Politika

Itt lehet bátran eszmét cserélni

Moderators: ddt500, nylontacsko, viking

tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: Politika

Post by tom war »

Kinek-kinek mas a peldakep... :smt011
Kill faster and be alive.
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Politika

Post by viking »

"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: Politika

Post by tom war »

zsir wrote: a nyálat félre téve tényleg nem rosz az a ido wazz. grat ujra.
Koszi, orultem is neki nagyon. :smt003
Kill faster and be alive.
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: Politika

Post by zsir »

tom war wrote:
zsir wrote:TomHarcos

1ertek veled, birom a fejed minden keppen, hogy athaghatattlan szerintem olyan nincs, minden gyumolcs meg érik vagy eltaposák vagy meg eszik, de olyan nincs hogy soha, mi azt mondjuk hogy "soha nemondj sohát"
lesz ez meg maskepp is ok ?

Ha a moci szine nem tetszik akkor kapsz tolem egy ajandek szinezest, csak beszeld meg Berczi Daviddal en fizetem ok ? annyi csak hogy akkor csinalja majd david amikor van szabad ideje ok ?

visszaterve a politikara en bizom abban ugy en is mint te is kozeledunk "érünk" az állás pontjainban, minden idő kérdése úram.

A motorodra visszatérve lehet az arikito piros mszps szinnek köszönheted azt a 04 koridot.
Lesz hat, ugy meg sosem volt, hogy valahogy ne lett volna...
A motor szine csak vicc volt, aki ismer, tudja, nekem edesmindegy. Sajnos a 04 az az elso gumim nyomasa volt...a korido csak 08, de ket ures szezon utan -4-et faragni szerintem nem rossz. Meg akkor is, ha csak a hegye volt piros!:-))
a nyálat félre téve tényleg nem rosz az a ido wazz. grat ujra.
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: Politika

Post by tom war »

zsir wrote:TomHarcos

1ertek veled, birom a fejed minden keppen, hogy athaghatattlan szerintem olyan nincs, minden gyumolcs meg érik vagy eltaposák vagy meg eszik, de olyan nincs hogy soha, mi azt mondjuk hogy "soha nemondj sohát"
lesz ez meg maskepp is ok ?

Ha a moci szine nem tetszik akkor kapsz tolem egy ajandek szinezest, csak beszeld meg Berczi Daviddal en fizetem ok ? annyi csak hogy akkor csinalja majd david amikor van szabad ideje ok ?

visszaterve a politikara en bizom abban ugy en is mint te is kozeledunk "érünk" az állás pontjainban, minden idő kérdése úram.

A motorodra visszatérve lehet az arikito piros mszps szinnek köszönheted azt a 04 koridot.
Lesz hat, ugy meg sosem volt, hogy valahogy ne lett volna...
A motor szine csak vicc volt, aki ismer, tudja, nekem edesmindegy. Sajnos a 04 az az elso gumim nyomasa volt...a korido csak 08, de ket ures szezon utan -4-et faragni szerintem nem rossz. Meg akkor is, ha csak a hegye volt piros!:-))
Kill faster and be alive.
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: Politika

Post by zsir »

tom war wrote:
Viking, ez rajtunk kivul senkit sem zavar... :roll: :smt009
söt én örvendek és folytasák csak, végre valakinek van töke és egyenesbe csinalja a keméyn dolgokat.
nem hatulrol dugiba ilyen meg oylan törvénybe eldugva.

DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA DIKTATURA
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Politika

Post by viking »

Én már ezért nem győzködök senkit, zsírt meg aztán végképp nem.
De azért teszem be a szikrákat, hátha az egyiktől meggyullad a tűz és világosság lesz odabent...
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: Politika

Post by zsir »

TomHarcos

1ertek veled, birom a fejed minden keppen, hogy athaghatattlan szerintem olyan nincs, minden gyumolcs meg érik vagy eltaposák vagy meg eszik, de olyan nincs hogy soha, mi azt mondjuk hogy "soha nemondj sohát"
lesz ez meg maskepp is ok ?

Ha a moci szine nem tetszik akkor kapsz tolem egy ajandek szinezest, csak beszeld meg Berczi Daviddal en fizetem ok ? annyi csak hogy akkor csinalja majd david amikor van szabad ideje ok ?

visszaterve a politikara en bizom abban ugy en is mint te is kozeledunk "érünk" az állás pontjainban, minden idő kérdése úram.

A motorodra visszatérve lehet az arikito piros mszps szinnek köszönheted azt a 04 koridot.
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: Politika

Post by tom war »

Viking, ez rajtunk kivul senkit sem zavar... :roll: :smt009
Kill faster and be alive.
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42220
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Politika

Post by viking »

"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: Politika

Post by tom war »

Miller wrote:
tom war wrote:Azert, mert nem vallja be valaki, hogy hazudott, mint pl. Gyurcsany "Elkurtuk" Ferenc,
Ezzel arra gondolsz hogy Gy.F. bevallotta? :lol:
Bocs, megvan, nem lapoztam elegge vissza.

Igen, arra. Az megint mas kerdes, hogy ezt nem szeles nyilvanossag elott tette.
Kill faster and be alive.
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: Politika

Post by tom war »

Miller wrote:
tom war wrote:Nem mondom, hogy ertem
Pedig ennél érthetőbben nem tudtam fogalmazni. No nem baj. :grin:
Megnyugtatásképpen: Úgy látom, hogy nem csak mi beszélünk el egymás mellett ebben a topicban :grin: , úgyhogy nem is tervezek a topic olvasásán kívül újra beírogatni, mert sehová nem vezet. :smt006
Az, hogy egy megjegyzes kapcsan nem ertettuk meg egymast, elofordul. Neha en sem ertem magam. :smt003

Az elbeszeles mart azert gazabb kicsit, mert valami komolyabb problemara utal, s ez az, ami miatt neha ugy erze, feleslegesen koptatom a billentyuket...csak masert, mint Te. En kifejezetten szeretem a vitat, az ervelest, de nagyon bantonak erzem azt, hogy ervekre nem erv a valasz, nem egy riposzt, nem egy ertelmes valasz.
Ne vedd magadra, altalanossagban irom.

Nem magam miatt csinalom, nem azert, mert nekem ettol jobb lesz. Nem. Egyszeruen felhaborit, hogy hulyenek neznek folyamatosan, evtizedek ota, es lassan esely sincs ra, hogy olyan politikai ero lepjen szinre, mely vallalalhato, valaszthato. A mi csaladunkban tortenetesen - es tortenelmileg - is kepviselve van mindket oldal, mas alapokrol indultunk, mas az ertekrendunk, de tiszteljuk a masikat, a masiket. Valahol azonban vannak kozos dolgaink, es ezek menten tudunk ertelmesen bezelni, beszelgetni, nem pedig ledongolni a masikat. DE! Van par alapveto dolog, amiben egyetertunk, s ezert nincs egy olyan ember se a csaladomban, aki ezekhez a mostani tortenesekhez a nevet adna. Sot, tovabbmegyek, olyan emberek sem, akik egyertelmuen a jelen kormanypart partjat fogtak, fogjak. Ezt hianyolom - a beismerest, hogy nem minden van igy jol, hogy vnnak hibak, neha megengedhetetlen hibak, es azokat javitani kell.

A 0.5%-os jarulekemelest azzal magyarazni, hogy a nok 40 eves munkaviszony utani nyugdijba meneteleez kell...nos, a szabott egyeb felteteleknek jelen pillanatban kb. 6000 holgy fele meg, az eves nyugdijuk kb. 3 Mrd forintba kerul, szemben a beszedett 30-cal. Na az ilyenek zavarnak...peldakeppen.
Kill faster and be alive.
Miller
Traktorszelidítő tangóharmonikás
Posts: 4026
Joined: 2007.03.29. 09:24
Motorom: Suzuki AN 400 K1

Re: Politika

Post by Miller »

tom war wrote:Nem mondom, hogy ertem
Pedig ennél érthetőbben nem tudtam fogalmazni. No nem baj. :grin:
Megnyugtatásképpen: Úgy látom, hogy nem csak mi beszélünk el egymás mellett ebben a topicban :grin: , úgyhogy nem is tervezek a topic olvasásán kívül újra beírogatni, mert sehová nem vezet. :smt006
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: Politika

Post by tom war »

Miller wrote:Amit idéztem Tőled, azzal kapcsolatban intéztem egy kérdést. Zsolti megválaszolta. Erre reagáltam. Nem a KSH-s adataidra. :smt018
Nem mondom, hogy ertem...hisz tobbes szamban irtad, de legyen... Bar nem hinnem, hogy ettol fuggetlenl elfogult lennek - nincs kivel....maximum valakivel, vagy valakikkel szemben. Az pedig vallalom, hisz nincs miert a partjukat fognom. Nagyon nincs...es ez nagyon nincs jol. :smt009
Kill faster and be alive.
Miller
Traktorszelidítő tangóharmonikás
Posts: 4026
Joined: 2007.03.29. 09:24
Motorom: Suzuki AN 400 K1

Re: Politika

Post by Miller »

Amit idéztem Tőled, azzal kapcsolatban intéztem egy kérdést. Zsolti megválaszolta. Erre reagáltam. Nem a KSH-s adataidra. :smt018
Locked

Return to “Duma-box”