2010. 09. 05. Nürburgring, Németország (WSBK)

Moderators: ddt500, viking

Post Reply
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: 2010. 09. 05. Nürburgring, Németország (WSBK)

Post by tom war »

ddt500 wrote: Vazze Tomi hogy a faszba lehetsz ilyen irigy! :smt011
Irigy? En? Annyira nem vagyok ostoba, hogy egy balfaszt irigyeljek! :smt005
Ot valoszinuleg azer nem zavarja a szitu, mert fel se fogja... :lol: :lol: :lol:
Kill faster and be alive.
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: 2010. 09. 05. Nürburgring, Németország (WSBK)

Post by ddt500 »

tom war wrote:
badzoli wrote:
viking wrote:Ha egy másodperccel gyorsabb lett volna körönként, akkor is utolsó...arról meg egy büdös szót nem szól, hogy ő volt az egyetlen, akit leköröztek.
Utolsónak is kell lennie valakinek. Ha nem ő, akkor valaki más, de mindig van egy utolsó. Nem akarom védeni, mert nyilván neki is nehéz ezt lelkileg feldolgozni, hogy hétről-hétre tökutolsó...
Zoli, nana, hogy nehez...ezert is kell apunak "ajandekokkal" meglepnie kicsiny fiat.. M6&Tsa. :smt003 :smt003 :smt003
Vazze Tomi hogy a faszba lehetsz ilyen irigy! :smt011
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: 2010. 09. 05. Nürburgring, Németország (WSBK)

Post by tom war »

badzoli wrote:
viking wrote:Ha egy másodperccel gyorsabb lett volna körönként, akkor is utolsó...arról meg egy büdös szót nem szól, hogy ő volt az egyetlen, akit leköröztek.
Utolsónak is kell lennie valakinek. Ha nem ő, akkor valaki más, de mindig van egy utolsó. Nem akarom védeni, mert nyilván neki is nehéz ezt lelkileg feldolgozni, hogy hétről-hétre tökutolsó...
Zoli, nana, hogy nehez...ezert is kell apunak "ajandekokkal" meglepnie kicsiny fiat.. M6&Tsa. :smt003 :smt003 :smt003
Kill faster and be alive.
User avatar
badzoli
Posts: 1952
Joined: 2009.04.06. 14:35
Motorom: Honda CBR600RR '07
Itt motorozok: Hring és mindefelé
Location: RoseHill
Contact:

Re: 2010. 09. 05. Nürburgring, Németország (WSBK)

Post by badzoli »

viking wrote:Ha egy másodperccel gyorsabb lett volna körönként, akkor is utolsó...arról meg egy büdös szót nem szól, hogy ő volt az egyetlen, akit leköröztek.
Utolsónak is kell lennie valakinek. Ha nem ő, akkor valaki más, de mindig van egy utolsó. Nem akarom védeni, mert nyilván neki is nehéz ezt lelkileg feldolgozni, hogy hétről-hétre tökutolsó...
"Kit ölt meg? Senkit, még csak reggel van!" dr.House

Minden jó valamire. Ha más nem, elrettentésre.
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: 2010. 09. 05. Nürburgring, Németország (WSBK)

Post by viking »

Ha egy másodperccel gyorsabb lett volna körönként, akkor is utolsó...arról meg egy büdös szót nem szól, hogy ő volt az egyetlen, akit leköröztek.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: 2010. 09. 05. Nürburgring, Németország (WSBK)

Post by ddt500 »

A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: 2010. 09. 05. Nürburgring, Németország (WSBK)

Post by ddt500 »

Én meg a 3-ik ZX kupán dobogóra álltam. Azóta le sem tudnak robbantani róla. : pill : :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: 2010. 09. 05. Nürburgring, Németország (WSBK)

Post by viking »

Azt kellene megértened Feri, hogy nem hozzánk kell hasonlítani.
Ez a srác egész életében nem csinált semmi mást, csak motorozott.
Megkapott minden támogatást, kijutott olyan versenysorozatokba, ahová más sohasem fog.
Ehhez képest a produktum nagyon gyenge, sőt: ciki.

Bayliss például 20 elmúlt, amikor culibuli ausztrál versenyeken elkezdett menni.
De rögtön nyert.
Doohan amikor 19 évesen lehetőséget kapott a GP-ben, rögtön dobogóra állt. Nem gyári motorral.

Ez a hasonlítgatás velünk olyan, mintha azt mondanám, hogy a világbajnokságon tökutolsó erőemelővel nyomj fekve versenyt vagy guggolj.
Nyilván agyonverne, de a "kollégái" között nulla.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: 2010. 09. 05. Nürburgring, Németország (WSBK)

Post by nylontacsko »

Imre = Baumgartner Zsolti

...nekem azonnal ez ugrott be.
Háttér van.
Tudás már kevésbé.
Az is kétségtelen, hogy az Imre jobban motorozik mint én.
A Zsolti jobban vezet autót mint én.
Ezeket megelőlegezem tény megállapításának.

Aztán...
Csak a jóérzésű ember teszi meg azt, hogy bevallja magának és egy egész Országnak (akit képvisel), hogy - Bizony ez nekem nem megy! Ezért ezt nem is erőltetem.

Mert ebben az esetben nem a saját szórakoztatásáról szól a dolog. Hanem a Nemzeti színekben képvisel bennünket. Hát engem inkább ne... Ha kérhetem.

Zsoltinak már sikerült kapcsolnia.
Reméljük, Imre is rövidesen jobb belátásra tér.

u.i:
Feltétlenül fontosnak tartom azt elmondani, hogy az akarás meg van az Imrében (is).
Csak a tehetség oldalon vannak hiányosságok... főleg egy ilyen versenysorozatban.
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
peresab
Posts: 55
Joined: 2009.09.19. 21:38
Motorom: Honda CBR 600RR

Re: 2010. 09. 05. Nürburgring, Németország (WSBK)

Post by peresab »

zsir wrote:figy ha akarod osszehozom es en fizetem az osszehasonlito teszted veled es imrevel, azonos motorral azon a palyan ahol te akarod. ozt meglatjuk. ha nyersz kapsz 100e Ft ok ?
ha vesztesz akkor adsz 200e Ft te nekem. jah persz es reszletekben egy ev alat havi 20 ezer jo lesz.
jatszuk le. ok ? es meglatjuk kinek van mennyi tehetsege.
Bocs, hogy beleszólok, de szerintem nem azokkal kell összehasonlítani akiknek a pályázás a hobbija és annyi pénzt motoroznak el egy szezonban, mint ő egy nap alatt, hanem versenyzőkkel! Mert az Imre ugye versenyző, ez a szakmája ezért fizetik, a hobbi pályázó meg azért csinálja, mert imád motorozni és abból a pénzből motorozik amiért megdolgozott!

Szerintem az eddigi pályafutása során bőven volt alkalom összehasonlításra, de azért a Chrobák Jani ellen megnéznék egy ilyen összehasonlító tesztet!
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: 2010. 09. 05. Nürburgring, Németország (WSBK)

Post by zsir »

figy ha akarod osszehozom es en fizetem az osszehasonlito teszted veled es imrevel, azonos motorral azon a palyan ahol te akarod. ozt meglatjuk. ha nyersz kapsz 100e Ft ok ?
ha vesztesz akkor adsz 200e Ft te nekem. jah persz es reszletekben egy ev alat havi 20 ezer jo lesz.
jatszuk le. ok ? es meglatjuk kinek van mennyi tehetsege.
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: 2010. 09. 05. Nürburgring, Németország (WSBK)

Post by ddt500 »

zsir wrote:en csak azt kifogasoltam itt nyüszögtök Imréröl olyat amit nem örülnétek rolatok mondana más.
ez a fajta fikazas szerintem itt felesleges föképp egy közszereplorol.
kivancsi lennék a helyzetre amikor tallakznatok vele mit mondanatok neki...........

a svedet nem irigylem, anyagilag csak megjegyzem siman tudnam azt a szintet amit ö "ha akarnam elkölteni"
inkabb csaladomra koltom a lovet. szoval rosz helyen akarsz ...

egy biztos valami oka van annak hogy szegeny fiut bantjatok az oknak valamilyen jelzoje van....
es erre hivom fel a fiyelmeteket mert arulkodik rolatok.... es ez nincs jo fenyel rolatok....

mint ket kisfiu aki a masik legojat fikazza miert is jobb az ove mint a masik... he he he
Van egy seggfej itt a fórumon aki állandóan avval jön, hogy ez egy nyílt fórum és mindenki azt ír amit akar. Ennek fényében nehogy már ne fikázhassak azt akit akarok. :lol:

"es ez nincs jo fenyel rolatok"
Most lélekben összetörtem. :lol:

"kivancsi lennék a helyzetre amikor tallakznatok vele mit mondanatok neki."
Találkoztam már vele és inkább otthagytam a faszba mert nem voltam kíváncsi az "őőő-re".
Ja és te állandóan szidod a bankárokat, bankokat, hitelezőket. Nem tudom mit mondanál a Tacsi/Viking szemébe. :smt027

"egy biztos valami oka van annak hogy szegeny fiut bantjatok az oknak valamilyen jelzoje van.."
Igen. Úgy hívják utálat. :wink: Utálom, hogy állandóan vetít és a motorra fog mindent hosszú évek óta. :smt011 Holott egyszerűen csak tehetségtelen. Nyilván nem annyira mint én de már az OB-n sem állná meg a helyét. :wink:
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
almano
alias Szundi
Posts: 4334
Joined: 2008.12.29. 00:11
Motorom: 2008 GSX-R 750, Aprilia RS250
Itt motorozok: Pálya
Köridő(k): hring=2.26|pring 5.0|mugello 5.7|brno 357
Location: Bácsalmás, lennt délen...
Contact:

Re: 2010. 09. 05. Nürburgring, Németország (WSBK)

Post by almano »

:smt023
zsir wrote:en csak azt kifogasoltam itt nyüszögtök Imréröl olyat amit nem örülnétek rolatok mondana más.
ez a fajta fikazas szerintem itt felesleges föképp egy közszereplorol.
kivancsi lennék a helyzetre amikor tallakznatok vele mit mondanatok neki...........

a svedet nem irigylem, anyagilag csak megjegyzem siman tudnam azt a szintet amit ö "ha akarnam elkölteni"
inkabb csaladomra koltom a lovet. szoval rosz helyen akarsz ...

egy biztos valami oka van annak hogy szegeny fiut bantjatok az oknak valamilyen jelzoje van....
es erre hivom fel a fiyelmeteket mert arulkodik rolatok.... es ez nincs jo fenyel rolatok....

mint ket kisfiu aki a masik legojat fikazza miert is jobb az ove mint a masik... he he he
Image
Profi motorkerékpár szerviz és alkatrészek a legolcsóbban
Pályamotor felkészites, tuningolás, futóműbeállitás
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: 2010. 09. 05. Nürburgring, Németország (WSBK)

Post by zsir »

en csak azt kifogasoltam itt nyüszögtök Imréröl olyat amit nem örülnétek rolatok mondana más.
ez a fajta fikazas szerintem itt felesleges föképp egy közszereplorol.
kivancsi lennék a helyzetre amikor tallakznatok vele mit mondanatok neki...........

a svedet nem irigylem, anyagilag csak megjegyzem siman tudnam azt a szintet amit ö "ha akarnam elkölteni"
inkabb csaladomra koltom a lovet. szoval rosz helyen akarsz ...

egy biztos valami oka van annak hogy szegeny fiut bantjatok az oknak valamilyen jelzoje van....
es erre hivom fel a fiyelmeteket mert arulkodik rolatok.... es ez nincs jo fenyel rolatok....

mint ket kisfiu aki a masik legojat fikazza miert is jobb az ove mint a masik... he he he
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
Post Reply

Return to “A versenyek 2010”