2010 november 26-28 Portimao legutolsó szezonzáró

Szervezett kül- és belföldi pályanapok.Gazda és moderátor:Félsvéd
User avatar
szaszy
Posts: 70
Joined: 2009.11.25. 20:22

Re: 2010 november 26-28 Portimao legutolsó szezonzáró

Post by szaszy »

repsol norbi wrote:
szaszy wrote:Mi szegenyek csak remenykedhetunk tovabb :grin: (majd a nyaron 12500 forintert elmegyunk egy delutan Rezso napra ki a Ringre)
az 13500 Ft..........:-)))))))))))

Nem mindenkinek ......:)))
Ugy tudtam van neked is arengedmenyed! vagy rosszul tudom???!
User avatar
repsol norbi
Posts: 359
Joined: 2009.05.15. 07:22
Motorom: 1000 RR 2x
Itt motorozok: aszfalt
Köridő(k): Hring 2.03.0
Location: Budapest XVII.ker.
Contact:

Re: 2010 november 26-28 Portimao legutolsó szezonzáró

Post by repsol norbi »

szaszy wrote:Mi szegenyek csak remenykedhetunk tovabb :grin: (majd a nyaron 12500 forintert elmegyunk egy delutan Rezso napra ki a Ringre)
az 13500 Ft..........:-)))))))))))
"Ne láttam még vadat, mely szánná magát.." O.W.
Image
Sponsored by: http://www.idomjavitas.hu ; http://www.uningroup.com/
Image
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 november 26-28 Portimao legutolsó szezonzáró

Post by FélSvéd »

sok köcsög burzsuj már rég otthon vannak bezzeg a föszervező még itt szopik a frankfurti reptéren tegnap óta és egyik járatot a másik után törlik.
mivel göteborgra semmi esély nem volt mára igy egy stockholmi járatra cseréltettem, de onnan meg lesz 500km hazáig
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
badzoli
Posts: 1952
Joined: 2009.04.06. 14:35
Motorom: Honda CBR600RR '07
Itt motorozok: Hring és mindefelé
Location: RoseHill
Contact:

Re: 2010 november 26-28 Portimao legutolsó szezonzáró

Post by badzoli »

RB26DET wrote:****!

Mi a szitu?Semmi beszámoló? :sad:
Másik fórumon keresd.
Last edited by nylontacsko on 2010.11.28. 14:06, edited 1 time in total.
Reason: Ingyen reklám : )
"Kit ölt meg? Senkit, még csak reggel van!" dr.House

Minden jó valamire. Ha más nem, elrettentésre.
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: 2010 november 26-28 Portimao legutolsó szezonzáró

Post by RB26DET »

****!

Mi a szitu?Semmi beszámoló? :sad:
Image
User avatar
szaszy
Posts: 70
Joined: 2009.11.25. 20:22

Re: 2010 november 26-28 Portimao legutolsó szezonzáró

Post by szaszy »

szaszy wrote:
FélSvéd wrote:
szaszy wrote:Nem semmi ez az aranycsapat
Irigylesre melto !!!!!
Mi szegenyek csak remenykedhetunk tovabb :grin: (majd a nyaron 12500 forintert elmegyunk egy delutan Rezso napra ki a Ringre)
Ez van......... :smt022 :smt022 :smt022
Mondtam hogy jól jársz ha szállitasz, de azt mondtad nem tudsz jól pakolni vazz,
Hat persze hogy nem tudok pakolni mert nem jartam meg ki a Svedegyetemet!!!
Na de jo uton vagyok es mar csak ido kerdese hisz jol tanulok.Mire kicsengetnek a Sved egyetemrol szerintem penznelkul maradok de majd be fogok tudni eroszakolni 6 motrot es 2 tonna cuccot egy 12 kobos furgonba es jo nagy tobbletsulyal vegigrizikozok europan roman rendszammal 8000 kilometert! (amugy 500 kilo tobbletsuly ugy 1500 euro birsag ha helyben kifizeted)
Feltelelzem ,hogy ez a magyarokra nem ervenyes......
nem lesz 500 többletsuly
6 motor kb 1100 kg (csak 3 ezres van)
kb 500 kg cucc amit még viszünk a mocikkal[/quote]

Ezt magyaraztam neked en ,csak nem ertetted meg !
Szerenyen van szamolva a motor suly es a cuc de mar igy is rizikos mert az en furgonomra a megengedett teherbiras 118o kilo.
Tobb embert megkerdeztem es a franciak rendesen vadasszak az ilyen tipusu furgonokat (foleg roman rendszamost :smt022 )
Azert 6500 kilometeren csak van esely hogy lebukjal,en remelem hogy megusszatok de azert van riziko nektek is rendesen.
Ha valami suket franciat kaptok el megalithat addig amig jon meg egy masik auto es felet atcucoljatok.
Akiket kerdeztem azt mondtak ,hogy max azzal lehet vedekezni ,hogy nem aruszalito ceg vagy hanem versenyre mentek es salyat cuc amit viszel.Ez az egyetlen mentseg ha LKV kontrolba botlanatok.Szerintem mindenkeppen legyen a sofornel penz a vesztegetesre ,es legyen jo bator.[/quote]


Sajnos sved egy kismadar azt sugta ,hogy csak igazam lett a szallitassal kapcsolatban ,ugyan is lekapcsoltak a furgont a Francia rendorok...!
Ha ujraolvasod amit irtam akkor itt belatod ,hogy csak igazam lett!!
Ha nem akartok lerakodni hivjal fel ,hogy mondjam el a megoldast amit szoktak csinalni ilyen esetben azert ,hogy ne keljen lerakni felet az arunak es mas autot berelni.
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 november 26-28 Portimao legutolsó szezonzáró

Post by FélSvéd »

Itt leesett a hó, éjjel mínuszok vannak, a K5 gixxer letakarva a garázsban várja hogy nyár legyen. (itt svédben a tavasz még alkalmatlan pályázásra, gyakran a nyár is...)

De bezzeg a K9 már úton van a haverok motorjaival együtt a létező legizgalmassabb pálya felé, a kihívást amit Portimao nyújt, azt nem sok pálya tudja lenyomni. Kevés pályán változik ilyen sokszor a terep, emiatt persze alig van a pályán jól belátható kanyar, de vak kanyarból rekordszámú található.

Nem is csoda hogy nem tesznek erre a pályára Forma1 versenyt, hiszen azok elszállnának a dombtetőkön.

A többiek nevében nem tudok nyilatkozni, de a saját céljaim: 1:55 ös köridő, különleges onboard felvételek készítése, az amatőrválogatott középmezőnyében végezni. Persze ha a vetélytársak nem nézik meg azt a videot.

Az egyetlen ujdonságot a motoromon Almanon keresztül beszerzett Bazzaz TC Active Light jelenti: ez egy kis lámpa ami a müszerfalon jelzi amikor a kipörgésgátló aktiválodik. Talán nem hangzik egetverő ujjitásnak, de biztos vagyok benne hogy ez a lámpácska sokat fog nekem segiteni a TC helyes beállításában.
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: 2010 november 26-28 Portimao legutolsó szezonzáró

Post by zsir »

Ofelsege,

figyelj oda nagyon mindig legyen veled valaki aki ugyel rad tobb okbol is.
Ha szabad javasolnom kossel egy biztitt a rakomanyra is. Mostanaban hallotam egy ket teherautos haveromtol remtorteneteket. Fokepp a roman bunozok jarjak az utakat es szabaditjak meg az embereket feltet targyaiktol.
Ujra jo utat es legyen melletted valaki.

Udv. Feri.
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
öfelsége
Posts: 5
Joined: 2009.01.17. 08:03

Re: 2010 november 26-28 Portimao legutolsó szezonzáró

Post by öfelsége »

FélSvéd wrote:az 1180 kg raksulyt elég necces, de mi ponyvással megyünk ami 220 széles, 420 hosszu, tehát itt nem 1180 lehet pakolni
Köszönöm ismeretlenül is a féltő szavakat. Ez a mostani kirándulás ha jól számolom a 4.hosszútávú túránk én még soha nem találkoztam rendőrrel- ellenőrrel az úton aki a súllyal foglalkozott volna-érdeklődön és udvariasan megkérdezték hogy hova és mit viszek max elkérték a motor papírokat és további jó utat kívántak pedig a plafonig volt rakva a Duxi és 4 motort vittem.Most egy platós duxival megyek 1600 kg-os raksúllyal.Ha mindenki betartja a kéréseimet nem lehet gond a súllyal.Egy biztos- iszonyat messze van ,de az élmények miatt messze megéri elmenni! Nekem ilyen időszakban viszonylag sok szabadidőm van ezért vállaltam magamra a szállítást.
User avatar
szaszy
Posts: 70
Joined: 2009.11.25. 20:22

Re: 2010 november 26-28 Portimao legutolsó szezonzáró

Post by szaszy »

FélSvéd wrote:az 1180 kg raksulyt elég necces, de mi ponyvással megyünk ami 220 széles, 420 hosszu, tehát itt nem 1180 lehet pakolni
Az ugy jo!




Drukkolunk nektek hisz aki November vegen kepes 3 napert 6000 kilometert megtenni onkoltsegre (itt most nem teged ertunk Sved :grin: ) annak csak drukkolni lehet es felnezni ra! (szerintem annak aki ilyet csinal vagy sok penze van vagy egy berogzott motoros ,mind2 eset elismerest erdemel :grin: )
Ez az en velemenyem......
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: 2010 november 26-28 Portimao legutolsó szezonzáró

Post by RB26DET »

FélSvéd wrote:
RB26DET wrote:Mi a Dáviddal ha kell elvisszük a csapat motyóját az Ategoval,csak az 1 milla. :wink:
végre drukkoltok
Eljött az idő, ebben a csapatban, nem lesz egyszerű helyt állni, hiszen ez kurva technikás pálya, ami nyilvánvalóan nem az erősségem.
Kiskurucz, Csabcsi, Tompi, Pizza sokkal nagyobb kanyarsebességekkel közlekednek mint én, ha itt bármelyiknél jobb tudok lenni az nagyon sokat jelentene nekem......
Szerintem Tompi az esélyes akit talán megfoghatnék ha minden összejön
Ha tippelni lehet akkor Pizzát tenném az első helyre,második Kurucz Feri vs Csabcsi és a további sorrend akár veled is folytatódhat :wink:
Image
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 november 26-28 Portimao legutolsó szezonzáró

Post by FélSvéd »

RB26DET wrote:Mi a Dáviddal ha kell elvisszük a csapat motyóját az Ategoval,csak az 1 milla. :wink:
végre drukkoltok
Eljött az idő, ebben a csapatban, nem lesz egyszerű helyt állni, hiszen ez kurva technikás pálya, ami nyilvánvalóan nem az erősségem.
Kiskurucz, Csabcsi, Tompi, Pizza sokkal nagyobb kanyarsebességekkel közlekednek mint én, ha itt bármelyiknél jobb tudok lenni az nagyon sokat jelentene nekem......
Szerintem Tompi az esélyes akit talán megfoghatnék ha minden összejön
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: 2010 november 26-28 Portimao legutolsó szezonzáró

Post by FélSvéd »

az 1180 kg raksulyt elég necces, de mi ponyvással megyünk ami 220 széles, 420 hosszu, tehát itt nem 1180 lehet pakolni
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
Locked

Return to “2010 szervezett pályanapok”