2010. 06. 27. Misano, Olaszország (WSBK)

Moderators: ddt500, viking

Post Reply
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: 2010. 06. 27. Misano, Olaszország (WSBK)

Post by viking »

Ez gáz.
És akkor ráadásul a Digi Sporton "szakért"...mond néha akkora baromságokat, de legtöbbször csak semmitmondó kliséket.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
balagee
A Mentor
Posts: 3359
Joined: 2007.02.21. 11:05
Köridő(k): hring: 1:59:36
Contact:

Re: 2010. 06. 27. Misano, Olaszország (WSBK)

Post by balagee »

Lathato imi hogy elvezetbol motorozik, nem azert hogy eredmenyeket mutasson fel. Nincs is ezzel baj.
De ezek alapjan mehetne az Alpok adriaban is.

Ott se biztos hogy nem egne be, viszont legalabb nem evi 400 milliot motorozna el hanem csak 30at.
Babetta forever!

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero.
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: 2010. 06. 27. Misano, Olaszország (WSBK)

Post by tom war »

snake wrote:
FélSvéd wrote:Ez tulajdonképpen részben exhibionizmus, csak ezt a szót sokan utálják saját magukra használni, én meg simán vállalom.
Micsoda???
Ha az amire én gondolok, akkor csak leírni nem tudod... :lol: :lol: :lol:
ExhibiCIONIZMUS. Azert nem irta igy, hogy ne adjon municiot Ferinek, Tacsinak meg ne kelljen moderalni... :smt003 :smt003 :smt003

Ami azt illeti, nincs bajom azzal, hol bassza el Imje apuci penzet (az akarhogyan szerzettet...), de szegyent hoz a hazamra, a magyar motorsportra, ahol azert nagy nevek nagy dolgokat tettek le az asztalra.
Es ugy gondolom, hogy ne magunkat (ertsd. amator hobbiracereket) hasonlitsuk Imrehez, hanem a nemzetkozi mezonyhoz kellene ot...es amit viszont rettenetesen unok, az a nyavalygas. Na, azzal mar teli a tokom! (nem is probalkoznek ilyen allapotban gyerekkel, mert siros lenne, az tuti! :smt005 )
Kill faster and be alive.
User avatar
SP_KisDezz
Posts: 66
Joined: 2009.12.18. 10:09
Motorom: GSXR-600 K6
Location: Budapest

Re: 2010. 06. 27. Misano, Olaszország (WSBK)

Post by SP_KisDezz »

Hát **** nem tudom, de szerintem amit leírtál az csak egy bizonyos szintig lehet igaz. Amikor már profi szintre ér el a versenyző, akkor már meg kell felelnie a sponzori elvárásoknak és a szerződéseiben foglaltaknak (persze ha Apuka pénzel, lehet, hogy az az elvárás, hogy ne törd össze magad Fiacskám :grin: ). Ez pl pont a motorsportban látszik igazán amikor az egészségükkel nem törődve sokszor törött végtagokkal stb nyugtatóval és fájdalom csillapítóval teletömve versenyeznek. Szerintem ez már túl van az exibio exobebi szóval azon :wink:
Ezt ki válalná be? Én pl nem. Köszönöm, de nekem elég a saját költségen a saját szórakoztatásomra motorozgatni és ha az néha jól megy, akkor annak örülök. Ezzel is teljesebb az életem.
Amúgy minden tiszteletem ezeké a srácoké azért amit művelnek. Komoly húsdaráló.

Lassan viszont kezd off lenni a téma úgyhogy részemről vége
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: 2010. 06. 27. Misano, Olaszország (WSBK)

Post by RB26DET »

viking wrote:
Jani:
Kovács Niki A Kuja Racing Honda CBR600RR-jével ment.
Köszi
Image
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: 2010. 06. 27. Misano, Olaszország (WSBK)

Post by RB26DET »

Ebben az esetben Én mondanám a faternak,hogy egy kalap szar vagyok és ne költsd rám a pénzt.Mert soha nem leszek még a közepébe se...ennyi.
Aztán ki tudja mi van a háttérbe....lehet nem számít hol végez csak menni kell hogy legyen mit elírni mosogatni stb stb..
Image
User avatar
SP_KisDezz
Posts: 66
Joined: 2009.12.18. 10:09
Motorom: GSXR-600 K6
Location: Budapest

Re: 2010. 06. 27. Misano, Olaszország (WSBK)

Post by SP_KisDezz »

Szerintem meg ez is ugyan olyan sport, mint a többi. Mérhető teljesítménnyle stb. Csak más sportokban nem a pénzük szerint, hanem a teljesítményük szerint kapnak lehetőséget a versenyzők a nemzetközi megmérettetésre.
Persze lehet kérődző patás módjára bologatni ennek az ellenkezőjére, de ne legyen már kötelező plz
:wink:
User avatar
snake
Posts: 441
Joined: 2008.02.19. 14:21
Location: Szt.Endre

Re: 2010. 06. 27. Misano, Olaszország (WSBK)

Post by snake »

FélSvéd wrote:Ez tulajdonképpen részben exhibionizmus, csak ezt a szót sokan utálják saját magukra használni, én meg simán vállalom.
Micsoda???
Ha az amire én gondolok, akkor csak leírni nem tudod... :lol: :lol: :lol:
Nem a motorozás a luxus, hanem a család!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010. 06. 27. Misano, Olaszország (WSBK)

Post by FélSvéd »

mi is imádunk pályázni
ha mi találunk bármire is szponzort, örülünk mint az állat
ha minket még valaki meg is hiv egy pályanapra mégjobban örülünk
Ha Atomot szeretné futtatni egy csapat osztrák vagy svájci vagy akármi bajnokságban, költségeit fedeznék, el sem tudom képzelni hogy nem lenne boldog
Szóval valoszinü Imi is imádja a sportot mint mi, miért tiltakozna a lehetöség ellen

Tudom hogy sokan képesek azt irni magukról hogy ök kizárolag a saját maguk örömére pályáznak
(ugye öket nem érdekli a köridö)

Ennek ellenére nekem továbbra is az a véleményem hogy a pályázókban nemcsak adrenalin éhség tultengés van. Szerintem a pályázó nem csak a sebességet akarja. Meg akarja méretni magát, kostolni akarja a motorja tudását, jobb e az övé esetleg, jobb-e a tudása a haverjánál.
És már el is érkeztünk ahoz a következtetéshez hogy mit érez az akit mindenki más megelöz, állandóan elsüvitenek mellette. Erre kell szöni azt az elméletet hogy ö ezt élvezi? Hogy egyetlenegy embert soha nem elöz meg a pályán? mese.....
Na mindegy a pályázok 90%-a rendelkezik egészséges bizonyitási vágyal, többnyire a haverok felé. Ez tulajdonképpen részben exhibionizmus, csak ezt a szót sokan utálják saját magukra használni, én meg simán vállalom.
Biztos vagyok benne a pályázásban benne lakik a szereplési vágy is, pedig szinte mindenki ezt simán letagadná.
Ebböl simán kiszámolható hogy Toth Imi pontosan azt teszi amit szinte minden normális ember tenne. Nem fogja az apját rábeszéli hogy inkább Kispatakinak adjuk át a szabadkártyát és menjen ö egy moto gp menetet.
just my 2 cents
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: 2010. 06. 27. Misano, Olaszország (WSBK)

Post by ddt500 »

Elnok ur wrote:Tegye fel a kezet az aki kihagyna egy ilyen lehetoseget... Tudomasul kell venni. hogy a technikai sportagakban elsosorban a penz diktal. Mindenki megad a lehetosegeihez kepest mindent a gyerekeinek. Csak ugye masok a lehetosegek.
Szerintem a "nem hagyom ki a lehetőséget" és a "10 éve égek be állandóan" nem fedi egymást. :wink: Imje már kihasználta a lehetőséget.
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
Elnok ur
A láthatatlan horgász
Posts: 1297
Joined: 2007.02.21. 13:15
Motorom: Yamaha Fazer 1000
Itt motorozok: Országszerte
Köridő(k): Az meg mi?
Location: Békásmegyer

Re: 2010. 06. 27. Misano, Olaszország (WSBK)

Post by Elnok ur »

Tegye fel a kezet az aki kihagyna egy ilyen lehetoseget... Tudomasul kell venni. hogy a technikai sportagakban elsosorban a penz diktal. Mindenki megad a lehetosegeihez kepest mindent a gyerekeinek. Csak ugye masok a lehetosegek.
User avatar
snake
Posts: 441
Joined: 2008.02.19. 14:21
Location: Szt.Endre

Re: 2010. 06. 27. Misano, Olaszország (WSBK)

Post by snake »

Annyira veszi el a lehetőséget más elöl, mint amennyire bármelyikünk elvette pl. a továbbtanulás lehetőségét egy csóróbb, de tehetségesebb gyerek elöl. Mert biztos van ilyen. Nehogy már az idősebb Tóth felelőssége legyen, hogy felkarolja a magyar motorsportot! Ha a fiára költi el az akárhogyan megszerzett millióit, hát tegye.

asszem már megint a szappanopera kerül előtérbe a motorozás helyett... Legyen minden versenyző egyforma ruhában/sisakban és egyformára dekorált motoron. A számokat meg sorsolják minden alkalommal. Na, akkor majd arra figyel mindenki, ami a pályán történik...
Nem a motorozás a luxus, hanem a család!
User avatar
SP_KisDezz
Posts: 66
Joined: 2009.12.18. 10:09
Motorom: GSXR-600 K6
Location: Budapest

Re: 2010. 06. 27. Misano, Olaszország (WSBK)

Post by SP_KisDezz »

Már hogy mi a baj vele?
A kiválasztási metódus! Balkáni! Szégyenteljes, hogy egy világbajnokságra nem a tehetsége alapján küldünk ki egy versenyzőt, hanem az anyagi lehetőségei szerint.
Félreértés ne essék! Nem a Nikivel vagy az Imivel van gondom, hanem azzal ahogy nálunk ezek a dolgok működnek. Tehetséges versenyzők kallódnak el és tehetségtelenek kerülnek kétes rivaldafénybe. Szánalmas!!!
Ja és ügye a bohockodáshoz ott vannak az amatőr versenyek. Arra nem a világbajnoki futamok valók!
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: 2010. 06. 27. Misano, Olaszország (WSBK)

Post by viking »

Mondjuk mehetne a Németh Balázs vagy a Juhász Dávid is ott.
Ők még motorozni is tudnak.
Szóval ez a más kárára szöveg kicsit sántít.
Fogalmazzunk akkor így: érdemtelenül, más, tehetséges versenyzők elől elvéve a lehetőséget.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: 2010. 06. 27. Misano, Olaszország (WSBK)

Post by ddt500 »

VIK-001 wrote:
snake wrote:
tom war wrote:Tobb, mint szegyenletes, tobb, mint szanalmas. Megalazo.
Nem értelek benneteket. Már miért volna az? Ezerszer megtárgyaltátok, hogy mindig, mindenkinél lesz valaki, aki gyorsabb. Azt is, hogy mindenki a számára adott lehetőségeket használja ki szíve választotta hobbijának kiélésére. Akkor mi a baj avval, hogy a faterja által felkínált lehetőséggel élve ott bohóckodik? Amíg nem valaki másnak a kárára teszi? Én személy szerint leszarom, van elég motoros a képernyőn, meg a pályán, akit érdemes figyelni. Azokkal kell foglalkozni, azt kész.
snakenek igaza van!
Má, hogy vóna? :smt098 Szerintem a hobbi kiélésére nem éppen a világbajnokság a legalkalmasabb. :roll: Ha 10-ed ennyi pénzből menne az AA-n vagy az EB-n a kutya nem foglalkozna vele és ugyan úgy motorozhatna. A "nem valaki más kárára teszi-ben" sem vagyok biztos. Vajon milyen károkat okoztak a GP-ben? Nem véletlenül nem engedték őket indulni. Biztos nem öregbítették a Magyarok hírnevét. :smt011
Egyébként meg ennél sokkal kisebb volumenű dolgokkal is foglalkozunk. :lol:
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
Post Reply

Return to “A versenyek 2010”