Pannónia-Ring Phoenix-napok

Magyar bajnokságok, kupák, versenyek

Moderator: ddt500

trans
Posts: 249
Joined: 2007.02.22. 16:14

Re: Pannónia-Ring Phoenix-napok

Post by trans »

Basszus, 1 órán keresztül írtam a csütörtöki élménybeszámolóm...
Mire végeztem be kellett ujra jelentkeznem, így eltünt az egész, mégegyszer nem állok neki :evil:
User avatar
aquabase
Posts: 1264
Joined: 2008.01.24. 19:50
Location: Kiskőrös GSX-R 1000

Re: Pannónia-Ring Phoenix-napok

Post by aquabase »

Jó nektek, hogy ott lehettetek! :twisted:
Sajnos nekem megint nem jött össze, a rohadt meló miatt, uh marad a 17.-e...

Sajnálom Dezsőt, mielőbbi gyógyulást neki! Meg persze Zacsit is... :sad:
Sajnos ez ilyen sport, van hogy nem vagy hibás, és mégis törik a moci...

Gratula az eredményekhez!
Azon a napon válik az ember igazán felnőtté, amelyiken először nevet magán tiszta szívből.
User avatar
Koca
A lekvár mágus
Posts: 1312
Joined: 2007.08.27. 16:23
Motorom: GSX-R 750, SV 1000R
Köridő(k): javulóban...
Location: versenypálya, lekvárgyár
Contact:

Re: Pannónia-Ring Phoenix-napok

Post by Koca »

Sárkánynál ez a "kívülről érkezünk és okozunk szép nagy meglepetést" dolog elég rendszeres. Délelőtt velem a huplis enyenes végi törésben játszotta el ezt, ahol az SV-t egyébként is csak az imádság tartja a pályán, mert alapból becsuklik az eleje. Előző alkalommal kívülről a hupli tetején erőltette a dolgot. Érdekes, hogy mindenki más tudott kultúráltan közlekedni és előzni. Atom ha utólér - mint pl. tegnap is - korrektül bemutatja az első kerekét, azután elmegy. Ennyi.
Szóval nem lepett meg az eset.
THE PIG
User avatar
Csoda
Posts: 681
Joined: 2007.03.25. 00:10
Itt motorozok: BP

Re: Pannónia-Ring Phoenix-napok

Post by Csoda »

Kicsit megoldve emelkedik meg a motor feneke, akkor becsovalja a motort es nem tudsz lassitani, se kanyarodni igy belesodrodhatsz a kivul menobe... aki lassul rendesen te meg rohamosan nagyobb sebessegel jossz :(
Nekem is volt mar ilyen. Megusztam nem utkoztem senkinek.
----------
GSX-R 1000
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: Pannónia-Ring Phoenix-napok

Post by RB26DET »

Krisztián wrote: ( Ha kívülről próbál előzni és az eleje megy el akkor, hogy lehet, hogy kiüti a másik mociját?! :shock: )
Ez még a kanyar előtt történt féktávon,nagyon közel voltak egymáshoz.
Image
User avatar
Dave
Posts: 522
Joined: 2008.01.14. 22:37
Location: Sárisáp

Re: Pannónia-Ring Phoenix-napok

Post by Dave »

Krisztián wrote:
Berczi Dave wrote:
Krisztián wrote:
Bérczi Jani wrote:Megjöttünk!Csak röviden,mert fáradt vagyok.Szuper időnk volt.Rengeteget motoroztunk-Jól éreztük magunkat.Dave 2:05.Hajni 2:20.Én 2:17,és a tehetségkutatóban 3. lettem :) van egy kupán he he.
Sárkány Dezső leirta magát erre a szezonra.Cél végén gondolta kívülről beszúr Zacsinak,aki01et ment Dezső meg 02-t.Szóval egy lehetetlen helyen próbált egy lehetetlent.Meg is lett az eredménye,elment az eleje és elrepült,de úgy hogy a testével kibaszta Zacsi alol is a Hondát.Kurvanagyot estek,aki látta borzongot.Dezsőnek ripityára tört az egyik lába,de még lélegeztető gépet is láttak felette.Zacsi megúszta "enyhébb"sérüléssel valamelyik karján.Mindkét moci csúnyán összetört.Ezen kívül volt még pár csúnya perec,de ott csak a mocik sérültek.
Grat a kupához! :)
( Ha kívülről próbál előzni és az eleje megy el akkor, hogy lehet, hogy kiüti a másik mociját?! :shock: )
Szóval pontosan a cél végi törésről van szó.

A Sárkány olyan szinten elfékezte magát,hogy elsö kerékre állt a motorja és így ment bele Zacsiba,meglökte őt de még talpon maradt, Sárkány viszont úgy fejezte be ezt a manővert ,hogy elcsúszott .
Csúszás közben meg utolérte Zacsit és a testével ütötte ki a motorját.

Sajnáltam őket,főleg Zacsit,jól szétbaszta Dezső a szép Hondáját és ő tök vétlen volt.

Csoda hogy megúszta ennyi sérüléssel,ott azért van tempó rendesen.
Értem már, brutál! Sárkány a gyári idomos K9cel csinálta?
K9,de már pályaidom volt rajta,igen csak volt....Meg két szép Yosimura dob,annak is reszeltek.
User avatar
K
megélhetési szemfényvesztő
Posts: 1058
Joined: 2008.01.24. 16:04
Köridő(k): hring=2:09,160

Re: Pannónia-Ring Phoenix-napok

Post by K »

Berczi Dave wrote:
Krisztián wrote:
Bérczi Jani wrote:Megjöttünk!Csak röviden,mert fáradt vagyok.Szuper időnk volt.Rengeteget motoroztunk-Jól éreztük magunkat.Dave 2:05.Hajni 2:20.Én 2:17,és a tehetségkutatóban 3. lettem :) van egy kupán he he.
Sárkány Dezső leirta magát erre a szezonra.Cél végén gondolta kívülről beszúr Zacsinak,aki01et ment Dezső meg 02-t.Szóval egy lehetetlen helyen próbált egy lehetetlent.Meg is lett az eredménye,elment az eleje és elrepült,de úgy hogy a testével kibaszta Zacsi alol is a Hondát.Kurvanagyot estek,aki látta borzongot.Dezsőnek ripityára tört az egyik lába,de még lélegeztető gépet is láttak felette.Zacsi megúszta "enyhébb"sérüléssel valamelyik karján.Mindkét moci csúnyán összetört.Ezen kívül volt még pár csúnya perec,de ott csak a mocik sérültek.
Grat a kupához! :)
( Ha kívülről próbál előzni és az eleje megy el akkor, hogy lehet, hogy kiüti a másik mociját?! :shock: )
Szóval pontosan a cél végi törésről van szó.

A Sárkány olyan szinten elfékezte magát,hogy elsö kerékre állt a motorja és így ment bele Zacsiba,meglökte őt de még talpon maradt, Sárkány viszont úgy fejezte be ezt a manővert ,hogy elcsúszott .
Csúszás közben meg utolérte Zacsit és a testével ütötte ki a motorját.

Sajnáltam őket,főleg Zacsit,jól szétbaszta Dezső a szép Hondáját és ő tök vétlen volt.

Csoda hogy megúszta ennyi sérüléssel,ott azért van tempó rendesen.
Értem már, brutál! Sárkány a gyári idomos K9cel csinálta?
User avatar
Dave
Posts: 522
Joined: 2008.01.14. 22:37
Location: Sárisáp

Re: Pannónia-Ring Phoenix-napok

Post by Dave »

Krisztián wrote:
Bérczi Jani wrote:Megjöttünk!Csak röviden,mert fáradt vagyok.Szuper időnk volt.Rengeteget motoroztunk-Jól éreztük magunkat.Dave 2:05.Hajni 2:20.Én 2:17,és a tehetségkutatóban 3. lettem :) van egy kupán he he.
Sárkány Dezső leirta magát erre a szezonra.Cél végén gondolta kívülről beszúr Zacsinak,aki01et ment Dezső meg 02-t.Szóval egy lehetetlen helyen próbált egy lehetetlent.Meg is lett az eredménye,elment az eleje és elrepült,de úgy hogy a testével kibaszta Zacsi alol is a Hondát.Kurvanagyot estek,aki látta borzongot.Dezsőnek ripityára tört az egyik lába,de még lélegeztető gépet is láttak felette.Zacsi megúszta "enyhébb"sérüléssel valamelyik karján.Mindkét moci csúnyán összetört.Ezen kívül volt még pár csúnya perec,de ott csak a mocik sérültek.
Grat a kupához! :)
( Ha kívülről próbál előzni és az eleje megy el akkor, hogy lehet, hogy kiüti a másik mociját?! :shock: )
Szóval pontosan a cél végi törésről van szó.

A Sárkány olyan szinten elfékezte magát,hogy elsö kerékre állt a motorja és így ment bele Zacsiba,meglökte őt de még talpon maradt, Sárkány viszont úgy fejezte be ezt a manővert ,hogy elcsúszott .
Csúszás közben meg utolérte Zacsit és a testével ütötte ki a motorját.

Sajnáltam őket,főleg Zacsit,jól szétbaszta Dezső a szép Hondáját és ő tök vétlen volt.

Csoda hogy megúszta ennyi sérüléssel,ott azért van tempó rendesen.
User avatar
K
megélhetési szemfényvesztő
Posts: 1058
Joined: 2008.01.24. 16:04
Köridő(k): hring=2:09,160

Re: Pannónia-Ring Phoenix-napok

Post by K »

Bérczi Jani wrote:Megjöttünk!Csak röviden,mert fáradt vagyok.Szuper időnk volt.Rengeteget motoroztunk-Jól éreztük magunkat.Dave 2:05.Hajni 2:20.Én 2:17,és a tehetségkutatóban 3. lettem :) van egy kupán he he.
Sárkány Dezső leirta magát erre a szezonra.Cél végén gondolta kívülről beszúr Zacsinak,aki01et ment Dezső meg 02-t.Szóval egy lehetetlen helyen próbált egy lehetetlent.Meg is lett az eredménye,elment az eleje és elrepült,de úgy hogy a testével kibaszta Zacsi alol is a Hondát.Kurvanagyot estek,aki látta borzongot.Dezsőnek ripityára tört az egyik lába,de még lélegeztető gépet is láttak felette.Zacsi megúszta "enyhébb"sérüléssel valamelyik karján.Mindkét moci csúnyán összetört.Ezen kívül volt még pár csúnya perec,de ott csak a mocik sérültek.
Grat a kupához! :)
( Ha kívülről próbál előzni és az eleje megy el akkor, hogy lehet, hogy kiüti a másik mociját?! :shock: )
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: Pannónia-Ring Phoenix-napok

Post by RB26DET »

Megjöttünk!Csak röviden,mert fáradt vagyok.Szuper időnk volt.Rengeteget motoroztunk-Jól éreztük magunkat.Dave 2:05.Hajni 2:20.Én 2:17,és a tehetségkutatóban 3. lettem :) van egy kupán he he.
Sárkány Dezső leirta magát erre a szezonra.Cél végén gondolta kívülről beszúr Zacsinak,aki01et ment Dezső meg 02-t.Szóval egy lehetetlen helyen próbált egy lehetetlent.Meg is lett az eredménye,elment az eleje és elrepült,de úgy hogy a testével kibaszta Zacsi alol is a Hondát.Kurvanagyot estek,aki látta borzongot.Dezsőnek ripityára tört az egyik lába,de még lélegeztető gépet is láttak felette.Zacsi megúszta "enyhébb"sérüléssel valamelyik karján.Mindkét moci csúnyán összetört.Ezen kívül volt még pár csúnya perec,de ott csak a mocik sérültek.
Image
User avatar
aquabase
Posts: 1264
Joined: 2008.01.24. 19:50
Location: Kiskőrös GSX-R 1000

Re: Pannónia-Ring Phoenix-napok

Post by aquabase »

webkamerán úgy látom jó időjük van a srácoknak... :)
Azon a napon válik az ember igazán felnőtté, amelyiken először nevet magán tiszta szívből.
User avatar
Rumi
Posts: 978
Joined: 2007.02.22. 22:34
Motorom: Husqvarna 510 SMR
Location: Dublin
Contact:

Re: Pannónia-Ring Phoenix-napok

Post by Rumi »

nylontacsko wrote:Trans... kiváló beszámoló, öröm volt óvasnyi :smt023 :smt038 :cool:
detto, ezek johetnek meg


(de csak halkan mondom, nehogy Sved bacsi megsertodjon, hogy az ovet bezzeg nem olvassa senki :twisted: :grin: :grin:
SMR
trans
Posts: 249
Joined: 2007.02.22. 16:14

Re: Pannónia-Ring Phoenix-napok

Post by trans »

Köszi :)
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: Pannónia-Ring Phoenix-napok

Post by nylontacsko »

Trans... kiváló beszámoló, öröm volt óvasnyi :smt023 :smt038 :cool:
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
trans
Posts: 249
Joined: 2007.02.22. 16:14

Re: Pannónia-Ring Phoenix-napok

Post by trans »

Tegnap voltam kint Pannon ringen Phoenix napon.
Egész nap szép napsütéses, enyhén lengedező szeles ideális idő volt.
A multkori tömegnyomor után ez a nap olyan volt mintha csak páran lettünk volna fent a pályán. Végre lett helyem a gyors csoportba szóval a sok lassú ember sem gátolta a haladást.
1. menetet ugyan kihagytam mert előkészületekkel még nem végeztünk teljesen.
2. 2.13
3. 2.11
4. 2.10,1
Ezzel az 1000ben 18. helyről indultam versenyen és vártam a további köridő javulást (eddig mindig így volt)!
Aztán rajtrácsnál megörültem, még sosem indultam ennyire elölről :smt026
Azonban a nagy örvendezésbe elfelejtettem megnézni a rajtkockám számát, meg hogy egyáltalán kik vannak előttem meg mellettem. :oops:
Mindez a felvezető kör közben jutott eszembe, de gondoltam 5.ik sorig csak el tudok számolni így nem lesz gond.
Hát nem így lett, számolok-számolok de csak nem jött össze, valaki beállt a helyemre sajna, mögöttem dudáltak, mert én meg valaki máséra, így szépen 2 sort visszatolattam :smt035 , ott volt egy szabad hely alapon.
Igy valójában a 26. helyről indultam :oops: .

A verseny jó volt, bár elég szenvedős, ez a pár elém került ember jól feltartott, annyival meg nem voltam gyorsabb náluk hogy könnyen el tudjam kerülni őket. 2 körön keresztül szenvedtem egy yamahás mögött, kigyorsításunk egyforma volt kb, mellé is mentem párszor de nem tudtam elmenni. Befelé meg akkorákat fékezett, hogy többször majdnem belédurrantottam hátulról. addig játszotta ezt míg célegyenes végén beszorulva mögé egyszerre 3an mentek el mindkettőnk mellett :smt011 .
Azt nagynehezen elkerültem meg még 3at utána szintén jókis küzdelemben. Egyik alkalommal mellé mentem egyiknek, jobbos kanyar előtt, megin nem fértem be. 254et mutatott az óra és kb 10centire volt tőlem. Nah itt kicsit megiedtem, aztán nem lett gond ebből sem, inkább visszaengedtem ezekben az esetekben, nem kockáztattam!
Verseny elején 15-16 os köridők, aztán két 13as és a végén egy 11es, szóval nem sikerült javítani, de tanultam egy kis küzdelmet egymás ellen is, ezt sem árt szokni, eddig minden versenyem nagy részét egyedül futottam.
Ez rajtrácsmizéria ma derült ki amúgy, tettem fel kamerát, amit ma néztem meg, ezért világosodtam meg, mér végeztem hátrébb mint gondoltam. :roll:

Délután még 2 laza etup, aztán go haza, elég is volt...
Volt egypár csúnya esés is ,vkit mentő is elvitt egy highside után, jobbulást nekik...
Mindent egybevetve azért jó nap volt :: gsxr ::
Post Reply

Return to “Bajnokságok”