KAMOCSAI MOTOROS TALáLKOZÓ

Szabad topicnyitás!

Moderator: ddt500

User avatar
Naghost600
Posts: 408
Joined: 2010.02.24. 20:41
Motorom: GSX-R 600 K6
Itt motorozok: Közút
Location: Komárom

Re: KAMOCSAI MOTOROS TALáLKOZÓ

Post by Naghost600 »

ja bocs a buta kérdésért most látom hogy BP i vagy, nem figyeltem :grin:
User avatar
Naghost600
Posts: 408
Joined: 2010.02.24. 20:41
Motorom: GSX-R 600 K6
Itt motorozok: Közút
Location: Komárom

Re: KAMOCSAI MOTOROS TALáLKOZÓ

Post by Naghost600 »

Te Szlovákiai vagy ??vagy hova valósi vagy ha jó ido lesz megdumálhassuk aztán mehetunk akár egyutt is nekem is van pár haverom aki jonne aztán ossze lehetne hozni... :: gsxr ::
Elnok ur
A láthatatlan horgász
Posts: 1297
Joined: 2007.02.21. 13:15
Motorom: Yamaha Fazer 1000
Itt motorozok: Országszerte
Köridő(k): Az meg mi?
Location: Békásmegyer

Re: KAMOCSAI MOTOROS TALáLKOZÓ

Post by Elnok ur »

Parszor voltam kint. Ha nem esik az eso akkor kiraly. Mindig nagyon elveztem a bulit. Jo kaja, pia viszonylag olcson. Sajna hulyegyerekek itt is vannak, Sv apriliajat a reszeg, ejszaka tiltason a sarban a satrak kozt motorozo barom radontotte Andi SV-jere. Aztan reggel 10-kor meg mindig folyt az orra vere, mert Mazsi orrbavagta, aztan kiderult, hogy a kocsog barom verzekenysegben szenved. Es meg neki allt feljebb... Mindezek mellett csak ajanlani tudom a rendezvenyt, ha lehet megyek megint.
User avatar
Naghost600
Posts: 408
Joined: 2010.02.24. 20:41
Motorom: GSX-R 600 K6
Itt motorozok: Közút
Location: Komárom

Re: KAMOCSAI MOTOROS TALáLKOZÓ

Post by Naghost600 »

aztán fejezzétek ki véleményeiteket-tapasztalataitokat...aztán reméllem osszehozunk valamit :: gsxr ::
User avatar
Naghost600
Posts: 408
Joined: 2010.02.24. 20:41
Motorom: GSX-R 600 K6
Itt motorozok: Közút
Location: Komárom

KAMOCSAI MOTOROS TALáLKOZÓ

Post by Naghost600 »

Szevasztok ezt a topicot azért nyitottam mert kiváncsi voltam hogy, valaki ismeri e esetleg ezt a rendezvényt, minden évben szeptember elso hétvégéjén szervezik, ez a Vág folyó partján helyezkedik el egy Campingben, van fasza kaja pija rengeteg sok jó csaj...sátorral kell jonni..3 napos akció péntektol vasárnapig...szombaton felvonulás+ a repülőtéren gyorsulási verseny és Streetfighter show egész nap...sűrű a program zeneileg is...tobb stage tal8lhatóo a campingben, rock ,drum, trans...van minden ....értékes dijak a versenyeken...Kamocsa 25km re helyezkedik el Komáromtol(Szlovákiában)...a pontos programot még nem tudom de örülnék haminnél több GSX-R es jelenne meg ott egy jó sörözésre...én 4 ik éve járok oda mindig jó a buli...tehát ha valakit érdekelne vagy bármi kérdése lenne csak nyugodtan irjatok....
itt egy link nyálazzátok átt alaposan...
http://www.oazacamp.sk/fotoalbum/
Post Reply

Return to “Egyebek”