2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Szervezett kül- és belföldi pályanapok.Gazda és moderátor:Félsvéd
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by RB26DET »

Kösz a beszámolót! :smt023
**** milyen keverékkel mentek?Dunlopra gondolok.
Nagyon szépen megkérném a nagyérdeműt,hogy hagyjátok már abba ezt a felesleges acsarkodást.
Köszönöm :wink:
Image
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by FélSvéd »

ddt500 wrote:**** egy dolgot írnék. Meg lehet nézni mondjuk a 2008-2009-es pályázásoknál, hogy ki mit írt. Én csak azt látom ott, hogy az oldal két fő embere Tacsi és Viking teljes mellszélességgel mögötted áll és támogat. Minden hozzászólás pozitív húúú meg háá. (Néha Feri megemlíti, hogy milyen jól megy neked :lol:). Most 2010-et írunk és ha azt mondom utálnak talán még finoman fejezem ki magam.
Mindentől függetlenül el kéne gondolkozni, hogy ennek mi lehet az oka. Tacsi nem rossz ember a Viking mondjuk az :twisted: de nem gyakran forgat köpönyeget szóval ha 1 év alatt mind a ketten hátat fordítottak neked annak biztos meg van az oka. Persze az a legegyszerűbb ha azt mondod irigykednek. Erre én azt mondom 2008-ban kevesebb irigyelni való volt rajtad?? :wink:
Szóval ha a barátaid elhagynak nem árt magadba IS nézni.
Fel sem merült bennem hogy irigyek lennének.....
Szerintem most is pont olyan dolgokat teszek, alkotok mint 2009 ben, tehát az hogy most nem pozitivak annak más oka van...
Azért utálhatnak mert nem elég hosszú a nyelvem, meg azért mert nem vagyok elég hálás azért hogy itt lehetek.
Tacsiék szerint nagyon is sokat köszönhetek nekik. Szerintem én ehhez a forumhoz hozzátettem és nem elvettem belőle, ezért nem is akarok hálás lenni.
Ezért vagyok egyre kevésbé aktiv ezen a tájon, inkább olyan helyen irkálok ahol nem irnak elő nekem semmit és nem kell elvárásoknak megfelelnem...
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by FélSvéd »

ddt500 wrote:**** egy dolgot írnék. Meg lehet nézni mondjuk a 2008-2009-es pályázásoknál, hogy ki mit írt. Én csak azt látom ott, hogy az oldal két fő embere Tacsi és Viking teljes mellszélességgel mögötted áll és támogat. Minden hozzászólás pozitív húúú meg háá. (Néha Feri megemlíti, hogy milyen jól megy neked :lol:). Most 2010-et írunk és ha azt mondom utálnak talán még finoman fejezem ki magam.
Mindentől függetlenül el kéne gondolkozni, hogy ennek mi lehet az oka. Tacsi nem rossz ember a Viking mondjuk az :twisted: de nem gyakran forgat köpönyeget szóval ha 1 év alatt mind a ketten hátat fordítottak neked annak biztos meg van az oka. Persze az a legegyszerűbb ha azt mondod irigykednek. Erre én azt mondom 2008-ban kevesebb irigyelni való volt rajtad?? :wink:
Szóval ha a barátaid elhagynak nem árt magadba IS nézni.
Azért utálhatnak mert nem elég hosszú a nyelvem, meg azért mert nem vagyok elég hálás azért hogy itt lehetek.
Szerintem nem tartozom hálával, Tacsiék szerint nagyon is sokat köszönhetek nekik. Szerintem én ehhez a forumhoz hozzátettem és nem elvettem belőle, ezért nem is akarok hálás lenni.
Ezért vagyok egyre kevésbé aktiv ezen a tájon, olyan helyen irkálok ahol nem irnak elő nekem semmit...
Fel sem merült bennem hogy irigyek lennének.....
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by FélSvéd »

Az ausztrál Muggeridge ma ment 1:39 et
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by FélSvéd »

Második nap
Egész nap super idő, napsütés. Délelött senki nem javitott Szaszin kivűl. Az egyetlen sajnálatos délelőtti esemény Kovács Feri bukása volt, olyan mélyet döntött egy balosban hogy a deklije leért és elcsúszott. Orbán Jozsi tett fel neki uj lábtartót és a versenyre már ugy ment ki, hogy semmi nem maradt a fejében, amit az eredménye tükröz is. Mindenki a versenyre hegyezte magát ami az ebédszünet után kezdődött. Én még a verseny előtt áthelyeztem a kamerát, picit hátrább a tankra, most sokkal jobb videót készít, mert végre látszik mindkét kezem munka közben, viszont még nem szoktam meg hogy picit útban van a sisakomnak a kamera.

600 ban 4 indulónk volt, 750 ben csak Kovács Feri (majdnem meg is nyerte), 1000 ben 3-an indultunk.

Olaszországban nem indithatnak amatör versenyt rajtráccsal ezért a boxutcában krétával felrajzolt helyekről indult a repülőrajtos verseny. Ez azt jelenti hogy a felvezető körben, nem szabad előzni és a verseny mindenkinek akkor indul amikor ő átmegy a rajtvonalon. Tehát a 8 kör után nem az győz aki elöször megy át a célvonalon, hanem aki a legrövidebb összidővel rendelkezik.
600 ban Csabcsi indult a negyedik helyről, Kurucz Feri 8. helyről, Gyuricza Peti 16. Rékási Szabi 18.
Feri felszívta magát és a 8. helyről felzárkozott Csabcsi mögé igy meg tudta verni kisebb összidővel. Gyuricza Petinek összejött egy pályaelhagyás igy Szabi meg is előzte. Csabcsinak az egész délutánjára rányomta a bélyegét, hogy nem tudott 46-ot menni versenyen sem. Eredmények:
SSP
4. Kurucz Feri
5. Csabcsi
10. Szabi
15. Peti

750 ben csak Kovács Feri indult közülünk. Második helyről indult, a harmadik körben megelőzte őt a mögötte lévő, de Ferinek sikerült vissza előznie igy másodiknak jött be. Nagyon szép teljesítmény közvetlen egy bukta után.

1000 es versenyre hárman maradtunk. Ádám 14. én 16. Szaszi 21. helyről indult. A tervem az volt, hogy próbálok Ádámra tapadni, de nem igazán sikerült. Pár kör után meg is előztek páran, ami demoralizált. A pontos eredmények:

Rácz Ádám sokadik
**** kicsit hátrább
Szaszi kicsit még hátrább

SBK Open
Ez egy nyílt kategória, bármivel indulhatsz. Mivel kis csapatunk nem túl lassú ezért mindenki felfért a rajtrácsra (198 versenyzőből benne vagyunk az első 50 ben mindannyian). Nekünk, akik ezres versenyben is indultunk, mindössze 4-5 perc volt a két verseny közt, de az épp elég volt, tankolni, inni és plexit tisztítani.
Jó kis versenynek indult, de a harmadik körben Gyuricza Peti a négyes kanyar féktávján belerongyolt egy német riderbe és az aszfalton maradt kis olaj és Peti sárvédője (az onboard videón jól látható az utolsó percben), ezért piros zászló.
Petinek eleinte nem volt baja, de később fájlalta a bokáját. A motorját Golyó megszögeli holnapra.
Újra be a boxba, újra tankolás és kihirdették, hogy a teljes versenytávot, azaz a 8 kört újra indítják 5 perc múlva. Rékási Szabi teljes lelki leterheltségre hivatkozva (Peti miatt) nem állt rajthoz az újra indításnál. Rácz Ádám lába miatt nem indult, én meg már úgyis hulla voltam és harmadszor is neki vetettem magam.
Rajthelyek: Csabcsi 18. **** 23. Kiskurucz 26. Szaszi 35.
KisKurucz megelőzött a negyedik körben, az ötödik körben egy motor maradt a pálya közepén ezért újra piros zászló. Ezt már nem indították újra. Csabcsi 12. lett, mi meg néhány hellyel hátrább. Nekem az egyetlen örömteli az volt, hogy pont a legfáradtabb állapotomban, az utolsó SBK Open versenyben jött össze egy újabb pb. De ezt már korábban is észrevettem, hogy ha erőltetem a sok sok kört egybe akkor képes vagyok rátalálni a fonálra, ezért szeretek endurance versenyen is menni.

Ezek a mai legjobb köridők amik szinte mind a versenyek alatt születtek.

Kurucz Feri 1:47.0
Csabcsi 1:47.3
Kovács Feri 1:47.9
**** 1:48.5
Rácz Ádám 1:48.7
Szaszi 1:49.5
Rékási Szabi 1:50.1
Gyuricza Peti 1:51.1

Holnap délben 750 alatti verseny, 750 feletti verseny és Kamoto **** Open.

ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by RB26DET »

FélSvéd wrote:Ma is volt 2 buktánk, beszámoló készül, addig a köridők:


Kurucz Feri 1:47.0
Csabcsi 1:47.3
Kovács Feri 1:47.9
**** 1:48.5
Rácz Ádám 1:48.7
Szaszi 1:49.5
Rékási Szabi 1:50.1
Gyuricza Peti 1:51.1

Csak összehasonlítás miatt a tegnapi

Karl Muggeridge 1:40.2

Csabcsi 1:48.3 evvel 19. a 189 résztvevőből
Kovács Feri 1:48.7
**** 1:48.9
Kurucz Feri 1:49.6
Rácz Ádám 1:50.6
Gyuricza Peti 1:50.9
Rékasi Szabi 1:52.1
Golyo 1:52.4
Szasza 1:53.9
Image
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by FélSvéd »

Ma is volt 2 buktánk, beszámoló készül, addig a köridők:


Kurucz Feri 1:47.0
Csabcsi 1:47.3
Kovács Feri 1:47.9
**** 1:48.5
Rácz Ádám 1:48.7
Szaszi 1:49.5
Rékási Szabi 1:50.1
Gyuricza Peti 1:51.1
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by ddt500 »

FélSvéd wrote:
ddt500 wrote:
FélSvéd wrote:A Hungaroringen könnyü engem elpicsázni, de igazi motoros versenypályán már nem annyira... :grin:
Pringen hogy is állsz? Az motoros pálya. :D
2:05
Azt hittem 2:00.
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by FélSvéd »

ddt500 wrote:
FélSvéd wrote:A Hungaroringen könnyü engem elpicsázni, de igazi motoros versenypályán már nem annyira... :grin:
Pringen hogy is állsz? Az motoros pálya. :D
2:05
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by viking »

Nem értek egyet, de ez egy kulturált iromány tőled.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by zsir »

viking wrote:
Feri, te vagy az egyik legnagyobb kavarógép, akivel találkoztam.
Mindig úgy csinálsz, mintha jófiú lennél, közben odaszúrsz.
Ezt a svédes konfliktust is te kavartad, te voltál az egyik szószólója annak, hogy mennyit keres a **** a szervezéseken.
Ezzel szemben pont én mondtam (és írtam le többször is), hogy ne foglalkozzatok vele amíg ti is jól jártok.
De **** valamiért nem tud olvasni és én vagyok mindezek ellenére a szemét.

Ebben a postodban is azt írod:
"az ember jol szervez mivel ebbol el es nem szarul lathatjuk."
Ha jól tudom, **** miután kiment, a semmiből létrehozott egy vállalkozást, egy utazási irodát és abból él.

Álmos: egy kezemen meg tudom számolni, hogy a közel négy év alatt hányszor moderáltam.
en arra montdtam hogy jol szervez hogy az utazasi irodajaban jol szervez es abbol el jol, ez egy figyelemre melto dolog.
hogy a palyanapokat jol szervezi az is igaz.
hogy szar kavaro vagyok igaz de ez nem ujdonsag. en csak azt mondom Sved pozitiv ertelemben valtozott.
VFiszont en tudom mi a baja a Svednek miert utaljak meg, egyszeru hütlen es o sosem hajlando egy picit sem vesziteni barmin is ezt tlan nagyvonalusagnak hivjak, de ezen is valtoztahat es valtoztat majd. es valtozott is.
Inkabb aztm ondanam ne sertsem meg hogy nem sokaknak adja hüseget es nagyvonalusagat, ezt ki kel erdemelni, lehet mar sokat tapasztalt rosszat az eletben.
Termeszetesen azert beszelunk rola ennyit mert ugy mond kedveljük es mint motoros havert hüsegesen vedjuk.
Ha utalnak akkor leszarnank es nem irnank rola semmit.
roviden.
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by viking »

FélSvéd wrote:A mai onboard néhány érdekességgel. Rögtön az elején nem merem lapravágni a célvégén, inkább kirongyolok a bukotérbe.
Aztán a video második felében ujra túlvállaltam egy féktávot, akkor meg majdnem ledobott a gép, sajnos azon a helyen nem függőleges a gép és ezért nem lehet akárhogy fékezni, szerencsémre kisimult.
Az utolsó percben meg látható a gyors jobbosban a mai leggyorsabb kanyarvételem, óra szerint 284, a valóságban az áttétel miatt persze kevesebb, de a kis csapatunkból biztos én veszem ezt a kanyart legbátrabban. Remélem nem követem Tomizawét...

Nagyon jól mész, mondjuk ez az időkből is látszik.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by viking »

FélSvéd wrote: egyáltalán nem szarod le, mert arrol vagy meggyözödve hogy mindent csakis a haszonért teszek, legalábbis ez volt tavasszal a véleményed, én erre rágtam be.

....
Azt hogy védenél, nem vettem észre....
Igenis lemondtam a moderátorságomról!!! Minek lennék moderátor társatok ha nem értékelitek a hozzáállásomat.
Egyre biztosabb vagyok benne hogy ezek talán az utolsó soraim ebben a forumban, szerintem jön a vég. Az én végem. A moderácio bárdja félek lesujt rám.
Olvass és értelmezz!
Nem érdekel, hogy mennyit keresel.
Én azon rágtam be, hogy állandóan azzal az óhéber dumával jöttél, hogy (miközben tudjuk, hogy van rajta hasznod), te ezt csak a pályázókért, önmagad feláldozásával teszed.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
almano
alias Szundi
Posts: 4334
Joined: 2008.12.29. 00:11
Motorom: 2008 GSX-R 750, Aprilia RS250
Itt motorozok: Pálya
Köridő(k): hring=2.26|pring 5.0|mugello 5.7|brno 357
Location: Bácsalmás, lennt délen...
Contact:

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by almano »

ddt500 wrote:
almano wrote:
viking wrote:
Álmos: egy kezemen meg tudom számolni, hogy a közel négy év alatt hányszor moderáltam.
Nem neked szolt szemelyszerint hanem az osszes illetekesnek. Erre mondjak akinek nem inge ne vegye magara.
Tegnap ketszer is ki lett torolve egy jopofa smiley amivel semmi rosszat nem tettem a gsxrfans.hu kozossegenek.
Sot meg szerintem jopofa is volt, jellemezve a "komolysagat" ennek a veget nem ero vitanak.
Kár, hogy nem írtad be 3X is. :???:
Csak Neked Image
Image
Profi motorkerékpár szerviz és alkatrészek a legolcsóbban
Pályamotor felkészites, tuningolás, futóműbeállitás
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by ddt500 »

FélSvéd wrote:A Hungaroringen könnyü engem elpicsázni, de igazi motoros versenypályán már nem annyira... :grin:
Pringen hogy is állsz? Az motoros pálya. :D
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
Locked

Return to “2010 szervezett pályanapok”