Last Minute 59 euro egész nap Pannonia Ring junius 30. hetfö

Locked
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Post by tom war »

Koszi Sved, egesz belepirultam a hosies helytallasom meltatasaba... :lol:
Kill faster and be alive.
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Post by FélSvéd »

Korán indultunk Snakekel, már lent voltunk 08.15 kor, néhény osztrák volt csak, de lassan megérkezett mind a 10 honfitárs is.
Ugy kezdödött hogy el sem kezdödött....
Ugyanis 9 után nemsokkal eleredt az esö
De mivel olcso volt a nap ezért nem bánkodtuk nagyon
félora múlva elált, ujabb félora mulva kezdett száraz lenni és mivel nem volt csoportosztás, ezért felmentünk, de 3-4 kör után eleredt az esö, ismét várakozás. Egy szó mint száz, délelött kb 8-10 kört mentünk, igaz senki nem merte nagyon huzni mert ugye nemrég száradt fel
Az ebédszünetben beültünk Mariohoz, Tom War sztorizott, erre leszakadt az ég és többen eskü alatt valloták hogy ma már nem lesz motorozás
De 13.45 felé ismét elállt, akkor ugy döntött az osztrák szervezö hogy 14.30 kor eilintja a versenyt mint esö verseny
Tom War megnézte a nevezési listát, és 34 indulot talált
De magyar virtusból, vagy Talma sikerein felbuzdulva ugy döntött hogy elindul a versenyen
Én javasoltam neki hogy ne az ezressel menjen hanem Domi 600-asával
De mégis ezressel állt fel a rajtrácsra ahová mindössze 34 helyett csak 9 versenyzö érkezett
Esö nem esett, de vizes volt a pálya. Egyedül Tom War indult slick-el a többi motoron esögumi volt. Sajnos ez azt eredményezte hogy a kanyarokban csak gyök kettövel tudott haladni, igy két kört vertek rá a 8 körös versenyen.
A legszomorubb az egészben az volt hogy Tom War pechére az ezres verseny értékelésben csak 7. lett igy nem kapott kupát, ha 600-al ment volna akkor 3. lett volna és hozott volna egy szép kupát
Délután 3 felé felszáradt a pálya, kisütött nap és ujra felmentünk.
Én Grapixx mögött haladtam amikor megláttam hogy a 6 -os kanyar bukoterében Hobor Tamás elesett, picit visszavettem a gázt, szerintem Grapixx is, ezért voltam megdöbbenve amikor látom hogy Grapixx is ugyanott elesik a hatos kanyar bejáratánál. Na persze mégjobban visszavettem de én nem éreztem semmit a kanyarban viszont minden logika azt mondatta velem hogy valami olaj kellett hogy legyen a knayarban, piros zászlo.
Mint kiderült kiesett Hobor Tomi olajleeresztö csavarja és saját olaján esett el, Gábor szintén.
Sem Tamás sem Gábor nem sérültek meg, Gapixx motorja annyira jol meguszta hogy tudta is folytatni.
Snake elrettentö példeként élte meg a szitu és már 4 kor kijelentette hogy neki ennyi (kb 15-20 kör egész nap) elég.
Dezz fivérek, Tom War, Domi és Grapixx még körözgettek velem egy darabig.
Senki nem döntött rekordot, Tom War és én 2:17, Grapix talán 2:15, Dezzék 1 éve nem ültek motoron, igy ök csak szokták a pályát, Snake..... róla inkább nem is irok, ö olyan mint egy nosztalgikus nyugdijas, régi idökröl álmodozik, régi köridökröl.
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Post by FélSvéd »

Amennyiben 2 napon belül fizetsz ugy 59 euroért egész nap tiéd a Pancsi Ring hétfön 30.-án
Miután az alábbi listára felirtad magad, ezen a linken jelentkezz!!

1 Snake
2 Nagy Gábor
3 Nagy Csaba
4 GrApixx fizetve
5 Kiss László
6
7
8
9
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Last Minute 59 euro egész nap Pannonia Ring junius 30. hetfö

Post by FélSvéd »

Amennyiben 2 napon belül fizetsz ugy 59 euroért egész nap tiéd a Pancsi Ring hétfön 30.-án
Miután az alábbi listára felirtad magad, ezen a linken jelentkezz!!

1 Snake
2 Nagy Csaba
3 Nagy gábor
4
5
6
7
8
9
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
Locked

Return to “2008 szervezett pályanapok”