Egy új versenyszéria

Szervezett kül- és belföldi pályanapok.Gazda és moderátor:Félsvéd
Locked
User avatar
snake
Posts: 441
Joined: 2008.02.19. 14:21
Location: Szt.Endre

Re: Egy új versenyszéria

Post by snake »

FélSvéd wrote:Brno Szeptember 6-7 hétvége.
Csak épp a rossz vége: ez hétfő-kedd :???:
Nem a motorozás a luxus, hanem a család!
User avatar
aquabase
Posts: 1264
Joined: 2008.01.24. 19:50
Location: Kiskőrös GSX-R 1000

Re: Egy új versenyszéria

Post by aquabase »

FélSvéd wrote:Néhány szóban az idei tervekröl és egy nagy sikerre pályázó versenyszériáról



Itt ragandám meg Tompi alkalmát és felajánlom hogy szponzorálása esetén a **** gOldBoys kategoriát elnevezhetnénk az ö cégéröl is igy a ketegoria sokkal izgalmasabb nevet viselhetne: ****-Klimaxos Cup


:smt005 :smt023
Azon a napon válik az ember igazán felnőtté, amelyiken először nevet magán tiszta szívből.
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Egy új versenyszéria

Post by FélSvéd »

Néhány szóban az idei tervekröl és egy nagy sikerre pályázó versenyszériáról

Természetesen idén is több külföldi szervezövel megállapodtam már és hü vagyok magamhoz, ismét kedvezöbb árakat fogtok fizetni mint a nyugati pályaimádó sorstársaink. Ez még csak az elsö részlet, folytatás következik!
Jónéhány tréningre érdemes már most befizetni mert márciusi befizetésre még kedvezöbb árat kaptam.
Mivel egyre többen szeretnének versenyezni (én is kupagyüjtö lettem) ezért 2010 ben én is inditok egy bajnokságot ami valoszinüleg a legtöbb futambol álló bajnokság lesz messzi földön. (Tavaly 16 többnapos rendezvényt szerveztem, idén sem hiszem hogy kevesebb lenne)
A bajnokságra nem kell licensz és nem hagyományos kategoriákkal zajlik hanem két, hazánkban eddig nem használt kategoria bontásban:

**** Open mindenkinek aki még nem töltötte be a 40. életévet (motor köbcentitöl függetlenül)
**** gOldboys, mindenkinek aki 40 év felett van (motor köbcentitöl függetlenül)

A versenyek nem minden esteben lesznek külön rajtrácsrol inditva. Ahol nem lesz lehetöség külön versenyre idöt kapnunk, ott vagy a föversenyben elért eredmények kerülnek összehasonlitásra, vagy pedig kijelölök egy normál 20 perces menetet, ahol 7 egymás utáni kört kell teljesiteni, utána a kinyomtatott köridöket összehasonlitva lesz eredmény hirdetve.
A **** Open és a **** gOldBoys versenyekre Kupak is kiosztásra kerülnek, ezenkivül évvégi összesitésben is lesz értékelés aminek a dijkiosztoja a hagyományos Big Bulin lesz.
Mivel még nem kerestem szponzort a versenysorozatra ezért egy szimbolikus nevezési dijra szükség lehet, hogy ne zsebböl kelljen fizetnem a kupákat.

Itt ragandám meg Tompi alkalmát és felajánlom hogy szponzorálása esetén a **** gOldBoys kategoriát elnevezhetnénk az ö cégéröl is igy a ketegoria sokkal izgalmasabb nevet viselhetne: ****-Klimaxos Cup

Jöjjön a lényeg, az alábbi rendezvényekre már most lehet jelentkezni:

Slovakia Ring Április 3-4 Húsvét 90 euro/nap
Slovakia Ring Junius 16-17 90 euro/nap de márciusi befizetésnél a 2 napra speciál ár 165 euro
Hungaroring Junius 18-19-20 hétvége, 90 euro/nap (csak márciusig, utána 100/nap)
Brno Augusztus 2-3-4 márciusig 150/nap vagy 400 mindhárom nap
Brno Szeptember 6-7 hétvége. Márciusig 300 euro, utána 320 euro
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
Locked

Return to “2010 szervezett pályanapok”