Országos Bajnokság & Dunlop Trophy

Magyar bajnokságok, kupák, versenyek

Moderator: ddt500

User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Országos Bajnokság & Dunlop Trophy

Post by ddt500 »

Ez már azért még is csak sok. :lol:
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Országos Bajnokság & Dunlop Trophy

Post by viking »

Image
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
Csoda
Posts: 681
Joined: 2007.03.25. 00:10
Itt motorozok: BP

Re: Országos Bajnokság & Dunlop Trophy

Post by Csoda »

Brutal, 56! hihetelen hogy ide jutottunk...
Nagy nagy grat!
----------
GSX-R 1000
Karsai
Posts: 4
Joined: 2009.06.18. 13:27
Motorom: YZF-R1 '07
Location: Nyíregyháza
Contact:

Re: Országos Bajnokság & Dunlop Trophy

Post by Karsai »

Köszi szépen. :grin:
User avatar
Dave
Posts: 522
Joined: 2008.01.14. 22:37
Location: Sárisáp

Re: Országos Bajnokság & Dunlop Trophy

Post by Dave »

:smt023 Gratula !(Főként az 56.5-höz!)
Karsai
Posts: 4
Joined: 2009.06.18. 13:27
Motorom: YZF-R1 '07
Location: Nyíregyháza
Contact:

Re: Országos Bajnokság & Dunlop Trophy

Post by Karsai »

Dunlop az én szemszögemből: csütörtökön mentünk fel a ringre Moshe barátommal, hogy megnézzük körbe tudunk e menni a ringen mert az I. verseny óta nem voltunk. Éppen hogy felértünk a kezdésre. Jól sikerült a pályanap, jöttek az idők is 58-59 ek. Pénteken reggel szabadedzéssel kezdtük a napot. Felraktam egy használt dunlop hard slicket és mivel hideg idő volt jó választásnak tűnt. Az is volt mert sikerült több 57-58 as kör. Aztán kijöttem pihentem egy kicsit és még úgy gondoltam hogy megyek egy gyors kört. Sikerült mennem egy tiszta kört aminek meg is lett az eredménye 1.56.9 –t mentem. Ez volt eddig a egyéni csúcsom. 5. ként végeztem előttem csak Rizi, Juhász, Tyű és Kispataki volt. Jó érzés volt. :smt038
Készülődtem az időmérőre, felraktam az új gumit, de sajnos ezután leszakadt az ég. Nem akartam esőbe menni, így nem is mentem. Főleg az után hogy bemondták, hogy szombaton a warm-up időmérő lesz. Szombaton felkeltem és sütött a nap. Korán kint voltunk. Jött az időmérő. Nem akartam sok kört menni, ne kopjon a gumi. Elkezdtem az első gyors körömet, de sajnos a Mansell kanyarba feltartottak és így csak egy 59 es kör jött össze. Jött a 2. kör és itt sikerült mennem egy majdnem tökéletes kör de a sikán után is kellett előznöm egyet de elégedett voltam mert sikerült mennem egy1.56.5 –ös időt, ami a 7. helyre volt elég. Ezután jött megint az eső. Nem örültem neki. Azt terveztem hogyha esik nem indulok, de amikor láttam hogy mindenki rakja fel az esőgumit, akkor eldöntöttem, hogy mégis megyek. Gyorsan gumizás, Csiga barátomtól megvettem a pirelli esőgumiját, ami nem volt a legjobb választás mert megnéztem az első gumit az 2008-as sc2 volt de a hátulját nem és az egy 2000-s sc3 gumi volt. De olcsó volt. :grin: Kimentem a pályára és éreztem hogy nem nagyon fog a gumi, szerintem többet kellett volna melegíteni. De elrajtoltunk és az első három körben nem tudtam menni mert mindig megcsúszott. Kellett neki vagy 4-5 kör amíg tapadt. De addigra a mezőny már nagyon ott hagyott. A 5. körtől már jó időket tudtam menni (2.09.9), de sajnos nem tudtam már utolérni a mezőnyt. Dunlop 4. helyen végeztem OB 8.
User avatar
balusk8
Posts: 497
Joined: 2008.08.12. 09:26
Motorom: aprilia rsv 1000 piroska :D
Itt motorozok: elkerülőn:D
Location: jazzberény
Contact:

Re: Országos Bajnokság & Dunlop Trophy

Post by balusk8 »

VIK-001 wrote:
amúgy mivanveled? semmÍííí ??????? :smt006
nem tudom, mindent énse tudhatok :smt003 :smt003
amúgy nincs semmi :grin: :grin:
User avatar
balusk8
Posts: 497
Joined: 2008.08.12. 09:26
Motorom: aprilia rsv 1000 piroska :D
Itt motorozok: elkerülőn:D
Location: jazzberény
Contact:

Re: Országos Bajnokság & Dunlop Trophy

Post by balusk8 »

birta a strapát és nagyon jól ment henzsi :smt023
viktor jött fel mint a talajvíz , dávidnak meg elfogyott a verseny végére az esőgumi teljesen :grin:
600-ban jó sok esés volt , rossz volt nézni áááá :roll:
User avatar
Rumi
Posts: 978
Joined: 2007.02.22. 22:34
Motorom: Husqvarna 510 SMR
Location: Dublin
Contact:

Re: Országos Bajnokság & Dunlop Trophy

Post by Rumi »

Bérczi Jani wrote: sst 600 abszolút eső verseny volt,igaz már nem esett de a pálya mindenhol vizes volt.Tompi nem indult.Nagy Zoli nyert Magda (nem az Attila) második és talán Péntek a harmadik.Volt perec bőven.Az open rajtrács az időmérő szerint a következő Rizi 52-vel az első utána Dávid és Viktor.
Persze ez szárazon történt,a verseny viszont a 600 után kezdődött a célegyenesben már száraz foltokkal.Viktor már slickel ment fel.Rajt után az első kanyarban Vida eldobta a kawát.Rizi az élen utána Dávid,Tyű,Bitter,Henzsi,Atom,Jeszenszki,Zacsi,Hirczi,Greksa......
A sikánból kijövet Rizi eldobja a mocit,a versenyt nem tudja fojtatni.Viktor az utolsó.Bezzeg"tyű" átveszi a vezetést,mögötte Dávid,Bitter,nagyobb szünet és Atom érkezik utána szintén pár másodpercig senki,viszont pár kör után Atom kezd lassulni megelőzi Jeszenszki és Greksa is.A pálya kezd száradni Viktor kezd gyorsulni olyannyira,hogy feljön a 3.helyre és ha lett volna még egy kör Ő nyert volna.Tehát a befutó:Tyű,Dávid,Viktor,Bitter,Jeszenszki,Greksa,Atom,tovább nem tudom.
wazz ez olyan volt mint egy elo kozvetites.
kiraly volt olvasni :smt023
SMR
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: Országos Bajnokság & Dunlop Trophy

Post by RB26DET »

FélSvéd wrote:
aquabase wrote:na mi van Urak?
senki nem ír semmit tegnapról? :???:
Grat Hajninak, ö egyre jobban megy szerintem Jani kösd fel a gatyát.
De miért nincs sehol egy beszámolo a versenyekröl?
mi lett a Kispataki-Rizi párbajjal?
Mit csinált Berisz, Tompi, Atom?
sst 600 abszolút eső verseny volt,igaz már nem esett de a pálya mindenhol vizes volt.Tompi nem indult.Nagy Zoli nyert Magda (nem az Attila) második és talán Péntek a harmadik.Volt perec bőven.Az open rajtrács az időmérő szerint a következő Rizi 52-vel az első utána Dávid és Viktor.
Persze ez szárazon történt,a verseny viszont a 600 után kezdődött a célegyenesben már száraz foltokkal.Viktor már slickel ment fel.Rajt után az első kanyarban Vida eldobta a kawát.Rizi az élen utána Dávid,Tyű,Bitter,Henzsi,Atom,Jeszenszki,Zacsi,Hirczi,Greksa......
A sikánból kijövet Rizi eldobja a mocit,a versenyt nem tudja fojtatni.Viktor az utolsó.Bezzeg"tyű" átveszi a vezetést,mögötte Dávid,Bitter,nagyobb szünet és Atom érkezik utána szintén pár másodpercig senki,viszont pár kör után Atom kezd lassulni megelőzi Jeszenszki és Greksa is.A pálya kezd száradni Viktor kezd gyorsulni olyannyira,hogy feljön a 3.helyre és ha lett volna még egy kör Ő nyert volna.Tehát a befutó:Tyű,Dávid,Viktor,Bitter,Jeszenszki,Greksa,Atom,tovább nem tudom.
Image
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: Országos Bajnokság & Dunlop Trophy

Post by FélSvéd »

aquabase wrote:na mi van Urak?
senki nem ír semmit tegnapról? :???:
Grat Hajninak, ö egyre jobban megy szerintem Jani kösd fel a gatyát.
De miért nincs sehol egy beszámolo a versenyekröl?
mi lett a Kispataki-Rizi párbajjal?
Mit csinált Berisz, Tompi, Atom?
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
aquabase
Posts: 1264
Joined: 2008.01.24. 19:50
Location: Kiskőrös GSX-R 1000

Re: Országos Bajnokság & Dunlop Trophy

Post by aquabase »

na mi van Urak?
senki nem ír semmit tegnapról? :???:
Azon a napon válik az ember igazán felnőtté, amelyiken először nevet magán tiszta szívből.
Post Reply

Return to “Bajnokságok”