Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Magyar bajnokságok, kupák, versenyek

Moderator: ddt500

User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by ddt500 »

aquabase wrote: Az 1,58-as körével simán nyerné a klub kupa 600-as versenyét... :shock:
Kb olyan mintha a Kispataki Viktort is értékelnék a klub kupán...
Szó szerint ezt mondtam a Bércziéknek. :smt023
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by tom war »

snake wrote: Ugye, milyen geciség, hogy nem indulhatunk közöttük?! Végre egy megfelelő szintű mezőny... :smt025
Kigy, aldozt fel a felszemu kobrat, es mehetsz! :smt003 :smt003 :smt003
Kill faster and be alive.
User avatar
snake
Posts: 441
Joined: 2008.02.19. 14:21
Location: Szt.Endre

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by snake »

tom war wrote:Tacsi, ,engem lassan Domi elver...most sirjak, vagy nevessek? :smt003 :smt003 :smt003
Ugye, milyen geciség, hogy nem indulhatunk közöttük?! Végre egy megfelelő szintű mezőny... :smt025
Nem a motorozás a luxus, hanem a család!
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by nylontacsko »

tom war wrote:Tacsi, ,engem lassan Domi elver...most sirjak, vagy nevessek? :smt003 :smt003 :smt003
: beke : :cool:
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by tom war »

Tacsi, ,engem lassan Domi elver...most sirjak, vagy nevessek? :smt003 :smt003 :smt003
Kill faster and be alive.
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by nylontacsko »

:lol: :lol: :lol: :lol:
Még a csajok veresenyében sem kerülnék be az első 5-be :smt005

Gyerünk lányok kenjétek neki :smt023 :smt038
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by tom war »

Eredmenyek:
Image
Image
Image
Kill faster and be alive.
User avatar
aquabase
Posts: 1264
Joined: 2008.01.24. 19:50
Location: Kiskőrös GSX-R 1000

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by aquabase »

Én is gratulálok csajok! :)
Ügyesek vagytok!
Ami Nikit illeti, semmi keresnivalója nincs a lányok között...
Az 1,58-as körével simán nyerné a klub kupa 600-as versenyét... :shock:
Ezt azért Rezsőnek figyelembe kéne venni...
Kb olyan mintha a Kispataki Viktort is értékelnék a klub kupán...

De mindegy, a lényeg, húzzátok csajok! :)
Azon a napon válik az ember igazán felnőtté, amelyiken először nevet magán tiszta szívből.
User avatar
Koca
A lekvár mágus
Posts: 1312
Joined: 2007.08.27. 16:23
Motorom: GSX-R 750, SV 1000R
Köridő(k): javulóban...
Location: versenypálya, lekvárgyár
Contact:

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by Koca »

Gratulálok a lányoknak! Ha az év végi értékelésből mégis kiveszik a Nikit, Hajni és Amarilla fog harcolni az első helyért...
Domi pedig ha így fejlődik, simán megérkezik a dobogóra! (A keddi időkhöz képest ez nem semmi javulás!)
:smt038 :smt038 :smt038
THE PIG
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by tom war »

Bérczi Jani wrote:Rezső "csinált"két kategóriát.Profi és amatőr. Profiba tartoztak azok a lányok akik már részt vettek v milyen versenyen.Az amatőrbe azok akik még nem.Az amatőrök között persze volt egy csajszi aki már indult versenyen,és komoly háttér is van mögötte,de be kellett érnie a második helyezéssel.

Kovács Nikit pedig levegőnek nézzük!Szvsz szánalom,hogy ezen a versenyen elindult.Legyen vele boldog.De azért majd TomWar-al átnézzük mit is ír a versenykiírás,mert ha jól tudjuk a szabályok szerint nem indulhatott volna,pontosabban indulhat,csak nem értékelhető.
Szerintem Rezső nem akart cirkusz,örült hogy összejött ennyi csaj,és végre történelmet írnak.
Hat, az igazsag az, hogy penteken Rezso ba' jelezte, hogy pont a Niki indulasa miatt (aki valljuk meg oszinten, nem egy sulycsoport, meg nem is amator....) ket ertekelest csinal, egyet Nikivel, egyet nelkule, aki penteken az idomeron ment egy 2.00-at, a vasarnapi AA futamon pedig 1.58-at. Gratulalok neki, szep eredmeny....de a kerdesem meg mindig az, hogy a fenebe kerult egy AMATOR kupaba.
Nos vasarnap egy kicsit mozgott a start idopontja, meg csinalt Rezso WARM UP-ot is, amin sajnos az egyik lany el is csuszott, mert az oldtimer-rek versenye utan volt, azok meg koztudottan felolajozzak a palyat. Jelzem, csak a baleset utan szortak fel a 13-as kanyart.... :smt011
Mivel a verseny elott ket oraval megtudtuk, hogy azok a lanyok, akik mar mentek versenyen (Amarilla, Hajni, Domi - valamiert Ibolya nem) azok "PROFI" ertekelesben vettek reszt Kovacs Nikivel, es volt egy ROOKIE mezony, akik meg sosem indultak, egy masik ertekelesben.

A verseny jol sikerult, Niki ellepett, Amarilla es Hajni utana, papirforma szerint. Domi lerajtolta a 4. helyen indulo Ibolyat, utanuk zarkozott Kelly, aki az utolso helyrol indulva kapaszkodott fel a 6. helyre (nem volt mert ideje) es jottek szepen a tobbiek is. Az elso harom sorrendje a celig nem valtozott, de utanuk nagy csata volt. Domi ment elol, mogotte Kelly es Ibolya tobbszor is helyet csereltek, volt, hogy a lejtos egyenesben ketszer is... A 5. kor elejen ertek kezdtek meg ok is a lekorozest, a celegyenes vegen Domi lassitott a ket (egyebkent vegig egymassal kuzdo) Orsi es Mariann miatt, ezt a mogotte jovok kihasznaltak, elobb Kelly, majd szuken Ibolya is befert. Domi kiesett a veszfekezes miatt a ritmusbol, igy el tudtak lepni az eddigi uldozok. Ket kor kellett, mire magahoz tert, utana szepen gyorsult, de az elotte levok is huztak egymast, igy vegul maradt a sorrend: 4. Kelly, 5. Ibolya, 6. Domi.

Domi terve idenre a 2.20 ala kerules volt, ez fenyesen sikerult: az elso kort leszamitva az osszes alatta volt, a legjobb pedig: 2.16!

A versenyen egy bukas volt, de nem volt komoly. Gratula a csajoknak, nagyot mentek! :smt038 :smt038 :smt038
Kill faster and be alive.
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by nylontacsko »

Hajni a 2.
...és kész :smt038 :: gsxr :: :smt023
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by RB26DET »

Rezső "csinált"két kategóriát.Profi és amatőr.Profiba tartoztak azok a lányok akik már részt vettek v milyen versenyen.Az amatőrbe azok akik még nem.Az amatőrök között persze volt egy csajszi aki már indult versenyen,és komoly háttér is van mögötte,de be kellett érnie a második helyezéssel.

Kovács Nikit pedig levegőnek nézzük!Szvsz szánalom,hogy ezen a versenyen elindult.Legyen vele boldog.De azért majd TomWar-al átnézzük mit is ír a versenykiírás,mert ha jól tudjuk a szabályok szerint nem indulhatott volna,pontosabban indulhat,csak nem értékelhető.
Szerintem Rezső nem akart cirkusz,örült hogy összejött ennyi csaj,és végre történelmet írnak.
Image
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by ddt500 »

FélSvéd wrote:
ddt500 wrote:Na én közben megjártam a ringet oda-vissza. Hajni hozta a 3-ik helyet! Kovács Niki állítólag ment ma 1:58-at is. :shock:
Sok puszi Hajninak, neki is sikerült uj pb? Nem arrol volt szo hogy Nikit nem értékelik? akkor miért lett Hajni csak harmadik?
Megmondom őszintén addig húzták vonták az eredményhirdetést, hogy nem vártam ki a végét. :oops: A Niki állt a dobogó legmagasabb fokán. Szerintem őt is értékelik.
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by FélSvéd »

ddt500 wrote:Na én közben megjártam a ringet oda-vissza. Hajni hozta a 3-ik helyet! Kovács Niki állítólag ment ma 1:58-at is. :shock:
Sok puszi Hajninak, neki is sikerült uj pb? Nem arrol volt szo hogy Nikit nem értékelik? akkor miért lett Hajni csak harmadik?
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by ddt500 »

Na én közben megjártam a ringet oda-vissza. Hajni hozta a 3-ik helyet! Kovács Niki állítólag ment ma 1:58-at is. :shock:
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
Post Reply

Return to “Bajnokságok”