Euroring

Versenypályák, információk, szervezések

Moderator: ddt500

Post Reply
User avatar
Free
Posts: 157
Joined: 2008.10.10. 20:44
Motorom: K5 1000
Itt motorozok: A fejemben
Köridő(k): E.ring=1,21.5/ P.ring=2.19/H.ring sacc 2.17
Location: Gyula

Re: Euroring

Post by Free »

Srácok , ha esetleg valakit érdekel de esetleg egy gurulás okt 2. vagy 3.-án , ha jó lessz az idő !
Ugye 2.-án márkák harca , akkor legyen 3.-a , de ha nem jön senki nem gond , én el leszek. :smt016 :D
Ha összejön : beke :
Majd 1x felnövök :)
User avatar
Kenyér
Posts: 2848
Joined: 2007.02.22. 20:16
Motorom: eReSzVú Mille 03
Itt motorozok: Mindehol
Köridő(k): ering1:18,9
Location: Albertirsa
Contact:

Re: Euroring

Post by Kenyér »

Free wrote:Kenyér

Szia , nos a multkor amikor voltam az eringen s te is voltál , mondtad asszem hogy februárba is mociztatok meg ienek.

S kiváncsi lennék , hogy vannak ienkor is rendes mocisnapok vagy többen össze kell jönni , hogy kinyissák a pályát?
Mert arra gondoltam , hogy esetleg oktobertől -egészen addíg amig nem kezdődik a jó idő nem ártana kimenni , s motorozgatni, igaz nem lapolni akarom a vasat , henem van egy csomó dolog amit gyakorolnom kéne , töbnyire , hogy hogy kell rendesen ülni a vason meg ienek, hogy mire jön a szezon ne ezzel keljen bajlodni , hanem lehessen ütni a vasat élesben s a dolog rutinszerűen ösztönösen jöjjön , ne akkor keljen a kanyar előtt agyalni mit is meg hogyan kell csinálni.

Vélemény????
Én erer aa célra kakucsot használtam egy ideig.
De ering is nyitva van. Voltam ott január24-én :D
12 fok volt :smt005
Szerintem felesleges akkor kimenni,mert csak halálra paráztatod magad,h hideg az aszfalt,elcsúszol,meg retkes, és nemtapad...
Szal nekem nembejött.
Kőrözgettünk,de hajtani nem hajtottunk.
Én az első pályanapokon ami valóban meleg, ugy tudok visszaülni a gépre, mintha akkor szálltam volna le. Csak annyi h hamarabb elfáradok ;)
http://www.rsvforum.com
"az hogy hülye vagy,és nem értenek meg,nem jelenti azt,hogy művész vagy!"
User avatar
Free
Posts: 157
Joined: 2008.10.10. 20:44
Motorom: K5 1000
Itt motorozok: A fejemben
Köridő(k): E.ring=1,21.5/ P.ring=2.19/H.ring sacc 2.17
Location: Gyula

Re: Euroring

Post by Free »

Kenyér

Szia , nos a multkor amikor voltam az eringen s te is voltál , mondtad asszem hogy februárba is mociztatok meg ienek.

S kiváncsi lennék , hogy vannak ienkor is rendes mocisnapok vagy többen össze kell jönni , hogy kinyissák a pályát?
Mert arra gondoltam , hogy esetleg oktobertől -egészen addíg amig nem kezdődik a jó idő nem ártana kimenni , s motorozgatni, igaz nem lapolni akarom a vasat , henem van egy csomó dolog amit gyakorolnom kéne , töbnyire , hogy hogy kell rendesen ülni a vason meg ienek, hogy mire jön a szezon ne ezzel keljen bajlodni , hanem lehessen ütni a vasat élesben s a dolog rutinszerűen ösztönösen jöjjön , ne akkor keljen a kanyar előtt agyalni mit is meg hogyan kell csinálni.

Vélemény????
Majd 1x felnövök :)
User avatar
Kenyér
Posts: 2848
Joined: 2007.02.22. 20:16
Motorom: eReSzVú Mille 03
Itt motorozok: Mindehol
Köridő(k): ering1:18,9
Location: Albertirsa
Contact:

Re: Euroring

Post by Kenyér »

apapali wrote:az euróringen kicsit nehezebben jönnek a másodpercek mint a hungaroringen!ha a H. ringen 2.00 alatt mész,akkor várható hogy 1.20 alá mész az E.ringen,előbb ne nagyon.1.23 tól már igen lassan lépked az ember,ahogy az adatokat elemeztem.én úgy vagyok vele nekem elég lesz az 1.25-23 közti idő bőven,persze ha magától jön minden erőltetés nélkül a jobb idő nem bánom,de nem forszirozom!
és akkor Chrobák Jani 1:14es eringes rekordjárol ne is beszéljünk.
Majdnem eladtam a motorom mikor végiggondoltam,hogy ezen a hoki kicsi pályán 11-12mp-t rámvernek :smt010
http://www.rsvforum.com
"az hogy hülye vagy,és nem értenek meg,nem jelenti azt,hogy művész vagy!"
User avatar
nylontacsko
Megélhetési síugró
Posts: 19654
Joined: 2007.02.20. 23:45
Motorom: Nincs. Nem is igen lesz többé.
Köridő(k): hring:2:09 | pring:2:16 l rijeka:1:49
Location: Győr

Re: Euroring

Post by nylontacsko »

:lol: :smt005 :smt038
poɹoʇıuoɯ ɐ bǝɯ psʇıpɹoɟ
User avatar
apapali
Posts: 1616
Joined: 2007.07.27. 21:28
Motorom: gsxr600 k1
Itt motorozok: H ring,Euróring,
Köridő(k): 2.14.2h.ring
Location: debrecen

Re: Euroring

Post by apapali »

az euróringen kicsit nehezebben jönnek a másodpercek mint a hungaroringen!ha a H. ringen 2.00 alatt mész,akkor várható hogy 1.20 alá mész az E.ringen,előbb ne nagyon.1.23 tól már igen lassan lépked az ember,ahogy az adatokat elemeztem.én úgy vagyok vele nekem elég lesz az 1.25-23 közti idő bőven,persze ha magától jön minden erőltetés nélkül a jobb idő nem bánom,de nem forszirozom!
User avatar
Free
Posts: 157
Joined: 2008.10.10. 20:44
Motorom: K5 1000
Itt motorozok: A fejemben
Köridő(k): E.ring=1,21.5/ P.ring=2.19/H.ring sacc 2.17
Location: Gyula

Re: Euroring

Post by Free »

Kenyér
Gondoltam, hogy írok itt neked , de amikor eldöntöttük , hogy végül is megyünk ,aznap reggel 10 körül volt , nállunk még szemerkélt az eső meg ienek , szartunk is rendesen , hogy eső motorozás lessz , de nem az lett.
Jó lett volna ha ott vagy , biztos tudtál volna okosítani egy kicsit , egyébként ja pont a cél egyesnes utáni kanyarra gondoltam , csak azt nem tudom , hogy eddig hogy a picsába nem vettem észre , most meg mindíg pont hogy , már majdnem lent volt a vas akkor ütött oda egy olyat , hogy na, féktávon én ott nem találkoztam huplival , de majd megbeszéljük.(egyszer elkotáztam valahogy szarul jött ki , nem bírtam visszadugni eggyet s míg ezen méláztam elfelejtettem fékezni is , de megmarkoltam a szarvát s levágtam a földre s elfordult, lehet lassan mentem s azért nem lett fűnyírás a vége.)
Jó légy vigyázz magadra , idén már nem biztos , hogy megyek 1 hungaroring van még betervezve aztán , le kell tegyem .

apapali
igen nincs , baj azzal az idővel csak annyi , hogy jelen pill elképzelni se nagyon tudom hol lehet össze szedni 6 mp-et (vidin már láttam) de hogy, hogy lehet azt a motor nyergébe megvalósítani fingom sincs.
na majd jövőre.
Majd 1x felnövök :)
User avatar
apapali
Posts: 1616
Joined: 2007.07.27. 21:28
Motorom: gsxr600 k1
Itt motorozok: H ring,Euróring,
Köridő(k): 2.14.2h.ring
Location: debrecen

Re: Euroring

Post by apapali »

nincs azzal az 1.20-as idővel gond,akik az alatt mennek,azok a H.ringen jóval 2.00 alatt mennek,szóval az már valami :smt017
User avatar
Kenyér
Posts: 2848
Joined: 2007.02.22. 20:16
Motorom: eReSzVú Mille 03
Itt motorozok: Mindehol
Köridő(k): ering1:18,9
Location: Albertirsa
Contact:

Re: Euroring

Post by Kenyér »

Van ám vér a pucádban :smt023
Nekem még itt figyel 2*20perces jegy,de ebben az időben nem merek megindulni.
Pedig 7 percre lakok eringtől :smt033
De azé valahogy rámszólhatnál mikor mész. lehet összekaparnám magam addigra ;)
A huplik meg ottvannak,de ne parázz tőllük. nem dobnak le.
Legalábbis eddig még sosem tették :lol:
Az egyetlen ami nagyon gáz a célegyens utánni kanyarban. Ponta féktáv legerőteljesebb részén. Azt kell megoldani úgy,h utánna kedjen az ember fékezni. Csak az meg már kula :oops:
http://www.rsvforum.com
"az hogy hülye vagy,és nem értenek meg,nem jelenti azt,hogy művész vagy!"
User avatar
Free
Posts: 157
Joined: 2008.10.10. 20:44
Motorom: K5 1000
Itt motorozok: A fejemben
Köridő(k): E.ring=1,21.5/ P.ring=2.19/H.ring sacc 2.17
Location: Gyula

Re: Euroring

Post by Free »

Megint , én :D
Nos tegnap voltunk örkénybe a rossz idő ellenére , egy nagyon jót motoroztunk.
S most jöjjenek a szöszenetek , a multkor olvasgattam Kenyér kolléga irását , hogy élte meg az 1.25 ös kört .
nos és igaza van . eddig én olyan simának éreztem a pályát hogy na , de hogy tegnap sikerült nekem is megközelíteni a fent említett időt , bizony olyan huplik kerültek elő amivel eddig nem találkoztam :shock:
nem tudom , hogy esetleg más íveken mentem , vagy mitől lehetett, nekem elég volt az hogy a motoron maradjak :grin:
Viszont el nem tudom képzelni , hogy a francba lehet 1.20 alá menni olyan könnyűnek éreztem , képzeletben , de a gyakorlat sajnos , mást mutat :smt010
volt egy két srác aki elment , de az istenér nem bírtam utánnuk kapaszkodni, nagyon rossz volt megélni , hogy folyamatosan nyultak szépen lassan el .
Na majd jövőre
addig is mindenkinek széles utat csá csá :smt006
Majd 1x felnövök :)
User avatar
Free
Posts: 157
Joined: 2008.10.10. 20:44
Motorom: K5 1000
Itt motorozok: A fejemben
Köridő(k): E.ring=1,21.5/ P.ring=2.19/H.ring sacc 2.17
Location: Gyula

Re: Euroring

Post by Free »

Kenyér
Igen arra gondoltam, figy én nem nyerni mennék elég nekem az utolsó sor is bőven , a lényeg az az érzés amivel egy ien muri jár , szerintem lehet azt élvezni hátulról is , +valahol el kell kezdeni , nem?? :smt033
Majd 1x felnövök :)
User avatar
Kenyér
Posts: 2848
Joined: 2007.02.22. 20:16
Motorom: eReSzVú Mille 03
Itt motorozok: Mindehol
Köridő(k): ering1:18,9
Location: Albertirsa
Contact:

Re: Euroring

Post by Kenyér »

Free wrote:Kenyér
Ha jól tudom 18.-án lessz megint futam , lehet elmegyek bohóckodni egy jót ha jó lessz az idő, te voltál már ienen?
jó lenne a végén elkaristolni , hi hi
Nagyedzésre gondolsz?
Csak mint néző. az időeredményeim alapján(na meg a kondicióm teljes hiánya miatt),csak középmezőnybe kapnék helyet...
http://www.rsvforum.com
"az hogy hülye vagy,és nem értenek meg,nem jelenti azt,hogy művész vagy!"
User avatar
Free
Posts: 157
Joined: 2008.10.10. 20:44
Motorom: K5 1000
Itt motorozok: A fejemben
Köridő(k): E.ring=1,21.5/ P.ring=2.19/H.ring sacc 2.17
Location: Gyula

Re: Euroring

Post by Free »

Kenyér
Ha jól tudom 18.-án lessz megint futam , lehet elmegyek bohóckodni egy jót ha jó lessz az idő, te voltál már ienen?
jó lenne a végén elkaristolni , hi hi
Majd 1x felnövök :)
User avatar
Kenyér
Posts: 2848
Joined: 2007.02.22. 20:16
Motorom: eReSzVú Mille 03
Itt motorozok: Mindehol
Köridő(k): ering1:18,9
Location: Albertirsa
Contact:

Re: Euroring

Post by Kenyér »

Free wrote:Kenyér

Na akkor ideje , hogy meg kergesselek , s gyorsuljunk akkor egy kicsit :wink:
én szeretem ha húznak , s te leszel majd az emberem, annyi a bibi már csak, hogy az eringen csak kánikulába jó mocizni a guma miatt. Úgyhogy lehet ez a feladat váratni fog magára egy kicsit :???:
lehet ott joidot menni barmikor. max 1korrel tovabb melegited a gumat. iden meg 1-2 napot szeretnek kimenni. majd irok mikor. :-)
http://www.rsvforum.com
"az hogy hülye vagy,és nem értenek meg,nem jelenti azt,hogy művész vagy!"
User avatar
Free
Posts: 157
Joined: 2008.10.10. 20:44
Motorom: K5 1000
Itt motorozok: A fejemben
Köridő(k): E.ring=1,21.5/ P.ring=2.19/H.ring sacc 2.17
Location: Gyula

Re: Euroring

Post by Free »

Kenyér

Na akkor ideje , hogy meg kergesselek , s gyorsuljunk akkor egy kicsit :wink:
én szeretem ha húznak , s te leszel majd az emberem, annyi a bibi már csak, hogy az eringen csak kánikulába jó mocizni a guma miatt. Úgyhogy lehet ez a feladat váratni fog magára egy kicsit :???:
Majd 1x felnövök :)
Post Reply

Return to “Pályanapok”