Talmácsi-Ring

Szabad topicnyitás!

Moderator: ddt500

zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: Talmácsi-Ring

Post by zsir »

TALMACSI-ring Palyanap 2010 Oktober 8. reggel 9.
Na beszeltem Pista-bával és Oktober 8-adikan szombaton ha mindenkinek rendbe van ki vennem a pályát. Lényegében 8.000 Ft per fö rendelkezésre áll PW50, NSR 50 es verseny robogó égésznap.
Aki akar hozhatja lányát fiát és rendezünk gyerek, felnöt versenyt, akár nöi versenyt.
20 db Pw 50 van, 10 db NSR 50 es egy pár robogó. A fizetés helyszínen lenne.
Lesz vendégként a magyar Junior bajnokok közt egy két menő akivel aki gondolja összmérheti magát.
Lesz grillezés, sütés fözés, ha tudjuk hányan jöttök biztosan akkor fasza grill sütés lesz.

Jelentkezés:
Zsir (fizetve)
Berczi David (fizetve)
Berczi Jani (fizetve)
Berczi Hajni (fizetve)
Merci Feri (fizetve)
Almano (fizetve)
TomicsI (fizetve)
Gyurma (fizetve)
Sved (sajnos aznap nem vagyok itthon, pedig tetszik a program)
Adorján (fizetve)

képek a legutolsó rendezvényről:
http://picasaweb.google.hu/fhazosv/20100925_talmaring#

IMG_0367.JPG
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
almano
alias Szundi
Posts: 4334
Joined: 2008.12.29. 00:11
Motorom: 2008 GSX-R 750, Aprilia RS250
Itt motorozok: Pálya
Köridő(k): hring=2.26|pring 5.0|mugello 5.7|brno 357
Location: Bácsalmás, lennt délen...
Contact:

Re: Talmácsi-Ring

Post by almano »

Szoljatok, hogy mikor lesz, hatha en is el tudok menni. Tok jo lenne. :smt006
Image
Profi motorkerékpár szerviz és alkatrészek a legolcsóbban
Pályamotor felkészites, tuningolás, futóműbeállitás
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: Beszélgető

Post by zsir »

tegyetek be a palyanapokhoz:
TalmaRing neven

elerhetosegek a palyan: Csaba a palyan: 06 70 4170718.
a palya kedd es csutortok kivetelevel amikor edzes van egyeztetessel ki lehet menni.
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
minirossi
Posts: 13
Joined: 2009.12.17. 19:12
Motorom: aprilia rs 125 (160)
Itt motorozok: ahol tudok :)
Location: budapest
Contact:

Re: Újdonságok

Post by minirossi »

Zsir!

Ancsytól hallottam a tegnapi eseményekről, ő is megerösítette, hogy szupi volt ott motorozni. :smt003
Mi szívesen mennénk csajok egy páran oda moccolni, lehet csatlakoznánk hozzátok, ha lehet, és ha úgy alakul.
Esetleg vmi elérhetőséget tudnál adni, hogy tudjunk a későbbiekben egyeztetni?? :roll:
"ℓєgуєη єgу ѕzéρ áℓмσ∂, αмιт кöνєтѕz ρéℓ∂αкéηт. αмιéят єℓνéяzєℓ мα éѕ ƒєℓтáмα∂ѕz нσℓηαρ."
User avatar
Dave
Posts: 522
Joined: 2008.01.14. 22:37
Location: Sárisáp

Re: Újdonságok

Post by Dave »

Én is szívesen mennék! :smt026
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: Újdonságok

Post by FélSvéd »

ha itthon vagyok akkor ön is jövök, hozom a fiamat is
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
Kenyér
Posts: 2848
Joined: 2007.02.22. 20:16
Motorom: eReSzVú Mille 03
Itt motorozok: Mindehol
Köridő(k): ering1:18,9
Location: Albertirsa
Contact:

Re: Újdonságok

Post by Kenyér »

Ez zsír zsír :)
veled tartok...
Soxor láttam már a pályát,mivel kb 5percre van tőllem,de még nem állltam meg érdeklődni.
Viszont ezért a pénzért akár a lányomnak is érdekes lehet :smt026 :smt026
http://www.rsvforum.com
"az hogy hülye vagy,és nem értenek meg,nem jelenti azt,hogy művész vagy!"
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Palyazas Talma Ringen.

Post by zsir »

Hat Brutalis !!!!!!!

kitalaltam kis fiam Tomika 11, elviszem a Talma ringre es hat nem csalodtam nagyon korrekt az oreg Pistabá, és az egesz csapat. Lényegében a palya lent van Hernadon olyan 40 km pestrol egy pici palya de nagyon hangulatos helyen, kivalo korulmenyek kozt. Maga a palya minosege mint aszfalt kiraly, a vedo gumi falak es verseny eseten meg felfujhato gumifalak is kivaloak. A szemelyzet kb 5-6 ember folyamatosan a fiuk, felnotek kivansagait elegitik ki.
AZ oreg Talma is nagyon kedves folyamatosan oktatja a kis-nagy fiukat, test tartas, hova nezzen hol uljon a motoron (elol hatul), hol huzzon gazt, stb stb szoval elso olyan palyazasom mert en is motoroztam hogy wazze brutal jo volt.
Az osszegekrol pedi szinten kivaloan jok, egy egesznapos motorozas es oktatas, ruhaval motorral, oktatassal 8e Ft. Beszaras !!!!!!!!
A motorok hat 20 db zsir uj PW50 yamaha, es akar elhiszitek akar nem felont állat 105 kilos diszno mint en is elferek rajta es megy es fordul es tapad a gumi. Kicsit olyan elmeny az egesz mint egy gokartozas csak annyi hogy fizikalisan test kontaktusba kerulsz a palyaval mert ha nem terdelsz ki akkor leér minden a motoron.
A palya, hat tele van csiki csukival, van rajta gyors es lassu visszaforditok, sikanok, minden ami kell az utanpotlasnak. max speed talan 60-70 km / h
A mai nap volt verseny edzes melegites es oktatas, érme osztás, dijazas meg minden.
szoval nagyon kellemes volt a mai nap, jah es ketszer is ugy pofara estem a palya gyors reszen verseny kozben hogy hihetetlen, kint volt Ancsy is a gixxer kupabol. meg sok mas felnot.
Erdekes meg hogy van felnot kepzes is van. Nagyon sok fiatal kis es kozepes gyerek volt, helyi meg kisebbsegi is meg profi kis versenyzok akiknek a tempoja brutal (pici fiuk). En megmondom a tutit szervezek arra a palyara egy partyt, beszeltem Talma papaval egy zart koru rendezvenyt kiberlem a palyat az idopontot majd meghirdetem es aki akar jelentkezhett is.

Jelentkezes: 8000 Ft / fő, a jelentkezes Talmaringre egesz napra motor biztositva. PW 50. Yamaha.
Idopont Jovo heten kiderul pontosan mikor. aki akar jelentkezni iratkozon fel:

egy par kep lassatok hova lehet menni.
aki akar hozza fiat, lanyat lehet majd motorozni, adnak mindent felszerelest, motort, ruhat, mindent a fenti osszgert.

http://picasaweb.google.hu/fhazosv/Talmaring#
_palya1.jpg
diszno.jpg
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
Post Reply

Return to “Egyebek”