Suzuki GSX-R Klub Kupa

Magyar bajnokságok, kupák, versenyek

Moderator: ddt500

User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by FélSvéd »

aquabase wrote:
balagee wrote:
aquabase wrote: én meg ugy indultam az első gixxer kupán, h aznap voltam először pályán, és pont hayabusával... :lol:
jó volt élveztem ott ragadtam...
asszem a busával ótvar gumikon 2,16ig tudtam lemenni...
szóval mindenki hajrá!
Ne haragudj de ez alapjan igen szerenytelen volt azt allitanod hogy atlag tehetsegu vagy.
2:16ot mentel eleted elso palyanapjan egy tankkal, utcai gumival. HAt azert ez nem olyan "atlagos" szerintem :)

Foleg gondolom akkoriban a 2:15 meg egesz jo idonek szamitott. Emlexem amikor motorozni kezdtem aki 2:20 ala lement az mar fasza csavo volt az utcai motorosok kozul. Igaz Adorjan Tomi mar akkor is 59eket ment :)


Nanananaaaaaa!
a busa egy jó motor csak munkás... :)
egyébként Amarillával csatáztam akkor azon a versenyen, megelőzött a vége előtt 1 körrel, de a -3-ban eldobta a gépet...
ott vagyok a rajtrácson... http://www.sportmotor.hu/motoros_kepek/ ... ic&id=4639

:D
megvagy druszám: Image
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by zsir »

Rumi wrote:
zsir wrote:
Rumi wrote:
zsir wrote:Vagy mint mas hős a hring 1-bol 2 kanyarba a hid utan vegye a fektavot,
siman a hid utan kezdek el fekezni :grin:
ami nem meglepo ha figyelembe vesszuk az 1-s kanyarsebbessegemet es az azt koveto kigyorsitast :grin:
jatszuk le. mivel a hid alatt fekezni mindegy milyen kezdo vagy profi vagy nagy cerka kell hozza.
a batorsagommal sosem volt gond, ez meg is latszik az eseseim szaman :grin:
ketszer voltam eddig a Hringen de bizton allithatom minden kanyarnak ismerem a bukoteret :D

masodszor pont mogotted mentem par kort (amig el nem hagytam a palyat ismet) mikor a bimmerrel versenyeztel egy aprilias sraccal vmelyik sved fele hringes egesznaposon. asszem a moci akkor is hianyos volt :)
zsirrrrr...
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
Rumi
Posts: 978
Joined: 2007.02.22. 22:34
Motorom: Husqvarna 510 SMR
Location: Dublin
Contact:

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by Rumi »

zsir wrote:
Rumi wrote:
zsir wrote:Vagy mint mas hős a hring 1-bol 2 kanyarba a hid utan vegye a fektavot,
siman a hid utan kezdek el fekezni :grin:
ami nem meglepo ha figyelembe vesszuk az 1-s kanyarsebbessegemet es az azt koveto kigyorsitast :grin:
jatszuk le. mivel a hid alatt fekezni mindegy milyen kezdo vagy profi vagy nagy cerka kell hozza.
a batorsagommal sosem volt gond, ez meg is latszik az eseseim szaman :grin:
ketszer voltam eddig a Hringen de bizton allithatom minden kanyarnak ismerem a bukoteret :D

masodszor pont mogotted mentem par kort (amig el nem hagytam a palyat ismet) mikor a bimmerrel versenyeztel egy aprilias sraccal vmelyik sved fele hringes egesznaposon. asszem a moci akkor is hianyos volt :)
SMR
User avatar
aquabase
Posts: 1264
Joined: 2008.01.24. 19:50
Location: Kiskőrös GSX-R 1000

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by aquabase »

balagee wrote:
aquabase wrote: én meg ugy indultam az első gixxer kupán, h aznap voltam először pályán, és pont hayabusával... :lol:
jó volt élveztem ott ragadtam...
asszem a busával ótvar gumikon 2,16ig tudtam lemenni...
szóval mindenki hajrá!
Ne haragudj de ez alapjan igen szerenytelen volt azt allitanod hogy atlag tehetsegu vagy.
2:16ot mentel eleted elso palyanapjan egy tankkal, utcai gumival. HAt azert ez nem olyan "atlagos" szerintem :)

Foleg gondolom akkoriban a 2:15 meg egesz jo idonek szamitott. Emlexem amikor motorozni kezdtem aki 2:20 ala lement az mar fasza csavo volt az utcai motorosok kozul. Igaz Adorjan Tomi mar akkor is 59eket ment :)


Nanananaaaaaa!
a busa egy jó motor csak munkás... :)
egyébként Amarillával csatáztam akkor azon a versenyen, megelőzött a vége előtt 1 körrel, de a -3-ban eldobta a gépet...
ott vagyok a rajtrácson... http://www.sportmotor.hu/motoros_kepek/ ... ic&id=4639

:D
Azon a napon válik az ember igazán felnőtté, amelyiken először nevet magán tiszta szívből.
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by tom war »

zsir wrote: jatszuk le. mivel a hid alatt fekezni mindegy milyen kezdo vagy profi vagy nagy cerka kell hozza.
Haat...akkor nekem is nagy a branerem...mert en is a hid alatt markolok ra! :smt005
Marmint gazra, a gazra!!! :smt006
Vagy csak szarul jovok ki az 1-esbol? :smt011
Kill faster and be alive.
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by zsir »

Rumi wrote:
zsir wrote:Vagy mint mas hős a hring 1-bol 2 kanyarba a hid utan vegye a fektavot,
siman a hid utan kezdek el fekezni :grin:
ami nem meglepo ha figyelembe vesszuk az 1-s kanyarsebbessegemet es az azt koveto kigyorsitast :grin:
jatszuk le. mivel a hid alatt fekezni mindegy milyen kezdo vagy profi vagy nagy cerka kell hozza.
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
balagee
A Mentor
Posts: 3359
Joined: 2007.02.21. 11:05
Köridő(k): hring: 1:59:36
Contact:

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by balagee »

aquabase wrote: én meg ugy indultam az első gixxer kupán, h aznap voltam először pályán, és pont hayabusával... :lol:
jó volt élveztem ott ragadtam...
asszem a busával ótvar gumikon 2,16ig tudtam lemenni...
szóval mindenki hajrá!
Ne haragudj de ez alapjan igen szerenytelen volt azt allitanod hogy atlag tehetsegu vagy.
2:16ot mentel eleted elso palyanapjan egy tankkal, utcai gumival. HAt azert ez nem olyan "atlagos" szerintem :)

Foleg gondolom akkoriban a 2:15 meg egesz jo idonek szamitott. Emlexem amikor motorozni kezdtem aki 2:20 ala lement az mar fasza csavo volt az utcai motorosok kozul. Igaz Adorjan Tomi mar akkor is 59eket ment :)
Babetta forever!

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero.
User avatar
Rumi
Posts: 978
Joined: 2007.02.22. 22:34
Motorom: Husqvarna 510 SMR
Location: Dublin
Contact:

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by Rumi »

zsir wrote:Vagy mint mas hős a hring 1-bol 2 kanyarba a hid utan vegye a fektavot,
siman a hid utan kezdek el fekezni :grin:
ami nem meglepo ha figyelembe vesszuk az 1-s kanyarsebbessegemet es az azt koveto kigyorsitast :grin:
SMR
User avatar
snake
Posts: 441
Joined: 2008.02.19. 14:21
Location: Szt.Endre

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by snake »

zsir wrote:Ketves FÉRFI forum tagok !
Vagyis: Kedves hímtagok! :lol:
Nem a motorozás a luxus, hanem a család!
User avatar
Rumi
Posts: 978
Joined: 2007.02.22. 22:34
Motorom: Husqvarna 510 SMR
Location: Dublin
Contact:

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by Rumi »

viking wrote:Sokan mondjátok ezt, hogy könnyű lejutni eddig meg addig.
Nos, tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok egy Troy Bayliss, de azért ezek a 2:05-2:10-es idők már annyira nem egyszerűek -szerintem- egy utcai motoros számára.
Tavaly a második napomon már eléggé szépen előzgettem a MERSZ-en, olyanokat is, akik ki-kijárnak a pályára, húzgáltam a térdemet (pedig botrány merev vagyok) és 2:17-et mentem.
Tudom azt is, hogy a féktávokat és a kigyorsításokat szúrom el, de ezeket (főként a féktávokat) be kell lőni, ami nem egy könnyű feladat, hiszen eléggé komoly sebességekről kell megfogni és lecsapni az oldalára a motort.
Kedves Viking,
a "konnyu" eljutni nem evi 2 alkalmat feltetelez :smt003
ket palyanap kozott elfelejted a vonalvezetest :razz:
SMR
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by tom war »

zsir wrote:Ketves FÉRFI forum tagok ! gixxeresek, holgyeim uraim ! (he he)

en ismerem Bérczi Jani baratnojet (Hajni) aszem es mentem mar mogotte mellete is es ugyes lany, én nem tudom milyen idoket megy de aszem ilyen 2.10 feletieket, mert en az aprilia 550-el egyszer megeloztem ozt azzal megyek 2.17 (hringen), szo ha egy lany bevallaja a kupat es megy a versenyeken, akkor a sok bika, halalra gyurt ferfi siman bevalalhatja a versenyeket termeszetesen nem kamikaze modra.

A masik senki nem azt mondja hogy ugy kel la cel vegi fektavot venni mint Tom-war hogy lapon veszi a motor oldalan fekudve, ozt az egeszet megussza egy kopot buko gombaval. Vagy mint mas hős a hring 1-bol 2 kanyarba a hid utan vegye a fektavot,
siman csak azt hogy szerintem egy versenynel nincs felemelobb es ferfiasabb ! szerintem meg egy ceruzara huzott cicababa sem tud ilyen jo erzest adni, jobb egy jott versenyezni mint barmilyen zsir cica levarrasa (brutal nagy az adrenalin bomba amit kapsz verseny kozben) - nem lehet elmondani mennyire jo.

a masik, van nagyon sok Pirelli meg dunlop slick meg vagot gumi elado, amint lesz lsitam felrakok kepeket es arakat.

huhha Domi-t is lefelejtettem lanyt a lanyok sorabol... bocs Tom...

Azert a hasidomot is foltozni kellett, meg a borruham is elfaradt...de egyebkent igaz (kopp-kopp-kopp), hogy eddig mindig szerencsem volt, minimalis serulesekkel megusztam a bakikat, a motor es en is.
Hajni es Domi is jol erzi magat, es ugy gondolom, senkinek sincsenek utban (Hajni 2:14, Domi 2:20 ha jol emlekszem a leggyorsabb korokre), akinek meg igen, az menjen a GP-n, oszt majd rajon! :smt005

Pont ez a GSXR Klub lenyege: amator, utcai motorosokbol AMATOR es esetleg felprofi versenyzoket faragni. Kevesebb penzert, nagyobb elmeny!

Ami az eves tajekoztatot illeti: nos, a GSXR Klub Kupan CSAK GSXR-rel lehet indulni. (ez jogos). A palyamotorozason (kiveve az edzeseket es a versenyt) lehet mas motorral menni. Ha jol megnezitek, ez igy van a ZX es R-szeria Kupakon is, annyi kulonbseggel, hogy ott NINCS SEMMILYEN lehetoseg, mert az csak edzesekbol es idomerokbol all. A Kawasaki palyaesteken is kizarolag Kawasakival lehetett menni. Ugy gondolom, a GSXR Klub eddig a legmegengedobb volt, ez szunt most meg, de meg mindig csak itt lehet palyara lepni mas gyartmanyu geppel. Csak versenyezni nem lehet.

GSXR Klub kupa versenyzeshez N vagy C licensz KELL. Ez lesz a kiirasban is. A MAMS engedne a napi licenszet (lebeszeltem Rezsovel, bar szerinte is tulzott adminisztracioval es alacsony erteku biztositassal jar), de a versenykiiras szerint NEM lesz, ezt Erdos Tamas is megerositette a tajekoztaton. Miutan tavaly, es iden is sokat olvasgattam a MAMS Altalanos Sportszabalyzatat (Sporting Code 2009), ha valakinek kerdese van, tegye fel. Mar ismernek engem nevrol odabent... :smt005
Kill faster and be alive.
User avatar
aquabase
Posts: 1264
Joined: 2008.01.24. 19:50
Location: Kiskőrös GSX-R 1000

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by aquabase »

balagee wrote:En 2005ben 1 honap motorozassal a hatam mogott indultam a klub kupa partoloi versenyen a 600as fazerrel. Mentem 2:32-t ha jol emlekszem. Teny hogy elegge be voltam szarva amikor korozgetett le az eleje :D De nem volt semmi gond belole...
én meg ugy indultam az első gixxer kupán, h aznap voltam először pályán, és pont hayabusával... :lol:
jó volt élveztem ott ragadtam...
asszem a busával ótvar gumikon 2,16ig tudtam lemenni...
szóval mindenki hajrá!
Azon a napon válik az ember igazán felnőtté, amelyiken először nevet magán tiszta szívből.
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by zsir »

Rezi wrote:Aki volt az évzárón/évnyitón és van kedve hozzá az legyen szíves írjon egy összefoglalót arról ami az idei évvel kapcsolatban elhangzott. Annyira sok nevezőre számítanak hogy a pártolók már nem férnek be, vagy más oka van hogy idén nem indulhatnak?
tok egyszeru az ok ! a suzuki tamogatja a gixxer kupat es szerintem mivel kevesebb a love nem fog a suzuki mas markaju motoroknak a palyan valo motorozasanak sponzoralasat.
ma szoval nincs lé, illetve szerintem sem etikus egy gixxer kupan vagy suzuki kupan engedni mas markat.
összefoglalo pedig aszem volt aszem aqua irt.
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
User avatar
Rezi
Posts: 124
Joined: 2009.01.04. 17:36
Motorom: Gsxr 750 K4

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by Rezi »

Aki volt az évzárón/évnyitón és van kedve hozzá az legyen szíves írjon egy összefoglalót arról ami az idei évvel kapcsolatban elhangzott. Annyira sok nevezőre számítanak hogy a pártolók már nem férnek be, vagy más oka van hogy idén nem indulhatnak?
Lassan ride, tovább élsz...
zsir
Posts: 911
Joined: 2007.03.31. 13:58

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by zsir »

Ketves FÉRFI forum tagok ! gixxeresek, holgyeim uraim ! (he he)

en ismerem Bérczi Jani baratnojet (Hajni) aszem es mentem mar mogotte mellete is es ugyes lany, én nem tudom milyen idoket megy de aszem ilyen 2.10 feletieket, mert en az aprilia 550-el egyszer megeloztem ozt azzal megyek 2.17 (hringen), szo ha egy lany bevallaja a kupat es megy a versenyeken, akkor a sok bika, halalra gyurt ferfi siman bevalalhatja a versenyeket termeszetesen nem kamikaze modra.

A masik senki nem azt mondja hogy ugy kel la cel vegi fektavot venni mint Tom-war hogy lapon veszi a motor oldalan fekudve, ozt az egeszet megussza egy kopot buko gombaval. Vagy mint mas hős a hring 1-bol 2 kanyarba a hid utan vegye a fektavot,
siman csak azt hogy szerintem egy versenynel nincs felemelobb es ferfiasabb ! szerintem meg egy ceruzara huzott cicababa sem tud ilyen jo erzest adni, jobb egy jott versenyezni mint barmilyen zsir cica levarrasa (brutal nagy az adrenalin bomba amit kapsz verseny kozben) - nem lehet elmondani mennyire jo.

a masik, van nagyon sok Pirelli meg dunlop slick meg vagot gumi elado, amint lesz lsitam felrakok kepeket es arakat.

huhha Domi-t is lefelejtettem lanyt a lanyok sorabol... bocs Tom...
Last edited by zsir on 2009.02.10. 18:54, edited 1 time in total.
1-es 160, majd olaj vagy sóder tán "kijöttek eléd!!", jah és a végén a sóder + olaj a hibás ! TE NEM--AHHHH
Post Reply

Return to “Bajnokságok”