2010.10.03. Motegi, Japan (GP)

Moderators: ddt500, viking

Post Reply
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: 2010.10.03. Motegi, Japan (GP)

Post by zsir »

ezt nezzetek meg, a ket ürlény kavicsokon fordul, talán szupermotoznak ?

Image
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: 2010.10.03. Motegi, Japan (GP)

Post by tom war »

Alomos, Domi szerint: rend a lelke mindennek. Mint a kepen! :smt003 :smt003 :smt003
Kill faster and be alive.
User avatar
almano
alias Szundi
Posts: 4334
Joined: 2008.12.29. 00:11
Motorom: 2008 GSX-R 750, Aprilia RS250
Itt motorozok: Pálya
Köridő(k): hring=2.26|pring 5.0|mugello 5.7|brno 357
Location: Bácsalmás, lennt délen...
Contact:

Re: 2010.10.03. Motegi, Japan (GP)

Post by almano »

Image
Image
Profi motorkerékpár szerviz és alkatrészek a legolcsóbban
Pályamotor felkészites, tuningolás, futóműbeállitás
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: 2010.10.03. Motegi, Japan (GP)

Post by ddt500 »

: offtop2 : Beszélgető.
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: 2010.10.03. Motegi, Japan (GP)

Post by zsir »

aquabase wrote:
FélSvéd wrote:
viking wrote:Mi is sokáig azt hittük.
Attól még a közösség tagjának hiszem magam, igaz egyesek szerint valószínű haszontalan tag...

mijafaszom folyik itt??? :shock:
miről maradtam le?

nekem most tűnt fel, hogy a druszámnak is bekékült a nick neve. :shock:

valaki megmagyarázná?
hat mar rugdostak es toltotak ki embereket is, szurke importos gumi kereskedes miatt, nem reg hallotam rola, es erdekes keppen a vegen meg megnyertek a pirelli elso dijjat egyenesen Atom kezebol kaptak egy par pirelli gumit es a elismerest is.
Erdekes is volt. Most a marka kupak dij kiosztojan. termeszetesen en nem allitom szurke importosak csak azt hallotam.
Ok pedig azt allitjak adnak szamlat es hivatalos doksit a gumikrol.

Aqua, zajlik az elet, cirkusz balhe, ez kell ide. te veld mi van wazz johetnel mar motorozni te is bendzso. !
Last edited by zsir on 2010.10.05. 18:06, edited 1 time in total.
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
aquabase
Posts: 1264
Joined: 2008.01.24. 19:50
Location: Kiskőrös GSX-R 1000

Re: 2010.10.03. Motegi, Japan (GP)

Post by aquabase »

FélSvéd wrote:
viking wrote:Mi is sokáig azt hittük.
Attól még a közösség tagjának hiszem magam, igaz egyesek szerint valószínű haszontalan tag...

mijafaszom folyik itt??? :shock:
miről maradtam le?

nekem most tűnt fel, hogy a druszámnak is bekékült a nick neve. :shock:

valaki megmagyarázná?
Azon a napon válik az ember igazán felnőtté, amelyiken először nevet magán tiszta szívből.
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: 2010.10.03. Motegi, Japan (GP)

Post by zsir »

FélSvéd wrote:
viking wrote:Mi is sokáig azt hittük.
Attól még a közösség tagjának hiszem magam, igaz a forumtulajdonosok szerint valószínű haszontalan tagja...
Sved egy forumot a tomeg, a kellemetlen csög mint én, a kivetelezettek, és kereskedő-szervező tesiz azzá ami.
Egy közöség , ha nincs az elöbbi akkor nincs forum, ha nincs csög akkor nincs cirkusz akkor unalmas, ha nincs kereskedés akkor nincs ami fentartsa. Ez a lényeg, most kaptal egy kis pofont te le reagalod és cirkusz megy tovabb. de ettöl forum a forum.

mindennek van egy ciklusa az eletnek is, joval rosszal es kivetelekkel. de attol élet az élet.
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010.10.03. Motegi, Japan (GP)

Post by FélSvéd »

Rossi ügyhöz:
Rossi sérülése alatt jelentős mértékben csökkent a tv nézők és a jegyvásárlók száma
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010.10.03. Motegi, Japan (GP)

Post by FélSvéd »

viking wrote:Mi is sokáig azt hittük.
Attól még a közösség tagjának hiszem magam, igaz egyesek szerint valószínű haszontalan tag...
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: 2010.10.03. Motegi, Japan (GP)

Post by zsir »

a helyzett a kovetkezo:
igen is igaza van mindenkinek sok jo megalapitas van:
1.- Viking: amikor azt mondja "rossi elveti a sulykot" igen is tulzasba viszi es vitte rossi
2.- Akkor is amikor miller azt mondja megsem durva rossi, azert mert ez hianyzik a versenyekbol. Nem tudom neztetek e a regi kenny rob vagy waini raini, vagy a ben spies ama versenyeit.
3.- amikor azt mondjak kis csira a lorenzo, ez is igaz

en azt mondom, Rossi igen is tulzot es tulozon is ez a dolga, termeszetesen egy senki hazi mint Simonceli vagy ép Talma amikor kezzel lökdoste ki az embereket, nem teheti meg mert kik is ök, senki hazik de Rossi a motogp egyetlen ertelmet ado embere, egyenesen megkoveteli a nezoseg, a cirkusz es a vilag tomege hogy legyen hiszti, cirkus es balhé. Ugyan igy amikor Max biaggi majdnem megverte crutchlo-t ö is megtehette mert öreg roka. Ezen tul Lorenzo egy senki egy kezdő akinek meg sokat kel teljesiteni hogy Rossi szintjen legyen (nem motorozas szintjen, hanem a circusz szintjen, a jelneseg teren), igaz nagyon komoly fejlodesnek ment keresztul lassan majdnem olyan musokorkat keszit a verseny utan mint rossi tette.
Erdemes eszre venni hogy a motogp azert tart ott ahol tart mert CarmeloE, RossiV olyan musort csinaltak es csinalnak amit meg megeri megnezni. Hogy Rossi szavanak van sulya mert jelenleg aki motogp-t nez a nagy tomeg rossit nezi es azt varjak Rossi gyozon, ha nem gyoz akkor varjak ki gyoz a cirkuszban.
Ki az a ember a vilagon aki ha szol beultetik egy 200 millo forintos csucs raly autoba, vagy epp egy csilardokat ero ép vilagbajnok forma egy autoba, vagy ep egy motogp motorra, ilyet e vilagon egy gladiator tehetett meg VR 46 a felejthetetteln vale rossi. Lenyegeben mar mindent ami gyors es draga vezetett es nyert is vele. Most pedig tervezi ra üll a ducatira, en azt mondom jovo evben meg is nyeri a bajnoksagot es utana F1. Nem is beszelve az uj moto2 csapata irdatlan lovekat fog szakitani.

szoval mindenkinek igazavan amikor aszongya rossi tuloz vagy tulzott, de ez a dolga, tulozni, nyerni es cirkuszt csinalni ezrt fizet a nép. és nyüszognek az ujsagirok, a motorsport vezetosegnek az a dolga pedig hogy elnezzen es ne figyeljen ilyenkor es a kis csirak pedig nyüszogjenek ez is kell a cirkuszhoz. De ne ma kis csira a lenyeg hanem a fö hös cirkusz kiraly VR46 !!![/b]
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: 2010.10.03. Motegi, Japan (GP)

Post by viking »

Mi is sokáig azt hittük.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010.10.03. Motegi, Japan (GP)

Post by FélSvéd »

viking wrote:Hozzátok?
Azt nem tudom.
a videotárba fel szokott kerülni a verseny és én voltam olyan bátor és a közösség tagjának hittem magam, ezért fogalmaztam igy
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: 2010.10.03. Motegi, Japan (GP)

Post by ddt500 »

Én egy pillanatig nem kérdőjeleztem meg a dolgot. Webber sem fékezett. :D
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
Miller
Traktorszelidítő tangóharmonikás
Posts: 4026
Joined: 2007.03.29. 09:24
Motorom: Suzuki AN 400 K1

Re: 2010.10.03. Motegi, Japan (GP)

Post by Miller »

Ha ez nekem szólt, akkor ajánlom figyelmedbe:
1:03 tól 1:10 ig.
Itt szerintem azért értek össze, mert Lorenzo egykeréken gyorsított ki, és megbillent. Ez egy teljesen szabályos visszaelőzés volt véleményem szerint.

1:22 nél pedig Rossinak a belső ívren haladva kellett volna fékeznie hogy Jorge kívülről eldorduljon előtte?


És azért ezzel meg végképp ne hasonlítsuk már össze, azért ez nem ugyanaz a kategória. Sem a cselekmény, sem a végkimenetel.
http://videa.hu/videok/jarmuvek/webber- ... SIbveMidJE
Post Reply

Return to “A versenyek 2010”