Pannóniaring

Versenypályák, információk, szervezések

Moderator: ddt500

User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: Pannóniaring

Post by RB26DET »

almano wrote:Jon valaki 2-an a P-ringre? En delutan ott leszek. Jo lenne valaki be tudna mutatni nekem ;)
Ja ja!
Mi megyünk :wink: Hajnalban indulunk.Hova kaptál helyet,melyik csoportba?
Image
User avatar
almano
alias Szundi
Posts: 4334
Joined: 2008.12.29. 00:11
Motorom: 2008 GSX-R 750, Aprilia RS250
Itt motorozok: Pálya
Köridő(k): hring=2.26|pring 5.0|mugello 5.7|brno 357
Location: Bácsalmás, lennt délen...
Contact:

Re: Pannóniaring

Post by almano »

Jon valaki 2-an a P-ringre? En delutan ott leszek. Jo lenne valaki be tudna mutatni nekem ;)
Image
Profi motorkerékpár szerviz és alkatrészek a legolcsóbban
Pályamotor felkészites, tuningolás, futóműbeállitás
User avatar
DukeandRg
Posts: 116
Joined: 2007.07.10. 15:44
Motorom: 06 Suzuki GSXR 1000, RG500
Itt motorozok: Team-Promotion
Köridő(k): hring:2:10 , ering1:20
Location: Pennsylvania USA
Contact:

Re: Pannóniaring

Post by DukeandRg »

snake wrote:
snake wrote:
DukeandRg wrote:
Pontosan mikor mész? Milyen rendezvényen?
Ket hetre jovok agusztus 1-15 kozott. A multkori utambol megtanultam hogy kell nekem legalabb3-4 nap az atallasra az ido zona miatt igy azt mondtam a Berki Zsoltnak hogy a masodik het elejere szerezzen nekem hely foglalast. Az ott van a Pringen es barmikor be tud rakni azt mondta..!? Szoval meg nem tudom pontosan de valahogy akkor tajt. Miert ,esetleg te is jonnel? Mar toboroztam egy havert es minnel nagyobb a csapat annal job a buli..
Augusztus vége érdekelt volna... Az első felében ott van nekem az R-kupa a Hringen. Tavaly aug 8-9 körül volt Toni Mang a Pringen, szerintem most is akörül lesz. Az jó rendezvény, de verseny nincs...
Hat lehet hogy Hring lesz belole. Ott mar legalabb mentem egyszer es kozel van.
User avatar
snake
Posts: 441
Joined: 2008.02.19. 14:21
Location: Szt.Endre

Re: Pannóniaring

Post by snake »

snake wrote:
DukeandRg wrote:
Pontosan mikor mész? Milyen rendezvényen?
Ket hetre jovok agusztus 1-15 kozott. A multkori utambol megtanultam hogy kell nekem legalabb3-4 nap az atallasra az ido zona miatt igy azt mondtam a Berki Zsoltnak hogy a masodik het elejere szerezzen nekem hely foglalast. Az ott van a Pringen es barmikor be tud rakni azt mondta..!? Szoval meg nem tudom pontosan de valahogy akkor tajt. Miert ,esetleg te is jonnel? Mar toboroztam egy havert es minnel nagyobb a csapat annal job a buli..
Augusztus vége érdekelt volna... Az első felében ott van nekem az R-kupa a Hringen. Tavaly aug 8-9 körül volt Toni Mang a Pringen, szerintem most is akörül lesz. Az jó rendezvény, de verseny nincs...
Nem a motorozás a luxus, hanem a család!
User avatar
DukeandRg
Posts: 116
Joined: 2007.07.10. 15:44
Motorom: 06 Suzuki GSXR 1000, RG500
Itt motorozok: Team-Promotion
Köridő(k): hring:2:10 , ering1:20
Location: Pennsylvania USA
Contact:

Re: Pannóniaring

Post by DukeandRg »

snake wrote:Pontosan mikor mész? Milyen rendezvényen?
Ket hetre jovok agusztus 1-15 kozott. A multkori utambol megtanultam hogy kell nekem legalabb3-4 nap az atallasra az ido zona miatt igy azt mondtam a Berki Zsoltnak hogy a masodik het elejere szerezzen nekem hely foglalast. Az ott van a Pringen es barmikor be tud rakni azt mondta..!? Szoval meg nem tudom pontosan de valahogy akkor tajt. Miert ,esetleg te is jonnel? Mar toboroztam egy havert es minnel nagyobb a csapat annal job a buli..
User avatar
snake
Posts: 441
Joined: 2008.02.19. 14:21
Location: Szt.Endre

Re: Pannóniaring

Post by snake »

DukeandRg wrote:En meg nem mentem a Pannoniaringen. Milyen a palya a Hungaroringhez kepest? Agusztus masodik heteben fogok A pannoniaringen menni mert sikerult szerezzek egy R1-est. Valaki kozuletek fog menni agusztusban ott vagy ez meg tul korai kerdes?
Pontosan mikor mész? Milyen rendezvényen?
Nem a motorozás a luxus, hanem a család!
User avatar
DukeandRg
Posts: 116
Joined: 2007.07.10. 15:44
Motorom: 06 Suzuki GSXR 1000, RG500
Itt motorozok: Team-Promotion
Köridő(k): hring:2:10 , ering1:20
Location: Pennsylvania USA
Contact:

Re: Pannóniaring

Post by DukeandRg »

Neztem nehany videot a youtubon es nagyon jo palyanak tunik...Akkor valoszinuleg az 1000 st fogom vallasztani mert lesz egy 600 as is es azzal megyek amelyik tetszik, a Berki Zsolttol berelem mint a multkor. Csak nehogy ugy jarjak mint a Hringen hogy elveszetettem az anyat a kis lanckerekrol. Nem szeretnek pofara esni muszaki hiba miatt...
User avatar
balagee
A Mentor
Posts: 3359
Joined: 2007.02.21. 11:05
Köridő(k): hring: 1:59:36
Contact:

Re: Pannóniaring

Post by balagee »

Pring egy lenduletes palya, nagyobb kanyartempokkal mint hring. Sok a kombinalhato kanyar, emiatt sokkal jobb motoros szemszogbol mint a hring. Viszont jo tokosnek kell ott lenni egy jo idohoz. Van 1-2 resz ahol nagyon preciznek kell lenni. 2:10 koruli idonel mar ha kicsit rosszul idozitesz itt-ott, akkor kimotorozol a fure 160-al. Meg van 1-2 kanyar ha ott elesel akkor majdnem tuti hogy kuka lesz a motor.... (hringen a problemas kanyarok ahol el szoktak esni nagyon lassuak) Szoval tisztelni kell azt a palyat:) 1000esek ereje jobban ervenyesul pringen kicsit.

Szerintem jo palya, en sajna csak 2x jutottam el oda....
Babetta forever!

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero.
User avatar
DukeandRg
Posts: 116
Joined: 2007.07.10. 15:44
Motorom: 06 Suzuki GSXR 1000, RG500
Itt motorozok: Team-Promotion
Köridő(k): hring:2:10 , ering1:20
Location: Pennsylvania USA
Contact:

Re: Pannóniaring

Post by DukeandRg »

En meg nem mentem a Pannoniaringen. Milyen a palya a Hungaroringhez kepest? Agusztus masodik heteben fogok A pannoniaringen menni mert sikerult szerezzek egy R1-est. Valaki kozuletek fog menni agusztusban ott vagy ez meg tul korai kerdes?
User avatar
Dave
Posts: 522
Joined: 2008.01.14. 22:37
Location: Sárisáp

Re: Pannóniaring

Post by Dave »

aquabase wrote:én csak azt nem értem, mi szükség van a phoenixre behívni a szlovák "tesókat",és még versenyt is rendezni nekik???
szerintem simán megtöltenénk mi magyarok is a csoportokat...
akkor mi a f..szért kell elrontani az amugy sem sok korrekt pályanapot?

Dávid, gratula! :smt023
elsőre nagyon szép a 07!
sőt ha jól olvasom Hajni jobbat ment mint az "embör"?
akkor Hajninak meg extra gratula!
Köszi szépen!
Remélem következő klub kupán azért az élbollyal tudok majd motorozni,és nem maradok le ennyire mint most!
Elég furcsa volt a 33.rajtkockáról indulni :lol:
User avatar
aquabase
Posts: 1264
Joined: 2008.01.24. 19:50
Location: Kiskőrös GSX-R 1000

Re: Pannóniaring

Post by aquabase »

én csak azt nem értem, mi szükség van a phoenixre behívni a szlovák "tesókat",és még versenyt is rendezni nekik???
szerintem simán megtöltenénk mi magyarok is a csoportokat...
akkor mi a f..szért kell elrontani az amugy sem sok korrekt pályanapot?

Dávid, gratula! :smt023
elsőre nagyon szép a 07!
sőt ha jól olvasom Hajni jobbat ment mint az "embör"?
akkor Hajninak meg extra gratula!
Azon a napon válik az ember igazán felnőtté, amelyiken először nevet magán tiszta szívből.
User avatar
Dave
Posts: 522
Joined: 2008.01.14. 22:37
Location: Sárisáp

Re: Pannóniaring

Post by Dave »

predatork2 wrote:
Bérczi Jani wrote:
ddt500 wrote:Versenyen indultatok?
Hajni nem akart,én igen,de nem jutottam fel a rajtácsra mivel nem voltam benne a legjobb 40be.600 és 750-1000 egyben ment.Dave és Predi indultak,2:14 valamennyivel kvalifikáltak.Versenyen Pred lement 09-re Dave 10re.A tehetség kutató versenyt Dave nyerte volna ha nem megy 2:14.9et az időmérőn.Ment is reklamálni ,de mondta a szervező hogy bocsi de 15 alatt mentél időmérőn így már profi vagy.Buzik,kapják be.
Aztán a délutáni menetekben Dave javított 07re,Predinek már nem sikerült,párszor elindult az első soft dunlop és tele lett a picsája.Ide medium első kell.
pedig már kezdtem örülni h du-ra meg lehet a 05.de nem igen jött össze!(11-nél jobb nem lettdu-ra pedig versenyen volt több 09 )a cél sikerült 10 alá menni,de sajna maximalista lévén(sport terén)semmi sem elég!dave-nek gratula jol csapta neki!jo az a motor tükör sima a gumi semmi tépés.persze nem ezen mult h jobbat ment,jol motorozik!!! :smt023 majd legközelebb leitatom,akkor meg 5mp-t kapok tőle
Tesóm elkérte a köreimet nap végén(egész napra volt transzponderem)
kicsit elemezgettem!
Gyakorlatilag úgy néz ki a dolog,hogy verseny előtt 10 db kört tudtam menni a pályán! És ugye még soha a büdös életben nem jártam ott) :shock:
Nem csoda hogy versenyen még azt sem tudtam milyen kanyar felé száguldok!
Egész nap,(versennyel együtt)28 kört tudtam csak menni!
Szerintem ha olyan lett volna ez a Főnix mint ahogy mondták(7x20 perc+verseny)
akkor be megyünk 05 alá!
Legközelebb két napos Klub Kupa,ott illene 03-02-t menni! :smt017

Szerintem te nézesd meg a futóművedet minél előbb ,mert az nem kóser ott nagy gondok vannak szerintem.

Most néztem a videódat a sportmotoron és bazira rezeg a kamera,a régebbi felvételeiden ennyire nem rezgett!(csak mióta átszelepelték)ez is azt mutatja amiről beszéltünk! Meg persze a gumikép is!
User avatar
predatork2
Posts: 932
Joined: 2008.08.23. 19:11
Location: itthon

Re: Pannóniaring

Post by predatork2 »

Bérczi Jani wrote:
ddt500 wrote:Versenyen indultatok?
Hajni nem akart,én igen,de nem jutottam fel a rajtácsra mivel nem voltam benne a legjobb 40be.600 és 750-1000 egyben ment.Dave és Predi indultak,2:14 valamennyivel kvalifikáltak.Versenyen Pred lement 09-re Dave 10re.A tehetség kutató versenyt Dave nyerte volna ha nem megy 2:14.9et az időmérőn.Ment is reklamálni ,de mondta a szervező hogy bocsi de 15 alatt mentél időmérőn így már profi vagy.Buzik,kapják be.
Aztán a délutáni menetekben Dave javított 07re,Predinek már nem sikerült,párszor elindult az első soft dunlop és tele lett a picsája.Ide medium első kell.
pedig már kezdtem örülni h du-ra meg lehet a 05.de nem igen jött össze!(11-nél jobb nem lettdu-ra pedig versenyen volt több 09 )a cél sikerült 10 alá menni,de sajna maximalista lévén(sport terén)semmi sem elég!dave-nek gratula jol csapta neki!jo az a motor tükör sima a gumi semmi tépés.persze nem ezen mult h jobbat ment,jol motorozik!!! :smt023 majd legközelebb leitatom,akkor meg 5mp-t kapok tőle
az utolsó meccs nem kellett volna!:)
User avatar
RB26DET
Posts: 2965
Joined: 2007.02.21. 21:04
Motorom: K7 600
Itt motorozok: Pálya
Location: Tát-Sárisáp

Re: Pannóniaring

Post by RB26DET »

ddt500 wrote:Versenyen indultatok?
Hajni nem akart,én igen,de nem jutottam fel a rajtácsra mivel nem voltam benne a legjobb 40be.600 és 750-1000 egyben ment.Dave és Predi indultak,2:14 valamennyivel kvalifikáltak.Versenyen Pred lement 09-re Dave 10re.A tehetség kutató versenyt Dave nyerte volna ha nem megy 2:14.9et az időmérőn.Ment is reklamálni ,de mondta a szervező hogy bocsi de 15 alatt mentél időmérőn így már profi vagy.Buzik,kapják be.
Aztán a délutáni menetekben Dave javított 07re,Predinek már nem sikerült,párszor elindult az első soft dunlop és tele lett a picsája.Ide medium első kell.
Image
User avatar
ddt500
Site Admin
Posts: 39070
Joined: 2007.02.22. 10:39
Motorom: ZX-10R 08'
Itt motorozok: Hring, Pring
Köridő(k): hring=1:59.086
Location: Érd

Re: Pannóniaring

Post by ddt500 »

Versenyen indultatok?
A WSBK Ducatiról:
"Nem baj! Még pár győzelem, azt annyit sem foroghat majd az a szar, hogy egyáltalán beinduljon" :smt005 :smt005 :smt005
Post Reply

Return to “Pályanapok”