2010 május 8 és 9 Pannoniaring kedvezö áron

Szervezett kül- és belföldi pályanapok.Gazda és moderátor:Félsvéd
Locked
User avatar
Koca
A lekvár mágus
Posts: 1312
Joined: 2007.08.27. 16:23
Motorom: GSX-R 750, SV 1000R
Köridő(k): javulóban...
Location: versenypálya, lekvárgyár
Contact:

Re: 2010 május 8 és 9 Pannoniaring kedvezö áron

Post by Koca »

Ismét köszönöm a lehetőséget! : resp :
Látod, amiről út közben beszéltünk működik: folyamatosan, igen kis szórással a PB közelében menni. :smt023
THE PIG
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 május 8 és 9 Pannoniaring kedvezö áron

Post by FélSvéd »

Mai Pannoniaring és Endurance verseny
Mindössze 5 keménykötésü magyar versenyzö vágott neki a mai Pringnek. Golyo vitte Gyuricza Peti és az ´én motoromat Rékási Szabi, Antosz és Koca külön, igaz Koca nagyon redes volt, beugrott értem reggel, együtt jöttünk le.
Kivettük az ingyen tranyot és a gyors csoportba kerültünk mert eléggé fura modon 2:14 alattiak mind gyors csoportot kaptak. Persze hogy ebben a csoportban voltak a legtöbben. Mivel ma szombat van elég sok osztrák ma kezdett, délutánra talán 120 fö volt a monitoron.
Sajnos már a második menetben megtörtént a baj, Peti elött elesett egy ossztrák a célrarában és pont Peti elé csuszott, és sajnos Peti telibeverte a csuszo srácot és igy dobott egy szaltót, Szabi végignézte. Bevitték mindkettöt a medical-be de Peti addigra már lassan kitisztult, igy kiengedték, semmije nem tört, de bukoja eltörött, szoval nem semmit esett. A gixxerje viszont már nem volt menetkész igy számára vége lett a napnak, délutánra már sántitott.
Igy viszont 2 före csappant a tervezett endurance csapatunk, mert Koca és Antosz nem akartak versenyezni.
Szabival azért beneveztünk annak ellenére hogy mindketten csak 08-at tudtunk menni délelött. Mivel Szabinak itt 2:05 volt tavalyrol a legjobbja, nekem meg csak 2:06 ezért ö akart kezdeni. Elöre megmondta hogy ö nem tud 50 percet kint lenni, igy ö kijön 35 perc után, gondoltuk akkor én megyek 45 öt és akkor neki csak 40 maradna a 2 órás versenyböl.
9. helyröl rajtoltunk ami ugye szinte teljesen lényegtelen egy Le Mans startos endurance-nál.
Sajnos nem is tudtunk javitani a 8-9 helyezésen a cseréig, a 13 köréböl csak 2 sikerült 2:08 ra a többi 09-10 es körök voltak.
Aztán mentem ki én. Nem éreztem egyáltalán hogy jol mennék, söt ugy éreztem hogy a multkori Pringes Endurance-on Bitti mellett jobbat mentem. Köridöméröm nem volt bekapcsolva. Nem is uj gumival mentem ki, hanem egy megforditott gumival amivel amultkor a Hringen már mentem egy pb-t.

Néhány kör után már érztem hogy sokat dolgozik a Bazazz, tudtam hogy a gumival már vigyázni kell. Amikor letelt a tervezett 40 percem mégnem éreztem magam hullának igy kimotoroztam a teljes tankot, gondoltam hogy Szabi örülni fog neki ha kevesebbet kell mennie. Engem 3 motor elözött meg, nekem viszont rohadt sokat kellett elöznöm mert volt néhány nagyon lassu csapat is. 50 perc után jöttem be, 23 kört voltam kint.
Szokásomhoz hiven nagyon bizsergett a kezem mikor végre leszálhattam a motorról, de azért elsétáltam a monitorig és nem kicsit meglepödtem hogy a legjobb köröm uj pb volt 2:05.54. Mivel csak a legjobb kört irta a monitor igy fogalmam sem volt hogy milyenek voltak a többi köreim, de mivel ugy éreztem hogy nagyon egyenletesen mentem ezért reménykedtem benne hogy sok ilyen jobb köröm lehetett.
Szabi fejezte be a versenyt, 16 kört ment a végén és 7. helyre voltunk jók összesitésben. Végülis Szabinak a legjobb körei 07-esek lettek az utolso menetben, én boldogabb lehetek mert az én 23 körömböl 11 db volt 06-os és 2db 05 ös.
Nem is nagyon eröltettük tovább, motorozhattunk volna még elég volt, inkább csomagoltunk.
Kocának elöször csuszkált a Pirelli slickje, délutánra feltett egy uj Supercorsát és avval végre 2:10 re javitotta a korábbi SV-s pbjét,.
Ennyit a mai napról
Gyuricza Petinek jobbulást
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 május 8 és 9 Pannoniaring kedvezö áron

Post by FélSvéd »

most beszéltem az osztrák szervezöval akik már ma is lent vannak a Pringen
super idö és mindösszen 40 fö összesen a pályán
holnap halálra motorozzuk magunkat
és ha csak 40 en vannak akkor szerintem az endurance versenyen is dobogosok leszünk
csak még nem találtuk ki ki kivel van
szerintem majdnem egyforma idöjeink vannak
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 május 8 és 9 Pannoniaring kedvezö áron

Post by FélSvéd »

Pannoniaringes hétvége osztrák szervezésben versenyekkel
Sikerült a napi 130 euros árat lealkudni napi 90 eurora
Az árban benne van az ingyen transzponder, benne van egy ingyen sprint verseny vasárnap. Szombat este parti, ingyen sör, Miss választás, ezért hozzatok dögös csajokat
Szombaton 2 órás endurance verseny ahol mindenki a saját motorjával mehet, az endurance csapatonként 50 euro
Az ár csak elöre fizetéssel ennyi, a helyszini fizetés marad 130/nap
Ugorj neki azonnal a jelentkezési ürlapnak:
http://compaya.hu/motorosok/reszletez.p ... elentkezes

1 Gyuricza Peti 2 nap
2 Szabi szombat
3 **** szombat
4 Koca szombat
5 Antosz szombat
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 május 8 és 9 Pannoniaring kedvezö áron

Post by FélSvéd »

Mivel elmaradt ma a BRO nap gondolom sokan edzési lehetöség nélkül maradtak. Szerintem másnak is elvonási tünetei vannak ha egy hét kimaradna. Ezért javaslom hogy használjátok ki a hétvégét ezen a kedvezö áron a Pancsi ringen osztrák szervezéssel

Hogy csábitobb legyen az ajánlat mellékelem a hétvégi Pannoniaringes idöjárás elörejelzést

http://www.yr.no/place/Hungary/Vas/Ostf ... ekend.html
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 május 8 és 9 Pannoniaring kedvezö áron

Post by FélSvéd »

Pannoniaringes hétvége osztrák szervezésben versenyekkel
Sikerült a napi 130 euros árat lealkudni napi 90 eurora
Az árban benne van az ingyen transzponder, benne van egy ingyen sprint verseny vasárnap. Szombat este parti, ingyen sör, Miss választás, ezért hozzatok dögös csajokat
Szombaton 2 órás endurance verseny ahol mindenki a saját motorjával mehet, az endurance csapatonként 50 euro
Az ár csak elöre fizetéssel ennyi, a helyszini fizetés marad 130/nap
Ugorj neki azonnal a jelentkezési ürlapnak:
http://compaya.hu/motorosok/reszletez.p ... elentkezes

1 Gyuricza Peti 2 nap
2 Szabi szombat
3 **** szombat
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

2010 május 8 és 9 Pannoniaring kedvezö áron

Post by FélSvéd »

Pannoniaringes hétvége osztrák szervezésben versenyekkel
Sikerült a napi 130 euros árat lealkudni napi 90 eurora
Az árban benne van az ingyen transzponder, benne van egy ingyen sprint verseny vasárnap. Szombat este parti, ingyen sör, Miss választás, ezért hozzatok dögös csajokat
Szombaton 2 órás endurance verseny ahol mindenki a saját motorjával mehet, az endurance csapatonként 50 euro
Az ár csak elöre fizetéssel ennyi, a helyszini fizetés marad 130/nap
Ugorj neki azonnal a jelentkezési ürlapnak:
http://compaya.hu/motorosok/reszletez.p ... elentkezes
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
Locked

Return to “2010 szervezett pályanapok”