Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Magyar bajnokságok, kupák, versenyek

Moderator: ddt500

User avatar
badzoli
Posts: 1952
Joined: 2009.04.06. 14:35
Motorom: Honda CBR600RR '07
Itt motorozok: Hring és mindefelé
Location: RoseHill
Contact:

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by badzoli »

balagee wrote:Igy nem kellene kimaradnia a felhajtasbol, viszont nem vinne el a kupakat...
De sajnos pont erről szól, mint a "leggyorsabb, legeredményesebb magyar versenyző" nem teheti meg, hogy ne induljon el a Dunlop=Köztársaság Kupán és ne ő legyen az idei év bajnoka. Hiszen évek múltán mindenki csak a bajnokra fog emlékezni.

Félreértés ne essék, legkevésbé sem védem, sőt, mélyen elítélem a helyzetet. Neki, mint isten tudja milyen és hányszoros bajnoknak lehetne annyi vér a pucájában, hogy valóban nem értékelteti magát, és edzésnek fogja fel, vagy akár el sem indul.

És szívből drukkolok és gratulálok mindenkinek, aki időt, pénzt, családot nem kímélve elindul ezen a versenyen.

HAJRÁ CSAJOK!
Last edited by badzoli on 2009.04.29. 12:33, edited 1 time in total.
"Kit ölt meg? Senkit, még csak reggel van!" dr.House

Minden jó valamire. Ha más nem, elrettentésre.
Elnok ur
A láthatatlan horgász
Posts: 1297
Joined: 2007.02.21. 13:15
Motorom: Yamaha Fazer 1000
Itt motorozok: Országszerte
Köridő(k): Az meg mi?
Location: Békásmegyer

Re: Beszélgető

Post by Elnok ur »

Image

A csaj 6mp-el ment jobbat, mint Amarilla. Amarilla 53-al ment jobbat, mint az utolso.

Nem jogos az elsot osszevetni a masodikkal, de jogos a masodikat az utolsoval? Szerintetek Amarilla ugyanolyan feltetelekkel allt rajthoz (motor, motorozott ido), mint az utolso helyezett, vagy akar csak a Domi (5. :smt038)?

Ne szivassatok mar... Utaljatok azt a csajt es az anyjat es most kotozkodtok vele.
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by ddt500 »

viking wrote:
balagee wrote:...Annyira azert nem gyors a Niki hogy a palyacsucs kozeleben motorozo Kispatakihoz hasonlitsuk...
Miért, mennyi a női pályacsúcs?
:smt038 :smt036 :smt036
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by viking »

balagee wrote:...Annyira azert nem gyors a Niki hogy a palyacsucs kozeleben motorozo Kispatakihoz hasonlitsuk...
Miért, mennyi a női pályacsúcs?
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
balagee
A Mentor
Posts: 3359
Joined: 2007.02.21. 11:05
Köridő(k): hring: 1:59:36
Contact:

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by balagee »

Milyen erkolcsokrol beszelunk. Mar most szep media megjelenese van a verseny sorozatnak,
maradjon ki ebbol csak mert gyorsabb mint a tobbiek? Annyira azert nem gyors a Niki hogy a palyacsucs kozeleben motorozo Kispatakihoz hasonlitsuk.

Persze szerintem is ugy lenne jo hogy megmutatja magat, de nem ertekelik. Igy nem kellene kimaradnia a felhajtasbol, viszont nem vinne el a kupakat...
Babetta forever!

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero.
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: Beszélgető

Post by tom war »

Elnok ur wrote: Aki ermet szeretne de a tudasa keves hozza az teoriakat meg erveket gyart. Van aki meg motorozik es hazaviszi amit nyert. Ne mondjatok mar, hogy ez a legnagyobb kulonbseg amirol versenyen hallottatok. Csak itt, ezen a forumon is vannak akik ugyanazon a versenyen indulnak es eg es fold a versenyre szanhato keretuk es idejuk.

Es neztetek mar a koridoket? A Niki es a tobbiek kozt nem volt akkora kulonbseg, mint az eleje es a vege kozt. Igy akkor mitol szamit jogosnak az eremszerzes?
Nos, en ugy gondolom ez az erveles kisse santit. Sajat szemszogembol nezve a dolgot, miutan gyakorlatilag ratukmaltam Domira az indulast, es en csinaltam vegig mellette, ugy gondolom nem ciki azt mondani, hogy nekem egy kocsogom sincs otthon, neki meg vagy negy...amit szerzett, nem vett. Szoval megvagyunk meg egy darabig nelkule. Hidd el, sosem panaszkodott, hogy miert nem mashol mennek a fiuk, sokszor inkabb szivessegi alapon mas versenyen ment, hogy ne tartsa fel a sracokat. Es o vigyazott most a lekorozesnel a lanyokra, es nem ment bele harcba, es ez ket helyebe kerult... csupan az volt vele a baja, hogy naluk sokkal gyengebbek kerulhettek volna bajba, ha nem vigyaz.
Mert nem a gyozelem, a reszvetel a fontos.
Kill faster and be alive.
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Beszélgető

Post by viking »

Nem hiszem el, hogy nem érted, Dénes.
Arról nem is beszélve, hogy ez őt kielégíti?
Hogy olyan amatőr csajokat megver, akik életükben harmadszor vannak pályán és először indulnak versenyen?
Ő meg tavaly EB-harmadik volt???

Persze, én is elmehetnék oviba egy fekvenyomó versenyre és szarrá alázhatnám a 16 kilós gyerekeket.
De hogy erre büszke lennék-e és vállanám-e ezekután a pofámat a nagyközönség előtt...? :smt017
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: Beszélgető

Post by tom war »

Elnok ur wrote:
viking wrote:Szerintem azzal nincsen gond, hogy elindult.
Egyrészt valahol neki is motoroznia kell, másrészt még akár inspiráló is lehet.
Az értékelése már kényes kérdés.
Meki is többször indult a Klub Kupában a Pannóniaringen a mezőny végéről és mindannyiszor nyert is.
De nem vett el kupákat, érmeket a többiek elől, Ő nem számított bele az értékelésbe.
En eddig ugy tudtam ez verseny volt, ermekkel, kupakkal, ertekelessel. Es egy versenyen van gyoztes, meg vannak futottak meg. Es altalaban a gyoztes kapja a kupat es az ermet. Persze lehet venni is a boltban, es ugy is hozza lehet jutni, hogy a gyoztesek lemondanak rola. Kerdes, hogy kinek melyik az ertekesebb. Es hogy ki vett el mit az nezopont kerdese :razz: Aki ermet szeretne de a tudasa keves hozza az teoriakat meg erveket gyart. Van aki meg motorozik es hazaviszi amit nyert. Ne mondjatok mar, hogy ez a legnagyobb kulonbseg amirol versenyen hallottatok. Csak itt, ezen a forumon is vannak akik ugyanazon a versenyen indulnak es eg es fold a versenyre szanhato keretuk es idejuk.

Es neztetek mar a koridoket? A Niki es a tobbiek kozt nem volt akkora kulonbseg, mint az eleje es a vege kozt. Igy akkor mitol szamit jogosnak az eremszerzes?
Nos, akkor elmondom +1x, hogy EN hogyan csinaltam volna: felallok, elindulok, es lejovok az utolso korben. Utana kiosztom a dijakat a csajoknak.
1. Ertekeles azoknak, akiknek mar volt versenytapasztalatok, es egy rookie futam.
Erdekes modon ilyet tobb alkalommal is lattam mar... eleg peldanak csak a Sved-fele szervezesek kozul valasztani.
Anno a Klub Kupan se tettszett senkinek, amikor Kispataki Viktor felallt a dobogora....es abba is hagyta, mert az apja elmagyarazta neki (gondolom), hogy miert nem igy kell csinalni - az nem gyozelem, ha gyengebbeket megversz.
Rosszul emlekszem!?
Kill faster and be alive.
Elnok ur
A láthatatlan horgász
Posts: 1297
Joined: 2007.02.21. 13:15
Motorom: Yamaha Fazer 1000
Itt motorozok: Országszerte
Köridő(k): Az meg mi?
Location: Békásmegyer

Re: Beszélgető

Post by Elnok ur »

ddt500 wrote:
Elnok ur wrote:
ddt500 wrote:
Krisztián wrote:Aki ezt a 3 videót megnézi és még védi ezeket... :shock:
:smt023
Savanyu a szolo :grin:
He?? :smt017 Mitől lenne savanyú? Hogy a Niki megnyerte a Ladys cup futamot én meg nem?? :lol: Vagy a kedves anyukáját irigylem tőle?? :smt078

Te kis perverz :razz:
Elnok ur
A láthatatlan horgász
Posts: 1297
Joined: 2007.02.21. 13:15
Motorom: Yamaha Fazer 1000
Itt motorozok: Országszerte
Köridő(k): Az meg mi?
Location: Békásmegyer

Re: Beszélgető

Post by Elnok ur »

viking wrote:Szerintem azzal nincsen gond, hogy elindult.
Egyrészt valahol neki is motoroznia kell, másrészt még akár inspiráló is lehet.
Az értékelése már kényes kérdés.
Meki is többször indult a Klub Kupában a Pannóniaringen a mezőny végéről és mindannyiszor nyert is.
De nem vett el kupákat, érmeket a többiek elől, Ő nem számított bele az értékelésbe.
En eddig ugy tudtam ez verseny volt, ermekkel, kupakkal, ertekelessel. Es egy versenyen van gyoztes, meg vannak futottak meg. Es altalaban a gyoztes kapja a kupat es az ermet. Persze lehet venni is a boltban, es ugy is hozza lehet jutni, hogy a gyoztesek lemondanak rola. Kerdes, hogy kinek melyik az ertekesebb. Es hogy ki vett el mit az nezopont kerdese :razz: Aki ermet szeretne de a tudasa keves hozza az teoriakat meg erveket gyart. Van aki meg motorozik es hazaviszi amit nyert. Ne mondjatok mar, hogy ez a legnagyobb kulonbseg amirol versenyen hallottatok. Csak itt, ezen a forumon is vannak akik ugyanazon a versenyen indulnak es eg es fold a versenyre szanhato keretuk es idejuk.

Es neztetek mar a koridoket? A Niki es a tobbiek kozt nem volt akkora kulonbseg, mint az eleje es a vege kozt. Igy akkor mitol szamit jogosnak az eremszerzes?
Last edited by Elnok ur on 2009.04.29. 11:54, edited 1 time in total.
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Beszélgető

Post by ddt500 »

Alap. Szerintem. :wink:
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Beszélgető

Post by viking »

Szerintem azzal nincsen gond, hogy elindult.
Egyrészt valahol neki is motoroznia kell, másrészt még akár inspiráló is lehet.
Az értékelése már kényes kérdés.
Meki is többször indult a Klub Kupában a Pannóniaringen a mezőny végéről és mindannyiszor nyert is.
De nem vett el kupákat, érmeket a többiek elől, Ő nem számított bele az értékelésbe.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by ddt500 »

tom war wrote:
balagee wrote:
aquabase wrote:Ami Nikit illeti, semmi keresnivalója nincs a lányok között...
Az 1,58-as körével simán nyerné a klub kupa 600-as versenyét... :shock:
Ezt azért Rezsőnek figyelembe kéne venni...
Miert kirasban benne van hogy csak benak mehetnek? (1:58 idot en nemlatok sehol amugy)
Nem, a kiirasban nem szerepelt, hogy limitet kellene futni. Soha, senki nem kerdojelezte meg, hogy szabaly es jog szerint indulhat. Itt erkolcsokrol beszelunk.

Es Tacsi, az osszehasonlitas santit...:
Te (meg en) a bena.
es Kispataki Viktor.

GSXR KLUB futamain tobbszor ment, de nem ERTEKELTEK.

Ez bassza az en csorom.
Jaja! Szerintem is értékelni kellett volna!!! :smt036 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt044 :smt044 :smt044
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Beszélgető

Post by ddt500 »

Elnok ur wrote:
ddt500 wrote:
Krisztián wrote:Aki ezt a 3 videót megnézi és még védi ezeket... :shock:
:smt023
Savanyu a szolo :grin:
He?? :smt017 Mitől lenne savanyú? Hogy a Niki megnyerte a Ladys cup futamot én meg nem?? :lol: Vagy a kedves anyukáját irigylem tőle?? :smt078
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: Dunlop Trophy - Hölgyeknek

Post by tom war »

balagee wrote:
aquabase wrote:Ami Nikit illeti, semmi keresnivalója nincs a lányok között...
Az 1,58-as körével simán nyerné a klub kupa 600-as versenyét... :shock:
Ezt azért Rezsőnek figyelembe kéne venni...
Miert kirasban benne van hogy csak benak mehetnek? (1:58 idot en nemlatok sehol amugy)
Nem, a kiirasban nem szerepelt, hogy limitet kellene futni. Soha, senki nem kerdojelezte meg, hogy szabaly es jog szerint indulhat. Itt erkolcsokrol beszelunk.

Es Tacsi, az osszehasonlitas santit...:
Te (meg en) a bena.
es Kispataki Viktor.

GSXR KLUB futamain tobbszor ment, de nem ERTEKELTEK.

Ez bassza az en csorom.
Kill faster and be alive.
Post Reply

Return to “Bajnokságok”