Bazzaz 4 az egyben tuningdoboz

Moderators: ddt500, ago motors

User avatar
almano
alias Szundi
Posts: 4334
Joined: 2008.12.29. 00:11
Motorom: 2008 GSX-R 750, Aprilia RS250
Itt motorozok: Pálya
Köridő(k): hring=2.26|pring 5.0|mugello 5.7|brno 357
Location: Bácsalmás, lennt délen...
Contact:

Re: Bazzaz 4 az egyben tuningdoboz

Post by almano »

predatork2 wrote: valószínűleg olyan gyenge lett hogy 2-ban már nem tud kipörögni!próbáld meg jégen, :smt005 ott még a transitom is elforog 5-ben is!
:smt033 :smt044
Image
Profi motorkerékpár szerviz és alkatrészek a legolcsóbban
Pályamotor felkészites, tuningolás, futóműbeállitás
User avatar
predatork2
Posts: 932
Joined: 2008.08.23. 19:11
Location: itthon

Re: Bazzaz 4 az egyben tuningdoboz

Post by predatork2 »

Dave wrote:Na ,ma már nem bírtam tovább le kellett kicsit tesztelnem a TC-t.
Legurultam a főútra hideg gumival ,fasza fehér aszfalt csúszik mint az állat,feltekertem a kézi állítót maxra.
1-be húztam egy kis gázt szépen csúszott keresztbe a motor, húzta a csíkot az aszfalton(1-be ki van kapcsolva a tc)
Aztán dobtam a 2-t, és rányeleztem a gázra szépen ropogva gyorsult a motor,aztán még eljátszottam ezt 15-ször.
Nem álltam sehol keresztbe,nem hagyta ,hogy olyan szinten elmenjen a segge.
Persze ezzel a teszttel sokkal nem lettem okosabb,mert ami a pályán fog zajlani az ugye más.
De legalább tudom ,hogy dolgozik a kütyü.
Már alig várom a pályás tesztet!
valószínűleg olyan gyenge lett hogy 2-ban már nem tud kipörögni!próbáld meg jégen, :smt005 ott még a transitom is elforog 5-ben is!
az utolsó meccs nem kellett volna!:)
User avatar
Dave
Posts: 522
Joined: 2008.01.14. 22:37
Location: Sárisáp

Re: Bazzaz 4 az egyben tuningdoboz

Post by Dave »

Na ,ma már nem bírtam tovább le kellett kicsit tesztelnem a TC-t.
Legurultam a főútra hideg gumival ,fasza fehér aszfalt csúszik mint az állat,feltekertem a kézi állítót maxra.
1-be húztam egy kis gázt szépen csúszott keresztbe a motor, húzta a csíkot az aszfalton(1-be ki van kapcsolva a tc)
Aztán dobtam a 2-t, és rányeleztem a gázra szépen ropogva gyorsult a motor,aztán még eljátszottam ezt 15-ször.
Nem álltam sehol keresztbe,nem hagyta ,hogy olyan szinten elmenjen a segge.
Persze ezzel a teszttel sokkal nem lettem okosabb,mert ami a pályán fog zajlani az ugye más.
De legalább tudom ,hogy dolgozik a kütyü.
Már alig várom a pályás tesztet!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: Bazzaz 4 az egyben tuningdoboz

Post by FélSvéd »

Nekem akkor most uj softwaret érdemes letöltenem? és ha jol értem akkor nem a laptopomra hanem a bazzaz dobozzal összekötött állapotban kell online állapotban letölteni, vagy letöltöm a latopra aztán kimegyek a garázsba és ráaplikálom bazzazra?
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
almano
alias Szundi
Posts: 4334
Joined: 2008.12.29. 00:11
Motorom: 2008 GSX-R 750, Aprilia RS250
Itt motorozok: Pálya
Köridő(k): hring=2.26|pring 5.0|mugello 5.7|brno 357
Location: Bácsalmás, lennt délen...
Contact:

Re: Bazzaz 4 az egyben tuningdoboz

Post by almano »

Na, vegre megvannak a 2010-es ujitasok. Csak most kaptam az infot, gyorsan beszkenneletem, meg nem volt idom leforditani.
A lenyeg, hogy vegre halgattak a fejlesztok es lehet cellankent az AFR-t allitani, mint a PC Autotune-nal vagy a Motty AFM Tunernel.
Szinten van beepitett TPS Kalibralas vegre.
USB-rol kapja a tapot, lehet asztalon is jatszani vele, nem kell a motoron lennie gyujtason.
:smt038 :smt038 :smt038
Attachments
Bazzaz 3.jpg
Bazzaz 2.jpg
Image
Profi motorkerékpár szerviz és alkatrészek a legolcsóbban
Pályamotor felkészites, tuningolás, futóműbeállitás
User avatar
almano
alias Szundi
Posts: 4334
Joined: 2008.12.29. 00:11
Motorom: 2008 GSX-R 750, Aprilia RS250
Itt motorozok: Pálya
Köridő(k): hring=2.26|pring 5.0|mugello 5.7|brno 357
Location: Bácsalmás, lennt délen...
Contact:

Re: Bazzaz 4 az egyben tuningdoboz

Post by almano »

ago motors wrote: akkor csak ezt nem értem, miért nem segítettél neki eddig?!
:smt017
Mert nem igazan kerte amikor raertem, amikor meg en is ott voltam a palyan akkor en is motoroztam, es nem volt alkalmam foglalkozni vele. Sajnos en is csak nagyreszt berbol es fizetesbol elek, es nem tudok mindig ott lenni ahol Sved baratunk motorozik. :smt006
Image
Profi motorkerékpár szerviz és alkatrészek a legolcsóbban
Pályamotor felkészites, tuningolás, futóműbeállitás
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Bazzaz 4 az egyben tuningdoboz

Post by viking »

"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
ago motors
Posts: 76
Joined: 2009.12.29. 18:35

Re: Bazzaz 4 az egyben tuningdoboz

Post by ago motors »

almano wrote:
FélSvéd wrote:Ago! Köszi a TC térképet, komolyan biztonságaban érzem magam, semmi pénzért nem válnék meg ettöl a biztonságtol amit a Bazzaz nyujt. Délelött az utolso menetben már ugy mentem fel egy széttépett Brigivel hogy tudtam hogy már finomabban kell kigyorsitanom, az egyik emelkedös kigyorsitásnál lapon meg is csuszott de a Bazzaz megfogta, jo érzés hogy tudni hogy kopottabb guminál csak egy vagy két fokozattal feljebb állitom a kipörgésgátlot és tovább téphetem a gázt.
De persze annak mégjobban tudnék örülni hogyha a stilusomhoz is lehetne igazitani, akkor tálán még ennél is bátrabb lennék.
Habár akkor szarrá verném Tompit meg Balog Csabit is és abba ök belahalnának ha egy nyugdijas **** szarrá alázná öket.
És akkor kivel mennék jövö télen pályázni :lol:
Lehet a stilusodhoz igazitani, csak ahoz egy komolyabb teszteles kell, folyamatos visszajelzessel. es ugy kell beallitani, hogy jo legyen.
Nincsen olyan terkep ami egy "csoda" terkep. Mindenkinek mas a stilusa, kulonbozo merteku csuszast toleral, stb. VAn aki szereti ha csiszik, van aki olyat akar, hogy ha lapon húz egy 100%-ot akkor se csusszon meg egy picit sem. Ez teljesen ember fuggo. Mindenkinek magara kell teljesen testre szabni. Nalad ez meg nehezebb, mert mint tudjuk nem sok valtozast eszlelsz meg akkor sem ha veletlenul az hatso gumit tennek elore meg az elsot hatra.
:smt033 :smt006
Senki sem irta, hogy egy "csoda" térképet kapott...
De látom tökre vágod a dolgokat.... akkor csak ezt nem értem, miért nem segítettél neki eddig?!
:smt017
AGO Motors Kft.
Approved Dynojet Tuning Center
Approved Bazzaz Tuning Center

1097 Budapest, Illatos út 9.
(+36 20) 5-AGO-AGO
info@agomotors.hu
http://www.agomotors.hu
User avatar
almano
alias Szundi
Posts: 4334
Joined: 2008.12.29. 00:11
Motorom: 2008 GSX-R 750, Aprilia RS250
Itt motorozok: Pálya
Köridő(k): hring=2.26|pring 5.0|mugello 5.7|brno 357
Location: Bácsalmás, lennt délen...
Contact:

Re: Bazzaz 4 az egyben tuningdoboz

Post by almano »

FélSvéd wrote:Ago! Köszi a TC térképet, komolyan biztonságaban érzem magam, semmi pénzért nem válnék meg ettöl a biztonságtol amit a Bazzaz nyujt. Délelött az utolso menetben már ugy mentem fel egy széttépett Brigivel hogy tudtam hogy már finomabban kell kigyorsitanom, az egyik emelkedös kigyorsitásnál lapon meg is csuszott de a Bazzaz megfogta, jo érzés hogy tudni hogy kopottabb guminál csak egy vagy két fokozattal feljebb állitom a kipörgésgátlot és tovább téphetem a gázt.
De persze annak mégjobban tudnék örülni hogyha a stilusomhoz is lehetne igazitani, akkor tálán még ennél is bátrabb lennék.
Habár akkor szarrá verném Tompit meg Balog Csabit is és abba ök belahalnának ha egy nyugdijas **** szarrá alázná öket.
És akkor kivel mennék jövö télen pályázni :lol:
Lehet a stilusodhoz igazitani, csak ahoz egy komolyabb teszteles kell, folyamatos visszajelzessel. es ugy kell beallitani, hogy jo legyen.
Nincsen olyan terkep ami egy "csoda" terkep. Mindenkinek mas a stilusa, kulonbozo merteku csuszast toleral, stb. VAn aki szereti ha csiszik, van aki olyat akar, hogy ha lapon húz egy 100%-ot akkor se csusszon meg egy picit sem. Ez teljesen ember fuggo. Mindenkinek magara kell teljesen testre szabni. Nalad ez meg nehezebb, mert mint tudjuk nem sok valtozast eszlelsz meg akkor sem ha veletlenul az hatso gumit tennek elore meg az elsot hatra.
:smt033 :smt006
Image
Profi motorkerékpár szerviz és alkatrészek a legolcsóbban
Pályamotor felkészites, tuningolás, futóműbeállitás
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: Bazzaz 4 az egyben tuningdoboz

Post by FélSvéd »

Ago! Köszi a TC térképet, komolyan biztonságaban érzem magam, semmi pénzért nem válnék meg ettöl a biztonságtol amit a Bazzaz nyujt. Délelött az utolso menetben már ugy mentem fel egy széttépett Brigivel hogy tudtam hogy már finomabban kell kigyorsitanom, az egyik emelkedös kigyorsitásnál lapon meg is csuszott de a Bazzaz megfogta, jo érzés hogy tudni hogy kopottabb guminál csak egy vagy két fokozattal feljebb állitom a kipörgésgátlot és tovább téphetem a gázt.
De persze annak mégjobban tudnék örülni hogyha a stilusomhoz is lehetne igazitani, akkor tálán még ennél is bátrabb lennék.
Habár akkor szarrá verném Tompit meg Balog Csabit is és abba ök belahalnának ha egy nyugdijas **** szarrá alázná öket.
És akkor kivel mennék jövö télen pályázni :lol:
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
ago motors
Posts: 76
Joined: 2009.12.29. 18:35

Re: Bazzaz 4 az egyben tuningdoboz

Post by ago motors »

FélSvéd wrote:
RB26DET wrote:
FélSvéd wrote:Ago! Köszi a pü-t. A TC térkép javaslatoddal éjjel átirtam az egyik térképet és holnap már tesztelem Portimaoban
Minek,úgy se érzel semmit :idea: :twisted: :wink:
Ebben teljesen igazad lett
ezek a fasszopok ráültek a motoromra és szarrá fikázták! még hog ezzel nem lehet motorozni! Ki ment 2:01.4-et ma? a Golyo vagy Ádám? Egy tökös magyar legény bármit megül
Egyébként az uj Ago féle TC térképpel nyomultam. igaz elfelejtettem kivenni a Yoshibol a furulyát Misano után, de majd reggel
Egyetlen egyszer rendesen odébb ment a segge, de megtapadt és ilyenkor van igazad Jani, fogalmam sincs hogy miért tapadt meg. Bazzaz vagy mert nem huztam tovább? a csuszás max 20 cm volt, persze engem megijesztett, de lehet hogy ennyit enged agy TC, és ha igy van akkor végülis igaza van hiszen nem kellett pofára esnem
Jó lenne ilyenkor a datalogger.. akkor látnám mi történt!
AGO Motors Kft.
Approved Dynojet Tuning Center
Approved Bazzaz Tuning Center

1097 Budapest, Illatos út 9.
(+36 20) 5-AGO-AGO
info@agomotors.hu
http://www.agomotors.hu
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Bazzaz 4 az egyben tuningdoboz

Post by viking »

Miért, a 0,8-as guminyomást érezte? :lol:
Nekem ezek hihetetlen dolgok.
Én fele olyan gyors vagyok mint a Tata, de amikor az elejében az 1,7 volt, lejöttem, mert furcsa volt.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: Bazzaz 4 az egyben tuningdoboz

Post by RB26DET »

FélSvéd wrote:
RB26DET wrote:
FélSvéd wrote:Ago! Köszi a pü-t. A TC térkép javaslatoddal éjjel átirtam az egyik térképet és holnap már tesztelem Portimaoban
Minek,úgy se érzel semmit :idea: :twisted: :wink:
Ebben teljesen igazad lett
ezek a fasszopok ráültek a motoromra és szarrá fikázták! még hog ezzel nem lehet motorozni! Ki ment 2:01.4-et ma? a Golyo vagy Ádám? Egy tökös magyar legény bármit megül
Egyébként az uj Ago féle TC térképpel nyomultam. igaz elfelejtettem kivenni a Yoshibol a furulyát Misano után, de majd reggel
Egyetlen egyszer rendesen odébb ment a segge, de megtapadt és ilyenkor van igazad Jani, fogalmam sincs hogy miért tapadt meg. Bazzaz vagy mert nem huztam tovább? a csuszás max 20 cm volt, persze engem megijesztett, de lehet hogy ennyit enged agy TC, és ha igy van akkor végülis igaza van hiszen nem kellett pofára esnem
Na ja,pont ezért én a helyedben nem variálnék az eleje ültetésével.
Mondjuk azt nem értem,hogy Te magad nem érzed ha nem fordul a motor?
Image
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: Bazzaz 4 az egyben tuningdoboz

Post by FélSvéd »

RB26DET wrote:
FélSvéd wrote:Ago! Köszi a pü-t. A TC térkép javaslatoddal éjjel átirtam az egyik térképet és holnap már tesztelem Portimaoban
Minek,úgy se érzel semmit :idea: :twisted: :wink:
Ebben teljesen igazad lett
ezek a fasszopok ráültek a motoromra és szarrá fikázták! még hog ezzel nem lehet motorozni! Ki ment 2:01.4-et ma? a Golyo vagy Ádám? Egy tökös magyar legény bármit megül
Egyébként az uj Ago féle TC térképpel nyomultam. igaz elfelejtettem kivenni a Yoshibol a furulyát Misano után, de majd reggel
Egyetlen egyszer rendesen odébb ment a segge, de megtapadt és ilyenkor van igazad Jani, fogalmam sincs hogy miért tapadt meg. Bazzaz vagy mert nem huztam tovább? a csuszás max 20 cm volt, persze engem megijesztett, de lehet hogy ennyit enged agy TC, és ha igy van akkor végülis igaza van hiszen nem kellett pofára esnem
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: Bazzaz 4 az egyben tuningdoboz

Post by RB26DET »

FélSvéd wrote:Ago! Köszi a pü-t. A TC térkép javaslatoddal éjjel átirtam az egyik térképet és holnap már tesztelem Portimaoban
Minek,úgy se érzel semmit :idea: :twisted: :wink:
Image
Post Reply

Return to “Power Commander és egyéb tuning - Ago Motors”