2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Szervezett kül- és belföldi pályanapok.Gazda és moderátor:Félsvéd
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by FélSvéd »

szaszy wrote:Orom szamomra ,hogy ennyire megfontolt korido strategiad van,feltelelzem hogy szukseged is van ra az elorehaladasod erdekeben.
Veled ellentetben nekem nincsen ilyen elore kituzott koridojavitasi terveveim,sot mi tobb attol felek,hogy nehogy tul hamar jussak el valami olyan szintre ami utan mar nem fogom erezni azt a kellemes erzest amit most erzek mikor koridot javitok!
Tudod ez olyan mint mikor odapisilsz:
Mindenki latja de a meleget csak te erzed igazabol.......
:grin:
te érted amit irsz?
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
szaszy
Posts: 70
Joined: 2009.11.25. 20:22

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by szaszy »

Orom szamomra ,hogy ennyire megfontolt korido strategiad van,feltelelzem hogy szukseged is van ra az elorehaladasod erdekeben.
Veled ellentetben nekem nincsen ilyen elore kituzott koridojavitasi terveveim,sot mi tobb attol felek,hogy nehogy tul hamar jussak el valami olyan szintre ami utan mar nem fogom erezni azt a kellemes erzest amit most erzek mikor koridot javitok!
Tudod ez olyan mint mikor odapisilsz:
Mindenki latja de a meleget csak te erzed igazabol.......
:grin:
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by FélSvéd »

szaszy wrote:
FélSvéd wrote:
Donor wrote:
szaszy wrote:Ha igy megy ez tovabb akkor Sved a kovetkezo motorozast a Qatar beli Losail ba fogja szervezni ugyan is annyi a magyar megszalott motoros ,hogy a leghidegebb teli napon is van ki motorozasrol almodik.Ott ejjeli muszak is van nem gond az sem tehat 24 bol 24 et lehet nyomni.
Svednek mar ugy sem gond ,hogy kivegye a palyat vagy 3 -4 napra :grin:
Portimao mar tul kozel van es uncsi is......... :grin: :grin: :grin:

Ha lesz akkor elmegyek és viheted a motorom :smt033
eldőlt, megyünk, nem is kevesen, de nem a Szasza a szállitó mert durván beszólt


Na diqq
Szerintem Donor a Qatart ertette nem Portimaot
Rossz napjaid lehetnek Sved ha azt irod ,hogy en beszoltam!!!!! (nem is tudom hogyan kell beszolni :grin: )
akkor beszolók én: légy otthon jó fiu, akkor talán tavasszal ha kinyit a Hring el leszel engedve és kezdheted előlről, a szezon végére ismét elém kerülhetsz. Legalábbis eddig minden tavasszal elég durvát szoktam javitani a Hringes pb-n. Igaz ezt álltalában a szezon legelején szoktam megtenni, aztán végigovatoskodom a szezont és otthon nem javitok.
De te a telet kihagyod és akkor No mercy
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
szaszy
Posts: 70
Joined: 2009.11.25. 20:22

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by szaszy »

FélSvéd wrote:
Donor wrote:
szaszy wrote:Ha igy megy ez tovabb akkor Sved a kovetkezo motorozast a Qatar beli Losail ba fogja szervezni ugyan is annyi a magyar megszalott motoros ,hogy a leghidegebb teli napon is van ki motorozasrol almodik.Ott ejjeli muszak is van nem gond az sem tehat 24 bol 24 et lehet nyomni.
Svednek mar ugy sem gond ,hogy kivegye a palyat vagy 3 -4 napra :grin:
Portimao mar tul kozel van es uncsi is......... :grin: :grin: :grin:

Ha lesz akkor elmegyek és viheted a motorom :smt033
eldőlt, megyünk, nem is kevesen, de nem a Szasza a szállitó mert durván beszólt


Na diqq
Szerintem Donor a Qatart ertette nem Portimaot
Rossz napjaid lehetnek Sved ha azt irod ,hogy en beszoltam!!!!! (nem is tudom hogyan kell beszolni :grin: )
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by FélSvéd »

Donor wrote:
szaszy wrote:Ha igy megy ez tovabb akkor Sved a kovetkezo motorozast a Qatar beli Losail ba fogja szervezni ugyan is annyi a magyar megszalott motoros ,hogy a leghidegebb teli napon is van ki motorozasrol almodik.Ott ejjeli muszak is van nem gond az sem tehat 24 bol 24 et lehet nyomni.
Svednek mar ugy sem gond ,hogy kivegye a palyat vagy 3 -4 napra :grin:
Portimao mar tul kozel van es uncsi is......... :grin: :grin: :grin:

Ha lesz akkor elmegyek és viheted a motorom :smt033
eldőlt, megyünk, nem is kevesen, de nem a Szasza a szállitó mert durván beszólt
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
Lovasi
Donor
Posts: 968
Joined: 2009.10.28. 15:24
Motorom: gsxr 600 k6 , honda hornet 600
Itt motorozok: meg ott...
Köridő(k): SKRing (2011) 2:41

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by Lovasi »

szaszy wrote:Ha igy megy ez tovabb akkor Sved a kovetkezo motorozast a Qatar beli Losail ba fogja szervezni ugyan is annyi a magyar megszalott motoros ,hogy a leghidegebb teli napon is van ki motorozasrol almodik.Ott ejjeli muszak is van nem gond az sem tehat 24 bol 24 et lehet nyomni.
Svednek mar ugy sem gond ,hogy kivegye a palyat vagy 3 -4 napra :grin:
Portimao mar tul kozel van es uncsi is......... :grin: :grin: :grin:

Ha lesz akkor elmegyek és viheted a motorom :smt033
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by FélSvéd »

szaszy wrote:Ha igy megy ez tovabb akkor Sved a kovetkezo motorozast a Qatar beli Losail ba fogja szervezni ugyan is annyi a magyar megszalott motoros ,hogy a leghidegebb teli napon is van ki motorozasrol almodik.Ott ejjeli muszak is van nem gond az sem tehat 24 bol 24 et lehet nyomni.
Svednek mar ugy sem gond ,hogy kivegye a palyat vagy 3 -4 napra :grin:
Portimao mar tul kozel van es uncsi is......... :grin: :grin: :grin:
ha be akarsz vágodni a fönökségnél, akkor ez a duma nyerő
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
szaszy
Posts: 70
Joined: 2009.11.25. 20:22

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by szaszy »

Ha igy megy ez tovabb akkor Sved a kovetkezo motorozast a Qatar beli Losail ba fogja szervezni ugyan is annyi a magyar megszalott motoros ,hogy a leghidegebb teli napon is van ki motorozasrol almodik.Ott ejjeli muszak is van nem gond az sem tehat 24 bol 24 et lehet nyomni.
Svednek mar ugy sem gond ,hogy kivegye a palyat vagy 3 -4 napra :grin:
Portimao mar tul kozel van es uncsi is......... :grin: :grin: :grin:
User avatar
Melasz
A túraszakosztályos
Posts: 1133
Joined: 2007.02.21. 13:03
Itt motorozok: közút
Location: Eger - BMW R1100S Boxer Cup

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by Melasz »

FélSvéd wrote:Kaptam egy levelet Gyuricza Petitől, együttérzésem jeléűl teszem közzé, nagyon ismerős nekem amiről ír


Merengés
Nézegetem a duzzadt bokámat, néha felszisszenek, néha csak sóhajtok. De amikor emlékezem, akkor csak a pillanatok ide-oda cikázása, a kanyarívek, a döntött féktáv, csak ezek jutnak eszembe. Azután eszembe jut a túl rövid féktáv, a meggondolatlan előzési kísérlet. Egy csattanás, a plexi roppanása, majd a testem becsapódik. Pörgés, forgás, a könyököm, a térdem, majd a hátam, majd a fejem és mindez többször ismételve. Azután a csend. A csend ami nem igaz, mert a fejemben az erek lüktetnek, a kezem még húzza a féket, a szívem meg ismét a pályára hajtana, hogy itt még nincs vége a versenynek. Körülnézek és keresem a motoros társamat, akit hátulról fellöktem. Imába szorított kézzel kérek bocsánatot, ehhez nem kell nyelvtudás. Majd összeölelkezünk. Ez is benne van a sportban. A mentő békén hagy minket, a motorszállító elviszi a sérült motoromat. Mit mondok majd a fiúknak? Nekem itt Ők a legfontosabbak. Most Ők a családom és bizony a dorgálást megérdemlem. A boxba érve, kedves tekintetek, aggódva és együtt érezve, fejcsóválva ugyan, de feloldoznak a lelki teher alól. Hibáztam, de jól mentem! Ezt hajtogatom, miközben a bokám egyre csúnyábban dagad fel. Golyó a motorom rendbetételéhez kezd, mert lát esélyt, hogy másnap talpra állok. Rékási Szabi és Rácz Ádám sajnálattal közlik, hogy felejtsem el, hogy holnap motorra ülök. Most már én is érzem. Másnap reggel, a lábra állás szinte lehetetlen, most ez vesz ki minden energiát belőlem. A pályára érve, nagy sajnálattal a lelkemben veszem tudomásul, hogy kényszerszünet következik. Most itthon vagyok, moto gp-t nézek és olvasom az emailt, hogy készülj Portimaóba. A **** el ment az esze! És fel is hív telefonon, hogy ha eddig hezitáltam volna a bokámat nézegetve, akkor most a kegyelemdöfést is megadja. Tudod mit ****! Össze szedem magam! Össze szedem magam, mert végre van valami, ami soha nem emlékeztet arra, hogy 43 éves vagyok. Ami nem attól jó, hogy hány éve csinálod. Ami mindig új, ami feltölt, ami lefáraszt, ami nem mindenkinek adatik meg. Pályamotorozunk. Ennyi. Várom Portimaót!

Ez tetszik! A megszállottságot tisztelem és szeretem. :smt023 Gyors felépülést!
A helyes döntés alapja a tapasztalat.
A tapasztalat alapja a helytelen döntés.
(Murphy)

Mindegy melyiket választod, az a rossz !
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by FélSvéd »

Kaptam egy levelet Gyuricza Petitől, együttérzésem jeléűl teszem közzé, nagyon ismerős nekem amiről ír


Merengés
Nézegetem a duzzadt bokámat, néha felszisszenek, néha csak sóhajtok. De amikor emlékezem, akkor csak a pillanatok ide-oda cikázása, a kanyarívek, a döntött féktáv, csak ezek jutnak eszembe. Azután eszembe jut a túl rövid féktáv, a meggondolatlan előzési kísérlet. Egy csattanás, a plexi roppanása, majd a testem becsapódik. Pörgés, forgás, a könyököm, a térdem, majd a hátam, majd a fejem és mindez többször ismételve. Azután a csend. A csend ami nem igaz, mert a fejemben az erek lüktetnek, a kezem még húzza a féket, a szívem meg ismét a pályára hajtana, hogy itt még nincs vége a versenynek. Körülnézek és keresem a motoros társamat, akit hátulról fellöktem. Imába szorított kézzel kérek bocsánatot, ehhez nem kell nyelvtudás. Majd összeölelkezünk. Ez is benne van a sportban. A mentő békén hagy minket, a motorszállító elviszi a sérült motoromat. Mit mondok majd a fiúknak? Nekem itt Ők a legfontosabbak. Most Ők a családom és bizony a dorgálást megérdemlem. A boxba érve, kedves tekintetek, aggódva és együtt érezve, fejcsóválva ugyan, de feloldoznak a lelki teher alól. Hibáztam, de jól mentem! Ezt hajtogatom, miközben a bokám egyre csúnyábban dagad fel. Golyó a motorom rendbetételéhez kezd, mert lát esélyt, hogy másnap talpra állok. Rékási Szabi és Rácz Ádám sajnálattal közlik, hogy felejtsem el, hogy holnap motorra ülök. Most már én is érzem. Másnap reggel, a lábra állás szinte lehetetlen, most ez vesz ki minden energiát belőlem. A pályára érve, nagy sajnálattal a lelkemben veszem tudomásul, hogy kényszerszünet következik. Most itthon vagyok, moto gp-t nézek és olvasom az emailt, hogy készülj Portimaóba. A **** el ment az esze! És fel is hív telefonon, hogy ha eddig hezitáltam volna a bokámat nézegetve, akkor most a kegyelemdöfést is megadja. Tudod mit ****! Össze szedem magam! Össze szedem magam, mert végre van valami, ami soha nem emlékeztet arra, hogy 43 éves vagyok. Ami nem attól jó, hogy hány éve csinálod. Ami mindig új, ami feltölt, ami lefáraszt, ami nem mindenkinek adatik meg. Pályamotorozunk. Ennyi. Várom Portimaót!
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by zsir »

szaszy wrote:
zsir wrote:Szasza,

gratula en lattalak a Hringen menni es szepen mesz,

Svednek,
es egesz csapatanak is grat jo idoket mentek.

örvendek mindenkinek jólment.


Koszi Zsir
az oreg nem nagyon dicsekszik azzal ,hogy az elso nap a masodik felmenetelben lefejeltem az aszfaltot mert a kukazott gumit nem volt idom felmelegiteni(volt uj gumim de sajnaltam elbaszni palyatanulasra) aztan ez az eses ugy elvagta a moralomat ,hogy nem is tudtam rendesen menni.
Aztan masodik nap csak feltettem az uj gumit es osszekaptam magam de addigra annyi piroszaszlos eses lett ,hogy mire megint belejottem volna a menesben mar vege volt mindennnek.
Na de ez tobbet nem lessz igy ezutan a Sved csak a kipufogo gazt fogja szivni. :grin:
amugy nem en voltam neki a kihivas hanem Adam azt mondta ,hogy az 57 es hringes embereket akarja kicsinalni!!!
Kapott olyan kanyart misanoban amit szerinte o vett be a legjobban :grin: :grin: :grin: (mi ezt nem kaptuk meg de na......ez van!)
Szep volt ,jo volt ez a fontos.
örvendenék ha majd ha jösz fel a Hringre akkor szoljal majd, mert mentem a hringen mogoted es gyorsabb vagy nalam de nem annyival hogy elmenj de annyira pont hogy meghuzza, szoval örvendenek ha majd szolnal ha josz fel.
hihetetlen te a nagy hütöszekrény testeddel milyen szepen mesz a hringen wazz.
Missano hat ott voltam en is mult evben de valahogy nem kerultem be a gyorsak koze es nem birtam gyorsulni fel, nem is volt hely ozt szivtam. A harmadik nap elejen qpi rendes volt fejot velem a lassu csoportba es meghuzot de ugy hogy a vegen meg el is vertem, el is mentem neki, az a qrva misano olyan hogy sok benne a dontott kanyar amiben sokkal sokkal gyorsabban lehet menni mint amit hiszel es erre kellet ra jonom de mas altal.
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
szaszy
Posts: 70
Joined: 2009.11.25. 20:22

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by szaszy »

zsir wrote:Szasza,

gratula en lattalak a Hringen menni es szepen mesz,

Svednek,
es egesz csapatanak is grat jo idoket mentek.

örvendek mindenkinek jólment.


Koszi Zsir
az oreg nem nagyon dicsekszik azzal ,hogy az elso nap a masodik felmenetelben lefejeltem az aszfaltot mert a kukazott gumit nem volt idom felmelegiteni(volt uj gumim de sajnaltam elbaszni palyatanulasra) aztan ez az eses ugy elvagta a moralomat ,hogy nem is tudtam rendesen menni.
Aztan masodik nap csak feltettem az uj gumit es osszekaptam magam de addigra annyi piroszaszlos eses lett ,hogy mire megint belejottem volna a menesben mar vege volt mindennnek.
Na de ez tobbet nem lessz igy ezutan a Sved csak a kipufogo gazt fogja szivni. :grin:
amugy nem en voltam neki a kihivas hanem Adam azt mondta ,hogy az 57 es hringes embereket akarja kicsinalni!!!
Kapott olyan kanyart misanoban amit szerinte o vett be a legjobban :grin: :grin: :grin: (mi ezt nem kaptuk meg de na......ez van!)
Szep volt ,jo volt ez a fontos.
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by FélSvéd »

RB26DET wrote:****!
Vasárnap születtek újabb pb-k?
Mugello-ba átmentetek?
Nem sajnos, szemerkélt az eső és mindenki fosott, pedig nálam volt esőgumi, de nem akartam hogy rám kelljen várniuk, az a néhány olasz- vagy német akik elindultak azok mind kaptak kupát, de mi délben összepakoltunk, már szombat este a hotelben a vacsoránál eldöntöttük hogy Mugellora is esőt mondanak hétfőre, ezért oda sem mentünk át. Pedig jó lett volna ott is megverni Rácz Ádámot :grin:

De gondolom az összegzést megkaptad körlevélben.
Jelentkezzetek a Big Bulira
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by zsir »

Szasza,

gratula en lattalak a Hringen menni es szepen mesz,

Svednek,
es egesz csapatanak is grat jo idoket mentek.

örvendek mindenkinek jólment.
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: 2010 oktober 29-31 szezonzáró MISANO

Post by RB26DET »

****!
Vasárnap születtek újabb pb-k?
Mugello-ba átmentetek?
Image
Locked

Return to “2010 szervezett pályanapok”