BRNO 3 nap 2008 julius 7-9

Locked
User avatar
Melasz
A túraszakosztályos
Posts: 1133
Joined: 2007.02.21. 13:03
Itt motorozok: közút
Location: Eger - BMW R1100S Boxer Cup

Post by Melasz »

Szeretem olvasni a beszámolóidat, nagyon élvezetesek!
A helyes döntés alapja a tapasztalat.
A tapasztalat alapja a helytelen döntés.
(Murphy)

Mindegy melyiket választod, az a rossz !
User avatar
Dave
Posts: 522
Joined: 2008.01.14. 22:37
Location: Sárisáp

Post by Dave »

Fasza a beszámoló ****!
Lassan remélem már mi is veled tartunk egy ilyen pályázásra!(feltörjük a malacperselyt)
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Post by ddt500 »

Ez jó volt. Kár, hogy a Talmáék nem mentek. :roll:
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Post by FélSvéd »

3 napos Brnoi pályaedzés
Image
Az eredetileg 10 fös csapat, csütörtökön kibövült. Legnagyobb meglepetésemre felhívott a Karasnás Doma hogy lenne-e még 2 hely Brnora, mert Talma szeretne velünk tartani az öccsével. Tudtam hogy már teltházas minden csoport, de gondoltam hogy mégiscsak felhivom a német szervezöt, nem hiszem hogy ne csinálna helyet a világbajnoknak. Igaz hogy azzal kezdte a német hogy tényleg teltház van és nem tud 2 embert kitenni, de nem hagytam békén, meggyöztem hogy egy világbajnoknak ne mondjon nemet. 10 perc múlva visszahivott hogy ok, jöhetnek Talmáék.
Vasárnap délután egy óra alatt bepakoltunk Snake Peugeot expertjébe, még az esögumikat is sikerült bepasszirozni, igaz egy pár uj slicket bevállalt a Norbi-Robi duó, akik egy Vitoval jöttek. Kb 17.15 kor indultunk a Budaörsi Agiptól, Dezzék elöl, mi másodiknak és a Vito rögtön lemaradt. Nemsokára telefonált Norbi hogy ne várjunk rájuk mert a Vito elektronikája néha letilt. Egy ujabb óra múlva ismét szól a telefon, Norbi letört hangon adta hirül hogy hátsó durrdefektet kaptak, majd jönnek utánunk.
Fél 9 után értünk a pályára, már elö volt készitve mind a 12 matrica a 12 karszalaggal. Akkor kaptunk sokkot amikor megláttuk a csoportbeosztást. 4 csoport volt, ugymint: Rookie, Expert 1, Expert 2, és a leggyorsabb a PRO. Mit gondoltok hová raktak mindannyiunkat? Annak ellenére hogy kb 4-en is a rookie csoportba akartak kezdeni, mindenki a PRO csoportba került és cserelehetöség nélkül. Ez bizony mellbe vágta a turatempos csapatunkat (Norbi,Robi, Kisdezz és Snake) Megkaptuk a 23-as boxot és bepakoltuk a 4 motort, a hatalmas hodály méretü boxba.
Dezz kocsijába befértünk ezért Snake füstölöjét kinthagytuk a pályán és felderítö útra indultunk az X5-el. Vacsorahelyre vadásztunk, de már sejtettük hogy necces lesz este 10 kor olyan helyet találni ahol örülnek nekünk. Sajnos még Dezz hiper-super GPS-e sem juttatott minket ilyen helyre. Feladtuk, egy benzinkuton vettünk szendvicseket és hideg sört és felkerestük végre a hotelt.
A hotelröl csak annyit kell tudni hog nagyon retro, kb másfél csillagos, ez megérkezésünkkor is bebizonyososdott ugyanis tök sötét volt, ajto zárva (még nem volt este 11 sem). Csengettünk, ráztuk az ajtót mire szerencsénkre elökerült egy néni melegítöben, de semmilyen nyelven nem beszélt. Lehet ugyan hogy tudott csehül de ezt meg nem tudtuk leellenörizni. Akkor tudtuk meg hogy a magyar csapatból még senki nem érkezett meg. A hallba leterültünk, zabáltunk és söröztünk. Félóra mulva beállitott Grapixx (Dávid Gabi), ujabb 10 perc mulva beállitottak a peches Norbi-Robi duo a Vitoval. Akkor már sejtettük hogy Domáék megijedhettek az esös elöjelzésektöl és ök csak hétfön akarnak érkezni.
Elsö reggel.
Image
Hotelben türhetö reggeli, idö borult, de száraz, irány a pálya, fahrerbespechung, Grapixx és Norbiéknak még a boxbacuccolás is reggelre maradt. 9 kor nyitott a pálya a Pro csoportnak, ugyhogy belekostoltunk az uj aszfaltba. Grapixxnak mutattam 2 körön keresztül az iveket, elsö menet 2:29. Ami meglepö volt hogy nem volt sok ember a csoportban és azok sem voltak szupergyorsak. A turaszakosztálynak persze adtunk egy kört.
Image
Második menetben is együtt mentünk ki Grapixxal, be is szurt nekem, a -3 ban de pont ott kezdödik egy irtozatos emelkedö, azt meg nem nagyon birja a 6 kilos ugyhogy visszajöttem neki. Ebben a menetben 2:27.
Harmadik menet indulásakor estek be Domáék hárman (Halász Domokos, Kalo Gabi és Biró Balázs).
Épphogy szemerkélni kezdett az esö amikor kimentünk, de a pálya második felétöl viszont rákezdett rendesen esni, ugyhogy mért kör nélkül jöttünk vissza a boxba. A turaszakosztály persze kint maradt az esöben.
Ebédszünetben mégjobban szakadt az esö és Snake nagy mellénnyel kezdte hirdetni hogy ö bizony felteszi az esögumikat mert ez nem fog felszáradni.
Image
A hivatalos reifendienst elég drágán szereli a gumit (12 euro) Ezért tettem egy felfedezö sétát és be is jött a tervem, találtam egy boxot ahol a srácoknak volt kézi gumiszerelö készülékük és megbeszéltem vele hogy cseréljen már nekünk is, megegyeztünk 5 euroban. Mire kész lett Snake a gumicserével addigra már megint jobban esett, de Snake elszántsága változatlan volt, nem tudtam lebeszélni. Nem sokáig tartott a mulatság, egyetlen kör után be is jött, szakado esöben a látás is korlátozott.
Image
Kicsit késöbb elállt az esö, erre Grapixx is elkezdte a gumicserét. A pályán egyre több motoros körözött, de mindenki esögumival. Mértem egy kört egy elég gyors német srácnak, vizes pályán 2:25, aztán mértem Snakenek is, 3:04.
Grapixx ugyan kivette mindkét kereket, de aztán mégis hagyta magát rábeszélni hog ne cseréljen gumit, menjen a Snake motorjával inkább. De neki is pechje volt, mire kiment, addigra nem csak a playa vizességével kellett küzdenie.
Délután 5 kor még mindig esett, igy feladtuk, Domáék igy egyetlen métert sem mentek ma mert késön jöttek, Talmáék mégsem érkeztek meg, mert a hétvégén a rengeteg sajtotájékoztato és promos rendezvénytöl jobban kifáradt mint a pályázástól.
Ma is Dezz X5-je volt a mi szállitoeszközünk és hála Snakenek nagyon vidáman telnek az utazási percek.
A vacsorára találtunk egy jó kis helyet egy faluban ahol rajtam kivül mindenki örült hogy WiFi van ingyen, Dezznek is meg Grapixxnak is simán müködött a laptopján az internet, az enyém nem akart felkapcsolodni, ez meg is pecsételte az estémet. Amig a többiek vidáman sztoriztak addig én anyáztam magamaban és végül pendrive-on kellett Grapixx gépén elküldeni a beszámolot is. A kaja jo volt és olcso is, nem fogadtak el sem kártyát sem eurot, de volt a faluban bankomat igy Dezz elment pénzt kivenni és aztán neki fizettünk. Neki persze több jattot adtunk mint a pincérnek adtunk volna…. Hotel halljában azért még feltoltunk egy-egy sort és sztoriztunk.
Második nap
Reggel napsütésre ébredtünk, gyors reggeli után irány a pálya, melegitök bekapcsolva és élveztük a napsütést, a boxban kényelemesen férünk el 10 motorral söt még 3 futót is betolunk este.
A délelötti menetekben többen gyorsultak én nem tartoztam közéjük, Robi aki pályakezdönek számit, nagyon élvezi hogy egyre gyorsabb, Norbi aki szintén rookie, ö a KisDezzt kezdi letolni am pályáról, megelözni még nem akarja.
De délután felteszek egy uj gumit, mert ez a gumi már megjárta a Hungarot is meg Pringet is és túl sokat gondolok rá kanyarban.
Grapixx a német gumiscsávóval állittatta a hátso futomüvét és jobb lett neki, be is gyorsult 2:25. KisDezz nem találja régi formáját, mintahogy még Snake sem.
Ebéd a pályán, délután felszívtuk magunkat, Grapixx meg én meglodultunk és mindketten javitottunk is szépen, Grapixx 2:25 én 2:26.
ImageViszont ma már van néhány iszonyat gyors versenyzö fazon akik olyan különbséggel mennek el mellettünk hogy bizony még rám is rámhozzák a frász, hátmég a Robiékra, kisDezzékre. Szerencsére ezt a sebességkülönbséget a szervezök is észrevették és odajöttek hogy néhányunknak csoportot kellene cserélni mert túlságosan lassuak a PRO csoportban. Erre mindenki azonnal ráharapott és Grapixxon és rajtam kivül mindenki lassabb csoportba kérte magát.
Snake a töle megszokott szarkasztikával poénkodik a saját tempojáról, habár a tempó szó az esetében túlzás. Elmondása szerint a kanyardölésszög az oka mindennek, pedig lent a térde minden kanyarban. KisDezz sam anyázik hogy csak 2:43 körüli idöket vánszorog, de Dezzel egyetemben (2:35), már egy év nem ültek motoron.
Már tegnap elhatároztam hogy max délelött megyek a kopott gumimmal, de még bele tudtam a jobboldalába nyomni kicsit a körmömet és nem törött le ezért egész délután fenthagyta. Ezért lepödtem meg igazán hogy a délután utolsó menetében annyira a lovak közé csaptunk Grapixxal hogy mindketten javitottunk ismét.
Grapixx 2:24.40 Norbi
**** 2:24.84
Persze a druszám meg van róla gyözödve hogy azért mentem ilyen jót mert elöttem ment, nem tudom meggyözni róla hogy én szivesebben megyek elöl, mert nehezen tapadok rá valakire. Mindenestre ennéla temponál is a fejemben mászkált hogy a jobbra kigyorsitásoknál már szarrá kopott a gumi, ezt észre is vettem. Viszont délután az utolso menet után hátra feltettem az uj Slicket, tehát holnap meg szeretném elözni Grapixxet, igaz ezt már ö sem hagyta annyiba, ö is feltesz egy uj gumit holnapra.
Este gyros party volt a paddockban korlátlan sörrel, aztán ismét a retro hotel halljában volt dumaparty. Ha már nem jöttek el Talmáék legalább kaptunk egy csomo belsö infot Domátol aki nagyon közeli barátja és pl a Valenciai boxban volt a tavalyi utolsó versenyen mikor Talma világbajnok lett. Mutatott nagyon sok fotot a boxban ünneplésröl.
Harmadik nap
Biro Balázsnak Domáékkal érkezett elsö nap délben amikor a délután elázott, aznap este vissza kellett utaznia Budapestre családi okokból és ma reggel érkezett vissza hogy végre kiprobálhassa a pályát.
Ma a 10 magyarból 5 fö lassabb csoportot kapott. Napsütés, délelött Grapixx javitott, 2:23, énekem ez az uj gumi ellenére sem sikerült.
Image
Dezz indiszponált volt vagy fáradt, Biro Balázsnak rögtön megtetszett a pálya ö rögtön felvette a versenytempót, 2:15. Az ebédszünet ma 2 órás volt mert itt volt a FIM pályaellenörzésen, jövö hétvégén Superbike VB futam itt lesz.
Norbi szintén javult, még a térde is lent volt egyszer, Robinak a tegnapi nap jobban ment, KisDezz sajnos sereghajtó maradt. délután az 5 menetböl csak 2 mentünk mert megint egy rövid esö összevizezte a pályát, Egy darabig még reménykedtünk, aztán a többség pakolni kezdett.
Grapixx kiment a felszáro pályára és élvezkedett ugyan de ö volt az egyetlen.
Az uj aszfalt tényleg nem gumizabálo de mégis tapad.
Ez volt az elsö olyan szervezésem ahol minden magyar talpon maradt és nem is láttunk egyetlenegyszer sem mentöt a pályán tehát vagy nagyon biztonságos ez a pálya vagy nagyon ügyes csapat volt az ittlévö 260 fö (sajnos 4 csoport volt amit mi soknak találtunk)
Az én gixxeremen egyre erösödik egy kerepelés, de csak kettes fokozatban és csak kb 5000 fordulatig. Biro Balázs szerint egy pici darab letörhetett a kettes fogaskerekéböl. Nem tudom hogy meg tudom e csináltatni Rijekáig, de remélem.
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Post by FélSvéd »

Teltház van
Teljesen uj aszfalt van Brnoban ami nem tépi a gumit, söt olyan mint amilyennel Misanoban találkoztunk, reméljük sokkal tovább birják a gumik

BRNO 3 nap 410 Euro lealkudva 390-re 2008 julius 7-9 föszervezö Actionbike
Brno pálya iszonyat széles aszfaltja elintézi hogy nem tudsz idelás ivet rontani mert minden kanyarhoz több ideális ív van. Idénre teljesen ujra aszfaltozták a pályát, valoszinü hasonlo aszfalttal mint Misanot, ugyanis mindenki azt irja hogy olyan lesz a gumi mint a babapopo, tehát megszünt a nagyon hires gumizabálo Brno!!! Dimbes dombos vonalvezetés, irtozatos profi pályaszemélyzet (tüzolto kocsik, takarito automata gépek, sok mentö stb) és az egyik fö erénye a pályának hogy Rajkától csak másfél órányira van.
Miután az alábbi listára felirtad magad, ezen a linken jelentkezz!!




1 snake fizetve
2 **** fizetve
3 Grapixx fizetve
4 Kalo Gábor Fizetve
5 Doma (Halász Domokos) Fizetve
6 Biro Balázs Fizetve
7 Dezzz fizetve
8 Dezzz Ocsi SP fizetve
9 Norbi fizetve
10 Robi fizetve


Az alábbi német szöveget ki lehet másolni egy word doksiba és kinyomtatni, a szervezö kérésére, ha ezt visszük magunkkal vasárnap este 8 kor akkor sok idöt megsporolunk és azonnal a kezünkbe nyomja a boxkulcsot hogy pakolhassunk.
Szóval uraim, igaz hogy nincs messze Brno, de mégis azt csináltuk tavaly is hogy elöz este érkeztünk mivel reggel 8 után ott kéne lennünk, ami egy hajnali 04.30-as indulást jelentene, szerintem a 320 koronás szállásköltség (kb 3200 ft) nem egy olyan összeg ami miatt fáradtan érkezzünk reggel Brnoba és egész nap ezzela fáradtsággal pályázzunk. Jobb az elözö esti érkezés, ott vagyunk idöben szerintem 19.00-19,30 kor kellene a pályán találkoznunk igy 1 órán belül be vagyunk pakolva a boxba és mehetünk zabálni meg sörözni. Természetesen annak sincs semmi akadálya hogy együtt utazzunk, ez kb 16.00 indulást jelentene mondjuk a Budaörsi AGIP kuttól. De ehhez visszajelzéseket várok töletek.
A jelek szerint lesz jonéhány neves nemzetközileg ismert versenyzö is a pályán. Idézet: with some IDM and WM Super Stock class training
Nem bánnám ha Schumacher megelözne hehe
Azt is kérte a szervezö hogy jelezzük hogy ki kér transpondert. Transponder csak azoknak kell akik versenyen is akarnak indulni vagy nincs köridöméröjük.
A pálya területén van benzinkut, lehet euroval is fizetni a kutnál, ha nem is a legolcsobb kút.
A boxok mint már emlitettem hatalmasak, minden boxban fan wc, mosdo és ha jol emléxem akkor zuhanyzó is
Az aszfalt teljesen uj és egyáltalán nem gumizabálo, tehát nem kell tul sok gumit hozni.
Eurot hozzatok mert a gumiszerelés meg boxköltség csak euroban fizethetö. Szerintem a versenyrészvételért is kell jelképes összeget fizetni.
Tartalék alkatrész hozzatok böven, fékbetét, fékkar, kuplungkar, lábtarto, plexi, bukogomba,



Haftungsverzicht

Gemäß den actionbike by Tommy Wagner Geschäftsbedingungen, die vor Ort aushängen und ich ein persönliches Exemplar mit Übersendung der Auftragsbestätigung erhalten habe, bestätige ich durch meine Unterschrift auf nachstehender Liste, daß ich mir die folgende Haftungsverzichtsklausel zusätzlich durchgelesen habe und anerkenne:

Die Teilnahme an der Veranstaltung Brünn T4 7.-9.7.2008 erfolgt auf eigene Gefahr und auf eigenes Risiko. Gegenüber dem Veranstalter oder dessen Beauftragten besteht bei Sach-, Personen-, oder Vermögensschäden kein Regreßanspruch. Der Teilnehmer trägt die alleinige straf- und zivilrechtliche Verantwortung für sein Handeln.
Für den Zustand und die Nutzbarkeit der Rennstrecke und deren Einrichtungen ist alleine der Betreiber und nicht der Veranstalter haftbar.
Für Trainingszeitenausfälle wegen Material- oder Personenschäden sowie bei schlechter Witterung kann der Veranstalter nicht haftbar gemacht werden.

Mir ist bekannt, daß die Teilnahme an Vergleichsfahrten und Rennen absolut freiwillig erfolgt, nicht im Veranstaltungspreis enthalten ist und eine separate Anmeldung erfordert.
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Post by FélSvéd »

Uraim nem szabad tovább tökölni, lássátok be hogy juliusban nincs Hungaroring egyáltalán, sem Rezsönap, sem Mersz, sem senki mert készülnek Forma 1re
Azonnali jelentkezéseket és befizetéseket tudok már csak elfogadni mert csak néhány helye van a szervezönek
Ugyanez vonatkozik a küszöbön álló 2 világhirü olasz pályákra is, Misanora és Mugellora
Feliratkozni és az ürlapot is kitölteni

BRNO 3 nap 410 Euro lealkudva 390-re 2008 julius 7-9 föszervezö Actionbike
Brno pálya iszonyat széles aszfaltja elintézi hogy nem tudsz idelás ivet rontani mert minden kanyarhoz több ideális ív van. Idénre teljesen ujra aszfaltozták a pályát, valoszinü hasonlo aszfalttal mint Misanot, ugyanis mindenki azt irja hogy olyan lesz a gumi mint a babapopo, tehát megszünt a nagyon hires gumizabálo Brno!!! Dimbes dombos vonalvezetés, irtozatos profi pályaszemélyzet (tüzolto kocsik, takarito automata gépek, sok mentö stb) és az egyik fö erénye a pályának hogy Rajkától csak másfél órányira van.
Miután az alábbi listára felirtad magad, ezen a linken jelentkezz!!


1 snake
2 ****
3 Krisztián Monostori
4 Grapixx
5 Kalo Gábor Fizetve
6 Doma (Halász Domokos) Fizetve
7 Biro Balázs Fizetve

8
9
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Post by FélSvéd »

Uraim nem szabad tovább tökölni, lássátok be hogy juliusban nincs Hungaroring egyáltalán, sem Rezsönap, sem Mersz, sem senki mert készülnek Forma 1re
Azonnali jelentkezéseket tudok már csak elfogadni mert csak néhány helye van a szervezönek
Ugyanez vonatkozik a küszöbön álló 2 világhirü olasz pályákra is, Misanora és Mugellora
Feliratkozni és az ürlapot is kitölteni

BRNO 3 nap 410 Euro 2008 julius 7-9 föszervezö Actionbike
Brno pálya iszonyat széles aszfaltja elintézi hogy nem tudsz idelás ivet rontani mert minden kanyarhoz több ideális ív van. Idénre teljesen ujra aszfaltozták a pályát, valoszinü hasonlo aszfalttal mint Misanot, ugyanis mindenki azt irja hogy olyan lesz a gumi mint a babapopo, tehát megszünt a nagyon hires gumizabálo Brno!!! Ddimbes dombos vonalvezetés, irtozatos profi pályaszemélyzet (tüzolto kocsik, takarito automata gépek, sok mentö stb) és az egyik fö erénye a pályának hogy Rajkától csak másfél órányira van.
Paya áldozatos munkájának hála, elkészült a jelentkezési lap. Miután az alábbi listára felirtad magad, ezen a linken jelentkezz!!




1 snake
2 ****
3 Krisztián Monostori
4 Grappixx
5
6
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Post by FélSvéd »

BRNO 3 nap 410 Euro 2008 julius 7-9
föszervezö Actionbike
Brno pálya iszonyat széles aszfaltja elintézi hogy nem tudsz idelás ivet rontani mert minden kanyarhoz több ideális ív van. Jol tapad a pálya, dimbes dombos vonalvezetés, irtozatos profi pályaszemélyzet (tüzolto kocsik, takarito automata gépek, sok mentö stb) és az egyik fö erénye a pályának hogy Rajkától csak másfél órányira van.
Paya áldozatos munkájának hála, elkészült a jelentkezési lap. Miután az alábbi listára felirtad magad, ezen a linken jelentkezz!!



1 snake
2 ****
3 Krisztián Monostori
4
5
6
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Post by FélSvéd »

BRNO 3 nap 410 Euro 2008 julius 7-9
föszervezö Actionbike
Brno pálya iszonyat széles aszfaltja elintézi hogy nem tudsz idelás ivet rontani mert minden kanyarhoz több ideális ív van. Jol tapad a pálya, dimbes dombos vonalvezetés, irtozatos profi pályaszemélyzet (tüzolto kocsik, takarito automata gépek, sok mentö stb) és az egyik fö erénye a pályának hogy Rajkától csak másfél órányira van.
Paya áldozatos munkájának hála, elkészült a jelentkezési lap. Miután az alábbi listára felirtad magad, ezen a linken jelentkezz!!



1 snake
2 Balu
3 ****
4 Krisztián Monostori
5
6
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Post by FélSvéd »

BRNO 3 nap 410 Euro 2008 julius 7-9
föszervezö Actionbike
Brno pálya iszonyat széles aszfaltja elintézi hogy nem tudsz idelás ivet rontani mert minden kanyarhoz több ideális ív van. Jol tapad a pálya, dimbes dombos vonalvezetés, irtozatos profi pályaszemélyzet (tüzolto kocsik, takarito automata gépek, sok mentö stb) és az egyik fö erénye a pályának hogy Rajkától csak másfél órányira van.
Még nincs visszaigazolva, még nem kell fizetni csak jelentkezni.

1 snake
2 Balu
3 ****
4 Krisztián Monostori
5
6
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
snake
Posts: 441
Joined: 2008.02.19. 14:21
Location: Szt.Endre

Re: BRNO 3 nap 2008 julius 7-9

Post by snake »

BRNO 3 nap 410 Euro 2008 julius 7-9
föszervezö Actionbike
Brno pálya iszonyat széles aszfaltja elintézi hogy nem tudsz idelás ivet rontani mert minden kanyarhoz több ideális ív van. Jol tapad a pálya, dimbes dombos vonalvezetés, irtozatos profi pályaszemélyzet (tüzolto kocsik, takarito automata gépek, sok mentö stb) és az egyik fö erénye a pályának hogy Rajkától csak másfél órányira van.
Még nincs visszaigazolva, még nem kell fizetni csak jelentkezni.

1 snake
2
3
4
5
6
Nem a motorozás a luxus, hanem a család!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

BRNO 3 nap 2008 julius 7-9

Post by FélSvéd »

BRNO 3 nap 410 Euro 2008 julius 7-9
föszervezö Actionbike
Brno pálya iszonyat széles aszfaltja elintézi hogy nem tudsz idelás ivet rontani mert minden kanyarhoz több ideális ív van. Jol tapad a pálya, dimbes dombos vonalvezetés, irtozatos profi pályaszemélyzet (tüzolto kocsik, takarito automata gépek, sok mentö stb) és az egyik fö erénye a pályának hogy Rajkától csak másfél órányira van.
Még nincs visszaigazolva, még nem kell fizetni csak jelentkezni.

1
2
3
4
5
6
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
Locked

Return to “2008 szervezett pályanapok”