Slovakia Ring

Versenypályák, információk, szervezések

Moderator: ddt500

User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Slovakia Ring

Post by viking »

Lehet, hogy tévedek, de szerintem az avataron nem Hajni látható. :smt017
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: Slovakia Ring

Post by nylontacsko »

brunekker wrote:
RB26DET wrote:Előkerültek Sandrinék(opim racing) és megértek hogy menjünk segíteni nekik holnap a szlovák-ringre.
Hajnival reggel 7 től ott leszünk,ha valakinek kellene segítség hívjatok bátran.
+36306166088.
A programról:8X20 perc időméréssel, nap végén kupa a legjobb időkért....és ez nevetséges 100euróért. (ez olyan Svédes volt :lol: )
Jani , mi lesz úszásoktatás ? Bár elnézegetve Hajni avatarát én benne vagyok ! :smt023
Kíváncsi voltam ki lesz az első "avatar hozzászóló".
Jól van Árpesz.
Nem okoztál csalódást : pill : : tapsi :
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
brunekker
Posts: 81
Joined: 2009.01.18. 13:14
Motorom: Suzuki Gsx-r 1000 K6
Itt motorozok: Pálya

Re: Slovakia Ring

Post by brunekker »

RB26DET wrote:Előkerültek Sandrinék(opim racing) és megértek hogy menjünk segíteni nekik holnap a szlovák-ringre.
Hajnival reggel 7 től ott leszünk,ha valakinek kellene segítség hívjatok bátran.
+36306166088.
A programról:8X20 perc időméréssel, nap végén kupa a legjobb időkért....és ez nevetséges 100euróért. (ez olyan Svédes volt :lol: )
Jani , mi lesz úszásoktatás ? Bár elnézegetve Hajni avatarát én benne vagyok ! :smt023
API
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: Slovakia Ring

Post by RB26DET »

Előkerültek Sandrinék(opim racing) és megértek hogy menjünk segíteni nekik holnap a szlovák-ringre.
Hajnival reggel 7 től ott leszünk,ha valakinek kellene segítség hívjatok bátran.
+36306166088.
A programról:8X20 perc időméréssel, nap végén kupa a legjobb időkért....és ez nevetséges 100euróért. (ez olyan Svédes volt :lol: )
Image
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: Slovakia Ring

Post by RB26DET »

FélSvéd wrote:
Bérczi Jani wrote:Összejött rendesen: Gyere lovagolni Opium Racing!
Már jeleztük feléjük de nincs változás. :roll:
elég kabaré a felirat
ezexerint megváltak Tamáséktól hogy nincs magyarul tudo emberük?
Tamás írt nekik hogy javítsák ki,de semmi ....Ők tudják
Image
User avatar
almano
alias Szundi
Posts: 4334
Joined: 2008.12.29. 00:11
Motorom: 2008 GSX-R 750, Aprilia RS250
Itt motorozok: Pálya
Köridő(k): hring=2.26|pring 5.0|mugello 5.7|brno 357
Location: Bácsalmás, lennt délen...
Contact:

Re: Slovakia Ring

Post by almano »

FélSvéd wrote:
Bérczi Jani wrote:Összejött rendesen: Gyere lovagolni Opium Racing!
Már jeleztük feléjük de nincs változás. :roll:
elég kabaré a felirat
ezexerint megváltak Tamáséktól hogy nincs magyarul tudo emberük?
Mar a kezdetektől voltak vicces bakik a weboldalukon.
Image
Profi motorkerékpár szerviz és alkatrészek a legolcsóbban
Pályamotor felkészites, tuningolás, futóműbeállitás
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: Slovakia Ring

Post by FélSvéd »

Bérczi Jani wrote:Összejött rendesen: Gyere lovagolni Opium Racing!
Már jeleztük feléjük de nincs változás. :roll:
elég kabaré a felirat
ezexerint megváltak Tamáséktól hogy nincs magyarul tudo emberük?
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: Slovakia Ring

Post by RB26DET »

Összejött rendesen: Gyere lovagolni Opium Racing!
Már jeleztük feléjük de nincs változás. :roll:
Image
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: Slovakia Ring

Post by FélSvéd »

repsol norbi wrote:
FélSvéd wrote: én is kezdjek más zsebében turkálni?
.......háát jó lenne , ha valaki turkálna a zsebemben.... :D
....legalább tenne bele valamit..... :lol:

bár ha előbb tudom ezt a lehetőséget....ez az egy nap még belefért volna.......máá darabokban van a mocim...... :sad:


más:....**** jövő héten vagy Mao.-on? meglátogatnálak......plexi ügyből kifolyólag......
Misanoban megtalálsz
remélem ki akarod fizetni a plexit
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
FélSvéd
Posts: 4700
Joined: 2007.02.23. 01:23
Motorom: GSXR1000K5,ZX10r &DucST4s
Itt motorozok: főleg Európa pályáin
Köridő(k): Hring2:00 Pring2:05 Misan1:48Mug2:08,Alm1:51
Location: holittholott
Contact:

Re: Slovakia Ring

Post by FélSvéd »

Ezekután a beszámoló már felvágás, de mellényzsebböl fizetem ezeket az 50 euros félnapokat (ilyen olcson sehol nem lehettem még egyedül egy pályán)

Slovakiaring tüntetés helyett
Furán alakult a nap. Zsir Feri 11 re jött értem, pillanat alatt futón volt a k9 is. Vittem egy használt hátsót is meg a gumizo gépecskét, mert nagyon vége volt már a hátsogumimnak.
13.20 ra értünk oda, üres parkolo, 9 Ducatis körözött a pályán de szétszorva tehát maximum 3 motor a pályán. Csont száraz aszfalt, kb 14 fok. Gyors regisztrálás, akarnék öltözni, nincs meg a nagytáska. Annak ellenére hogy ma délelött hajtogattam bele a Rizlás overált a Spidi helyett, mégis a garázsban hagytam. De az akkora táska hogy abban van mindenem. Böroverál, sisak, kesztyü, gerincvédö, mellvédö, és még a gumimelegitök is.
Bepánikoltam. Zsir haza akart küldeni pestre hogy majd ö addik motorozik. Nekem inkább az az ötletem támadt hogy mindent kérek kölcsön. De hát ügye csak 9 Ducatis volt a pályán. Beszéltem a pályatitkárságon a magyarul beszélö csajokkal és ök mondtak hogy az egyik pályatulajdonosnak mindene itt van. Szerencsére ö is magyar volt és már többször is beszéltünk, telefonon is meg az Opium naposn is igy tudta hogy ki vagyok és szivesen odaadta a börcuccot meg a sisakot, Feritöl meg kaptam csizmát és kesztyüt. Igaz hogy kicsit kényelmetlen volt a börcucc, a sisak meg mégjobban, de nagyon elszánt voltam.
Gumimelegitö nélkül ovatosra vettem az elsö kört, az aszfalt is csak 15 fok volt
Zsir Feri még sosem járt erre, neki lassabban ment a tanulás, meg amugy is tesztelt egy érdekes elsö futomüvet igy 2:50 el nyitott. A K7-es be vett olcson amcsiböl egy K9 elsö villát. El volt töle ájulva, annyira tetszett neki..
Elsö menetben én is csak tesztelgettem de nagyon hamar megállapitottam hogy ez a Dunlop hátso nem az esetem, igy inkább lejöttem és gyorsan átszereltem magamnak a használt Bridgestone slicket.
Ez már nagyon tetszett, végre mertem nagy gázzal fordulni a célrarába és nem kezdett el hullámozni.
A harmadik menetemben mar mentem egy pb-t 2:27.050 (transzponder ma is kötelezö volt)
Negyedik menetben elkezdtem röviditeni a féktávokat, föleg a 2 hosszu egyenes végén lehet ezzel idöt nyerni. Ma semmi szél nem volt igy a negyedik hidat lehetett venni teli gázzal. Nem vagyok egy wheelie király de ha ott ugy megy az ember ahogy kell akkor hiába hasalok rá a tankra és hiába váltok bele a hid pupjába, bizony akkoris feljön kicsit az eleje.
Amikor végre a célegyenes végén 100 méterrel a féktáv elött elkezdett ledadogni a hatodik akkor sejtettem hogy ez tuti pb. Mentem még néhány kört hiszen gumimelegitö hiányaban azt kellett tennem hogy hosszabbakat menni, és nagyon keveset pihenni. Besétáltam az idömérö monitorhoz és sikerült egy jo kis pb-t futnom 2:25.950
Vajon ha a saját cuccami lehettek volna rajtam és a saját sisakom ami nem nyomja a fejem akkoris ennyi lett volna? Sosem fogom megtudni mert egy barom vagyok.
A lényeg hogy Feri is nagyon boldog lett a végére, nagyon bejön neki a pálya pedig csak egy 2:39-es kört tudott csinálni.
Amikor visszaadtam a börcuccot meg a sisakot, akkor beszélgettem a pálya egyik tulajdonosával. Azt javasoltam neki hogy mindenáron probáljanak még invesztálni egy kb 2 méter magas plexifalba a hidak korlátján. Egyrész már most olyanokat olvasok a német racing forumon hogy a Slovakiaring veszélyes szélben pont a hidak miatt ugyanis a hid tetején minden erössebb motor kerekezik és a szél eltolja az elejét mielött az visszatér az aszfaltra. A másik amiért javasoltam az az hogy egy 1 méteres korlát összeakadás esetén nem védi meg a motorost attol hogy ne essen le a hidról, de ez a magas plexifal, attol is megvédi és a szél sem lesz veszélyes. Azt mondta hogy nagyon tetszik neki az ötlet és mindent el fog követni hogy meglegyen a plexifal. Remélte hogy a FIM ne gördit akadályokat a nemzetközi homologizácionál.

Mindenkinek!!!!
Holnap is meg holnapután is ugyanez a szervezö lesz, bárki mehet egész nap 90 euro és délután 50 euro, keressétek Gabriellát, beszél magyarul, az árnál nyugodtan hivatkozzatok rám.
ImageImagefekezzrovidebbet.blog.hu Image
Racer=Csak annyira menj lassan, hogy te légy a leggyorsabb!
User avatar
repsol norbi
Posts: 359
Joined: 2009.05.15. 07:22
Motorom: 1000 RR 2x
Itt motorozok: aszfalt
Köridő(k): Hring 2.03.0
Location: Budapest XVII.ker.
Contact:

Re: Slovakia Ring

Post by repsol norbi »

viking wrote:Gyerekek, hagyjuk már ezt a pénztárca-dolgot!
Azt hiszem leszögezhetjük, hogy itt mindenki szeret motorozni, csak a lehetőségeink eltérőek ilyen-olyan okokból (anyagi, családi) kifolyólag.

Béke
dehogyis......mindenki hazudik......háború!!!...... :lol: :lol: :smt098 :smt098 :smt119 :smt082 :smt080
"Ne láttam még vadat, mely szánná magát.." O.W.
Image
Sponsored by: http://www.idomjavitas.hu ; http://www.uningroup.com/
Image
User avatar
repsol norbi
Posts: 359
Joined: 2009.05.15. 07:22
Motorom: 1000 RR 2x
Itt motorozok: aszfalt
Köridő(k): Hring 2.03.0
Location: Budapest XVII.ker.
Contact:

Re: Slovakia Ring

Post by repsol norbi »

FélSvéd wrote: én is kezdjek más zsebében turkálni?
.......háát jó lenne , ha valaki turkálna a zsebemben.... :D
....legalább tenne bele valamit..... :lol:

bár ha előbb tudom ezt a lehetőséget....ez az egy nap még belefért volna.......máá darabokban van a mocim...... :sad:


más:....**** jövő héten vagy Mao.-on? meglátogatnálak......plexi ügyből kifolyólag......
"Ne láttam még vadat, mely szánná magát.." O.W.
Image
Sponsored by: http://www.idomjavitas.hu ; http://www.uningroup.com/
Image
User avatar
Koca
A lekvár mágus
Posts: 1312
Joined: 2007.08.27. 16:23
Motorom: GSX-R 750, SV 1000R
Köridő(k): javulóban...
Location: versenypálya, lekvárgyár
Contact:

Re: Slovakia Ring

Post by Koca »

viking wrote:Gyerekek, hagyjuk már ezt a pénztárca-dolgot!
Azt hiszem leszögezhetjük, hogy itt mindenki szeret motorozni, csak a lehetőségeink eltérőek ilyen-olyan okokból (anyagi, családi) kifolyólag.

Béke
:smt023
THE PIG
User avatar
viking
Site Admin
Posts: 42212
Joined: 2007.02.21. 09:31
Motorom: K4 volt, most K2
Itt motorozok: Ahol lehetőségem van
Location: Többnyire Budapest
Contact:

Re: Slovakia Ring

Post by viking »

Gyerekek, hagyjuk már ezt a pénztárca-dolgot!
Azt hiszem leszögezhetjük, hogy itt mindenki szeret motorozni, csak a lehetőségeink eltérőek ilyen-olyan okokból (anyagi, családi) kifolyólag.

Béke
"Motivation is everything. Everyone can improve themselves..."
"You never know how far you might have gotten, unless you try!" Michael John Mentzer
"Pain is temporary...Glory is forever!"
User avatar
Koca
A lekvár mágus
Posts: 1312
Joined: 2007.08.27. 16:23
Motorom: GSX-R 750, SV 1000R
Köridő(k): javulóban...
Location: versenypálya, lekvárgyár
Contact:

Re: Slovakia Ring

Post by Koca »

ddt500 wrote:
Koca wrote:
ddt500 wrote:Asszem akkor Te most elástad magad a **** előtt. :lol:
Egyszerűen csak nincs kedvem összecsukni magam a végére, ha már a szezont ilyen jól megúsztam. :???:
Hát ez meg miféle kifogás? Ha **** azt mondja pályanap van akkor te ugrasz! :twisted: Ha azt mondja irány a kavicságy azt kérded milyen mélyre! :smt005
Kavicságy ügyben tévedsz, attól nagyon fosok. Nincsenek jó tapasztalataim...
Viszont ha **** azt mondja pályanap, akkor valóban sanszos, hogy ugrok. Ez biztos azért van, mert már öregszem és mostanában már az olyan apróságok is számítanak, mint a kultúrált szervezés, a jó hangulatú versenyek, vagy pl. hogy az adott időpontban pályán tartózkodók között ne legyen két perc köridőbeli különbség...
Ja és persze amit elmotorozok azt - Gábor bátyánkhoz hasonlóan - én is tombolán nyertem.
THE PIG
Post Reply

Return to “Pályanapok”