2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Szervezett kül- és belföldi pályanapok.Gazda és moderátor:Félsvéd
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by ddt500 »

**** egy dolgot írnék. Meg lehet nézni mondjuk a 2008-2009-es pályázásoknál, hogy ki mit írt. Én csak azt látom ott, hogy az oldal két fő embere Tacsi és Viking teljes mellszélességgel mögötted áll és támogat. Minden hozzászólás pozitív húúú meg háá. (Néha Feri megemlíti, hogy milyen jól megy neked :lol:). Most 2010-et írunk és ha azt mondom utálnak talán még finoman fejezem ki magam.
Mindentől függetlenül el kéne gondolkozni, hogy ennek mi lehet az oka. Tacsi nem rossz ember a Viking mondjuk az :twisted: de nem gyakran forgat köpönyeget szóval ha 1 év alatt mind a ketten hátat fordítottak neked annak biztos meg van az oka. Persze az a legegyszerűbb ha azt mondod irigykednek. Erre én azt mondom 2008-ban kevesebb irigyelni való volt rajtad?? :wink:
Szóval ha a barátaid elhagynak nem árt magadba IS nézni.
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by ddt500 »

almano wrote:
viking wrote:
Álmos: egy kezemen meg tudom számolni, hogy a közel négy év alatt hányszor moderáltam.
Nem neked szolt szemelyszerint hanem az osszes illetekesnek. Erre mondjak akinek nem inge ne vegye magara.
Tegnap ketszer is ki lett torolve egy jopofa smiley amivel semmi rosszat nem tettem a gsxrfans.hu kozossegenek.
Sot meg szerintem jopofa is volt, jellemezve a "komolysagat" ennek a veget nem ero vitanak.
Kár, hogy nem írtad be 3X is. :???:
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
almano
alias Szundi
Posts: 4334
Joined: 2008.12.29. 00:11
Motorom: 2008 GSX-R 750, Aprilia RS250
Itt motorozok: Pálya
Köridő(k): hring=2.26|pring 5.0|mugello 5.7|brno 357
Location: Bácsalmás, lennt délen...
Contact:

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by almano »

viking wrote:
Álmos: egy kezemen meg tudom számolni, hogy a közel négy év alatt hányszor moderáltam.
Nem neked szolt szemelyszerint hanem az osszes illetekesnek. Erre mondjak akinek nem inge ne vegye magara.
Tegnap ketszer is ki lett torolve egy jopofa smiley amivel semmi rosszat nem tettem a gsxrfans.hu kozossegenek.
Sot meg szerintem jopofa is volt, jellemezve a "komolysagat" ennek a veget nem ero vitanak.
Image
Profi motorkerékpár szerviz és alkatrészek a legolcsóbban
Pályamotor felkészites, tuningolás, futóműbeállitás
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by viking »

zsir wrote:Sved
jo a video, a beszamolo. latszik hogy elso nap, mert bendzsozol egy parat.
termeszetesen ekkor cerkam nincs igy csak csodalni tudom innen az irosztalom vegebol mekkora zsir vagy.
sajna nekem csladi osszejovetelem van igy nem birtam menni wazz.

a sved es forum tulaj vitara egy par megjegyzes:

en ugy latom sok dolog igaz volt es lehet is svedre en is sokszor kritizaltam faszsagai ert.
az ember jol szervez mivel ebbol el es nem szarul lathatjuk.
az is biztos penz oriental es az sem egy negativ dolog.
hogy a kerekei aranybol vannak, nem az enyemek igen 700e volt a ket felnim.... sved lepipaltala.
Sved soher volt es meg lesz DE es ezt amit lent irok nagybetukkel mondom:

SVED NAGYON SOKAT VALTOZOTT AZ ELMULT idokben es pozitivan.
1.- az elso hogy mar elfogaja a nevezeseim love nelkul (ez bizalom)
2.- a multkor slovakia ringen meghivot egy gumicserere, ez nagy dolog.
3.- a megnyilvanulasai is nagyon pozitivak.
4.- van egy nagyon sajat fejlesztesu blogja ami muxik.

szerintem hatt rá az elet es nagyon pozitiv lett Sved baratunk de komolyan.

A forum tulajokat nem tudom jo szavakkal ileltni mert sok tenyezo hatt most mindenkire es ez rosz hatassal van az emberekre (nincstelenseg, fidesz van uralmon, stb stb) es komolyan vikingeket is sokszor megillete a pozitiv jelzo a gixxer.hu oldal utani hisztik utan, de itt idonkent ugy erzem elvetik a sulykot, az is igaz ez a dolguk rendet rakjanak.
Az is igaz svedre behisztizni nem nehez, szoval maradjon minden egyensulyban es hagyatok bekeben egymast.

DE KOMOLYAN FOKEPP SVEDET MERT NEKI MAR NINCS ESZKOZE HISZTIRE....

Osszesitve Sved fejlodsz de mindenben es ez örvendetes, De jovo evben a hringen elpicsazlak !!!
Feri, te vagy az egyik legnagyobb kavarógép, akivel találkoztam.
Mindig úgy csinálsz, mintha jófiú lennél, közben odaszúrsz.
Ezt a svédes konfliktust is te kavartad, te voltál az egyik szószólója annak, hogy mennyit keres a **** a szervezéseken.
Ezzel szemben pont én mondtam (és írtam le többször is), hogy ne foglalkozzatok vele amíg ti is jól jártok.
De **** valamiért nem tud olvasni és én vagyok mindezek ellenére a szemét.

Ebben a postodban is azt írod:
"az ember jol szervez mivel ebbol el es nem szarul lathatjuk."
Ha jól tudom, **** miután kiment, a semmiből létrehozott egy vállalkozást, egy utazási irodát és abból él.

Álmos: egy kezemen meg tudom számolni, hogy a közel négy év alatt hányszor moderáltam.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
almano
alias Szundi
Posts: 4334
Joined: 2008.12.29. 00:11
Motorom: 2008 GSX-R 750, Aprilia RS250
Itt motorozok: Pálya
Köridő(k): hring=2.26|pring 5.0|mugello 5.7|brno 357
Location: Bácsalmás, lennt délen...
Contact:

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by almano »

Kenyér wrote:faxa lehet most misano. irigykedek,de nektek jo csapatast sracok :smt023

es par gondolatom a vitarol en a cikkeket elolvasom itt,is,ott is. nem erdekel hol van egy hir. ahogy en is megosztom a talalt infokat mindenkivel. az persze termeszetes hogy mindenkinek a sajat "gyermeke" a legfontosabb.
az,h sved kerese-e ezen nem erdekel tobb okbol is.
1,nekem ezekre ugy sem tellikk
2,en sem csinalnam ingyen(penz,ido,energia rafirditas)
3,mivel a resztvevok igy elfogadjak nincs jogom felulbiralni oket(meg nem is akarom)
viszont a viszalykodas rendkivul zavar. kicsi a motoros tarsadalom,es meg az is szethuz. ez szomoru. szerintem a kulcsszonak a tolerancianak kellene lennie.
en csak az latom,h ami evekig mukodott itt kicsit mintha zilalt lenne. pedig nekem ti egyutt vagytok egy csapat.
Maximalisan egyetertek! Es az eros cenzurat is kisse vissza kellene fogni, hogy mindent ami nem tetszik a moderatoroknak azt azonnal kitorlik, nem csak azt ami karosan vagy negativan hat a forum megjelenesere, hirere...
Ja, hogy van valasztasi lehetoseg? Szerintem nem ugy kellene egy forumot iranyitani, hogy az az elv, ha nem tetszik lehet mashova menni. Ha megnezitek, a hozzaszolok nagy resze maguk a moderatorok, es adminok meg max 4-5 alando tag, aztan kesz. Lehet el kellene ezen gondolkodni egy kicsit. :smt017
Image
Profi motorkerékpár szerviz és alkatrészek a legolcsóbban
Pályamotor felkészites, tuningolás, futóműbeállitás
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by zsir »

jah es udvozlom a gazdag barataid, fokepp csabcsit aki nagyon normalis lett miotta ujra nösült.
szoval jobb idot és idöket nektek.
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by zsir »

FélSvéd wrote:A Hungaroringen könnyü engem elpicsázni, de igazi motoros versenypályán már nem annyira... :grin:
a masik a igazi motoros verseny palya jelzo erös ám egy halált okozo palyara es nem egy van.
gondolj bele hogy a csupasz védetlen testeddel repülsz egy féktelen 200 lovas vas bikán ami szinte semmin nem mulik neki vág a acél keritésnek (veled elo is fordult)
nekem a sok halalos balaset utan megfordult a felyemben, lassan vagy fejleszteni kellene egy komoly kevlar ruhat es a palyak sebesseget hatarolni kellene. szerintem a 150 felleti tempo az nagyon durva kanyarban motoron, fokepp ha zugsz. Szerintem az ilyen 100 - 120 tempo lenne jo es egy jo carbon kevlar ruha ami addig enged es lágy mig nincs bizonyos G erö behatás akkor mint egy bogar kikeményedik.

szoval az en velemenyem szerint a hring egy jo motoros palya es kevesbe valo autoknak.
ez igy igaz is brno-ra is. kevesbe slovakia ringre es misano hatso tomizwava kanyarjara ahol 250 el mesz...
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by zsir »

Kenyér wrote:faxa lehet most misano. irigykedek,de nektek jo csapatast sracok :smt023

es par gondolatom a vitarol en a cikkeket elolvasom itt,is,ott is. nem erdekel hol van egy hir. ahogy en is megosztom a talalt infokat mindenkivel. az persze termeszetes hogy mindenkinek a sajat "gyermeke" a legfontosabb.
az,h sved kerese-e ezen nem erdekel tobb okbol is.
1,nekem ezekre ugy sem tellikk
2,en sem csinalnam ingyen(penz,ido,energia rafirditas)
3,mivel a resztvevok igy elfogadjak nincs jogom felulbiralni oket(meg nem is akarom)
viszont a viszalykodas rendkivul zavar. kicsi a motoros tarsadalom,es meg az is szethuz. ez szomoru. szerintem a kulcsszonak a tolerancianak kellene lennie.
en csak az latom,h ami evekig mukodott itt kicsit mintha zilalt lenne. pedig nekem ti egyutt vagytok egy csapat.
agree. egyet ertek.

tartsunk ossze es igaz szerintem Vik ha kevesebbet hisztiznetek tobb tag maradna.
en azt hallom hogy sokan azert nem irnak be mert felnek hogy le lesznek baszva meg fikazva es sok szép lelkü ember ezt nem vállalja. igaz a fikazokat nehez visszafogni. probaljatok meg.
en örvendenék ha egy pár év mulva egy komoly motoros oldal lenne.
es meg egy en azt latnam benned vik hogy neked valahogy ilyen nagy olvasatsagodban cikkeket kellene irnod es jarni ki a kozeli palyakra es beszelni versenyzokkel es cikkeket irni. Igaz ehhez kel penz es sok szaba ido es nyitotsag.
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by zsir »

FélSvéd wrote:A Hungaroringen könnyü engem elpicsázni, de igazi motoros versenypályán már nem annyira... :grin:
ez igaz, egyertlu kicsi a cerkam es kesz.
azert remelem kicsit javitasz van egy ket resz ahol szemmel latszik bendzs vagy, pl a tomizwa kanyar utani masodik jobbosba befele. de szerintem csak nagyon eleje volt a palyanapnak.
azert kiraly a vidi, a ducis aki elment azt a vegen emgfogtad vagy belasitott ?
illetve aki elment neked az negyon elment wazz. mit mehetet a srac csak nem mudgeride volt ?
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by FélSvéd »

A Hungaroringen könnyü engem elpicsázni, de igazi motoros versenypályán már nem annyira... :grin:
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
Kenyér
Posts: 2848
Joined: 2007.02.22. 20:16
Motorom: eReSzVú Mille 03
Itt motorozok: Mindehol
Köridő(k): ering1:18,9
Location: Albertirsa
Contact:

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by Kenyér »

faxa lehet most misano. irigykedek,de nektek jo csapatast sracok :smt023

es par gondolatom a vitarol en a cikkeket elolvasom itt,is,ott is. nem erdekel hol van egy hir. ahogy en is megosztom a talalt infokat mindenkivel. az persze termeszetes hogy mindenkinek a sajat "gyermeke" a legfontosabb.
az,h sved kerese-e ezen nem erdekel tobb okbol is.
1,nekem ezekre ugy sem tellikk
2,en sem csinalnam ingyen(penz,ido,energia rafirditas)
3,mivel a resztvevok igy elfogadjak nincs jogom felulbiralni oket(meg nem is akarom)
viszont a viszalykodas rendkivul zavar. kicsi a motoros tarsadalom,es meg az is szethuz. ez szomoru. szerintem a kulcsszonak a tolerancianak kellene lennie.
en csak az latom,h ami evekig mukodott itt kicsit mintha zilalt lenne. pedig nekem ti egyutt vagytok egy csapat.
http://www.rsvforum.com
"az hogy hülye vagy,és nem értenek meg,nem jelenti azt,hogy művész vagy!"
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by zsir »

Sved
jo a video, a beszamolo. latszik hogy elso nap, mert bendzsozol egy parat.
termeszetesen ekkor cerkam nincs igy csak csodalni tudom innen az irosztalom vegebol mekkora zsir vagy.
sajna nekem csladi osszejovetelem van igy nem birtam menni wazz.

a sved es forum tulaj vitara egy par megjegyzes:

en ugy latom sok dolog igaz volt es lehet is svedre en is sokszor kritizaltam faszsagai ert.
az ember jol szervez mivel ebbol el es nem szarul lathatjuk.
az is biztos penz oriental es az sem egy negativ dolog.
hogy a kerekei aranybol vannak, nem az enyemek igen 700e volt a ket felnim.... sved lepipaltala.
Sved soher volt es meg lesz DE es ezt amit lent irok nagybetukkel mondom:

SVED NAGYON SOKAT VALTOZOTT AZ ELMULT idokben es pozitivan.
1.- az elso hogy mar elfogaja a nevezeseim love nelkul (ez bizalom)
2.- a multkor slovakia ringen meghivot egy gumicserere, ez nagy dolog.
3.- a megnyilvanulasai is nagyon pozitivak.
4.- van egy nagyon sajat fejlesztesu blogja ami muxik.

szerintem hatt rá az elet es nagyon pozitiv lett Sved baratunk de komolyan.

A forum tulajokat nem tudom jo szavakkal ileltni mert sok tenyezo hatt most mindenkire es ez rosz hatassal van az emberekre (nincstelenseg, fidesz van uralmon, stb stb) es komolyan vikingeket is sokszor megillete a pozitiv jelzo a gixxer.hu oldal utani hisztik utan, de itt idonkent ugy erzem elvetik a sulykot, az is igaz ez a dolguk rendet rakjanak.
Az is igaz svedre behisztizni nem nehez, szoval maradjon minden egyensulyban es hagyatok bekeben egymast.

DE KOMOLYAN FOKEPP SVEDET MERT NEKI MAR NINCS ESZKOZE HISZTIRE....

Osszesitve Sved fejlodsz de mindenben es ez örvendetes, De jovo evben a hringen elpicsazlak !!!
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by FélSvéd »

A mai onboard néhány érdekességgel. Rögtön az elején nem merem lapravágni a célvégén, inkább kirongyolok a bukotérbe.
Aztán a video második felében ujra túlvállaltam egy féktávot, akkor meg majdnem ledobott a gép, sajnos azon a helyen nem függőleges a gép és ezért nem lehet akárhogy fékezni, szerencsémre kisimult.
Az utolsó percben meg látható a gyors jobbosban a mai leggyorsabb kanyarvételem, óra szerint 284, a valóságban az áttétel miatt persze kevesebb, de a kis csapatunkból biztos én veszem ezt a kanyart legbátrabban. Remélem nem követem Tomizawét...

ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by nylontacsko »

Bla-bla-bla-bla-blaaaaaaa
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by FélSvéd »

viking wrote:Te egy seggfej vagy.
Állandóan elbeszélsz a másik mellett, nem vagy hajlandó felfogni a mondandóját.
Nyolcvanhatszor magyaráztam el, hogy nem ez a helyzet, leszarom, ha arany kerekeket veszel a motorodba, azt is, ha egész évben motorozol, azt is.
Nem lemondtál a moderátorságról, hanem elvették tőled.
Eddig védtelek, ezután nem foglak.
egyáltalán nem szarod le, mert arrol vagy meggyözödve hogy mindent csakis a haszonért teszek, legalábbis ez volt tavasszal a véleményed, én erre rágtam be.

Tőled, illetve tőletek azt vártam volna hogy azt szürjétek le, hogy milyen jó hogy van köztünk egy buzgó mocsing aki rendszeresen kitalál valami bulit, aki nagyitóval megtalál valami érdekességet és kedvező árra le is alkudja és még eljuttatja a hazai amatőr válogatottat is a világ leghiresebb pályáira. Ehelyett pénzéhséggel vádoltál.
De mostmár lenyugodtam és tisztán látom hogy tétlenkedésemet az iróasztalod mögül igy éled meg. Ha bármikor részt vettél volna a szervezéseimen akkor tudnád mivel jár szervezőnek lenni....
Aki nem csak iróasztal mögüli szemlélő, hanem résztvevő, ő hálás és többnyire szivesen vesz részt ujra és ujra
Ez nem elbeszélés, ez egy tüske amit én nem nagyon tudnék kihúzni.....
Azt hogy védenél, nem vettem észre....
Igenis lemondtam a moderátorságomról!!! Minek lennék moderátor társatok ha nem értékelitek a hozzáállásomat.
Egyre biztosabb vagyok benne hogy ezek talán az utolsó soraim ebben a forumban, szerintem jön a vég. Az én végem. A moderácio bárdja félek lesujt rám.
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
Locked

Return to “2010 szervezett pályanapok”