2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Szervezett kül- és belföldi pályanapok.Gazda és moderátor:Félsvéd
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by tom war »

Sajna nem...meghallhatta es lejott :smt009 De vicces volt latni! :lol:
Kill faster and be alive.
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by ddt500 »

No hát akkor. Ma délre értem ki a ringre éppen az olasz verseny indult. Dávidnak addigra már volt sikerélménye hiszen utolsó helyről rajtolva is nyerni tudott. A többieket nem tudom csak, hogy Jani a Predi előtt végzett.
12:20-kor kezdődött a superbike verseny. (Az előző verseny utolsó embere még le sem jött de már nyitották a box-utcát. Volt kapkodás.) Juhász Dávid egyből az élre állt és pillanatok alatt elhúzott. Dávid és Brian kart karba öltve hámozták át magukat a mezőny elején. 2 kör alatt feljöttek a 2-3-ik helyre. A 2-es kanyar előtt egyszerre ketten motoroztak körbe egy R1-est. Aztán Dávid megelőzte Brian-t de Attilla nem hagyta magát és visszaelőzte. Aztán a 3-ik körben egy teljesen ártatlan szituációban Dávid elcsúszott a 2-es kanyar elején. Pont néztem és semmit extrát nem lehetett látni. Egyszerűen elment az eleje. Dávid azért lábon hozta be a mocit bár sajnos az eljutott a falig. Ezután már semmi nem veszélyeztette a Brian 2-ik helyét.
Jani szépen jött fel és újfent ment 1:58-as kört. Predi 2:00?? Gabesz a -2-ben csúszott el de szemre elég olcsón megúszta. Sajnos letört a kuplungkarja ezért nem tudott tovább motorozni. Tom war is szépen visszarázódott a 2 éves kihagyás után.
Ebédszünet után jött az 3 órás délutáni motorozás. Ekkorra már csodaszép időnk lett csak valami hihetetlen szárnyas hangya invázió lepte el a pályát. Nem viccelek olyan rajokban röpködtek, hogy 100m-ről is látni lehetett őket. Mint ha nagy barna felhők lettek volna. A gyors jobbosban éppen tábort vert egy raj. :???:
Na mindegy az első felmenetelnél mentem 3 mért kört majd úgy jöttem le mint akit agyonvertek. A szokásos első menetes görcs. Alig bírtam elengedni a kormányt. Kétszer majdnem el is hagytam a pályát és nem az aszfaltos bukótérben. A guminyomást eléggé sac per kábé állítottam be. Lejövetelkor elöl 2,5 hátul 1,6 volt. 2:05,311.
A következő menetben sokkal jobban mentem de mindig utolértem valakit szóval még javítani sem sikerült nem de érzetre jobb volt és az RC is 03-as optimal lapot írt.
Jani ezután felajánlotta, hogy jön mögöttem. Mondom jó de ne gyere közel mert nem akarok kék zászlót látni miattad. :lol:
Na úgy mentem mint a barom. 2X is majdnem elszálltam a mansellbe, egyszer a sikán után nem sikerült berakni 3-ba ezért jött a keró egyből.
Persze volt ahol javítottam. A kigyorsításaim egy hangyányit jobbak lettek. Olyan mázlisták voltunk, hogy 3 körön keresztül senkit nem értünk utól. Az egyik pb is lett. 2:01,613. Csak 2 tizedet javítottam de ez is több mint a semmi. Az optimal lap már 2:00.9.
Lejövetel után a Jani nagyjából azt mondta amit eddig is tudtam. Nem használom ki a pályát és túl hamar elfordulok.
Itt (16:30 körül) volt egy rövid piros zászló de nem tudom miért.Háromnegyedkor még felmentem, hogy itt ott javítsak. Érzetre sikerült de ekkor már nem mért az RC. Nem hiszem, hogy jobbat mentem volna mert sok helyen elspóroltam, hogy a kanyar bemenetre tudjak koncentrálni. Volt amikor sikerült.
A vasárnap estin ment a Talma egy nagybandittal . Szóltam a Tamásnak, hogy mérjen majd neki időt. Remélem sikerült.
Itthon féltucat döglött hangya esett ki a nadrágomból. :lol:
Összességében elégedett vagyok. :smt006
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by ddt500 »

Na megjöttem a 3 órásról. Sajnos a fansos csapat-ból 2-en is elestek de szerencsére csak némi anyagi kár van. Dávid a 2-ben, Gabesz a -2-ben engedte el az elejét. Azért a Gabesz megint ment 57-et, Dávid meg az utolsó helyről megnyerte az olds man kupát (értékelésen kívül).
Brian 2-ik lett a Superbike versenyen. Én egy kisebb pb-t hoztam össze de erről majd később. :smt006
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by zsir »

ddt500 wrote:Hát pedig szurkoltam nektek, hogy legalább délutánra felszáradjon a pálya. :sad: Mindenesetre mindenkinek gratulálok! :smt038
Attachments
959.png.gif
959.png.gif (1.5 KiB) Viewed 6597 times
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by ddt500 »

Hát pedig szurkoltam nektek, hogy legalább délutánra felszáradjon a pálya. :sad: Mindenesetre mindenkinek gratulálok! :smt038
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by FélSvéd »

Az időjárás ma sem volt kegyes hozzánk. Annak ellenére hogy voltak szünetek az esőben, száraz pályánk egyetlen percig sem volt.
Viszont ma láttam elöször ennyi magyar amatört esős versenyen részt venni, a jövőben több is lesz ilyen.
Jópáran nem vállalták a kihivást igy vagy ki sem jöttek, vagy hazamentek esőgumi hiányában.
Zsir és Bucsi Robi jol mentek délelőtt az edzésen de elcsusztak mindketten, ennek ellenére elindultak a Gsx-R Klub Kupában. Mészáros Feri ugyszintén esett délelött, Kurucz Feri aki megnyerte a Jura Racing 600 versenyt, viszont elesett a Kamoto **** Openen.

Sajnálom hogy sokan nem jöttek el, többek közt Bérczi Team, pedig ma mindenki 3 versenyen is indulhatott volna.

Kamoto **** Open és G-Oldboys dijkiosztón leesett az álluk a versenyzőknek, ugyanis ma különlegesen nívós kupák lettek kiosztva, köszi Berisz.

Sokan közülünk több kupával térhettek haza, ime az én mai termésem:

Image

Két versenyben is nagyot meccseltünk Predivel, de mindkétszer alulmaradt. Erről a Wet Race gladiátor küzdelemről onboard is készült, de csak holnap este fogom az igazi beszámolót elkésziteni, abba beleteszem
Hajnalban jön értem a taxi, repülök haza igy most nincs erőm. Talán még a Kamoto **** Open topicba beirom az eedményeket
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by FélSvéd »

minden verseny meg lesz tartva délután, egy óra eltolással
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by FélSvéd »

A mai nap hatalmas előnye hogy törölték a csoportbontást, igy az egyedül karikázó Kurucz Ferinek nem kellett megszakitani az élvezetet
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by RB26DET »

holnapra is hasonló időt mondanak
szépen átrakatom magam vasárnapra...
Image
fukeneh
Posts: 22
Joined: 2009.02.05. 13:17
Motorom: Gsxr 1000 K6

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by fukeneh »

badzoli wrote:Vasárnap talán már lehet motorozni is, nem csak jetski-zni...
Ma csak "kocsmáztunk" a pályán, egy két bátor karikázott, a szervező elött viszont le a kalappal a mai befizetett napot átrakta vasárnapra minden költség nélkül. Remélem holnap több szerencsénk lesz mert nagyon nem szeretném felrakni az esőgumit.
User avatar
badzoli
Posts: 1952
Joined: 2009.04.06. 14:35
Motorom: Honda CBR600RR '07
Itt motorozok: Hring és mindefelé
Location: RoseHill
Contact:

Re: 2010 szeptember 10-11-12 Hungaroring versenyhétvége

Post by badzoli »

Vasárnap talán már lehet motorozni is, nem csak jetski-zni...
"Kit ölt meg? Senkit, még csak reggel van!" dr.House

Minden jó valamire. Ha más nem, elrettentésre.
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: 2010 szept. 26 vasárnap Slovakiaring & Kamoto **** Open

Post by ddt500 »

VIK-001 wrote:most figyelem h tegnap este fáradtságomba rossz helyre írtam az alap kérdést....
mert engem a most vasárnap du-i motorzás érdekelne.... : pill :

amúgy meg béke fiúk :smt006
Én csak neked írtam, hogy bizony az is pénzbe kerül úgy, hogy viszed magadat meg a pénzt és beregisztrálsz. Lehet én is megyek. :wink:
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Vegye vissza !

Post by ddt500 »

zsir wrote:DDT neked tenyleg valami nagy bajod van, elore szolok ne erjen meglepetes az eletben ha egyszer egy jo nagyot benyomnak, engem is kostolgatsz folyamatosan, meg, meg a giliszta zörgöcsontu kis testeddel meg kostolsz engem hogy igy meg ugy hogy nem e akarlak megvereni: "de véletlenül még engem is megfenyegetnél." (irtad) hat ha provokalsz ....

Svdet nem kell vedeni de ez a folyamatos baszogatas amit magadnak megengedsz...

tenyleg nez magadba valami bajod van...
te beteg vagy .... miert vagy ennyire banto masokkal szemben ???
vegye vissza. !
Nem tudom Feri te mit képzelsz magadról de ha azt hiszed, hogy a zavarodott írásaid bármilyen reakciót kiváltanak belőlem a röhögésen kívül akkor nagyon tévedsz. Te engem ne fegyelmezzél és ha lehet próbálj meg nem beleszólni más dolgába. A "vegye vissza" felszólításod nálam csak annyi hatást vált ki, hogy: Miért ki vagy te?? Kinek képzeled magad, hogy felszólítasz bármire is? Pláne olyan dologban amihez semmi de semmi közöd.

Valóban a Svédet nem kell megvédeni mert nem neki szólt az írásom hanem a Viknek amit egyébként meg is beszéltünk.
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: 2010 szept. 26 vasárnap Slovakiaring & Kamoto **** Open

Post by viking »

Szerintem meg neked és **** is üldözési mániátok van.
Tibit meg ne fenyegesd.
Ha erősnek érzed magad, próbálkozz egy Csoda méretű palival.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
Locked

Return to “2010 szervezett pályanapok”