Suzuki GSX-R Klub Kupa

Magyar bajnokságok, kupák, versenyek

Moderator: ddt500

User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by ddt500 »

viking wrote:Sokan mondjátok ezt, hogy könnyű lejutni eddig meg addig.
Nos, tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok egy Troy Bayliss, de azért ezek a 2:05-2:10-es idők már annyira nem egyszerűek -szerintem- egy utcai motoros számára.
Tavaly a második napomon már eléggé szépen előzgettem a MERSZ-en, olyanokat is, akik ki-kijárnak a pályára, húzgáltam a térdemet (pedig botrány merev vagyok) és 2:17-et mentem.
Tudom azt is, hogy a féktávokat és a kigyorsításokat szúrom el, de ezeket (főként a féktávokat) be kell lőni, ami nem egy könnyű feladat, hiszen eléggé komoly sebességekről kell megfogni és lecsapni az oldalára a motort.
Én is úgy vélem, hogy 2:10-ig lehet eljutni sima utcai motorozással. Onnan már a pályaspecifikus dolgok jönnek.
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
User avatar
balagee
A Mentor
Posts: 3359
Joined: 2007.02.21. 11:05
Köridő(k): hring: 1:59:36
Contact:

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by balagee »

En 2005ben 1 honap motorozassal a hatam mogott indultam a klub kupa partoloi versenyen a 600as fazerrel. Mentem 2:32-t ha jol emlekszem. Teny hogy elegge be voltam szarva amikor korozgetett le az eleje :D De nem volt semmi gond belole...
Babetta forever!

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero.
User avatar
Rezi
Posts: 124
Joined: 2009.01.04. 17:36
Motorom: Gsxr 750 K4

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by Rezi »

tom war wrote:Rezi, mit foglalkozol a masikkal? Gondolod engem erdekel ki fog lekorozni, vagy leelozni. Ha kek zaszlo van, tudom, hogy jon egy gyorsabb, maradok az iven, oszt elmegy. Ennyi. Es ellesek egy-ket kanyart, amig latom. Ha valaki meg elozni akar, megyek ossze-vissza, nehogy ma' konnyu dolga legyen!
En rajtolok (most mar megint) vagy ket sort, onekik mind vissza kell elozni. Szerinted ok mennyire idegesek!? :)
Nem a másikkal foglalkozom, inkább kicsit tartok attól hogy útban leszek a gyorsaknak. Persze már nyugtattak azzal, hogy az eleje annyival gyorsabb nálam, hogy pillanatok alatt meg fog előzni, szóval nem leszek útban. Ahogy néztem még az is lehet, hogy lesz 1-2 ember aki szintén csigalassú mint én, szóval lehet lesz ellenfelem is. :grin: Bár lehet az volna a jobb ha senki se lenne a közelemben az ő biztonságuk érdekében. :grin:
Lassan ride, tovább élsz...
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by tom war »

Rumi wrote:
tom war wrote: 2:15 korul mar jol fogod erezni magad, alatta meg kulonosen!
szerintem itt azert vhol a buszkeseg is jatszik.. 2:10 felett en sem ereznem ugy hogy a rajtracson a helyem.. megha elvi akadalya nincs is, de gondolj csak bele 15seccel lasabb koroket menni mint az eleje, elsportban, megha amator szinten is, eleg sok..

ugyanakkor viszont 2:10re eleg hamar le lehet jutni nyiltnapon merszen stb.. szal aki most kezdi a motorozast ha eleg sokat tud kimenni palyara kovi evben mar bizton rajtracsra allhat. lesz nemi rutinja is hozza talan
Rumi, ne mar...pont Te mondod? Amugy meg vagy elsport, vagy amator...en inkabb a 2 perc alattiakat zavarnam egy kategoriaval feljebb, ne ijesztegesenek! :smt003 Jo ez igy. En 2:22-t mentem es irany a verseny. Miert? Mert az elso utan 19-et mentem, a masodikon 17-et. Mert segitett.
Kill faster and be alive.
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by viking »

aquabase wrote:
viking wrote:Sokan mondjátok ezt, hogy könnyű lejutni eddig meg addig.
Nos, tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok egy Troy Bayliss, de azért ezek a 2:05-2:10-es idők már annyira nem egyszerűek -szerintem- egy utcai motoros számára.
Tavaly a második napomon már eléggé szépen előzgettem a MERSZ-en, olyanokat is, akik ki-kijárnak a pályára, húzgáltam a térdemet (pedig botrány merev vagyok) és 2:17-et mentem.
Tudom azt is, hogy a féktávokat és a kigyorsításokat szúrom el, de ezeket (főként a féktávokat) be kell lőni, ami nem egy könnyű feladat, hiszen eléggé komoly sebességekről kell megfogni és lecsapni az oldalára a motort.
Igazat adok részben barátom!
Ha eljössz egy klub kupára és ott motorozol egész nap, garantálom neked, hogy a nap végén közel leszel a 2,10hez...
A lehetőségekhez képest sokat kell menni, és ezért jó a klub kupa, mert többet tudsz menni mint máshol, pláne egy két naposon...

A féktávok meg tényleg olyanok, hogy be kell lőni, és mindig faragni rajta egy pár métert...

Ha benevezel egy két naposra, szívesen segítek neked, ezt most itt írásba adom! :)
Legyen meg a motorom, aztán számonkérem Rajtad! :wink:
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by viking »

Aztán meg szedegeted az alkatrészeket a sóderágyból...
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
aquabase
Posts: 1264
Joined: 2008.01.24. 19:50
Location: Kiskőrös GSX-R 1000

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by aquabase »

viking wrote:Sokan mondjátok ezt, hogy könnyű lejutni eddig meg addig.
Nos, tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok egy Troy Bayliss, de azért ezek a 2:05-2:10-es idők már annyira nem egyszerűek -szerintem- egy utcai motoros számára.
Tavaly a második napomon már eléggé szépen előzgettem a MERSZ-en, olyanokat is, akik ki-kijárnak a pályára, húzgáltam a térdemet (pedig botrány merev vagyok) és 2:17-et mentem.
Tudom azt is, hogy a féktávokat és a kigyorsításokat szúrom el, de ezeket (főként a féktávokat) be kell lőni, ami nem egy könnyű feladat, hiszen eléggé komoly sebességekről kell megfogni és lecsapni az oldalára a motort.
Igazat adok részben barátom!
Ha eljössz egy klub kupára és ott motorozol egész nap, garantálom neked, hogy a nap végén közel leszel a 2,10hez...
A lehetőségekhez képest sokat kell menni, és ezért jó a klub kupa, mert többet tudsz menni mint máshol, pláne egy két naposon...

A féktávok meg tényleg olyanok, hogy be kell lőni, és mindig faragni rajta egy pár métert...

Ha benevezel egy két naposra, szívesen segítek neked, ezt most itt írásba adom! :)
Last edited by aquabase on 2009.02.10. 14:58, edited 1 time in total.
Azon a napon válik az ember igazán felnőtté, amelyiken először nevet magán tiszta szívből.
User avatar
motorosmanó
Posts: 1975
Joined: 2007.11.30. 15:53
Motorom: -
Itt motorozok: ahol csak tudok
Location: Pest megye-Göd

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by motorosmanó »

viking wrote:nem vagyok egy Troy Bayliss
nem lehet mindenki olyan tehetséges Viking mint én! nem mindenki meri egyesbe venni a célrarát :D
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by viking »

Sokan mondjátok ezt, hogy könnyű lejutni eddig meg addig.
Nos, tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok egy Troy Bayliss, de azért ezek a 2:05-2:10-es idők már annyira nem egyszerűek -szerintem- egy utcai motoros számára.
Tavaly a második napomon már eléggé szépen előzgettem a MERSZ-en, olyanokat is, akik ki-kijárnak a pályára, húzgáltam a térdemet (pedig botrány merev vagyok) és 2:17-et mentem.
Tudom azt is, hogy a féktávokat és a kigyorsításokat szúrom el, de ezeket (főként a féktávokat) be kell lőni, ami nem egy könnyű feladat, hiszen eléggé komoly sebességekről kell megfogni és lecsapni az oldalára a motort.
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
Rumi
Posts: 978
Joined: 2007.02.22. 22:34
Motorom: Husqvarna 510 SMR
Location: Dublin
Contact:

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by Rumi »

tom war wrote: 2:15 korul mar jol fogod erezni magad, alatta meg kulonosen!
szerintem itt azert vhol a buszkeseg is jatszik.. 2:10 felett en sem ereznem ugy hogy a rajtracson a helyem.. megha elvi akadalya nincs is, de gondolj csak bele 15seccel lasabb koroket menni mint az eleje, elsportban, megha amator szinten is, eleg sok..

ugyanakkor viszont 2:10re eleg hamar le lehet jutni nyiltnapon merszen stb.. szal aki most kezdi a motorozast ha eleg sokat tud kimenni palyara kovi evben mar bizton rajtracsra allhat. lesz nemi rutinja is hozza talan
SMR
tom war
Posts: 1969
Joined: 2007.03.06. 08:33
Location: Bp.

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by tom war »

Rezi, mit foglalkozol a masikkal? Gondolod engem erdekel ki fog lekorozni, vagy leelozni. Ha kek zaszlo van, tudom, hogy jon egy gyorsabb, maradok az iven, oszt elmegy. Ennyi. Es ellesek egy-ket kanyart, amig latom. Ha valaki meg elozni akar, megyek ossze-vissza, nehogy ma' konnyu dolga legyen!
En rajtolok (most mar megint) vagy ket sort, onekik mind vissza kell elozni. Szerinted ok mennyire idegesek!? :)

Domi tavaly tenyleg az SV-kel ment, de inkabb felkertek a mi javaslatunkra :roll: , mert O is hasonlo cipoben jart, mint Te, a 2:20 feletti idokkel (es leginkabb a lassu kanyarokkal, nem a kigyorsitasokkal) nem akarta feltartani az igen gyilkos 600-as mezonyt. Az OPEN ahhoz kepest nyugis...
2:15 korul mar jol fogod erezni magad, alatta meg kulonosen!
Kill faster and be alive.
User avatar
aquabase
Posts: 1264
Joined: 2008.01.24. 19:50
Location: Kiskőrös GSX-R 1000

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by aquabase »

viking wrote:Hogyan?
40km/h különbséggel, kanyarban, külső íven. :grin:
:lol: erre nem is gondoltam...
úgy is lehet? :twisted:
Azon a napon válik az ember igazán felnőtté, amelyiken először nevet magán tiszta szívből.
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by viking »

Hogyan?
40km/h különbséggel, kanyarban, külső íven. :grin:
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
aquabase
Posts: 1264
Joined: 2008.01.24. 19:50
Location: Kiskőrös GSX-R 1000

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by aquabase »

nylontacsko wrote:
viking wrote:
aquabase wrote:Látod Tacsi az idős tanító is megmondta... :)
szóval no para csak huzzad!
aki meg esetleg le akar körözni annak kiszúrjuk a gumiját... :lol:
Szarul járnál, wazze!
Te lennél az egyik, akinek kiszúrnánk a gumiját... :twisted: :lol:
Engem nem mer lekörözni.
Há'hogyismerné :twisted:
háát erről van szó!
hogy is merném? :twisted:
Azon a napon válik az ember igazán felnőtté, amelyiken először nevet magán tiszta szívből.
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: GSX-R Klub Kupa

Post by nylontacsko »

viking wrote:
aquabase wrote:Látod Tacsi az idős tanító is megmondta... :)
szóval no para csak huzzad!
aki meg esetleg le akar körözni annak kiszúrjuk a gumiját... :lol:
Szarul járnál, wazze!
Te lennél az egyik, akinek kiszúrnánk a gumiját... :twisted: :lol:
Engem nem mer lekörözni.
Há'hogyismerné :twisted:
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
Post Reply

Return to “Bajnokságok”