Pályázás szempontjából ki számít átlagos tudású motorosnak?

Szabad topicnyitás!

Moderator: ddt500

Áltag pályázó:

2:40-3:00 között.
0
No votes
2:40-2:20 között.
14
45%
2:20-2:05 között.
13
42%
2:05-1:57 között.
4
13%
 
Total votes: 31

User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: Újdonságok

Post by RB26DET »

predatork2 wrote:
Bérczi Jani wrote:
predatork2 wrote:ugy hiszem h egy átlagos pilota alatt az s1000rrolyan időket fog produkálni hogy a gixereket tolhatjuk sorra beszámittatni.egykerékgátlo,kipörgésgátlo blokkolásgátlo,......
nem étek veled 1-et,jó persze mit értünk "átlagos pilótán"?pl 2:05-ös ember?mondjuk.
a motorosok 90 %-nak pszichologusra van szüksége.Nézd meg a Svédet ott a kipörgésgátló de mégse meri rátekerni lapról a gázt.a nagy többség alatt ott a technika de mégsem élnek vele.sőt....
ki a faszomat érdekel hogy te egyetértesz e velem vagy sem!?
neked az az éltető elemed bazmeg hogy másokkal vitázz,hogy másokba beleköss!mitől lenne átlagos a a 2.05?az nem tul jo sztem!mondjuk 2.00 mint mi és hasonszőrü barátaink....2.01-1.57,kb.az alatt kelhet már vmi plusz!sztem ez a motor meghozza játszi könyedséggel.pont azaz pont!erre gondoltam semmi másra....de ugy is mondhatnám mielőtt ebbe is belpofázol,hogy sztem én mennék vele hamarjában még 2mp-vel jobbat asszem és abba bele sem izzadnék,mert ugye egyenesben is sokat hozna aplusz pova,meg én NEM vagyok olyan beszari mint TE,én rá merem tekerni a gázt ....lásd a gázkar utját a videoimnál!(brünn)

UI:kistakony! :smt002
Értem hogy miről hablatyolsz,de számomra az "átlagos" nem a 2:01-1:57 közti emberke.
magadat meg ne hozd fel példának mert te átmész a falon is
ja és ne kacsingassá mert kifújom az orrod
Image
Post Reply

Return to “Egyebek”