinflálják...nekik mindegy lesz. Hajrá!
(mellesleg nekem is jobb lesz...bár arra kiváncsi leszek, mit szól a sok ezer csóró, ha rájön, hogy át lettek baszva)

u.i.: Majd azt számold ki, mennyi marad eltenni...ne azt figyeld, mennyit költessz, hanem a megtakarításod. Az jó méröszám lehet...
Kill faster and be alive.
Elnok ur
A láthatatlan horgász
Posts: 1297
Joined: 2007.02.21. 13:15
Motorom: Yamaha Fazer 1000
Itt motorozok: Országszerte
Köridő(k): Az meg mi?
Location: Békásmegyer

Re: Politika

Post by Elnok ur »

viking wrote:Azt is számold ki gyorsan, hogy mennyivel fog drágulni az életed.
Elenyeszo lesz a nyereseghez kepest. Mondjuk a nyereseg 70%-a marad nalam. Es az is nagy segitseg lesz...
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Politika

Post by viking »

Azt is számold ki gyorsan, hogy mennyivel fog drágulni az életed.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
Elnok ur
A láthatatlan horgász
Posts: 1297
Joined: 2007.02.21. 13:15
Motorom: Yamaha Fazer 1000
Itt motorozok: Országszerte
Köridő(k): Az meg mi?
Location: Békásmegyer

Re: Politika

Post by Elnok ur »

Fideszes lettem. Kiszamoltam mennyi marad jovore plusz a zsebemben az adovaltozasok miatt. Eljen Orban Viktor, nepunk, most mar altalam is, szeretett vezere!
Locked

Return to “Duma-box”