MotoGP, Sepang, Malajzia. 2015.10.23-25.

Moderators: ddt500, viking

User avatar
predatork2
Posts: 932
Joined: 2008.08.23. 19:11
Location: itthon

Re: MotoGP, Sepang, Malajzia. 2015.10.23-25.

Post by predatork2 »

nagyon nevettem rossin szerintem rutinosan oldotta meg ,semmi keresnivalo nem volt a makinak ott.ezen vitatkozni???!!!!honnan tudjátok miért mondta rossi azt amit mondott a segítségről?lehet volt alapja,de fölöslegesen nem magyarázkodik4amekkora jampi volt maki majom még megis tapostam volna esését követően...ti meg ezen csatáztok itt.ddt meg mindenkit tisztába tesz,segít nektek hogy tisztán lássatok.
az utolsó meccs nem kellett volna!:)
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: MotoGP, Sepang, Malajzia. 2015.10.23-25.

Post by viking »

"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: MotoGP, Sepang, Malajzia. 2015.10.23-25.

Post by viking »

Capirexet kizártam volna, Harada a világbajnok.
Bár ez nem annyira egyértelmű, mint a Rossi-Marquez eset.
Itt Capirex bevetődött, de nem az volt a célja, hogy fellökje Haradát.
Kérdés, hogy rendesen be tudott volna-e fordulni?
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
VIK-001
Posts: 794
Joined: 2014.04.09. 20:53
Motorom: R6
Itt motorozok: MátraTT
Köridő(k): under 2"30 @ Hring

Re: MotoGP, Sepang, Malajzia. 2015.10.23-25.

Post by VIK-001 »

A végén lévő videóról kérném a véleményed? CRex vs HARADA?
VIK-001
Posts: 794
Joined: 2014.04.09. 20:53
Motorom: R6
Itt motorozok: MátraTT
Köridő(k): under 2"30 @ Hring

Re: MotoGP, Sepang, Malajzia. 2015.10.23-25.

Post by VIK-001 »

viking wrote:
VIK-001 wrote:nekem -ha én vagyok Marquez- meg sem fordul az agyamban ezen lovagolni h bárkit is feltortok mert azt mondta, h szerinte azt tettem korábban...
Aki így gondolkodik... na mindegy...
...az büszke.
"A kurva anyádról nyilatkozz ilyeneket, csicska.
Ellened motorozok???
Rendben."
én átléptem volna ezen és M helyében otthagyom ahol találtam .. adok neki 20-30 secet ... leintenek megállok a célvonalnál azt én integetek Rossinak a kockás zászlóval .... meg mutatnám a stoppert hogy Heyy öreg lemerült benne az elem mire ideértél...
de amennyiben valóban ilyen idióta M is akkor nem sajnálom mert elesett magának akarta...
A fellebbezés oké Rossiék meglépik stimm de hogy aláírást gyűjtenek a rajongók h ne utolsó helyről rajtoljon R na az már komolyan a vicc kategória :D
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: MotoGP, Sepang, Malajzia. 2015.10.23-25.

Post by viking »

"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: MotoGP, Sepang, Malajzia. 2015.10.23-25.

Post by viking »

VIK-001 wrote:nekem -ha én vagyok Marquez- meg sem fordul az agyamban ezen lovagolni h bárkit is feltortok mert azt mondta, h szerinte azt tettem korábban...
Aki így gondolkodik... na mindegy...
...az büszke.
"A kurva anyádról nyilatkozz ilyeneket, csicska.
Ellened motorozok???
Rendben."
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
VIK-001
Posts: 794
Joined: 2014.04.09. 20:53
Motorom: R6
Itt motorozok: MátraTT
Köridő(k): under 2"30 @ Hring

Re: MotoGP, Sepang, Malajzia. 2015.10.23-25.

Post by VIK-001 »

nekem -ha én vagyok Marquez- meg sem fordul az agyamban ezen lovagolni h bárkit is feltortok mert azt mondta, h szerinte azt tettem korábban...
Aki így gondolkodik... na mindegy...
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: MotoGP, Sepang, Malajzia. 2015.10.23-25.

Post by ddt500 »

Az egyik videó alatt olvastam és másként de azt írja amit én:
"Nekem sem a hondás srác rámenőssége, sem Rossi mozdulata nem sportszerűtlen, ha csak magát a futamot nézem, ilyen egy igazi verseny. Ha messzebbről tekintem és tudom az előzményeket, hogy kinek volt tétje és kinek nem, na akkor viszont nem tudom megítélni :)"
Ha önmagában a versenyt nézzük ez egy marha kemény csata volt. Rossi nyilatkozata nélkül. :wink:
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: MotoGP, Sepang, Malajzia. 2015.10.23-25.

Post by ddt500 »

Az oksági viszonyt próbáld másként is értelmezni. Mégpedig így:
Ha csütörtökön Rossi nem vádaskodik akkor a tegnapi verseny egy fantasztikus Rossi-Marquez csatával vonul be a történelembe. Senkinek nem mondta volna azt, hogy Maki szándékosan feltartja Rossit. Csatáztak a 3-ik helyért és kész.
Azok után, hogy Maki elverte Horhét Ausztráliában, fel sem merült volna, hogy neki próbál segíteni. Szerintem. :wink:
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
Blade_RRunner
C3PO
Posts: 442
Joined: 2012.04.17. 20:48
Motorom: BMW S1000R Sport / K8 GSX-R750
Köridő(k): hring=2:07:0 | ering=1:24.1 | Pring=2:14.8
Location: Medvefalva

Re: MotoGP, Sepang, Malajzia. 2015.10.23-25.

Post by Blade_RRunner »

Tibi! A Sic-es dolgot így már jobban értem. Továbbra sem hiszem, hogy ha objektíven akarjuk megítélni a mostani konkrét eseményeket, ahhoz köze lenne, de értem, hogy emberileg miért érzed ide tartozónak.

Azzal továbbra sem értek egyet, hogy az oksági viszony Rossi nyilatkozata és Maki gennysége közt így állna fenn.
Ha te megvádolsz azzal, hogy gyanúsan sokat tekergek felétek, szerinted megpróbálom lelopni a cseresznyédet a fádról, arra nem úgy reagálok, hogy eddig eszem ágában nem volt lopni, de most _emiatt_ lelopom. Ezzel a te igazad bizonyítom.
Ha meg tényleg így volt, és ez szerintetek rendben volt, akkor azt kell mondanom, ez egy olyan értékrendszerre utal, mint a ci...ó gyerek, aki felén ellopta egy lagziban a fotós drága gépét, majd mikor elcsípték azzal védekezett, hogy a fotós tehet róla, nem vigyázott rá eléggé. Ha szerinted ez oké, szíved rajta.

Én egyébként egyetértek, hogy Rossi mocskos dolgot csinált, és büntetést érdemel, szóval itt nem egy elvakult fan veri a billentyűket. De azt is látni lehet, hogy Maki 2:00-ról 2:02-re lassult nyilvánvalóan azért hogy Jorge-t simán elengedje (megtörtént, tény), majd Rossi-val baszakodjon, noha simán utol sem kellett volna, hogy érje az öreg. Maximálisan gennyes dolog volt, amit csinált, úgyhogy részemről mindkettő köcsög, mert ahogy írtad, egy izgalmas szezon még izgalmasabb vége lehetett volna, és ezt elbaszták. Ketten együtt. Függetlenül az óvodás szintű érveléstól, hogy "de óvónéni, a Vale kezdte, mert szidta a pokémonos pólómat!"
Két nagy egó, akik közül az egyik legalább a VB címért ment, a másik meg nem bírta ki, hogy ne ő legyen a középpontban (aljasságért meg eddig sem kellett a szomszédba mennie se itt, se Moto2-ben, ahogy öcsikének sem Miller-rel szemben), ugyanakkor egy 9szeres VB veterántól sem ilyen méltatlan, kisstílű húzást várt volna az ember.

Amiben egyetértek veled: Pedrosa szépen beindult, és eddig ő nem patkánykodott meg hisztizett, úgyhogy asszem, én is neki fogok drukkolni. Esetleg közönségszavazattal megnyerhetné az idei VB-t. :D
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: MotoGP, Sepang, Malajzia. 2015.10.23-25.

Post by viking »

VIK-001 wrote: Én továbbra is tartom magam ahhoz h Rossi nevétől független az ilyen kis adok kapok beleférnek még...
Meghülyültél, wazze?

SZÁNDÉKOSAN leterelte a pályáról!
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: MotoGP, Sepang, Malajzia. 2015.10.23-25.

Post by viking »

ddt500 wrote:
Még egyszer. Az egész eseménysor csak Rossi csütörtöki vádaskodásának köszönhető. Addig nem volt ügy. És ezt te sem tudod cáfolni.
És ez a lényeg.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: MotoGP, Sepang, Malajzia. 2015.10.23-25.

Post by ddt500 »

Rossi belelovalta magát a hülyeségébe. A kis adok kapok az esésig tartott. Addig egy marha jó közdelem volt, még a kommentátorok is el voltak ájulva. Aztán Rossi megzakkant és addig ment egyenesen amíg el nem fogyott a pálya. De mindegy mi mit gondolunk mert Rossi bevallotta a dolgot.
Rossinak mindig ki kell találnia valami újat. Nem is emlékszem, hogy valaha is ilyennel vádoltak volna meg valakit. :smt017 Ha ez a buzi nem kezdi el tolni a marhaságát irgalmatlan jó utolsó 3 futamot láttunk volna. Legrosszabb estben most mi lett volna? Pedro, Horhe, Maki, Rossi. Az utolsó futamra 2-3 pont előnnyel érkezett volna (nem tudom mennyi jár a 4-ik helyért).
Nincs balhé, van egy kurva jó pálya ahol aztán nem tart fel a Hondás, mert nem 20m széles a pálya. Az első akciónál valaki a sóderben köt ki. Aki előrébb végez az a VB.
Most mi lesz? Mindenki gyűlöl mindenkit, Rossi az utolsó helyről indul és már senkit nem érdekel a VB. Kivéve persze a gyökér Horhét.
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
VIK-001
Posts: 794
Joined: 2014.04.09. 20:53
Motorom: R6
Itt motorozok: MátraTT
Köridő(k): under 2"30 @ Hring

Re: MotoGP, Sepang, Malajzia. 2015.10.23-25.

Post by VIK-001 »

pont előbb néztem vissza a videjót... bukta előtt két kör plussz az ominózus kocc...
És nekem olyan mintha MM kétszer is rávállalt volna Rossira mire az oda rúg???
A többit h M direktt lassú volt Rossi előtt meg elengedte dirket a cimbit én már ezt túlgondolásnak érzem ...
Yami is biztos megkérdezi/ kérdezte Rossit h ugyan mi a fuck volt ez a futam. Mert akkor sem volt már őszinte a mosoly a Yam boxban mikor intett Marqnak h gyere k*--*g...
Ha nem tudnánk a csütörtöki napot sztem ez ma egy sima verseny baleset lenne ... így marad az össze esküvés elmélet...
Én továbbra is tartom magam ahhoz h Rossi nevétől független az ilyen kis adok kapok beleférnek még...
Post Reply

Return to “A Versenyek 2015”