2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Szervezett kül- és belföldi pályanapok.Gazda és moderátor:Félsvéd
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by RB26DET »

Image
Image
User avatar
badzoli
Posts: 1952
Joined: 2009.04.06. 14:35
Motorom: Honda CBR600RR '07
Itt motorozok: Hring és mindefelé
Location: RoseHill
Contact:

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by badzoli »

Belenéztem a tegnapi onboardomba és megnyugodtam, találtam 2:24es kört is... Siralmas amúgy, főleg a testtartásom, főleg fotókról visszanézve...

Ha még valaki nem látta volna őket: http://www.sportmotor.hu/motoros_kepek/ ... /?dr=40097
"Kit ölt meg? Senkit, még csak reggel van!" dr.House

Minden jó valamire. Ha más nem, elrettentésre.
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by tom war »

Koca wrote: Lehet, hogy hülye kérdés, de hanyas a Te motorod? A célegyenesben teljesen egyformán mentünk végig, csak féktávon tudtalak levenni. Előtte mentem mögötted pár kanyart és teljesen jól mentél. Ha picit még jobban a motor mellé másznál, nem kellene a kanyar közepén olyan mélyre nyomni a motort és lendületesebben tudnál fordulni, gyorsan jönne a 05 is. :smt023
1000K4 Az igazsag az, hogy az elso menet utan mar izomlazam volt, ugyhogy inkabb uldogeltem rajta :smt003 de koszi a biztatast, legkozelebb - ki tudja mikor - majd jobban figyelek ra! Neha ezert is gondolkozom, hogy megkerek valakit, hogy filmezzen, hatha jobban latom en is miket szurok el...
Kill faster and be alive.
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by viking »

Image
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
Koca
A lekvár mágus
Posts: 1312
Joined: 2007.08.27. 16:23
Motorom: GSX-R 750, SV 1000R
Köridő(k): javulóban...
Location: versenypálya, lekvárgyár
Contact:

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by Koca »

tom war wrote:Hat a szombat az nem jott ossze...de sikerult Janieknak attenni (kevesen voltak es Franz nagyon rendes ember) vasarnapra...igy kevesebb volt a csoportbontas...de amugy se birtam volna. Az elso menetben meg nedves volt a palya, meg gumit is kellett cserelnem, de utana jo volt...ha korrekordot nem is mentem, de megkozelitettem az eddigi legjobbamat, mentem 2.15-ot, ez mar csak harom masodperc az eddigi PB-tol, a 2.12-tol. Nem egy üridö, de orultem volna most neki. Utana egybol verseny, ahova - mivel a pentek es szombati idoket vettek alapul - kb. erkezesi sorrendben alltunk fel...mind a 46-an...vagy tobben? Kicsit ijeszto volt, enyem volt a 25. rajthely, dehat mogottem is gyorsak tanyaztak, tudtam, hogy nehez menet lesz. A rajt jol sikerult, de az elso kanyarban irtozatos tomeg volt, orultem, hogy talpon maradtam. Egeszen az uszoda kanyarig nagyon egyben voltunk, a sikantol kezdett beallni a vonat...no meg persze megeloztek paran a hatso sorokbol, meg akiket lerajtoltam. A 4. korben mar halalosan elfaradtam...es meg volt 6!!! A lejto vegen Ibolya kifekezett...na le is ment a kod. Oke, kihagytam 2 evet, oke, tudom, hogy gyorsabb, oke, tudom, hogy tobbet van egy szezonban palyan, mint en egesz eletemben eddig...de ezt nem hagyhatom! Raadasul ...szoval utana eredtem. Nagyon nem tudott ellepni, ebbol mar sejtettem, hogy jo verseny lesz. Sajnos ket korrel a vege elott egy R1-es, aki Ibolya elott volt, a lejto aljan kisodrodott a bukoterbe, es pont elem vanszorgott vissza. Mire kikerultem, Ibolya ellepett kicsit...s ennyi eleg is volt. Feladtam az uldozest. Harom kanyarral az utolso kor elott kek zaszlo! Lekoroznek...koroznenek...nem hagyom! Mogottem Juhasz David, de akkor sem! David is rendes volt, nem eroltette (nyilvan ott eloz le, ahol akar...) igy -ahogy a regi szep idokben - mogottem csaptak le a kockas zaszlot...igy meg egy korom maradt volna az uldozesre...de csak utolerni tudtam volna, tamadasi helyzetbe kerulni biztos nem. Az igazi orom a vegere maradt: minden koromben gyorsabb voltam egykori onmagamnal...a vege 2.08.3 szoval nagyon jol sikerult! Osszesitesben persze ez csak a 29. hely...de nekem akkor is felert egy dobogoval! Minden korben PB, ugye Sved? :smt003
Delutan meg egy kis orommotorozas, minden erolkodes nelkul, amugy levezeteskeppen.
Koszi megegyszer a lehetoseget es a rugalmassagot, nagyon jol sikerult igy a nap.

Kulon koszonet a boxmunkaert es a fuvarozasert Orsinak, Janieknak a gumiert es a patyolgatasert, Bajonak a futomutekergetesert. Nelkuluk ez nap nem johetett volna letre!
Lehet, hogy hülye kérdés, de hanyas a Te motorod? A célegyenesben teljesen egyformán mentünk végig, csak féktávon tudtalak levenni. Előtte mentem mögötted pár kanyart és teljesen jól mentél. Ha picit még jobban a motor mellé másznál, nem kellene a kanyar közepén olyan mélyre nyomni a motort és lendületesebben tudnál fordulni, gyorsan jönne a 05 is. :smt023
THE PIG
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by tom war »

Hat a szombat az nem jott ossze...de sikerult Janieknak attenni (kevesen voltak es Franz nagyon rendes ember) vasarnapra...igy kevesebb volt a csoportbontas...de amugy se birtam volna. Az elso menetben meg nedves volt a palya, meg gumit is kellett cserelnem, de utana jo volt...ha korrekordot nem is mentem, de megkozelitettem az eddigi legjobbamat, mentem 2.15-ot, ez mar csak harom masodperc az eddigi PB-tol, a 2.12-tol. Nem egy üridö, de orultem volna most neki. Utana egybol verseny, ahova - mivel a pentek es szombati idoket vettek alapul - kb. erkezesi sorrendben alltunk fel...mind a 46-an...vagy tobben? Kicsit ijeszto volt, enyem volt a 25. rajthely, dehat mogottem is gyorsak tanyaztak, tudtam, hogy nehez menet lesz. A rajt jol sikerult, de az elso kanyarban irtozatos tomeg volt, orultem, hogy talpon maradtam. Egeszen az uszoda kanyarig nagyon egyben voltunk, a sikantol kezdett beallni a vonat...no meg persze megeloztek paran a hatso sorokbol, meg akiket lerajtoltam. A 4. korben mar halalosan elfaradtam...es meg volt 6!!! A lejto vegen Ibolya kifekezett...na le is ment a kod. Oke, kihagytam 2 evet, oke, tudom, hogy gyorsabb, oke, tudom, hogy tobbet van egy szezonban palyan, mint en egesz eletemben eddig...de ezt nem hagyhatom! Raadasul ...szoval utana eredtem. Nagyon nem tudott ellepni, ebbol mar sejtettem, hogy jo verseny lesz. Sajnos ket korrel a vege elott egy R1-es, aki Ibolya elott volt, a lejto aljan kisodrodott a bukoterbe, es pont elem vanszorgott vissza. Mire kikerultem, Ibolya ellepett kicsit...s ennyi eleg is volt. Feladtam az uldozest. Harom kanyarral az utolso kor elott kek zaszlo! Lekoroznek...koroznenek...nem hagyom! Mogottem Juhasz David, de akkor sem! David is rendes volt, nem eroltette (nyilvan ott eloz le, ahol akar...) igy -ahogy a regi szep idokben - mogottem csaptak le a kockas zaszlot...igy meg egy korom maradt volna az uldozesre...de csak utolerni tudtam volna, tamadasi helyzetbe kerulni biztos nem. Az igazi orom a vegere maradt: minden koromben gyorsabb voltam egykori onmagamnal...a vege 2.08.3 szoval nagyon jol sikerult! Osszesitesben persze ez csak a 29. hely...de nekem akkor is felert egy dobogoval! Minden korben PB, ugye Sved? :smt003
Delutan meg egy kis orommotorozas, minden erolkodes nelkul, amugy levezeteskeppen.
Koszi megegyszer a lehetoseget es a rugalmassagot, nagyon jol sikerult igy a nap.

Kulon koszonet a boxmunkaert es a fuvarozasert Orsinak, Janieknak a gumiert es a patyolgatasert, Bajonak a futomutekergetesert. Nelkuluk ez nap nem johetett volna letre!
Kill faster and be alive.
User avatar
badzoli
Posts: 1952
Joined: 2009.04.06. 14:35
Motorom: Honda CBR600RR '07
Itt motorozok: Hring és mindefelé
Location: RoseHill
Contact:

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by badzoli »

ddt500 wrote:Nem láttalak. :smt009
Le is előztél párszor pedig...
"Kit ölt meg? Senkit, még csak reggel van!" dr.House

Minden jó valamire. Ha más nem, elrettentésre.
User avatar
Koca
A lekvár mágus
Posts: 1312
Joined: 2007.08.27. 16:23
Motorom: GSX-R 750, SV 1000R
Köridő(k): javulóban...
Location: versenypálya, lekvárgyár
Contact:

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by Koca »

ddt500 wrote:
badzoli wrote:
ddt500 wrote:Itthon féltucat döglött hangya esett ki a nadrágomból.
Csak? Nekem volt, hogy 4 kör után le kellett jönni plexit takarítani.
Az első felmenetelemnél a sisak szellőzői nyitva voltak, mint rendesen. Egyszercsak azt látom, hogy vmi bogár sétálgat a szemem előtt, belülről a plexin! Ezt leszámítva jó kis délután volt, sajnos picsa lassú vagyok, az elmúlt 2 évben sikerült 2:20ról 2:30ra "javulnom", de azt stabilan... És jól látszik, hogy a térdek leérintése nem jelent sebességnövekedést, sőt!
Nem láttalak. :smt009
Én láttalak. De csak egy pillanatra... :twisted:
THE PIG
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by ddt500 »

badzoli wrote:
ddt500 wrote:Itthon féltucat döglött hangya esett ki a nadrágomból.
Csak? Nekem volt, hogy 4 kör után le kellett jönni plexit takarítani.
Az első felmenetelemnél a sisak szellőzői nyitva voltak, mint rendesen. Egyszercsak azt látom, hogy vmi bogár sétálgat a szemem előtt, belülről a plexin! Ezt leszámítva jó kis délután volt, sajnos picsa lassú vagyok, az elmúlt 2 évben sikerült 2:20ról 2:30ra "javulnom", de azt stabilan... És jól látszik, hogy a térdek leérintése nem jelent sebességnövekedést, sőt!
Nem láttalak. :smt009
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
badzoli
Posts: 1952
Joined: 2009.04.06. 14:35
Motorom: Honda CBR600RR '07
Itt motorozok: Hring és mindefelé
Location: RoseHill
Contact:

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by badzoli »

ddt500 wrote:Itthon féltucat döglött hangya esett ki a nadrágomból.
Csak? Nekem volt, hogy 4 kör után le kellett jönni plexit takarítani.
Az első felmenetelemnél a sisak szellőzői nyitva voltak, mint rendesen. Egyszercsak azt látom, hogy vmi bogár sétálgat a szemem előtt, belülről a plexin! Ezt leszámítva jó kis délután volt, sajnos picsa lassú vagyok, az elmúlt 2 évben sikerült 2:20ról 2:30ra "javulnom", de azt stabilan... És jól látszik, hogy a térdek leérintése nem jelent sebességnövekedést, sőt!
"Kit ölt meg? Senkit, még csak reggel van!" dr.House

Minden jó valamire. Ha más nem, elrettentésre.
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by ddt500 »

Dávid. Ahogy nézem 90-nél estél el. Az előző körben ugyan ott még gyorsabban is mentél egy ötössel. Ennyi.
Ugyan ott=a féktáv kezdetétől számított ugyan azon a ponton.
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by ddt500 »

balagee wrote:Tibi szerdan meglesz a 2:00
Mindent megteszek. :grin:
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
fukeneh
Posts: 22
Joined: 2009.02.05. 13:17
Motorom: Gsxr 1000 K6

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by fukeneh »

Én mértem neki három kört 2:20, 2:19, 2:21 aztán uncsi lett és eljöttünk, de természetesen nem tudott szerintem egy tiszta kört sem menni. Gondolom nem a másodpercek érdekelték csak az E 85 bio üzit vagy mi a túrót tesztelték asszem, kedves volt és pont mellénk parkolt le, aki odajött hozzá egy fotóra, vagy egy aláírásra azoknak késséggel kedvesen eleget tett.
Remélem jövőhéten össze jön a dobogó.......jó lenne... :smt038
User avatar
balagee
A Mentor
Posts: 3359
Joined: 2007.02.21. 11:05
Köridő(k): hring: 1:59:36
Contact:

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by balagee »

Tibi szerdan meglesz a 2:00
Babetta forever!

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero.
Locked

Return to “2010 szervezett pályanapok”